Skocz do zawartości

Rozkład kwartalny II ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zweryfikowałem już 3 miesięczny rozkład do równonocy wiosennej, więc czas zapytać o moje życie do równonocy letniej 21 czerwca :)

 

1.Aura - Koło Fortuny

Teoretycznie szczęśliwe miesiące. Jednak to po prostu wskazuje na los i zmiany. W moim życiu będą pojawiały się sytuacje, na które nie będę miał wpływu, muszą się zdarzyć i już. Ostatecznie raczej powinno wyjść na dobre.

 

2.Najważniejsze wydarzenie -

As Monet, 7 kielichów, 7 monet

Dostanę jakąś szansę o jakiej marzyłem od dawna i na nią czekałem. Szansa na zrealizowanie jakiś planów, zamierzeń. 

 

3.Miłość - 3 mieczy, Sąd, Arcykapłan

Przeżyje zawód miłosny, ktoś mnie zrani. Bardzo mocno mnie to dotknie co jednak wpłynie na mnie uzdrawiająco i wyciągnę z tego lekcje życia. Być może nawet pojawi się ktoś na poważnie w moim życiu, może skupie się w tym czasie na duchowości. Jestem w końcu w 7 roku numerologicznym.

 

4.Praca - Wieża, 9 kielichów, 2 mieczy

(Jestem bezrobotny) Nadal nie widzę pracy, zajdą jakieś zmiany, myślę że wewnętrzne. Sytuacja mnie zadowoli, jednak nadal pozostaną z tyłu głowy lekkie wyrzuty sumienia, że jednak powinienem pracować. Albo nie wyrzuty, ale zajmą się nauka i innymi sprawami.

 

5.Nauka - 10 buław, 3 monet, Rydwan

W czerwcu czeka mnie egzamin kończący szkole. Będzie bardzo dużo nauki, tak wiele, że będę czuł się przemęczony i przeciążony. Jednak ostatecznie opanuje cały materiał i dam sobie ze wszystkim radę. Może nawet karty mówią o pozytywnie zdanym egzaminie, przez co będę mógł ruszyć do przodu. Zakoncze naukę i będę mógł wkroczyć w nowe życie.

 

6.Finanse -

5 kielichów, 8 mieczy, Giermek Monet

Brak poprawy. Nadal będę tkwił w martwym punkcie i zostanę w domu u rodziców. Paź na koniec mówi, że pozostanę osobą uczącą się. 

 

7.Samopoczucie -

Królowa buław, 10 Monet, Król Monet

Samopoczucie będę miał wspaniałe. Wróci pewność siebie, będę czuł się atrakcyjny i pełen energii. Zostanę w domu rodzinnym, gdzie będę miał wsparcie, rodzinną atmosferę i niczego mi nie zabraknie. Król kończąc podkreśla, że właściwie niczego mi brakować nie będzie i będę miał poczucie, że wszystko mam.

 

8.Czy wrócę do pełnej sprawności(męskie problemy, które pojawiły się niedawno) -

Wisielec, Słońce, Giermek Kielichów

Na początku nie, Wisielec pokazuje jaki to problem. Potrzebuje czasu na regenerację, jednak Słońce wskazuje na silną męska energię, więc z czasem wszystko wróci do normy i ozdrowieje. 

A ten giermek? To ja, po wyjściu z całej sytuacji odzyskam wrażliwość i sielską atmosferę wewnętrzna. 

 

Rada - Król Kielichów 

Powinienem rozkoszować się wszystkimi zaletami życia i skupiać się na tym co pozytywne. Powinienem kierować się sercem i skupić na emocjach, aby odzyskać równowagę. 

Inaczej ciężko mogę przejść przez zmiany, które.zafumduje Koło Fortuny.

 

Ogólnie rozkład wyszedł dobrze. Pojawi się trochę zmian, nie wszystko pójdzie po mojej myśli, ale ostatecznie będę zadowolony z mojej życiowej sytuacji.

 

Bardzo proszę o dodanie kilka słów interpretacji :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, zweryfikowałem już 3 miesięczny rozkład do równonocy wiosennej, więc czas zapytać o moje życie do równonocy letniej 21 czerwca :)

 

1.Aura - Koło Fortuny

Teoretycznie szczęśliwe miesiące. Jednak to po prostu wskazuje na los i zmiany. W moim życiu będą pojawiały się sytuacje, na które nie będę miał wpływu, muszą się zdarzyć i już. Ostatecznie raczej powinno wyjść na dobre.

 

2.Najważniejsze wydarzenie -

As Monet, 7 kielichów, 7 monet

Dostanę jakąś szansę o jakiej marzyłem od dawna i na nią czekałem. Szansa na zrealizowanie jakiś planów, zamierzeń. 

 

3.Miłość - 3 mieczy, Sąd, Arcykapłan

Przeżyje zawód miłosny, ktoś mnie zrani. Bardzo mocno mnie to dotknie co jednak wpłynie na mnie uzdrawiająco i wyciągnę z tego lekcje życia. Być może nawet pojawi się ktoś na poważnie w moim życiu, może skupie się w tym czasie na duchowości. Jestem w końcu w 7 roku numerologicznym.

 

4.Praca - Wieża, 9 kielichów, 2 mieczy

(Jestem bezrobotny) Nadal nie widzę pracy, zajdą jakieś zmiany, myślę że wewnętrzne. Sytuacja mnie zadowoli, jednak nadal pozostaną z tyłu głowy lekkie wyrzuty sumienia, że jednak powinienem pracować. Albo nie wyrzuty, ale zajmą się nauka i innymi sprawami.

 

5.Nauka - 10 buław, 3 monet, Rydwan

W czerwcu czeka mnie egzamin kończący szkole. Będzie bardzo dużo nauki, tak wiele, że będę czuł się przemęczony i przeciążony. Jednak ostatecznie opanuje cały materiał i dam sobie ze wszystkim radę. Może nawet karty mówią o pozytywnie zdanym egzaminie, przez co będę mógł ruszyć do przodu. Zakoncze naukę i będę mógł wkroczyć w nowe życie.

 

6.Finanse -

5 kielichów, 8 mieczy, Giermek Monet

Brak poprawy. Nadal będę tkwił w martwym punkcie i zostanę w domu u rodziców. Paź na koniec mówi, że pozostanę osobą uczącą się. 

 

7.Samopoczucie -

Królowa buław, 10 Monet, Król Monet

Samopoczucie będę miał wspaniałe. Wróci pewność siebie, będę czuł się atrakcyjny i pełen energii. Zostanę w domu rodzinnym, gdzie będę miał wsparcie, rodzinną atmosferę i niczego mi nie zabraknie. Król kończąc podkreśla, że właściwie niczego mi brakować nie będzie i będę miał poczucie, że wszystko mam.

 

8.Czy wrócę do pełnej sprawności(męskie problemy, które pojawiły się niedawno) -

Wisielec, Słońce, Giermek Kielichów

Na początku nie, Wisielec pokazuje jaki to problem. Potrzebuje czasu na regenerację, jednak Słońce wskazuje na silną męska energię, więc z czasem wszystko wróci do normy i ozdrowieje. 

A ten giermek? To ja, po wyjściu z całej sytuacji odzyskam wrażliwość i sielską atmosferę wewnętrzna. 

 

Rada - Król Kielichów 

Powinienem rozkoszować się wszystkimi zaletami życia i skupiać się na tym co pozytywne. Powinienem kierować się sercem i skupić na emocjach, aby odzyskać równowagę. 

Inaczej ciężko mogę przejść przez zmiany, które.zafumduje Koło Fortuny.

 

Ogólnie rozkład wyszedł dobrze. Pojawi się trochę zmian, nie wszystko pójdzie po mojej myśli, ale ostatecznie będę zadowolony z mojej życiowej sytuacji.

 

Bardzo proszę o dodanie kilka słów interpretacji :)

 

1. Będziesz miał szczęście. Loś się uśmiechnie, coś popchniesz do przodu, może jakiś szczęśliwy traf? Mówi się, że fortuna kołem się toczy.

2. Będzie możliwość żeby coś zacząć, w sensie materialnym, ale po przeanalizowaniu możliwości. Nie spiesz się z decyzjami.

3. Opadną złudzenia, powiedziałabym, ale w Sądzie Ostatecznym i Kapłanie jest analiza błędów, pełne zrozumienie, dlaczego stało się tak, a nie inaczej. Z tą trójką mieczy to nie jest tak, że ktoś nam łamie serce, tylko jesteśmy po prostu smutni. Miecze, nasze myśli, powodują ten stan.

4. Będziesz się zastanawiał nad jakąś propozycją pracy i ja bym powiedziała, że to ma związek z pkt. 2. Wieża burzy coś, co już znamy, wygodny ład zbudowany w 9 kielichów. 
5. Dużo uczenia się, ale i wskoczenie na wyższy poziom. Będziesz bardzo zmęczony i może wyskoczycie z przyjaciółmi gdzieś?
6. I znów - powiedziałabym, że w giermku jest nowa możliwość zarobkowa. Być może trzeba będzie się douczyć, 8 mieczy to komunikacja w necie również. Z 5 kielichów jest tak, że żeby wyjść z marazmu przedstawionego na karcie, trzeba zobaczyć, że nie wszystkie kieliszki są przewrócone / zbite.
7. Pewny siebie, twardo stąpający po ziemi i mający stabilizację (nie wiem czemu nawiązujesz ciągle do domu rodzinnego).
8. Wg kart tak, ale trzeba na to poczekać. Wisielec mówi o dystansie i odpoczynku, Słońce i Giermek o możliwościach szczęśliwego zakończenia. 
Rada - Król Kielichów to takie lelum polelum i mi ta karta na pozycji rady mówi o tym, żeby takim lelum polelum nie być. 
 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
51 minut temu, nastek96 napisał:

1.Aura - Koło Fortuny

Bardzo zmienna, ale trzeba będzie się zdać na zmienne koleje losu, nie masz innego wyjścia 

51 minut temu, nastek96 napisał:

2.Najważniejsze wydarzenie -

As Monet, 7 kielichów, 7 monet

Pojawi się okazja do spełnienia marzeń, ale będziesz musial jeszcze trochę poczekać na rezultaty 

51 minut temu, nastek96 napisał:

3.Miłość - 3 mieczy, Sąd, Arcykapłan

Oj, tu mocno zaboli... zranienie spowodowane relacją z przeszłości może wpłynąć na Twoje zasady i kręgosłup moralny

54 minuty temu, nastek96 napisał:

4.Praca - Wieża, 9 kielichów, 2 mieczy

Nagłe zmiany, moze zaczniesz szukac czegos związanego z samozatrudnieniem albo skupisz sie na poszukiwaniach takiej pracy, ktora dawalaby Ci swobode i pozwolila na niezależność. Praca w grupie raczej odpada

57 minut temu, nastek96 napisał:

5.Nauka - 10 buław, 3 monet, Rydwan

Widać mocne przygotowanie i przeciążenie materialem. Ogólnie uwazam, że wlozysz dużo merytorycznej pracy, ktora powinna zagwarantować Ci sukces

58 minut temu, nastek96 napisał:

6.Finanse -

5 kielichów, 8 mieczy, Giermek Monet

 Straty finansowe i blokady, ale między majem a czerwcem powinna nastąpić drobna poprawa

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

7.Samopoczucie -

Królowa buław, 10 Monet, Król Monet

Samopoczucia mozna Ci pogratulować będzie bardzo dobre harmonijne. Karty podkreslaja, że będziesz miał energię do działania i czuł się ważny i potrzebny. 10 Monet to dobrobyt, więc myślę, że można te karty podciągnać jako dobrostan

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Rada - Król Kielichów

Wsłuchaj  się w swoje emocje, może poświęć trochę czasu dziadkowi/tacie. Kieruj się sercem, bądź empatyczny

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Ciągle nawiązuje do domu rodzinnego, bo od kilku miesięcy, miałem plan znaleźć pracę i się wyprowadzić, ale tu utknąłem i wychodzi na to, że nadal tu będę tkwił. Choć po części się z tym pogodziłem, że zostało niewiele czasu, to może.lepiej zostać i skupić się na nauce, tym bardziej, że materiału jest naprawdę dużo. 

Dziękuję Wam bardzo :)

Jak widzę, obie widzicie możliwość pracy, więc może mi się poszczęści.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, nadal rozkminiam dwie pozycje

 

4.Praca - Wieża, 9 kielichów, 2 mieczy

Z podsumowania wychodzi tutaj Diabeł. 

Wieża symbolizuje dom, a Diabeł w podsumowaniu mówi, że nadal pozostanę uzależniony od rodziny. Wtedy 2 mieczy oznacza propozycje. Być może podejmę pracę, ale po 21 czerwca. Do tego czasu otrzymam tylko propozycje zawodową.

 

 

6.Finanse -

5 kielichów, 8 mieczy, Giermek Monet

Tutaj z podsumowania Gwiazda

Giermek Monet oznacza różnego rodzaju staże, praktyki i szkolenia. Może bardziej pójdę w tą stronę. Jako osoba świeżo po szkole na początku poświęcę czas na dokształcanie się co zaprocentuje w przyszłości, ale nie da mi pieniędzy. Albo pojawi się jakaś oferta stażu wakacyjnego. Nie będzie z tego wielkich pieniędzy, ale zdobędę doświadczenie, które będzie mi potrzebne. Czerwiec to czas, kiedy pojawia się właśnie różnego rodzaju staże wakacyjne. Patrząc na dwójkę mieczy i pazia, może to być dopiero oferta.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Pokusilam sie o zrobienie doniczki, moze naprowadzi na coś istotnego

Praca - Wieża, 9 kielichów, 2 mieczy=Diabeł 

         *****Śmierć******** Świat** Gwiazda***

                      *****Wisielec*******Wieża****

                            ******Kochankowie*****

 

ok, w dalszej perspektywie widać pracę, ponieważ Śmierć transformuję, a Świat pokazuje spełnienie, zakończeniu cyklu poszukiwań, do tego masz Gwiazdę, która może mówić o spełnieniu marzeń, ale może też mówić o pracy nad wodą lub w mediach. Wisielec z Wieżą mówią moim zdaniem o tym, że nie będzie to praca na stałe. W Kochankach sądzę, że albo to praca zmianowa lub nie cały etat i może będziesz rozglądać się za czymś innym. W każdym razie lepszy rydz niż nic :)

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

A teraz:

Finanse -

5 kielichów, 8 mieczy, Giermek Monet=XVII

**********Mag****Kaplanka*Sprawiedliwość 

***********Cesarzowa*****Śmierć 

********************Wieża

 

Z podsumowania głównego masz Gwiazdę, czyli pojawi się szansa na uzdrowienie finansów. Myślę, że w tym Magu zadziałasz (on potrafi, bo ma wiedzę, spryt i umiejętności) do tego Kapłanka mówi o tajemnicy, ale w kontekście finansów moze tez mówić o tzw. zaskorniakach  :) no i Sprawiedliwość, czyli uczciwa zapłata za wykonaną pracę. Kolejne karty, czyli Cesarzowa i Śmierć myślę, że mogą wskazywać na uniezależnienie się finansowe od rodziców i domowników (Wieża). Sama Wieża też może mówić, że poprawa finansów jest tymczasowa, a to korelowałoby z rozkladem na pracę 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Oooo nie znałem takiego sposobu :zdziwko:

Widzę, dzięki temu rozkładowi nauczę się więcej niż myślałem :usmiech:

 

Dziękuję bardzo

Pierwsza linia odpowiada na pytanie. 

A kolejne dopowiadają? 

 

Z tego co widzę, to praca faktycznie może się pojawić w dalszej perspektywie. Ja właśnie marzę o pracy nad wodą, może świat pokazuje właśnie wyjechanie za granicę, albo do innego miasta nad morzem(tam gdzie chce).

 

Sprawiedliwość może mówić, że dostanę to na co zasłużyłem. Więc albo będą finanse, albo nie. Zależy co pokazuje ta Kapłanka. 

Nie podoba mi się, że Śmierć występuje po Cesarzowej, a nie przed. 

Ale wskazuje na zmiany jak i Wieża. Więc na pewno sytuacja ulegnie zmianie.

Jeszcze będę to analizował, dziękuję :_buzki:

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
19 minut temu, nastek96 napisał:

Oooo nie znałem takiego sposobu :zdziwko:

Bo jest rzadko stosowany :) Służy właśnie temu, aby wycisnąć jak najwięcej informacji z podstawowego rozkładu na 3 karty. Wydaje mi się, że nie ma sensu z niego korzystać w każdym przypadku, ale jak coś jest niejasne tak jak przy tych kartach może okazać się pomocny. Dawno go nie używałam, ale z tego co pamiętam kiedyś całkiem nieźle mi się sprawdzał. Zresztą sam zobaczysz, metodą prób i błędów się okaże :z_jezorem:

 

25 minut temu, nastek96 napisał:

Dziękuję bardzo

Pierwsza linia odpowiada na pytanie. 

A kolejne dopowiadają? 

Proszę bardzo :) tak, pierwsza linijka odpowiada na główne pytanie, a reszta podsum służy dookreśleniu 

 

32 minuty temu, nastek96 napisał:

Ja właśnie marzę o pracy nad wodą, może świat pokazuje właśnie wyjechanie za granicę, albo do innego miasta nad morzem(tam gdzie chce).

Tak może być, trzymam kciuki, żeby plany się powiodły :)

 

33 minuty temu, nastek96 napisał:

Nie podoba mi się, że Śmierć występuje po Cesarzowej, a nie przed. 

Ale wskazuje na zmiany jak i Wieża. Więc na pewno sytuacja ulegnie zmianie.

Zadna karta z podsum się nie powtarza, więc żadnej nie czyta się w negatywie, więc myślę że będzie ok. Jakaś propozycja pracy i szansa na poprawę finansów się pojawi :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witajcie, czas na weryfikację :)

Aura - Koło Fortuny

Ciężko podsumować ten okres. Teoretycznie to był dobry okres. Różne rzeczy się zdarzały, miałem.lepsze.samopoczucie, ale było trochę stresu przed egzaminami, wielka kłótnia z bratem...wiele rzeczy się działo, choć dzięki temu, że zdałem egzamin, okres zaliczam do udanych ponieważ zakończyłem okres nauki.

 

Najważniejsze wydarzenie -

As Monet, 7 kielichów, 7 monet

 

Chyba zdanie egzaminów i skończenie szkoły o czym marzylem. 7 monet pokazuje, że był to długotrwały proces, pracowałem na to 2 lata. 

As Monet pokazuje, że przekułem te marzenia w rzeczywistość. 

 

 

3.Miłość - 3 mieczy, Sąd, Arcykapłan

 

Na początku ktoś się pojawił. Niestety się zawiodłem, ponieważ zostałem olany i wystawiony. Sytuacja wyszła mi na dobre, ponieważ chyba już skończyłem z takimi znajomościami i troszkę się zmieniłem wewnątrz. 

Zająłem się innymi sprawami jak nauka i na tym polu mi się udało. 

Myślę, że wpłynęło to na moje wnętrze, jak się pozwolę traktować, a jak nie. 

 

 

 

4.Praca - Wieża, 9 kielichów, 2 mieczy

 

Nie znalazłem pracy, jednak nawet jej nie szukałem. Jakiś czas po postawieniu wróżby wszystko sobie przemyślałem i stwierdzilem, że to nie jest dobry okres. Wolałem zająć się nauką, ponieważ czekały mnie ważne egzaminy. Wieża pokazuje zmianę mojego nastawienia. 9 kielichow to sytuacja którą mi odpowiadała. 

A 2 mieczy to mogą być lekkie wyrzuty sumienia, które czasem się pojawiały, albo moje wahanie. 

 

 

5.Nauka - 10 buław, 3 monet, Rydwan

Nauki było bardzo dużo i byłem przez to.przemeczony, jednak się opłaciło. Egzaminy wszystkie zdałem, nawet zapisałem się na kurs doszkalający co może.pokazywac 3 monet i teraz mogę spokojnie ruszyć do przodu. Również wskoczenie na wyższy poziom, ponieważ mam już dyplom. 

 

6.Finanse -

5 kielichów, 8 mieczy, Giermek Monet

Nie miałem żadnego źródła dochodów. Czasem coś dostałem od.rodziny. 

Ale ukończyłem kurs, który może.mi.pomoc znaleźć pracę i uzyskać własne zarobki w prszyszłosci.

 

7.Samopoczucie -

Królowa buław, 10 Monet, Król Monet

Zdecydowanie pora wiosenna i letnia to mój czas. Wraz ze wzrostem temperatury i godzin słonecznych miałem coraz większy zasób energii i chęci do życia. Coraz lepszy nastrój i faktycznie w pewnym sensie mi niczego nie brakowało. 

 

Rada - Król Kielichów 

Chyba tutaj powiniennem zadbać bardziej o harmonię psychiczną. Miałem trochę stresu przed egzaminami i to dlugo, a okazało się, że niepotrzebnie. 

Dziękuję bardzo wszystkim :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozkład kwartalny II ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...