Skocz do zawartości

Randka ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Mimo, że nie jestem w randkowym nastroju to pod wpływem dzisiejszej aury(aplikująca koniunkcja Wenus/Słońce z moim Dsc), spytałam się kart czy w ciągu mięsiąca wybiorę się na takowe spotkanie. 

Mam takie oto 3 karty:

 

7 Kielichów, As Mieczy, 10 Monet

 

Nie bardzo widzę w kartach spotkanie z kimś konkretnym, brak jakiegokolwiek Rycerza czy Króla. Mam za to 7 Kielichów która mówi o rozważaniu różnych opcji, może chodzi, że myślę o różnych osobach ale na tym marzeniu się kończy. Trochę takiego bujania w obłokach i myśli pod hasłem „Co by było gdyby...”. 
Potem As Mieczy oczyszcza tą atmosferę, może coś wyjaśnia. Może czegoś nowego się dowiem, co będzie miało wpływ na podjęcie decyzji w przyszłości. Na pewno zejdę na ziemię i na chłodno podejdę do tematu. 
10 Monet najbardziej mnie tu zastanawia -czyżbym zaspokoiła swoje serce kolejnymi zakupami bez żalu rezygnując z randki?
A przynajmniej pomysłu na nią. :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
20 minut temu, Gringe napisał:

czy w ciągu mięsiąca wybiorę się na takowe spotkanie. 

Mam takie oto 3 karty:

 

7 Kielichów, As Mieczy, 10 Monet

 Myślę, że się nie wybierzesz. 7 Kielichów informuje o tym, że bardziej fruwasz z głową w chmurach niż podejmujesz konkretne działania. Tak w ramach ciekawostki 7 Kielichów czasem mówi o tym, że temat jest przerwóżony :) As Mieczy odcina mówi też, że i kandydata potencjalnego do randkowania brak. 10 Monet skupienie się na rodzinie. Z sumy Wieża, która też mówi, że z randek nici :( 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minute ago, Lunaria said:

 Myślę, że się nie wybierzesz. 7 Kielichów informuje o tym, że bardziej fruwasz z głową w chmurach niż podejmujesz konkretne działania. Tak w ramach ciekawostki 7 Kielichów czasem mówi o tym, że temat jest przerwóżony :) As Mieczy odcina mówi też, że i kandydata potencjalnego do randkowania brak. 10 Monet skupienie się na rodzinie. Z sumy Wieża, która też mówi, że z randek nici :( 

Dobrze wiedzieć, że już przegięłam i karty pokazały mi „figę z makiem”. Tak i to się wszystko zgadza. 
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że byłaby na to szansa, gdybyś zaczęła aktywnie działać w tym kierunku, a nie tylko marzyć (7 kielichów + As mieczy). Z podsumowania masz XVI Wieżę, więc trzeba skończyć ze stagnacją. Będzie szansa, żeby zadziałać na tym polu. Może profil na jakimś portalu randkowym?

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minutes ago, Anastazja979 said:

Ja myślę, że byłaby na to szansa, gdybyś zaczęła aktywnie działać w tym kierunku, a nie tylko marzyć (7 kielichów + As mieczy). Z podsumowania masz XVI Wieżę, więc trzeba skończyć ze stagnacją. Będzie szansa, żeby zadziałać na tym polu. Może profil na jakimś portalu randkowym?

Anastazja979 masz rację. Tylko mnie się nie chce. Wszem i wobec ogłosiłam, że nie wrócę do randek internetowych- nie chce mi się i już. I nie mam nawet nastroju by w coś się angażować. Kiedyś bardzo smucimy mnie prognozy kiedy słyszałam, że to nie czas na sprawy męsko-damskie, teraz czuję pustkę. Położyłam karty by sprawdzić ich czujność w tym temacie choć przyznam, że ogólnie o randkę to dawno nie pytałam(rozkładałam karty na konkretne osoby). 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gringe napisał:

Anastazja979 masz rację. Tylko mnie się nie chce. Wszem i wobec ogłosiłam, że nie wrócę do randek internetowych- nie chce mi się i już. I nie mam nawet nastroju by w coś się angażować. Kiedyś bardzo smucimy mnie prognozy kiedy słyszałam, że to nie czas na sprawy męsko-damskie, teraz czuję pustkę. Położyłam karty by sprawdzić ich czujność w tym temacie choć przyznam, że ogólnie o randkę to dawno nie pytałam(rozkładałam karty na konkretne osoby). 

Rozumiem, w takim razie nic na siłę. Może wiosna lub lato przyniosą jakieś zmiany :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Raczej nie, a powodem może być zdrowy rozsądek. Chyba czeka nas kolejny lock down, więc 10 denarów może wskazywać czas spędzony w domu. A ta 7 pucharów może właśnie mówić, że z początku będziesz dużo myślała, czy jednak nie rozpocząć randkowania, ale w Asie mieczy zwycięży zdrowy rozsądek. 

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@mezza - zdecydowanie masz rację. Cały ten rok zapowiada się powtórką z rozrywki z poprzedniego więc nie ma szans by normalnie kogoś poznać. Nawet mój kurs z angielskiego będę miała online :( 

Faktycznie, 10 Monet to chyba radość w domowych pieleszach. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2021 o 15:34, Gringe napisał:

Mimo, że nie jestem w randkowym nastroju to pod wpływem dzisiejszej aury(aplikująca koniunkcja Wenus/Słońce z moim Dsc), spytałam się kart czy w ciągu mięsiąca wybiorę się na takowe spotkanie. 

Mam takie oto 3 karty:

 

7 Kielichów, As Mieczy, 10 Monet

Widać, że bujasz w obłokach o czymś marzysz, ale wygra tutaj zdrowy rozsądek  zostaniesz w domu. As mieczy dla mnie zimny i moim zdaniem te marzenia przetnie :)

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Szybka weryfikacja: zapisałam się na randki online i miałam już nagraną kawę z pewnym panem. Chwilę wymieniliśmy wiadomości a potem nastąpiła cisza. Stwierdziłam więc, że w sumie i dobrze bo zaczęłam mieć wątpliwości. Pan się odezwał z zapytaniem czy kawa aktualna a ja go „odcięłam”. Bardzo obrazowo karty pokazały moja sytuację: 7 Kielichów to zawsze dużo opcji do wyboru jak również kontakt internetowy( na randkach online dużo osób się do mnie odezwało i miałam w czym wybierać :sark:

As to moja decyzja, że jednak nie, nie chcę nigdzie iść i odcinam sytuację. Usunęłam konto. 
Obecnie flirtuję z pewnym Francuzem z Instagrama który już ogłosił się moim chłopakiem :buja_oblokach:

Nie ma to jak mieć Księżyc w Rybach ;) 

Aha- 10 Monet - zamiast randki sprawiłam sobie nowe adidasy na lato :D 

 

ps. @Lunaria Podałaś, że z sumy jest Wieża co genialnie oddaje rozwój sytuacji: nagle pod wpływem impulsu zapisałam się na portal randkowy i nagle po prostu mi się odechciało i „odcięłam” randkowicza. Dzięki za zwrócenie mi uwagi na sumowanie kart :) :bukiet3i:

@Anastazja979 - miałaś bardzo dobre wyczucie I Twoja interpretacja była najblizsza tego, co się zadziało. 
@nastek96 @mezza @Mala_83 - też mieliście rację - wygrał zdecydowanie zdrowy rozsądek :) 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 4
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Randka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...