Jump to content

Co dobrego przyniesie miesiąc kwiecień? Co odchodzi do przeszłości?

Recommended Posts

Xadfgh

Zapytałam karty ogólnie, co dobrego przyniesie mi kwiecień. Nie rozdzieliłam tego na dziedziny życia i teraz przyznam, że żałuje, no ale już trudno :) 
Co dobrego przyniesie miesiąc kwiecień?
9 kielichów, 4 buławy, as denarów, 9 buław
Przyjdzie do mnie poczucie zadowolenia i harmonii emocjonalnej (brakowało mi jej w ostatnich miesiącach). 

Stabilizacja i dużo radości w gronie rodziny, zabawa, wspólne przedsięwzięcia. 
As denarów to może szansa na znalezienie pracy, którą mogłabym połączyć z nauką szkolną, bądź rozwój nowych umiejętności.
9 buław wydaje mi się, że mówi o powrocie sił, zaufaniu do siebie i obrony własnych idei, kroczeniu do przodu.

Co odejdzie do przeszłości?
6 pucharów, 8 buław, 4 denary, moc
tło- 7 mieczy

Odejdzie życie przeszłością, wspomnieniami i odległymi marzeniami. Przestane trzymać się kurczowo pewnych myśli/ zachowań, co może spowodować zachwianie mojej pewności.

Tło mówi o sprycie, zbieraniu informacji, dużej ostrożności, więc chyba z odejściem tarotowych atrybutów mocy, będę ostrożna i bardzo analityczna ze wszystkim co mnie czeka.

• Like 4
  • Ekspert
Willow
Posted (edited)
3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Sporo radości i komfortu emocjonalnego, cieszenia się każdą chwilą, takie capre diem (9 kielichów, 4 buław) :) Ogrom luzu i jakieś może uroczystości, w związku, jeśli jesteś, dużo przyjemnych, szczególnie dla Ciebie chwil :) razem po tych kartach widać bardzo optymistyczne podejście do życia, w domu Ci się nie będzie nudzić ;) W Asie tak, widać nowe możliwości co do pracy, nauki, jednak w tym odniesieniu potrafisz zachować ostrożne podejście, 10 raz się upewnić (9 buław) i może w czymś Cię to uratuję, jako że pytanie było o dobrym :)

3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Chyba jakaś stara znajomość odejdzie (6 kielichów, 8 buław), taka za którą mocno się trzymałaś (4 denary). Jednocześnie, karty mogą w ogóle mówić o tym, że odejdzie to, co już powinno zostać w przeszłości (6 kielichów), nadejdą zmiany (8 buław) i nuda, stabilność minie (4 monet). Stabilność, i również przywiązanie do odchodzącej relacji daje Ci poczucie pewności, że jesteś Panią swojego życia (Siła), ale ta pewność też musi odejść, bo w tym przypadku to przyzwyczajenie i niewolnictwo. Powinnaś pokonać to w sobie, być wolną (Siła jeszcze raz ;)) i beztrosko cieszyć się życiem - karty u góry :)

Tło: no czas zmieniać punkt swojego widzenia, uczyć się, ćwiczyć giętkość umysłu :) I troszkę kombinować.

Udanego kwietnia ;)

Edited by Willow
  • Like 1
  • W punkt 2
  • Super 3
  • Ekspert
Lianna

Czeka Cię dużo miłych i radosnych chwil. Może karty pokazują spędzenie miłego czasu z rodziną podczas świąt? Jednocześnie widać możliwe upiększanie domu, tak mi się kojarzy As Denarów obok 4 Buław :). Będziesz się czuła bardzo dobrze i czuć spokój i wewnętrzną harmonię. 

W Asie Denarów może jak najbardziej się pojawić szansa na coś

Uważam podobnie, że zyskasz siły w 9 Buław, jednocześnie możesz zachowywać dystans, być ostrożna wobec czegoś, dmuchać na zimne. Przynajmniej mnie ta karta akurat tak pokazuje ;).

Zostawisz za sobą jakieś wspomnienia związane z relacją z kimś, może kontakt z kimś odejdzie po prostu do przeszłości, co mogło Cię trochę blokować ( 4 Denary). Ale widać przypływ energii.

Tło: Wykazać się sprytem, zostawić może pewne rzeczy dla siebie, kombinuj Dziewczyno :P.

Wszystkiego dobrego w kwietniu :1s_z:

• W punkt 1
  • Super 2
Gringe
On 3/25/2021 at 1:13 PM, Xadfgh said:

Tak jak dziewczyny pisały powyżej: radość, zwłaszcza w rodzinnym gronie. Aktywna celebracja osiągniętych celów i zamierzeń. To jakaś spora impreza skoro 9 Kielichów z 4 Buław :D Mi osobiście 9 Kielichów pokazała randkę siostry gdzie jak to ona sama określiła „bachanalia się odbyły”. Duuuużo jedzenia i to dobrego :) 

Z kolei ja bym pomyślała, że As Monet z 9 Buław to zysk poprzez bycie ostrożną( zresztą podobnie pisały o tym dziewczyny wyżej). Opłaci się zachować wzmożoną czujność. 

On 3/25/2021 at 1:13 PM, Xadfgh said:

tło- 7 mieczy

Odejdą może jakieś kontakty z przeszłości które Cię blokowały a może nawet nie dawały pójść do przodu. Blokowały Twoje serce i energię. 
Tego prościej nie da się odczytać- przeszłość i uczucie sentymentu z nią związana( 6 Kielichów), 8 Buław(szybki kontakt, wiadomość), 4 Denarow( trzymanie, uziemienie, blokada, oszczędzanie, utrzymanie status quo), Moc - Twoja siła wewnętrzna. 
Zapewne powtórzyłam wszystko, co pisały dziewczyny powyżej ale przynajmniej wszystkie jesteśmy zgodnie, że zapowiada się Tobie fajny miesiąc :) 

Przy 7 Mieczy karty doradzają spryt :) i niekoniecznie granie w otwarte karty ze wszystkimi. 

• Super 3
nastek96

Co dobrego? 

9 kielichów, 4 buławy, As denarów, 9 buław

Myślę, że spełni się jakieś twoje marze je i będziesz miała co świętować, jakąś sytuacja na którą od dawna czekałaś, myślę że może dotyczyć pojawienia się możliwości pracy i zarobkowania, ale będzie to możliwość o którą będziesz musiała się wystarać.

Co odejdzie?

Jakaś relacja lub wspomnienie tej relacji. Moc może.pokazywac, że to klas wszystko, aby to zatrzymać, a teraz pora to odpuścić.

• Cool 1
  • Super 1
  • 1 month later...
Xadfgh
W dniu 25.03.2021 o 14:13, Xadfgh napisał:

WERYFIKACJA;
Powrót sił i równowaga emocjonalna. Mnóstwo czasu spędzonego z siostrami na różnych aktywnościach i wyjazdach. Ogniska i spotkania towarzyskie. Poczucie bycia pewną siebie, zadowoloną singielką. ;p Podsumowała to idealnie@Willow ''carpe diem'' :D 
Karta 9 buław pokazała moją postawę w pewnej sytuacji, dzięki czemu prawdopodobnie ocaliłam dobre relacje z kolegą.
tło- 7 mieczy

Wszyscy mieliście racje. Od grudnia uporczywie trzymałam się pewnej znajomości, która nie mogła mi służyć przez brak równowagi w zaangażowaniu, gierki wymęczyły mnie strasznie, ale gdyby nie one, pewnie nie założyłabym konta na forum, żeby zrozumieć bardziej tego Pana poprzez karty, także każda sytuacja może przynieść pewne korzyści :sark:. Kwiecień przyniósł mi racjonalne spojrzenie i odpuszczenie. Dalej mam sporadyczny kontakt z tą osobą i gdzieś w głębi nadzieję, że to się kiedyś wyklaruje, ale nie żyje tą sytuacją jak w ubiegłych miesiącach. Puściłam to i otworzyłam się na nowe. :)

Dziękuję wszystkim osobom za pomoc <3 Mnóstwo dobra Wam życzę :serce:

• Super 4