Skocz do zawartości

Życie erotyczne ZWERYFIKOWANE


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo zainspirowana tematem @nastek96, aż poczułam potrzebę sama zerknąć w karty w tym temacie. 

Życie erotyczne w miesiącu kwiecień
as buław, 4 denary, kochankowie, rycerz denarów

tło; świat
 

Moje życie erotyczne nie istnieje od dłuższego czasu(singielka), dlatego jak wypadła pierwsza karta asa buław to byłam w szoku. Pierwszy raz rozłożyłam karty na takie pytanie, dlatego też nie bardzo wiem jak je interpretować, ale chyba pojawi się szansa na coś, może jakiś romans. W 4 denarów mogę nie do końca z łatwością na niego przystać? Opierać się trochę, ale raczej pójdę w to skoro wypadła karta kochanków. Rycerz denarów ewidentnie pokazuje faceta z propozycją dla mnie.

 

 

Edytowane przez Xadfgh
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Widzę dużą szansę do zmian. 

Wyszły karty, które wskazują na życie erotyczne jak as buław i kochankowie. Rycerz denarów wskazuje potencjalnego partnera, taki spokojny, praktyczny. 

4 denary to ty zamknięta w skorupce. As Cię otworzy i rozpali namiętności. Kochankowie to romans z tamtym rycerzem. Powodzenia :)

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Może karty pokazują, że początkowo będziesz nieco zamknięta na ten pociąg ( AS Buław, 4 Denary). Widać jednak jak najbardziej szansę na relacje- Kochankowie Rycerz Monet. W tle Świat mówi, żebyś się otworzyła ;).

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, Xadfgh said:

Życie erotyczne w miesiącu kwiecień
as buław, 4 denary, kochankowie, rycerz denarów

tło; świat

 
As Buław zsyła szansę, w kontekście spraw męsko-damskich może dawać nadzieję na pojawienie się czegoś nowego. Przy czym 4 Monet mówi o chęci utrzymania tego, co jest. Kochankowie zwykle mówią o dylematach i konieczności dokonania wyboru -może sposobu postępowania z Rycerzem Monet. Rycerz oczywiście oznacza jakąś osobę pojawiającą się w naszym życiu by coś nam dać. Nie jest zbyt namiętny ani „żwawy”. Może być nudziarzem i czasem trudno powiedzieć o co mu chodzi. 
Świat z kolei zapowiada wyjście do ludzi, poznawanie nowych miejsc. 

Jeśli dobrze policzyłam to z sumy kart od Asa Buław do Rycerza Monet wychodzi Diabeł. 
Może oznaczać uporczywe myśli o seksie niekoniecznie wcielone w życie. 
 

  • Medal 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2021 o 14:16, Xadfgh napisał:

as buław, 4 denary, kochankowie, rycerz denarów

tło; świat

As Buław rzeczywiście jest potencjałem seksualnym ale w duecie z 4 Denarów zmienia trochę swoje oblicze.

4 Denarów to jednak martwica i stagnacja,  takie wstrzymywanie się przez co ten potencjał marnieje. Co prawda kochankowie to romanse ale pryz 4 Denarów bardziej mi to wygląda na zastój i wahania z tym związane niż wskazanie na jakiś sex. 

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

WERYFIKACJA:
Pewien Pan wyznał mi zainteresowanie i chęć rozwoju znajomości w stronę partnerstwa, niestety nie mogłam podzielić takiego samego punktu widzenia naszej najbliższej przyszłości przez co kwiecień dobrze opisał tymi słowami @Ziomal597 " martwica i stagnacja/wstrzymanie się''. @LiannaSzansa na zmianę faktycznie się pojawiła, ale nie widząc w tym większego potencjału nie skorzystałam z niej :) @Gringe idealnie wyczytałaś ten rozkład, właśnie tak potoczyła się cała historia. Dylemat co zrobić z rycerzem, ostateczne zahamowanie sprawy, ugaszenie asa buław.

Trochę szkoda myślałam, że coś się zmieni, ale na siłę też nie ma co forsować. Wyciągnęłam karty na maj z tym samym pytaniem i oto efekt;
7 buław, król denarów, 3 miecze,8 buław

Znowu pojawia mi się jakiś Pan, tym razem w karcie króla denarów.  Jednak cały rozkład nie wygląda mi na przyjemny. 3miecze przy 8 buławach mówi, że jeśli coś zmieni się za pośrednictwem tego Pana to będzie to wychodzić "z głowy", a nie uczuć.  Może jakaś szybka/przypadkowa sytuacja z tym denarowym, ale nic więcej.

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Xadfgh napisał:

WERYFIKACJA:
Pewien Pan wyznał mi zainteresowanie i chęć rozwoju znajomości w stronę partnerstwa, niestety nie mogłam podzielić takiego samego punktu widzenia naszej najbliższej przyszłości przez co kwiecień dobrze opisał tymi słowami @Ziomal597 " martwica i stagnacja/wstrzymanie się''. @LiannaSzansa na zmianę faktycznie się pojawiła, ale nie widząc w tym większego potencjału nie skorzystałam z niej :) @Gringe idealnie wyczytałaś ten rozkład, właśnie tak potoczyła się cała historia. Dylemat co zrobić z rycerzem, ostateczne zahamowanie sprawy, ugaszenie asa buław.

Trochę szkoda myślałam, że coś się zmieni, ale na siłę też nie ma co forsować. Wyciągnęłam karty na maj z tym samym pytaniem i oto efekt;
7 buław, król denarów, 3 miecze,8 buław

Znowu pojawia mi się jakiś Pan, tym razem w karcie króla denarów.  Jednak cały rozkład nie wygląda mi na przyjemny. 3miecze przy 8 buławach mówi, że jeśli coś zmieni się za pośrednictwem tego Pana to będzie to wychodzić "z głowy", a nie uczuć.  Może jakaś szybka/przypadkowa sytuacja z tym denarowym, ale nic więcej.

Myślę, że rozmówisz się ostro z jakimś panem i poślesz go na drzewo ;)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 hours ago, Xadfgh said:

Wyciągnęłam karty na maj z tym samym pytaniem i oto efekt;
7 buław, król denarów, 3 miecze,8 buław

7 Buław trzyma się mocno swojego zdania i swoich granic. Jeśli ta karta wypadła w kontekście sfery seksualnej - wiesz czego chcesz i nie idziesz tu na żadne kompromisy. Możesz czuć się atakowana przez kogoś z otoczenia - i tutaj pojawia się ten Król Monet. Może to być ktoś z kim łączyła Cię jakaś relacja. Król to nie rycerz- on ma doświadczenie i pozycję oraz nie nosi go tak po świecie( jak to w przypadku rycerzy bywa, gdzie pojawiają się i znikają). Ktoś wyższy od Ciebie rangą. Ma swoj honor.
I znów dość napięciowa karta - 3 Mieczy. Czyjeś „nie”. Albo Ty komuś zadasz ból w sercu albo ktoś Tobie. Przy czym jeśli masz 7 Buław to podejrzewam, że Twoja postawa będzie odebrana jako „nie” i rozczaruje tego denarowego faceta. 
Na koniec masz 8 Buław - tutaj bardzo dużo się dzieje. W sferze seksualnej zapowiada szybki, ognisty romans. Niekoniecznie z tym Królem ;) 

Edytowane przez Gringe
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Życie erotyczne ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...