Skocz do zawartości

Kwiecień Wildwood ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

To ja tez już jadę z kwietniem. 

 

Gwoli przypomnienia bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura: 2 kielichy - raczej nie oznacza zakochania czy związku. Myślę ze znów oznacza to dbałość o siebie i wygląd bo u mnie na karcie kobieta przegląd się w lustrze i wznosi toast do swojego odbicia. Dobre relacje ze soba. Chyba ze ktoś z rodziny się zareczy czy cos. 

 

Praca: mag śmierć doc księżyc
Ciekawe karty, bo same WA. Mag to działanie i nowe projekty, które umra na rzecz znaczeń, które niesie ksiezyc czyli bierność intuicja i iluzje... kiepska zmiana.
Na kartach Mag i Ksiezyc postać wznosi dłonie do księżyca, ale w Magu ma księgę a obok wszystkie symbole malych arkanow. Na karcie  Księżyc jakies magiczne rekwizyty. No nie podoba mi się to oderwanie od rzeczywistości. 

 

Uczucia: kapłan 2 miecze przyblokowanie  na uczucia i wartosci, ktore niesie kaplan czyli tradycja normy zaangażowanie. Albo na rady dotyczące uczuc ze strony starszych osob.

 

Finanse: 9bulaw 5bulaw może będę odczuwać strach o finanse i wydatki. Albo beda wydatki związane z samochodem bo na karcie mam kobietę której samochód chca odcholowac a ona daje pieniądze jakemus mężczyźnie aby móc jechać dalej. 

 

Dom: paź mieczy - klotnie

 

Otoczenia: 3 kielichow-pozytywne relacje z otoczeniem. Może jakieś spotkania i świętowanie? MOZ ta karta koresponduje z aurą 2 kielichy ?

 

Co robic: glupiec-zatroszczyc się o wewnętrzne dziecko

 

Co nie: 3 bulaw - nie zaczynac realizacji nowych działań bez ponownego ich przemyślenia. Czegoś nie dostrzegam. Przeszłość ma wpływ na teraźniejszość. (to z antonowicz-wlazinskiej)

 

Rada: 4 pentakli - nie ryzykować nie być skapcem w sferze u czuciowej (akurat jestem to pasuje) .

 

Pasja 9 pentakli - chyba niezła karta na zajmowanie się sobą, swoimi pasjami i ogólnie samo rozwój.  I fundusze na to się znajdą.
 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza

Aura:Nwm jakie masz doświadczenie z tą kartą, mi się wydaje, że to karta zauroczenia. Twoje myśli będą się kręciły wokół jednej osoby. Na pewno przyjemny miesiąc.

 

Praca: jakieś nowe działania podjęte w celu zmiany sytuacji, niestety plan może się nie powieść ze względu, że nie dostrzegasz pewnych okolicznosci, rzeczy.

 

Uczucia: możesz poddawać w wątpliwość swoją moralność lub jakieś moralne kwestie. 

 

Finanse: będziesz chwytała się różnych sposobów, aby poprawić finanse. Być może będziesz musiała trochę porywalizowac o prace z dochodem.

 

Dom - dużo rozmów i dyskusji

 

Otoczenie - wokół Cb ludzie będą mieli pozytywne nastroje, może jakieś zaproszenie do wspólnej zabawy?

 

Co robić - śmiało wchodź w nowe przedsięwzięcia, ale z rozwagą( pamiętaj o Księżycu, możesz źle oceniać sytuację)

 

Czego nie - nie śpiesz się że zmianami

 

Rada - nie zamykaj się we własnej skorupie, albo przemysł dokładnie co byś chciała mieć. Często na 4 denarów jest skrzynia, namyśl się co byś chciała w niej mieć. 

 

Pasja - nie do końca wiem jaką pasję miałaś na myśli, to trochę utrudnia odbiór karty. Ale przychylam się do twojej interpretacji, będziesz miała mnóstwo czasu na zahamowanie się swoimi sprawami. 

 

 

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 godzin temu, Wildwood napisał:

Aura: 2 kielichy

Harmonijny miesiąc, z dobrym samopoczuciem. Myślę, że to oznacza dobre połączenie duszy z ciałem 

 

10 godzin temu, Wildwood napisał:

Praca: mag śmierć doc księżyc

Podejmiesz działania w kierunku swojej artystycznej pracy. O ile Księżyc dla zwykłego zjadacza chleba (patrz: ja) jest bardzo kiepski, bo mówi o iluzjach i rzeczach ukrytych, o tyle u osób z artystycznym zacięciem (czyli Ty) jest mile widziany, bo bazujesz na emocjach/podświadomości ukrytej w swoim wnętrzu (Księżyc). Myślę, że to będzie ważny miesiąc dla Ciebie ze względu na to, że skupisz się na konkretnej dziedzinie. Mag jak słusznie zauważyłaś na karcie ma 4 symbole AM. Ty jesteś tym Magiem, który zmieni swój sposób postrzegania (Śmierć)  do artystycznej pracy (Księżyc)

 

10 godzin temu, Wildwood napisał:

Uczucia: kapłan 2 miecze

Tu może się odezwać do Ciebie jakiś żonaty koleś, ale w 2 Mieczy go zignorujesz. Arcykaplan i 2 Mieczy to karty blokady i brak umiejętności wyjścia poza schematy, więc możesz  w tym miesiącu dalej w nich tkwić 

 

10 godzin temu, Wildwood napisał:

Finanse: 9bulaw 5bulaw

Słabo to wygląda niestety, będziesz martwić się w tym miesiącu o pieniądze, które jak na złość będą się rozłazić na niekontrolowane wydatki 

 

10 godzin temu, Wildwood napisał:

Dom: paź mieczy 

 

Napięta atmosfera, docinki i złośliwości 

 

10 godzin temu, Wildwood napisał:

Otoczenia: 3 kielichow

Fajna, rozrywkowa atmosfera, może być okazja do spotkań w miłym gronie. Otoczenie będzie życzliwie nastawione do Ciebie 

10 godzin temu, Wildwood napisał:

Co robic: glupiec

Rozpoczynać nowe przedsięwzięcia, wykrzesać z siebie więcej spontaniczności. Podejść do nowych rzeczy bardziej na luzie

 

11 godzin temu, Wildwood napisał:

Co nie: 3 bulaw

Nie odkładać niczego na później, nie analizować wszystkiego przesadnie

 

 

11 godzin temu, Wildwood napisał:

Rada: 4 pentakli -

Nie chwalić się wszystkim, zachować jakąś tajemnice dla siebie

 

11 godzin temu, Wildwood napisał:

Pasja 9 pentakli

Będziesz miała mnóstwo czasu i ochoty, aby z przyjemnością oddawać się swoim pasjom 

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

 

 

Aura: 2 kielichy -  Zapowiada się bardzo przyjemny miesiąc, harmonijny, relacje z ludźmi będą się układać. Towarzyszyć Ci będzie poczucie pełni, ukochania siebie.

 

Praca: mag śmierć doc księżyc
Tutaj podoba mi się interpretacja Lunarii, nic nie mogę dodać :)

 

Uczucia: kapłan 2 miecze Zawieszenie w sprawach emocjonalnych, brak działań w kierunku zaangażowania się w jakiekolwiek relacje partnerskie. Pozostawanie w sytuacji bierności, blokada.

 

Finanse: 9bulaw 5bulaw 

Ostrożność i strach o finanse, próby utrzymania tego w takim stanie jaki byś chciała, ale niestety te pieniądze mogą bardzo się rozchodzić, mimo, że racjonalnie będziesz podchodzić do budżetu to podstawowe wydatki będą wymagać tego wkładu finansowego.

 

Dom: paź mieczy - spory rodzinne, może jakieś cięte uwagi i takie "podcinanie" w pomysłach.

 

Otoczenia: 3 kielichow- Przyjemne spotkania w gronie znajomych, przychylność i radosna aura otoczenia. Może poznanie jakiś nowych osób. 

 

Co robic: glupiec- Zgadzam się z Lunarią, ale jakby tak połączyć 2kielichy,3 kielichy i karte głupca co robić to może faktycznie pojawi się w twoim otoczeniu nowa osoba, która wzbudziłaby twoje zainteresowanie, jednak w uczuciach pewna blokada stawia cię w sytuacji bierności, a powinnaś próbować tę znajomość rozwijać?

 

Co nie: 3 bulaw - podjąć działania, a nie tylko planować i odkładać w czasie?

 

Z radą i pasją również zgadzam się z lunarią, bo na siłe nie chce wymyślać nietrafnych znaczeń :)

Oby kwiecień był dla Ciebie dobry!

 

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wildwood napisał:

To ja tez już jadę z kwietniem. 

 

Gwoli przypomnienia bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura: 2 kielichy - raczej nie oznacza zakochania czy związku. Myślę ze znów oznacza to dbałość o siebie i wygląd bo u mnie na karcie kobieta przegląd się w lustrze i wznosi toast do swojego odbicia. Dobre relacje ze soba. Chyba ze ktoś z rodziny się zareczy czy cos. 

Dobre relacje z innymi, pełne równowagi i serdeczności.

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Praca: mag śmierć doc księżyc
Ciekawe karty, bo same WA. Mag to działanie i nowe projekty, które umra na rzecz znaczeń, które niesie ksiezyc czyli bierność intuicja i iluzje... kiepska zmiana.
Na kartach Mag i Ksiezyc postać wznosi dłonie do księżyca, ale w Magu ma księgę a obok wszystkie symbole malych arkanow. Na karcie  Księżyc jakies magiczne rekwizyty. No nie podoba mi się to oderwanie od rzeczywistości. 

Będzie pomysł na rozpoczęcie pracy, ale niestety nie uda się. Wyjdą na wierzch jakieś niejasności związane z ofertą.

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Uczucia: kapłan 2 miecze przyblokowanie  na uczucia i wartosci, ktore niesie kaplan czyli tradycja normy zaangażowanie. Albo na rady dotyczące uczuc ze strony starszych osob.

Prawdopodobnie nie czujesz się gotowa na poważny związek.

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Finanse: 9bulaw 5bulaw może będę odczuwać strach o finanse i wydatki. Albo beda wydatki związane z samochodem bo na karcie mam kobietę której samochód chca odcholowac a ona daje pieniądze jakemus mężczyźnie aby móc jechać dalej. 

Dużo wydatków. Możliwe, że trzeba się będzie z kimś targować albo wykłócać o pieniądze.

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Dom: paź mieczy - klotnie

albo plotki

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Otoczenia: 3 kielichow-pozytywne relacje z otoczeniem. Może jakieś spotkania i świętowanie? MOZ ta karta koresponduje z aurą 2 kielichy ?

Jakieś spotkanie w gronie bliskich pomimo lockdownu. Może święta?

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Co robic: glupiec-zatroszczyc się o wewnętrzne dziecko

Rozbudzić w sobie pasję i kreatywność, żeby rozpocząć coś nowego.

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Co nie: 3 bulaw - nie zaczynac realizacji nowych działań bez ponownego ich przemyślenia. Czegoś nie dostrzegam. Przeszłość ma wpływ na teraźniejszość. (to z antonowicz-wlazinskiej)

Nie stosować uparcie rozwiązań, które nie działają. Być elastycznym na inne rozwiązania i zmianę kierunku.

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Rada: 4 pentakli - nie ryzykować nie być skapcem w sferze u czuciowej (akurat jestem to pasuje) .

Według mnie to dotyczy finansów. Trzeba zaoszczędzić w tym miesiącu trochę grosza na wydatki, które Cię czekają.

14 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Pasja 9 pentakli - chyba niezła karta na zajmowanie się sobą, swoimi pasjami i ogólnie samo rozwój.  I fundusze na to się znajdą.
 

Będziesz wytrwała w tym, co robisz. Pasja przyniesie Ci dużo radości.

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wildwood napisał:

Aura: 2 kielichy

Harmonia w uczuciach, z samą sobą :) Może i pojawi się szansa na miłość, ale ta karta też często zaznacza bardzo serdeczne relacje koleżeńskie, lub z kimś w rodzinie :) Bardzo fajna karta jak na aure ;)

20 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Praca: mag śmierć doc księżyc

Chyba kończą się projekty, lub może być ucięcie wartościowych kontaktów (Mag + Śmierć). Nadchodzi okres niepewności, może jakichś cichych kombinacji (szczególnie, że Mag i Księżyc są w jednym ciągu kart - do tego może być, że to, czym zajmowało się otwarcie i aktywnie (Mag) , będzie teraz w stanie biernym i tajemniczym (Księżyc). Też skojarzyło się, że może odejść szef i przyjść szefowa, ale to takie ;) 

20 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Uczucia: kapłan 2 miecze

Możliwe, że masz bardzo wysoką poprzeczkę (Kapłan) co do partnera, i to Cię blokuję (2 mieczy). Nie ma osób perfekcyjnych :) Dodatkowo widzę pewne wycofanie uczuciowe of kogoś z powodów moralnych.

20 godzin temu, Wildwood napisał:

Finanse: 9bulaw 5bulaw

Będziesz mocno oszczędzać i ostrożnie podchodzić do wydatków (9 buław), mimo że czasem będziesz musiała ostro prowadzić wałkę wewnętrzną z sobą (5 bułąw) przez chęć wydania na zachcianki. Z sumy Umiarkowanie - w czarnej dziurze na pewno się nie okażesz, ale bez szaleństw, oszczędnie, z rozwagą.

20 godzin temu, Wildwood napisał:

Dom: paź mieczy

Rozmowy, w tym telefoniczne, jakieś ploteczki, nowości. Pazia do kart kłótliwych nie odnoszę, u mnie to właśnie takie gadanka :) Ewentualnie, może dzieciak komuś się narodzi/ będzie głównym tematem rozmów;

20 godzin temu, Wildwood napisał:

Otoczenia: 3 kielichow

O, myślę, że będą spotkanka/pogadanki z koleżankami, na pewno w miłych, wesołych klimatach ;) Może tak, będzie harmonijna i serdeczna przyjaźń z kimś (2 kielichów) :)

20 godzin temu, Wildwood napisał:

Co robic: glupiec

Być spontaniczną, wolną, wesołą, kreatywną. Jak dziecko podziwiać świat naokoło Ciebie :) Bądz spontanicza i...

20 godzin temu, Wildwood napisał:

Co nie: 3 bulaw

... Nie rób planów :D Również nie czekaj na rozwój zdarzeń i sama zadziałaj, kiedy trzeba ;)

20 godzin temu, Wildwood napisał:

Rada: 4 pentakli

Raczej, biorąc pod uwagę resztę kart, nie zamykać się w sobie i wyjść ze strefy komfortu :) 

20 godzin temu, Wildwood napisał:

Pasja 9 pentakli 

Da Ci poczucie komfortu i jest dla Ciebie bardzo wartościowa. Jako że podejrzewam, że to ta ze zdjęciami i jedzeniem, to sama karta ładnie to opisuje - jest malownicza i w ogrodzie, pełnym owoców - no właśnie zdjęcia wyjdą ładnie, malowniczo, profesjonalnie nawet bym powiedziała ;)

 

Udanego kwietnia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 24.03.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

To ja tez już jadę z kwietniem. 

 

Gwoli przypomnienia bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura: 2 kielichy - raczej nie oznacza zakochania czy związku. Myślę ze znów oznacza to dbałość o siebie i wygląd bo u mnie na karcie kobieta przegląd się w lustrze i wznosi toast do swojego odbicia. Dobre relacje ze soba. Chyba ze ktoś z rodziny się zareczy czy cos. 

 

Praca: mag śmierć doc księżyc
Ciekawe karty, bo same WA. Mag to działanie i nowe projekty, które umra na rzecz znaczeń, które niesie ksiezyc czyli bierność intuicja i iluzje... kiepska zmiana.
Na kartach Mag i Ksiezyc postać wznosi dłonie do księżyca, ale w Magu ma księgę a obok wszystkie symbole malych arkanow. Na karcie  Księżyc jakies magiczne rekwizyty. No nie podoba mi się to oderwanie od rzeczywistości. 

 

Uczucia: kapłan 2 miecze przyblokowanie  na uczucia i wartosci, ktore niesie kaplan czyli tradycja normy zaangażowanie. Albo na rady dotyczące uczuc ze strony starszych osob.

 

Finanse: 9bulaw 5bulaw może będę odczuwać strach o finanse i wydatki. Albo beda wydatki związane z samochodem bo na karcie mam kobietę której samochód chca odcholowac a ona daje pieniądze jakemus mężczyźnie aby móc jechać dalej. 

 

Dom: paź mieczy - klotnie

 

Otoczenia: 3 kielichow-pozytywne relacje z otoczeniem. Może jakieś spotkania i świętowanie? MOZ ta karta koresponduje z aurą 2 kielichy ?

 

Co robic: glupiec-zatroszczyc się o wewnętrzne dziecko

 

Co nie: 3 bulaw - nie zaczynac realizacji nowych działań bez ponownego ich przemyślenia. Czegoś nie dostrzegam. Przeszłość ma wpływ na teraźniejszość. (to z antonowicz-wlazinskiej)

 

Rada: 4 pentakli - nie ryzykować nie być skapcem w sferze u czuciowej (akurat jestem to pasuje) .

 

Pasja 9 pentakli - chyba niezła karta na zajmowanie się sobą, swoimi pasjami i ogólnie samo rozwój.  I fundusze na to się znajdą.
 

 

 

Aura będzie całkiem sympatyczna. Mogą być jakieś fajne i sympatyczne kontakty.

W pracy mam wrażenie, że zakończy się jakiś etap. Nadchodzą zmiany duże i widać u Ciebie niepewność i lęk w tym Księżycu. Druga opcja, że pojawi się jakaś szansa, ale nic z tego nie wyjdzie.

Uczucia. Jakiś Pan może starszy się zaznacza, ale będziesz zamknięta na to, 2 Mieczy to taka karta niepewności i wahania.

Pieniądze Tu chyba będziesz się bić z myślami, żeby nie wydawać ( 9 Buław).

W domu rozmowy, może nieco być złośliwie i ciut nerwowo.

Otoczenie : Może święta wyszły w 3 Kielichach? Miła i radosna atmosfera.

Co robić. Podchodzić na lajcie, nie myśleć, wykazać się radością i spontanicznością.

Co nie robić : Może nie snuć planów póki co.

Rada: Pilnować kasy, trzymać, nie wydawać.

Pasja: Przyniesie Ci dużo radości i zadowolenia :). Może też jakąś kasę? :)

 

Wszystkiego dobrego w kwietniu ! :koniczynka:

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Aura: 2 kielichy

U mnie z kolei 2 Kielichy to dwoje ludzi. Niekoniecznie musi od razu chodzić o romans ale 2 Kielichów sygnalizuje miły czas. Fajną współpracę z kimś. Zadowolenie. Jeśli cała kwietniowa aura jest pod banderą tej karty to miesiąc powinien być niezgorszy :) 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Praca: mag śmierć doc księżyc

Ja myślę, że mogą być konkretne zmuany w miesiącu kwietniu. Mag dysponuje wszelkimi środkami by osiągnąć sukces. To jest osoba która dopie swego sięgając po najbardziej wyszukane sztuczki. Nie próżnuje. Odnosi sukces. Do tego Śmierć mówiąca o transformacji i zakończeniu pewnego etapu w życiu po którym już nie ma możliwości powrotu do starej rzeczywistości. Dodałaś Księżyc - w towarzystwie dwóch poprzednich kart może chodzić o zdanie się na intucję, niekoniecznie puste mrzonki( nie widzę tego by AW wychodziły na utrzymanie tej samej sytuacji, zwłaszcza Śmierć która jest najbardziej transformująca). Jeśli dobrze policzyłam to z sumy tych trzech kart wychodzi Papież - formalne kontakty. Człowiek-lider. 
 

 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Uczucia: kapłan 2 miecze

Stawiam na oficjalne kontakty. Może z dystansem. Jedli jesteś sama to te karty bie zwiastują szalonego romansu a powiedziałabym, że masz poważne i odpowiedzialne podejscie do partnerstwa i nie bierzesz się za byle jakie znajomości. W 2 Mieczy możesz mieć dylematy( natury moralnej bo obok Papież). 
 

 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Finanse: 9bulaw 5bulaw

Mi osobiście Buławy wychodzą na wydawanie kasy ;) 9 Buław stawia „w pogotowiu” a z kolei 5 Buław to też karta takiego szamotanina się. Może dużo będzie pokus na wydawanie a mniej nowych możliwości dopływu gotówki. Źle nie będzie ale powiedziałabym, że miesiąc pod hasłem wydawania i kupowania. 
 

 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Dom: paź mieczy - klotnie

Mogą pojawić się tutaj jakieś przepychanki słowne, może jakieś zamieszanie lub galimatias z jakiegoś powodu. 
 

 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Otoczenia: 3 kielichow

3 Kielichów to jak najbardziej zgodne kontakty z otoczeniem. Ja bym powiedziała, że takie idące po Twojej myśli i nie burzące spokoju ducha. 
Może jakieś spotkanie towarzyskie? Niekoniecznie w dużym gronie( u mojej siostry atmisfera na randce wyszła jako 3 Kielichów i była sama z chłopakiem w domu bo jego mama została w szpitalu). 
 

 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Co robic: glupiec

Podejść entuzjastycznie do wszelkich nowych spraw. Z nadzieją i wiarą, że po prostu się uda a Ty masz wszystko, co potrzebne na dany moment. Wiara i optymizm czyni cuda :) 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Co nie: 3 bulaw

Czego nie robić? Nie nakreślić od razu całego planu działania. Zdać się na moment i żyć chwilą bez wybiegania w daleką przyszłość i nie zakładać tylko jednego scenariusza zdarzeń. Tutaj wszystko może się zdarzyć. Być elastycznym i gotowym do zmian. 
 

 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Rada: 4 pentakli

4 Monet jako rada na cały kwiecień - mize warto docenić to, co już się ma? 
 

 

On 3/24/2021 at 9:02 PM, Wildwood said:

Pasja 9 pentakli

9 Monet przynosi radość z tego, co już się posiada. Rozwijanie siebie i swoich pasji. Samotna droga. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Napisano (edytowane)
W dniu 24.03.2021 o 22:02, Wildwood napisał:

To ja tez już jadę z kwietniem. 

 

Gwoli przypomnienia bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura: 2 kielichy -

aura w miare ok.  Bylo spotkanie towarzyskie. bylo dbanie o siebie.  Mozna powiedziec ze harmonijnie.

 

Praca: mag śmierć doc księżyc
wogole nie bylo tematu oprocz moich przenyslen w jakiej pracy moglabym dac rade i jakie bylyby konsekwencje.

 

Uczucia: kapłan 2 miecze

Wogole nie bylo tematu. Tutaj jest blokada. Nie ma checi z mojej strony na nic.. ale nie bylo zadnego mezczyzny.

 

Finanse: 9bulaw 5 bulaw

 

Byl wplyw, byly wydatki, byly klotnie o finanse. Rada byla 4 denary zeby kase trzymac. 

 

Dom: paź mieczy -

Byly zlosliwe zaczepki slowne.

 

Otoczenia: 3 kielichow- bylo spotkanie towarzyskie. Przebieglo w milej atmosferze. Byly tez formalne ale tez wszytsko ok

 

 

Pasja 9 pentakli - zajmowalam sie troche pasjami ale nie w takim wymiarze w jakim bym chciala. Pasje tez wymagaja duzych nakladow finansowyh

 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Kwiecień Wildwood ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...