Skocz do zawartości

Życie erotyczne w kwietniu ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zadałem pytanie jak będzie wyglądało moje życie erotyczne kwietniu? 

Podczas tasowania 3 karty odwróciły się przodem, zawahałem się ale uznałem, że stanowią odpowiedź na moje pytanie.

 

4 kielichy, 9 denarów, 6 denarów 

Z podsumowania Arcykapłan

 

4 kielichy na początku pokazują, że nic nie będzie się działo, nuda i zero perspektyw. 9 denarów niejako to potwierdza, pobierz człowiek w 9 denarów zawsze jest sam i nie ma tej drugiej osoby. Będzie mi dobrze tak jak jest. Arcykapłan również nie sprzyja i mówi o świadomym ograniczaniu sie.

Problemem jedynie jest 6 denarów.

Można to rozpatrywać na dwa sposoby:

1.Wzajemnosc - pod.koniec kwietnia pojawi się inna osoba, z którą może do czegoś dojść.

2.Wyrownanie strat - do tej opcji chyba przychylam się bardziej ze względu na Arcykapłana. Może i nie będę miał satysfakcji ma tym polu życia, ale nie będę stratny. Ostatecznie sporo zyskam na tej sytuacji.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
34 minutes ago, nastek96 said:

4 kielichy, 9 denarów, 6 denarów 

Z podsumowania Arcykapłan

Myślę tak samo jak Anastazja979 - żadna z kart nie jest seksualna a wręcz mówią o „samodzielności” w tym temacie. Zwłaszcza 9 Monet - ta karta zawsze wychodzi mi na singla zadowolonego z siebie. 6 Denarów to utrzymywanie balansu w tym temacie- ja bym siebie połączyła z tą 9 Monet - balans utrzymany poprzez samego siebie, bez pomocy kogoś z zewnątrz. 
Kapłan w ogóle  mówi o wstrzemięźliwości. Nigdy nie pokazał mi seksu. Co najwyżej ktoś mógł nawijać makaron na uszy w tym temacie. 
Podsumowując - najbliższy czas nie sprzyja kontaktom męsko-damskim. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli mam być szczery to od pewnego czasu praktykuje wstrzemięźliwość. Miałem post oczyszczający i nadal się skupiam na samoleczeniu, więc żadnych aktywności nie podejmuje. 

Ale 9 denarów też mi się skojarzyło z tą samodzielności w tym temacie. 

Zobaczymy, myślę że Kapłan ma duże znaczenie i nie będzie kompletnie nic.

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
52 minuty temu, nastek96 napisał:

Zadałem pytanie jak będzie wyglądało moje życie erotyczne kwietniu? 

Podczas tasowania 3 karty odwróciły się przodem, zawahałem się ale uznałem, że stanowią odpowiedź na moje pytanie.

 

4 kielichy, 9 denarów, 6 denarów 

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że Ty nie jesteś tym zainteresowany (4 Kielichów) szanse może by i były, ale pomijasz je celowo (4 Kielichów). 9 Denarów mówi o samotności i skupieniu się na sobie, na własnej przyjemności. Dopiero jak uzyskasz równowagę (6 Denarów) to będziesz miał okazję na coś więcej. Zresztą i podsuma mówi o tym, że jesteś skupiony na swoim kręgosłupie moralnym i budowaniu światopoglądu :)

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie byłem zainteresowany, ale w praktyce wiedziałem, że w tym czasie mi nie wolno i już. 

Tak, jestem w 7 roku numerologicznym i jestem.w.okresie zmian światopoglądowych. Zacząłem od zmian w swoim organiźmie.

Faktycznie 6 denarów nie musi oznaczać wzajemności, ale może to być równowaga.

Zrobię porządek z ciałem, wycisze się psychicznie i wtedy może będzie się coś działo. Dziękuję Ci bardzo :usmiech:

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam, że nie masz na to ochoty, to taka dość niemrawa i gnuśna energia. 9 Monet- na ten moment jesteś sam, ale nie jest źle. No 6 Monet w takim układzie mówi, że pomagasz w tym momencie sam sobie. Nie ma tu kart osobowych.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja 

4 kielichy - wiało nudą 

9 denarów - nawet szczególnie nikogo nie szukałem, zająłem się sam sobą i mi było dobrze 

6 monet - powoli pod koniec zacząłem łapać zdrowy balans, odzyskałem równowagę i zacząłem poszukiwania

 

Jednakże z romansów w kwietniu nici 

Dziękuję wszystkim :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Życie erotyczne w kwietniu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...