Skocz do zawartości

Wenus w Byku ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jak odczuję Wenus w Byku? Będzie w połowie kwietnia w tym znaku i będzie mi robić trochę aspektów do planet w Raku i Pannie :)

Karty od Inez, dziękuję :thanks:

 

7 Kielichów 3 Monety 3 Kielichy

 

Karty dość spokojne, jakieś może miłe spotkania się zaznaczają, sympatyczna atmosfera, albo zrealizuje jakieś swoje marzenie? :) Trochę imprezowe karty ;p

Będę wdzięczna za spojrzenie :1s_c:

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Raczej nie będzie źle ;) powiedziałabym, że raczej sielsko. 7 Kielichów to trochę bujanie w chmurach, marzenia, rozważanie różnych scenariuszy czy spraw które mogą zaspokoić serce. 3 Monet to wypracowanie jakiegoś poziomu, zakończenie pewnego etapu projektu, pracy. Mamy tutaj już pewne profity z tego, co zostało zrobione. A na koniec w 3 Kielichów zdecydowanie czas w miłym towarzystwie, jakaś impreza :) 

 

Ps. No ja czekam by Wenus minęła 15 stopień Barana- rozpocznie się w końcu mój nowy Wenusariusz :D 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
3 hours ago, Lianna said:

 

7 Kielichów 3 Monety 3 Kielichy

Karta 7 pucharów pokazała twoje oczekiwania i marzenia w związku z ta Wenus ale widać ze bedzie bardzo fajnie... w towarzystwie znajomych z pracy i z tymi bliższym przy drinku jak nic. Może jakiś grill : )..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
6 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Przyjemne karty. Powinnaś odczuć przypływ kreatywności i energii do życia. Będziesz bardziej towarzyska.

 

Dzięki, Dziewczyny :bukiet3i:

 

Energii by się przydało :D

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
23 godziny temu, Lianna napisał:

Jak odczuję Wenus w Byku? 

7 Kielichów 3 Monety 3 Kielichy

Myślę, że więcej czasu poświęcisz medytacji oraz wlozysz więcej pracy w pielęgnowanie relacji międzyludzkich :koniczynka: 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
Teraz, Lunaria napisał:

Myślę, że więcej czasu poświęcisz medytacji oraz wlozysz więcej pracy w pielęgnowanie relacji międzyludzkich :koniczynka: 

 

Dzięki Kochana! Może być, tak, bo akurat mi pójdzie po XII domu, a ten dom to też mi się kojarzy z medytacją :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.03.2021 o 19:05, Lunaria napisał:

Myślę, że więcej czasu poświęcisz medytacji oraz wlozysz więcej pracy w pielęgnowanie relacji międzyludzkich :koniczynka: 

 

Tak, miałaś rację. Próbuję nieco poprawić relację z Tatą, który swoją drogą jest Bykiem :) Ogólnie mam wrażenie, że atmosfera się poprawia w domu. I ogólnie ludzie jacyś milsi. Obaczym, co dalej :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja !

 

Wenus jeszcze jest co prawda w Byku, ale mogę zweryfikować. Karty pokazały zapewne moje dążenie do wyciszenia się, o czym mówi 7 Kielichów obok 3 Monet.

Wydaje mi się, że pokazały w 3 Kielichach spotkanie, które przyniosło mi dużo radości ( z Maluchem z rodziny). 3 Monety - trochę się narobiłam przy nim, jak to przy dziecku ;).

Dziękuję bardzo Wszystkim ! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wenus w Byku ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...