Skocz do zawartości

Aura weekendu ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jutro znów jadę na weekend do szkoły i na ostatni kurs.

 

Jak minie/aura:

2 kielichów, 5 monet, 5 mieczy (podsumowanie Koło Fortuny)

Czy będę zadowolony?

Paź monet

Zaczyna się przyjemnie, mysle że nie zdam.sorawdzianu, który jest zapowiedziany. Przyznaje się, że.sie nie nauczyłem. 5 monet pokazuje brak wiedzy, a 5 mieczy moją porażkę. Poza tym wydarzeniem będzie przyjemnie(2 kielichów)

Paź monet, teoretycznie mówi, że powinienem być zadowolony. Myślę, że.przedewszystkim podkreśla, że skupie się na nauce i kursie podnoszącym kwalifikacje

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Częściowa weryfikacja

Coś mnie strasznie ciągnęło, aby wyciągnąć dziś kartę dnia i wyciągnąłem znowu 5 mieczy.

Chwilę.potem kupowałem bilet pociągowy...kupiłem nie ten, który powinienem. 

Wyjaśniło się 5 monet, bo zbiedniałem. Nie zwróciło mi za całość biletu, tylko część. A co do 5 mieczy, to zobaczymy. Teoretycznie wyciągnąłem i od razu źle kupiłem bilet, mam nadzieję, że to to oznacza. Na pewno będzie weryfikacja po weekendzie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
10 hours ago, nastek96 said:

Jak minie/aura:

2 kielichów, 5 monet, 5 mieczy (podsumowanie Koło Fortuny)

Czy będę zadowolony?

Paź monet

2 Kielichów może mówić o miłej współpracy z kimś( na mojej karcie jest dwoje ludzi którzy razem „czarują”). 2 Kielichów ogólnie zsyła miłe sytuacje, czyjeś wsparcie. Ogólnie zadowolenie.

5 Monet to karta biedy w szerokim znaczeniu. Jak już sam opisałeś, mogło chodzić o kupienie złego biletu i stratę pieniędzy. Zwłaszcza, że obok masz 5 Mieczy- porażka. 
Paź Monet - karta zadowolenia. Coś zyskawszy przez weekend, tak do końca nie będziesz na straconej pozycji. Paź to karta młodej osoby, kogoś niedoświadczonego ale pilnie się uczącego. Możesz też dostać wiadomość lub zaproszenie na coś :) 

 

Udanego weekendu Ci życzę :) 

  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Już dziś doświadczyłem miłej sytuacji od koleżanki, zobaczymy co będzie dalej. 

Myślę, że giermek to osoba pilnie uczącą się, w końcu to szkoła i kursy. 

Dziękuję bardzo i wzajemnie :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

Ogólnie weekend upłynął przyjemnie o czym mówi 2 kielichów. Miła atmosfera na zajęciach. Bardzo podobał mi się kurs doszkalający. Ludzie sympatyczni i mili. Wizyta u koleżanki i spotkanie z drugą przebiegły pomyślnie i miło.

5 pokazywała stratę materialną - pociąg i od dwóch tygodni wymieniałem zdrapkę, za każdym razem wygrywałem. Tym razem przegrałem.

5 mieczy pokazał mój dzisiejszy nastrój. Spędziłem noc u koleżanki. Poznałem jej chlopaka. Był sympatyczny, ale miałem dziwne wrażenie, że za mną nie przepada. Czułem się tam niechciany i było mi po prostu przykro. I było mi też przykro jak patrzałem na ich rozkwitające uczucie, a ja byłem samotny. 

Nastrój już mi powrócił i jest z powrotem 2 kielichów :)

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Aura weekendu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...