Skocz do zawartości

Wielka Tablica IV-VI ZWERYFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wielka Tablica na okres od kwietnia do końca czerwca.

 

W rogach Statek Dziecko Bukiet List – mała podróż, która sprawi radość.

Serce układu Klucz Lis Książka Koniczyna – jeśli wykażę się sprytem i przebiegłością, to dowiem się o czymś co mnie ucieszy.

Pani w otoczeniu Wieży Ptaków i Klucza – będę wycofana i poważna, będą mnie martwić jakieś drobiazgi, ale powinnam sobie z nimi poradzić. Gwiazdy i Lilie w swoich domach, więc będę skupiona na spełnieniu swoich marzeń i harmonijnym działaniu. Ważne będzie działanie zgodnie z honorem. Kłopoty w domu (Dom w domu Chmur). W pracy nic ciekawego, jakieś miłe momenty (Kotwica w domu Koniczyny). Kotwica otoczona Statek Pierścionek Wieża- praca jednostajna, trochę będę osamotniona.

Jeśli chodzi o związek to Pierścień otoczony Rozgami Kotwicą Księżycem i Myszami – stabilny związek, romantyczny. Trzeba będzie poradzić sobie z jakimiś smuteczkami. Dalej rozmyślania o Dziecku. Gwiazdy w otoczeniu Drzewa Dziecka i Niedzwiedzia- myślenie o stanie zdrowia i macierzyństwie. Zdrowie- w otoczeniu Kosy Jeźdźca Gwiazd i Serca nagłe zmiany w zdrowiu może zmiany w płucach po covidzie (Kosa Drzewo). Z pieniędzmi mogą być problemy, ponieważ są w otoczeniu Bociana i Chmur, może wydam na coś związanego z domem.

Komunia chrześniaczki powinna się odbyć, ale z obostrzeniami- Bukiet Krzyż Bocian Pies. Jakieś problemy powinny sie skończyć Górą Myszy Trumna

Gwiazdy i Niedźwiedź chyba będę miała sylwetkę o jakiej marzyłam... Przy mężu Pies Koniczyna Lilie Żmija chyba trzeba zwrócić uwagę na jego koleżanki...

20210327_091550.jpg

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Myślę, że mogę już zweryfikować pomimo, że zostały jeszcze 2 tygodnie czerwca :)

Otóż:

W dniu 28.03.2021 o 22:19, Lunaria napisał:

W rogach Statek Dziecko Bukiet List – mała podróż, która sprawi radość.

byłam nad morzem na krótkim urlopie, pogoda dopisała. Ogólnie karty były stawiane z myślą o innej wycieczce, ale może na wszystko przyjdzie czas :)

W dniu 28.03.2021 o 22:19, Lunaria napisał:

Pani w otoczeniu Wieży Ptaków i Klucza – będę wycofana i poważna, będą mnie martwić jakieś drobiazgi, ale powinnam sobie z nimi poradzić.

dokładnie tak jest

W dniu 28.03.2021 o 22:19, Lunaria napisał:

Kłopoty w domu (Dom w domu Chmur).

remont się opóźnia, poza tym non stop powoduję jakieś usterki w domu. Czego się nie dotknę to wszystko się psuje

W dniu 28.03.2021 o 22:19, Lunaria napisał:

Jeśli chodzi o związek to Pierścień otoczony Rozgami Kotwicą Księżycem i Myszami – stabilny związek, romantyczny. Trzeba będzie poradzić sobie z jakimiś smuteczkami.

Dokładnie tak

W dniu 28.03.2021 o 22:19, Lunaria napisał:

Z pieniędzmi mogą być problemy, ponieważ są w otoczeniu Bociana i Chmur, może wydam na coś związanego z domem.

wydatków było sporo, pokupowałam drobne sprzęty do domu

W dniu 28.03.2021 o 22:19, Lunaria napisał:

Komunia chrześniaczki powinna się odbyć, ale z obostrzeniami- Bukiet Krzyż Bocian Pies.

bez obostrzeń, ale w domu (planowali, że będzie w lokalu)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na Wielka Tablica IV-VI ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...