Jump to content

Co dobrego przyniesie miesiąc kwiecień? Co odchodzi do przeszłości?


Recommended Posts

Xadfgh

Zapytałam karty ogólnie, co dobrego przyniesie mi kwiecień. Nie rozdzieliłam tego na dziedziny życia i teraz przyznam, że żałuje, no ale już trudno :) 
Co dobrego przyniesie miesiąc kwiecień?
9 kielichów, 4 buławy, as denarów, 9 buław
Przyjdzie do mnie poczucie zadowolenia i harmonii emocjonalnej (brakowało mi jej w ostatnich miesiącach). 

Stabilizacja i dużo radości w gronie rodziny, zabawa, wspólne przedsięwzięcia. 
As denarów to może szansa na znalezienie pracy, którą mogłabym połączyć z nauką szkolną, bądź rozwój nowych umiejętności.
9 buław wydaje mi się, że mówi o powrocie sił, zaufaniu do siebie i obrony własnych idei, kroczeniu do przodu.

Co odejdzie do przeszłości?
6 pucharów, 8 buław, 4 denary, moc
tło- 7 mieczy

Odejdzie życie przeszłością, wspomnieniami i odległymi marzeniami. Przestane trzymać się kurczowo pewnych myśli/ zachowań, co może spowodować zachwianie mojej pewności.

Tło mówi o sprycie, zbieraniu informacji, dużej ostrożności, więc chyba z odejściem tarotowych atrybutów mocy, będę ostrożna i bardzo analityczna ze wszystkim co mnie czeka.
 

 • Like 4
Link to post
Share on other sites
 • Ekspert
Willow
Posted (edited)
3 godziny temu, Xadfgh napisał:

9 kielichów, 4 buławy, as denarów, 9 buław

Sporo radości i komfortu emocjonalnego, cieszenia się każdą chwilą, takie capre diem (9 kielichów, 4 buław) :) Ogrom luzu i jakieś może uroczystości, w związku, jeśli jesteś, dużo przyjemnych, szczególnie dla Ciebie chwil :) razem po tych kartach widać bardzo optymistyczne podejście do życia, w domu Ci się nie będzie nudzić ;) W Asie tak, widać nowe możliwości co do pracy, nauki, jednak w tym odniesieniu potrafisz zachować ostrożne podejście, 10 raz się upewnić (9 buław) i może w czymś Cię to uratuję, jako że pytanie było o dobrym :)

 

3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Co odejdzie do przeszłości?
6 pucharów, 8 buław, 4 denary, moc

Chyba jakaś stara znajomość odejdzie (6 kielichów, 8 buław), taka za którą mocno się trzymałaś (4 denary). Jednocześnie, karty mogą w ogóle mówić o tym, że odejdzie to, co już powinno zostać w przeszłości (6 kielichów), nadejdą zmiany (8 buław) i nuda, stabilność minie (4 monet). Stabilność, i również przywiązanie do odchodzącej relacji daje Ci poczucie pewności, że jesteś Panią swojego życia (Siła), ale ta pewność też musi odejść, bo w tym przypadku to przyzwyczajenie i niewolnictwo. Powinnaś pokonać to w sobie, być wolną (Siła jeszcze raz ;)) i beztrosko cieszyć się życiem - karty u góry :)

 

Tło: no czas zmieniać punkt swojego widzenia, uczyć się, ćwiczyć giętkość umysłu :) I troszkę kombinować.

 

Udanego kwietnia ;)

Edited by Willow
 • Like 1
 • W punkt 2
 • Super 3
Link to post
Share on other sites
 • Ekspert
Lianna

Czeka Cię dużo miłych i radosnych chwil. Może karty pokazują spędzenie miłego czasu z rodziną podczas świąt? Jednocześnie widać możliwe upiększanie domu, tak mi się kojarzy As Denarów obok 4 Buław :). Będziesz się czuła bardzo dobrze i czuć spokój i wewnętrzną harmonię. 

W Asie Denarów może jak najbardziej się pojawić szansa na coś

Uważam podobnie, że zyskasz siły w 9 Buław, jednocześnie możesz zachowywać dystans, być ostrożna wobec czegoś, dmuchać na zimne. Przynajmniej mnie ta karta akurat tak pokazuje ;).

 

Zostawisz za sobą jakieś wspomnienia związane z relacją z kimś, może kontakt z kimś odejdzie po prostu do przeszłości, co mogło Cię trochę blokować ( 4 Denary). Ale widać przypływ energii.

 

Tło: Wykazać się sprytem, zostawić może pewne rzeczy dla siebie, kombinuj Dziewczyno :P.

 

Wszystkiego dobrego w kwietniu :1s_z:

 • W punkt 1
 • Super 2
Link to post
Share on other sites
Gringe
On 3/25/2021 at 1:13 PM, Xadfgh said:

Co dobrego przyniesie miesiąc kwiecień?
9 kielichów, 4 buławy, as denarów, 9 buław

Tak jak dziewczyny pisały powyżej: radość, zwłaszcza w rodzinnym gronie. Aktywna celebracja osiągniętych celów i zamierzeń. To jakaś spora impreza skoro 9 Kielichów z 4 Buław :D Mi osobiście 9 Kielichów pokazała randkę siostry gdzie jak to ona sama określiła „bachanalia się odbyły”. Duuuużo jedzenia i to dobrego :) 

Z kolei ja bym pomyślała, że As Monet z 9 Buław to zysk poprzez bycie ostrożną( zresztą podobnie pisały o tym dziewczyny wyżej). Opłaci się zachować wzmożoną czujność. 
 

On 3/25/2021 at 1:13 PM, Xadfgh said:

Co odejdzie do przeszłości?
6 pucharów, 8 buław, 4 denary, moc
tło- 7 mieczy

Odejdą może jakieś kontakty z przeszłości które Cię blokowały a może nawet nie dawały pójść do przodu. Blokowały Twoje serce i energię. 
Tego prościej nie da się odczytać- przeszłość i uczucie sentymentu z nią związana( 6 Kielichów), 8 Buław(szybki kontakt, wiadomość), 4 Denarow( trzymanie, uziemienie, blokada, oszczędzanie, utrzymanie status quo), Moc - Twoja siła wewnętrzna. 
Zapewne powtórzyłam wszystko, co pisały dziewczyny powyżej ale przynajmniej wszystkie jesteśmy zgodnie, że zapowiada się Tobie fajny miesiąc :) 

 

Przy 7 Mieczy karty doradzają spryt :) i niekoniecznie granie w otwarte karty ze wszystkimi. 

 • Super 3
Link to post
Share on other sites
nastek96

Co dobrego? 

9 kielichów, 4 buławy, As denarów, 9 buław

Myślę, że spełni się jakieś twoje marze je i będziesz miała co świętować, jakąś sytuacja na którą od dawna czekałaś, myślę że może dotyczyć pojawienia się możliwości pracy i zarobkowania, ale będzie to możliwość o którą będziesz musiała się wystarać.

 

Co odejdzie?

Jakaś relacja lub wspomnienie tej relacji. Moc może.pokazywac, że to klas wszystko, aby to zatrzymać, a teraz pora to odpuścić.

 • Cool 1
 • Super 1
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
Xadfgh
W dniu 25.03.2021 o 14:13, Xadfgh napisał:

 

WERYFIKACJA;
Co dobrego przyniesie miesiąc kwiecień?
9 kielichów, 4 buławy, as denarów, 9 buław
Powrót sił i równowaga emocjonalna. Mnóstwo czasu spędzonego z siostrami na różnych aktywnościach i wyjazdach. Ogniska i spotkania towarzyskie. Poczucie bycia pewną siebie, zadowoloną singielką. ;p Podsumowała to idealnie@Willow ''carpe diem'' :D 
Karta 9 buław pokazała moją postawę w pewnej sytuacji, dzięki czemu prawdopodobnie ocaliłam dobre relacje z kolegą.
Co odejdzie do przeszłości?
6 pucharów, 8 buław, 4 denary, moc
tło- 7 mieczy

Wszyscy mieliście racje. Od grudnia uporczywie trzymałam się pewnej znajomości, która nie mogła mi służyć przez brak równowagi w zaangażowaniu, gierki wymęczyły mnie strasznie, ale gdyby nie one, pewnie nie założyłabym konta na forum, żeby zrozumieć bardziej tego Pana poprzez karty, także każda sytuacja może przynieść pewne korzyści :sark:. Kwiecień przyniósł mi racjonalne spojrzenie i odpuszczenie. Dalej mam sporadyczny kontakt z tą osobą i gdzieś w głębi nadzieję, że to się kiedyś wyklaruje, ale nie żyje tą sytuacją jak w ubiegłych miesiącach. Puściłam to i otworzyłam się na nowe. :)
 

Dziękuję wszystkim osobom za pomoc <3 Mnóstwo dobra Wam życzę :serce:

 • Super 4
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...