Skocz do zawartości

Kwiecień u Gringe ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Nie rozkładałam sobie jeszcze ściągawki z Tarota na miesiąc. Aby tez zaoszczędzić sobie galimatiasu i rozkładania pomniejszych rozkładów na różne pytania- wrzuciłam wszystko do worka pod hasłem „kwiecień”.

Inna sprawa, że miałam nadzieję, że wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca moje życie przebudzi się z zimowego letargu. 
A więc oto moje karty( nawet w rozkładzie rocznym tyle ich nie wyłożyłam, przynajmniej mam teraz nad czym myśleć :) 

 

1. Ogólna aura miesiąca 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Mieczy 

 

Wciąż jednak pokutuje u mnie uczucie bezsilności. W 8 Mieczy nie mam wpływu na wiele spraw by nie powiedzieć, że wszystko jest poza moją kontrolą. Paskudne uczucie. Do kompletu mam Księżyc wiec nie dość, że poczucie bezsilności to może brak realnego kontaktu z rzeczywistością. Więcej dzieje się u mnie w głowie niż naprawdę. Może być też skupienie się na ezoteryce( nie wiem czy pod Księżyc mogę podciągnąć robienie świeczek zapachowych - siostra chce mnie wciągnąć w hand made).
Paź Mieczy jest szansą, że uzyskam jakiś trzeźwiejszą osad sytuacji. Plus, zaczynam kurs w połowie kwietnia wiec jest to wg mnie karta ucznia. 


2. Praca

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

 

Tak sobie myślę czy w tym Asie nie ma jakiegoś przełamania impasu w związku z brakiem pracy. Czy może znów nie przewija się tutaj fakt rozpoczęcia nauki. 
3 Kielichy mówią o zadowoleniu ze stanu jaki jest - No kto nie marzy o nieustających wakacjach w domu :obled:

7 Buław - trzymam się uparcie swego, do byle czego nie pójdę :smieszne:( tak serio, jest to dość trudne znaleźć pracę w wymiarze godzin które potrzebuje, jak i dni w których jestem dostępna są różne).

 

3.Finanse 

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

 

Plajty finansowej nie widać. Ufff...Przy czym 2 Mieczy to jakieś dylematy związane z pieniędzmi. 8 Monet i bym powiedziała, ciągłość finansowa którą mam, Paź Monet może dorabiać drobnymi pracami. 
 

4.Uczucia 

Świat, Papież, Gwiazda

 

I to jest jedyna dziedzina w tym miesiącu gdzie trzy na trzy karty są z AW.

Byłam ciekawa jaką prognozę pokarze Tarot bo mimo, że zarzekałam się, że nie wrócę do randek online to zapisałam się i poznałam kogoś. Umówiliśmy się na kawę. Nie wiążę z tym dużych nadziei bo raczej chodzi tu o przyjemne spędzenie czasu niż szukanie kogoś by wiązać się na stałe. 
Świat to wyjście do ludzi, odkrycie nowych miejsc, Papież kieruje się zasadami i etyką -raczej mało romansową karta przy czym układ zamyka Gwiazda- może rozbudzić jakieś nadzieje które będą zrealizowane w odleglejszym czasie. 
 

5.Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów 

 

2 Monet jest dla mnie problematyczną kartą. Czytałam, że jest to żonglowanie uczuciami, może ma zasadzie dyplomacji? Utrzymania balansu w towarzystwie? Mam dwie koleżanki na miejscu i staram się utrzymać dobre stosunki choć różnie bywa. Rycerz Mieczy to zakładam jedna z moich znajomych, może dużo będzie komunikacji między nami. 7 Kielichów - kontakty internetowe( tutejsze forum zdominowało narazie moje życie socjalne ;)

 

6.Niespodzianka

8 Kielichów, 3 Mieczy, Królowa Monet

 

Czyli z czymś znów będę się miotać. Do czegoś wracać i od czegoś uciekać - finalnie mogę zdecydować odciąć się w 3 Mieczy lub może sytuacja sama się rozwiąże bez mojej interwencji ale niekoniecznie mnie ucieszy. Choć jak to w Mieczach bywa- będzie to pragmatycznie dobre rozwiązanie.

Krolowa Monet - wejdę w posiadanie dóbr :) stawiam na jakieś udane zakupy :D 

 

7.Co robić? 
Paź Kielichów, Paź Buław, 7 Monet

 

Być optymistą. Zaczynać nowe rzeczy i uczyć się. Być otwartym, że nie wszystko jeszcze wiem, zwłaszcza w sprawach sercowych i męsko damskich - Paź Kielichów i Paź Buław to pierwsze randki - dać im szansę i czekac na rozwój sytuacji - o czym mówi 7 Monet( nie poddawać się).

 

 

8.Czego nie robić?

5 Kielichów, 3 Buław, Mag

 

Nie poddawać się niskim nastrojom. Brać życie jakim jest bez robienia planów i projektów. Pozwolić innym decydować(?). W Magu, jeśli jest to czego mam nie robić - to karta w tym wypadku radzi oddać komuś inicjatywę. Samej nic nie forsować za wszelką cenę. Poczekać. 
 

 

Ciekawe karty. Oczywiście zweryfikuję w maju :) 

 

 

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gringe napisał:

 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Mieczy 


Uwięzienie w pewnych schematach myślowych, nie masz pomysłów jak mogłabyś zmienić sytuacje. Uczucie pułapki, które nie dość, że tworzy mętlik w umyśle to może jeszcze przechodzić na emocje (w księżycu). Sam księżyc również może mówić tak jak napisałaś, miesiąc bardzo ezoteryczny w którym będziesz często pracować ze swoją intuicją, może medytacja, praca nad wnętrzem. To mogłoby Ci pomóc wydostać się chociaż trochę z tego poczucia bezsilności i może faktycznie tak będzie patrząc, że dalej mamy młodego giermka mieczy. Paź mieczy może symbolizować zbieranie wielu informacji, gromadzenie nowej wiedzy intelektualnej, może i tej ezoterycznej, ale na pewno dużo tutaj chęci nauki, poszukiwań, jasności umysłu i obserwacji- także jakby ten początek w 8mieczach miał się przetransformować i oby!
2. Praca

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

Rozumiem, że nie pracujesz, a więc faktycznie, dobrze ci tak jak jest, chociaż może w 7buławach zawalczysz o jakąś szanse pracy, która mogłaby się pojawić ponieważ uznasz, że akurat ona wpasuje się w twój codzienny grafik. Chociaż tak myślę, czy as denarów nie obrazowałby bardziej szansy na prace, a miecz na nauke? może jakiś fajny staż? No ale asy to szansa, uważam, że mogłoby się coś pojawić co przykuje twoją uwage i może trzeba będzie o to troszke zawalczyć.

 

3.Finanse 

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

Tak jak napisałaś, pieniążki nie rozpłyną się w kwietniu nie wiadomo kiedy i jak. Zgadzam się z twoją interpretacją, że w paziu jakieś dorabianie może się pojawić, a w 8monet ciągłość finansowa. 
 

4.Uczucia 

Świat, Papież, Gwiazda

Zdecydowanie świat mówi o kontaktach i nowych możliwościach w sferze uczuciowej, może ten Pan od wyjścia na kawke, bądź inny randkowicz sprawi, że zaangażujesz się w pewną relacje, która będzie wydawać ci się fajnie prognozująca na przyszłość, może rozbudzić w tobie nadzieję i chęć sprawdzenia, gdzie ta ścieżka cię poprowadzi. Możesz poczuć do kogoś pewne uczucie, przyciąganie, papież kieruje się zasadami, angażuje się, gwiazda jednak mało wspólnego ma z przyziemnością, dlatego tutaj możliwe jest, że serduszko zabije szybciej, ale będziesz starała się nie odpuścić kontroli.

 

5.Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów 

Próba utrzymania balansu, godzenia kilku rzeczy np. między spotkaniami z koleżankami, a obowiązkami. Rycerz mieczy mówi o jakiś szybkich wiadomościach, spontanicznych wyjściach, może ktoś się odezwie kto co jakiś czas się pojawia. W tym rycerzu jeszcze dodam, że otoczenie może powodować jakieś gwałtowne rozmowy, nieprzemyślane reakcje. No i w ostatniej karcie kontakty internetowe jak najbardziej.

6.niespodzianka
Zostawisz za sobą coś co cię martwiło, zyskasz poczucie, że jesteś silną, cudowną kobietą.

7. Też odczytalabym to jako próba odzyskania pewnej dziecięcej radości, optymizmu. Energie paziów są wesołe, ciekawskie, otwarte na to co los im niesie, każdy z nas potrzebuje czasem takiego odfrunięcia, pozwolenia sobie na nowe, pozachwycania się trochę różnymi nowymi rzeczami, randkami, takie nastawienie może coś fajnego przynieść do naszego życia.

8. Zauważyć, że nie jest tak koszmarnie jakby się wydawało (w 5 kielichach-3 puchary się rozlały, ale dwa nadal są! ) Nie próbować wszystkiego planować.

 

 

 

 

Edytowane przez Xadfgh
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gringe napisał:

1. Ogólna aura miesiąca 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Mieczy 

Zgadzam sje z Twoimi i terprwtacjamj. Mam bardzo podobne odczucia. Ale 8 mieczy i księżyc pokazuja mi oprócz uczucia bezsilności jeszcze fakt ze coś się dzieje za naszymi plecami. Szczególnie przy księżycu ktory oznacza sprawy niejasne, ukryte, coś może jakos podskórnej czujesz ale nie nas dostępu do pełnego oglądu sprawy.  W paziu może lepiej przyjrzyj przyjrzyj pewnym sprawom. Bardzo nie lubię tych kart 8mieczy i ksiezyc. 

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

Tu się zgadzam. Po Asie mieczy można przypuszczać ze odmieni się na lepsze. Jednak po kartach bramach jestem za dociagnieciem kart, bo tak to ciezko cos powiedzieć jaką to będzie zmiana. 

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

 

Niby monety wiec biedy nie ma, ale jak  mam 2 miecze na finanse to często.mi pokazuje jakąś blokadę np blokadę przepływu pieniędzy typu przelew nie doszedł. 

 

1 godzinę temu, Gringe napisał:

5.Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów 

Nagle niespodziewane wydarzenia sprawia ze bedzie Ci trudno dokonac wyboru bo bedziesz mieć jeszcze więcej opcji... 

 

co do kart co robic/nie robić to zgadzam się z Twoją interpretacją. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gringe napisał:

6.Niespodzianka

8 Kielichów, 3 Mieczy, Królowa Monet

 

Cos powróci do Twojego życia. Być może bedzie związane ze sprzedażą i zyskiem dla Ciebie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
15 minutes ago, Wildwood said:

Ale 8 mieczy i księżyc pokazuja mi oprócz uczucia bezsilności jeszcze fakt ze coś się dzieje za naszymi plecami. Szczególnie przy księżycu ktory oznacza sprawy niejasne, ukryte, coś może jakos podskórnej czujesz ale nie nas dostępu do pełnego oglądu sprawy.  W paziu może lepiej przyjrzyj przyjrzyj pewnym sprawom. Bardzo nie lubię tych kart 8mieczy i ksiezyc. 

Ja mam to poczucie od bardzo dawna tylko właśnie...jestem bezsilna. Ta 8 Mieczy idealnie to oddaje. Mam związane ręce i zero możliwości by grać w otwarte karty. Liczę, że w końcu nadejdzie moment kiedy sprawy ujrzą światło dzienne albo...przestaną mnie absorbować i nie będę o tym myśleć. 
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Ogólna aura miesiąca 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Mieczy 

 

Będziesz jakaś przyblokowana, czuła może pewne ograniczenia, że póki co tkwisz jakby w martwym punkcie. W Księżycu widać jakieś lęki, obawy. Jednocześnie w Paziu zaznacza się nauka, szukanie informacji, jakieś kontakty. Mogą być w tym Paziu jakieś nerwy troszkę i drobne kłótnie.


2. Praca

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

 

Coś pozytywnego powinno się zadziać, po okresie jakiś zmagań. Może jakaś szansa się pojawi, albo faktycznie nauka się zaznacza w tym Asie :). Szkoda, że nie dociągnęłaś, co dalej po tym Asie ;).

 

 

3.Finanse 

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

 

Tutaj stabilnie, bez większych zmian, może sobie coś dorobisz. W 2 Mieczach mogą być jakieś dylematy ;).
 

4.Uczucia 

Świat, Papież, Gwiazda


Ważna to będzie dziedzina dla Ciebie w kwietniu, powinno się zmienić, ruszyć coś z miejsca. Świat może faktycznie pokazywać wprost wyjście z domu. Papież może pokazywać, że jesteś nastawiona raczej na poważne relacje, nie jakieś tam romanse :P. Gwiazda to zarówno nadzieję, jak i miłe i przyjemne chwile. Może będą jakieś spotkania :)
 

5.Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów 

 

Jakbyś miała dzielić energię między dwie osoby, może być niekiedy trochę nerwowo, widać kontakty i napięcie jakieś, ale się uspokoi ( 7 Kielichów). Albo faktycznie będziesz miała trochę opcji do wyboru, co wywoła trochę spięć.
 

6.Niespodzianka

8 Kielichów, 3 Mieczy, Królowa Monet

 

Ja bym powiedziała, że pożegnasz się z tym, co Cię boli, a wracało do Ciebie. Denarowa jest stabilna emocjonalnie, także myślę że poczujesz się, że twardo stoisz na ziemi, jak najbardziej możesz sobie coś ładnego kupić :) Z sumy Moc, także możesz poczuć się silniejsza i pewniejsza siebie.

 

7.Co robić? 
Paź Kielichów, Paź Buław, 7 Monet

 

Randkować, flirtować, poczekać spokojnie na rozwój sytuacji ( 7 Monet).

 

 

8.Czego nie robić?

5 Kielichów, 3 Buław, Mag

 

Też uważam, że nie robić planów, nie myśleć negatywnie też. W Magu zaznacza się nowy etap jakiś ;).

 

Kochana, wszystkiego dobrego w kwietniu ! :1s_z::kwiatek:
 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
11 minutes ago, Wildwood said:

Cos powróci do Twojego życia. Być może bedzie związane ze sprzedażą i zyskiem dla Ciebie. 

Wildwood, nie strasz mnie. Od razu pomyślałam, że Urząd Skarbowy upomni się o jakieś dokumenty w związku z moim starym wynajmem mieszkania. A sprzedałam je w 2019 i zgłosiłam pisemnie do US, że już nie rozliczam PIT. 3 Mieczy nie wróży pomyślnych niespodzianek :( 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gringe napisał:

Wildwood, nie strasz mnie. Od razu pomyślałam, że Urząd Skarbowy upomni się o jakieś dokumenty w związku z moim starym wynajmem mieszkania. A sprzedałam je w 2019 i zgłosiłam pisemnie do US, że już nie rozliczam PIT. 3 Mieczy nie wróży pomyślnych niespodzianek :( 

W tym rozkładzie na mc chodzi chyba o pozytywną niespodziankę. Przynajmniej ja tak to interpretuje zawsze. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
18 minutes ago, Wildwood said:

W tym rozkładzie na mc chodzi chyba o pozytywną niespodziankę. Przynajmniej ja tak to interpretuje zawsze. 

Jest zatem nadzieja z sumy kart :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gringe napisał:

Nie rozkładałam sobie jeszcze ściągawki z Tarota na miesiąc. Aby tez zaoszczędzić sobie galimatiasu i rozkładania pomniejszych rozkładów na różne pytania- wrzuciłam wszystko do worka pod hasłem „kwiecień”.

Inna sprawa, że miałam nadzieję, że wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca moje życie przebudzi się z zimowego letargu. 
A więc oto moje karty( nawet w rozkładzie rocznym tyle ich nie wyłożyłam, przynajmniej mam teraz nad czym myśleć :) 

 

1. Ogólna aura miesiąca 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Mieczy 

 

Dla mnie dwie pierwsze karty w połączeniu mówią o jakiś lękach, obawach lub natręctwie myślowym, ale to nie jest 9 mieczy, że sprawa nie daje Ci spać po nocach ;). Księżyc to także tęsknota i biorąc pod uwagę, że od dłuższego czasu żyjemy w kompletnie innej rzeczywistości niż to, co wcześniej było nam znane. Księżyć właśnie może świadczyć, że dużo myślisz i wracasz wspomnieniam za tym, czego na obecną chwilę już nie ma.


2. Praca

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

 

Jeśli nie masz pracy, to nadal będziesz walczyła z uporem, aby znaleźć jakieś stałe zajęcie. Myślę, że rozmowy w kwietniu będą, ale w sumie As Mieczy może świadczyć, że finalnie skończy się na niczym.

 

3.Finanse 

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

 

Chyba będziesz kontrolowała swoje wydatki (2 mieczy), ale bieda Ci nie grozi. Jak sama stwierdziłaś, masz stałe źródło finansowe i w raczej w tej kwestii nic się nie zmieni, a nawet mogą wpaść małe dodatkowe pieniądze za jakąś pracę, usługę.
 

4.Uczucia 

Świat, Papież, Gwiazda

 

A ja myślę, że jeśli nadal będziesz kontynuowała znajomość, to mężczyzna okaże się właśnie dobrym przyjacielem: doradzi, wysłucha, a czasem nawet się wymądrzy. Ogólnie u mnie Kapłan to raczej osoba, która ma dobre intencje. Gwiazda może rzeczywiście rozbudzić jakieś nadzieje, ale także może mówić, że niestety będzie coś między wami, co nie pozwoli na rozwinięcie relacji dalej. 
 

5.Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów 

 

Oj mohą być nerwy i chwiejne nastroje. Jak będziesz się dobrze dogadywała z ludźmi, aby za chwilę mieć wszystkich po dziurki w nosie. Możliwe, że albo w tej 7 pucharów snujesz jakieś wizje, co tam u nich się dzieje, bo ograniczają kontakty lub wręcz przeciwnie 7 kielichów może wskazywać, że spotkacie się na przysłowiowego "drineczka", a przy Rycerzu to nic innego jak dosyć emocjonalne dysputy.

 

6.Niespodzianka

8 Kielichów, 3 Mieczy, Królowa Monet

 

Jakaś kwestia finansowa może poprawić Ci humor lub wyjazd. 

 

7.Co robić? 
Paź Kielichów, Paź Buław, 7 Monet

 

Ja także widzę w Paziu randki, a w Paziu Buław komunikację, a więc nie poddawać się i dalej kontynuować randkowanie, gdyż pozytywne efekty w odpowiednim momencie mogą się pojawić.

 

 

8.Czego nie robić?

5 Kielichów, 3 Buław, Mag

 

Nie wracać do przeszłości, nie pogrążać się w stanach smutku i beznadzei. 3 buław to właśnie pogodzenie się z przeszłością i spojrzenie na nowe, byle aby się zaraz nie okazało, że zbyt wiele nowych rzeczy chcesz rozpocząć na raz. Działaj, ale rozważnie, koncentrując się na konkretnych celach.

 

Powodzenia
 

 

Ciekawe karty. Oczywiście zweryfikuję w maju :) 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gringe napisał:

 

 

1. Ogólna aura miesiąca 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Mieczy

Tu jest bezradność i niewiedza, co robić. Możesz być postawiona w nowej sytuacji, w której jeszcze nie byłaś. Ktoś może na Ciebie napierać do podjęcia jakiejś decyzji, podjudzać Cię (paź mieczy).

23 godziny temu, Gringe napisał:

2. Praca

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

Mogą być szansę na znalezienie jakiejś pracy w tym Asie Mieczy. Może jakieś zajęcie dorywcze i wpadnie parę groszy

23 godziny temu, Gringe napisał:

 

 

3.Finanse 

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

Będziesz ciułać pieniądze, ale też coś tam wpadnie z tytułu jakiejś umowy albo świadczenia.

23 godziny temu, Gringe napisał:

 

4.Uczucia 

Świat, Papież, Gwiazda

 

Coś się może zacząć z jakimś starszym i doświadczonym mężczyzną. Możliwe, że ma dzieci. Początek relacji.
 

5.Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów 

Konieczność bycia elastycznym w relacjach. Staraj się o nikim nie zapomnieć (jakieś ważne uroczystości), bo będzie nie miło.

23 godziny temu, Gringe napisał:

 

6.Niespodzianka

8 Kielichów, 3 Mieczy, Królowa Monet

Ktoś Ci poprawi humor i samopoczucie w tym miesiącu. Poczujesz się doceniona. Może dostaniesz prezent od randkowicza?

23 godziny temu, Gringe napisał:

 

7.Co robić? 
Paź Kielichów, Paź Buław, 7 Monet

Uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość do samej siebie. Być cierpliwą też dla dziecka.

23 godziny temu, Gringe napisał:

 

 

8.Czego nie robić?

5 Kielichów, 3 Buław, Mag

Nie hulać zbyt wysoko nad ziemią i nie ulegać zbytnio wpływom innym.

23 godziny temu, Gringe napisał:

 

Ciekawe karty. Oczywiście zweryfikuję w maju :) 

 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1. Ogólna aura miesiąca 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Miecz

 

Będziesz czuła jakbyś utknęła w martwym punkcie. Nie będziesz widziała wyjscia z całej sytuacji, jeszcze na dodatek może być trochę nerwów i kłótni. 

 

 

2. Praca

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

 

 Okres radości, będziesz bardzo zadowolona. 7 buław to mogłaby twoja walka o znalezienie zajęcia, as ją kończy i daje szansę na złapanie jakiejś fuchy.

 

3.Finanse 

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

 

 Myślę, że paź to ty jako osoba uczącą się. 8 monet i 2 mieczy to propozycja jakiejś pracy, abyś sobie dorobiła. Paź monet może raczej mówi o drobnych kwotach. 

 

4.Uczucia 

Świat, Papież, Gwiazda

Świat pokazuje znajomości internetowe. 

Papież i Gwiazda może.wskazywac nadzieję na coś poważnego. Myślę, że możesz poznać kogoś z kim będziesz rozumiała się na poziomie dusz. 

 

 

5.Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów 

 

Tutaj nwm. Nie rozumiem tej pozycji.

Ale wygląda jakby było zabiegane i żyło w swoim świecie.

 

 

6.Niespodzianka

8 Kielichów, 3 Mieczy, Królowa Monet

 

 Myślę, że odetniesz się od jakiejś osoby, która sprawia, że wpadasz w emocjonalnego doła.

 

7.Co robić? 

Paź Kielichów, Paź Buław, 7 Monet

 

Jeśli pojawią się tacy mężczyźni to owszem dać im szansę. Ale też nie spieszyć się. Kierować się wnętrzem i działać.

 

8.Czego nie robić?

5 Kielichów, 3 Buław, Mag

 

Nie zaśmiecać się z powodu jakiś niepowodzeń, tylko działać dalej. Raz nie wyjdzie, a za drugim razem się uda :)

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
1 hour ago, nastek96 said:

Ogólna aura miesiąca 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Miecz

 

Poczucie utknięcia w jednym miejscu, że masz małe pole manewru i lęki z tego powodu do których raczej sama nie chciałabyś zaglądać, twoje myśli mogą to jeszcze bardziej nakręcać i szukać dziury w całym. Możesz się też złościć sama na siebie z tego powodu. 

 

1 hour ago, nastek96 said:

Praca

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

 

Może szukasz pracy która Cię raduje lub bierzesz pod uwagę osoby 3cie. Wydaje mi się że wiesz czego chcesz w tej kwestii i sie będziesz tego mocno trzymać (7bulaw) i będziesz to jasno komunikować.  Będziesz też zdecydowanie ciąć oferty które Ci nie pasują. 7 bulaw lubi walczyć o swoje prawa jak i innych ludzi. 

 

1 hour ago, nastek96 said:

Finanse 

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

Będziesz bardzo na pieniądzach skupiona, 2 razy pomyślisz zanim coś wydasz lub jeśli wydasz to może Cię to potem gryźć, typu a może nie powinnam tego kupować  czy wydawać itd. Może nauczysz się czegoś w związku z finansami. Tu raczej nastawiasz się na konkretne pieniądze z długo falowego źródła. 

 

1 hour ago, nastek96 said:

Uczucia 

Świat, Papież, Gwiazda

 

Wyjście w świat jak i Internet. Facet który jest w małżeństwie lub jest bardzo tradycyjny, staroswiecki czasami i szuka związku na stałe. Możliwe że zobaczysz jakieś światełko w tunelu i spojrzysz w przyszłość pogodniej.  

 

1 hour ago, nastek96 said:

Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów

 

Raz ciepło, raz zimno.. ktoś z otoczenia przyspieszy jakieś sprawy i pojawi więcej opcji z tego powodu. 

 

1 hour ago, nastek96 said:

Niespodzianka

8 Kielichów, 3 Mieczy, Królowa Monet

 

Rozsądnie podedziesz do jakichś spraw. Pomaganie innym cierpiącym słowem. Ta krolowa dużo w domu siedzi więc napewno jakieś zajęcie z domu. Tu świeczki chodzą mi po głowie o których wspominałaś . 

 

1 hour ago, nastek96 said:

Co robić? 

Paź Kielichów, Paź Buław, 7 Monet

Bądź wrażliwa empatyczna ale jednocześnie energiczna ciekawa nowych rzeczy ale też dobrze przyglądaj się sprawom z dystansu. Zrób komuś jakiś miły prezent, pójdź na zaproszenie. 

 

1 hour ago, nastek96 said:

Czego nie robić?

5 Kielichów, 3 Buław, Mag

 

Przestań skupiać się na tym co straciłaś. Nie robić dlugodystansowych planów, nie wybiegaj za bardzo w przyszlosc. Nie kombinuj, nie wychodź pierwsza z inicjatywą, nie czaruj. 

 

Miłego Kwietnia : ) .

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Ekspert

A więc weryfikacja :)

 

On 3/31/2021 at 11:18 AM, Gringe said:

Ogólna aura miesiąca 

8 Mieczy, Księżyc, Paź Mieczy 

8 Mieczy jak najbardziej pasowała do poczucia bezsilności i to na wielu płaszczyznach życia. Trochę galimatiasu ale nic nie wnoszącego do życia. 
Wszyscy mieli tutaj rację interpretując tą cześć rozkładu. 
 

On 3/31/2021 at 11:18 AM, Gringe said:

Praca

3 Kielichy, 7 Buław, As Mieczy

Faktycznie, trafiła się okazja na pracę załatwiona przez koleżankę. Niestety zupełnie tego nie czułam i wyszłam dokładnie jak ta 7 Buław - silny, własny opór. Nie podjęłam się tego zajęcia. 
 

On 3/31/2021 at 11:18 AM, Gringe said:

Finanse 

Paź Monet, 8 Monet, 2 Mieczy

Finanse nie były złe. Jest dopływ stałych środków plus w Paziu Monet zarobiłam na horoskopie dla koleżanki :) 2 Mieczy to dylematy odnośnie wydatków- trochę żonglowania co i kiedy zapłacić. Ogólnie ok. 
edit: zapomniałam w sumie o najważniejszym - złożyłam aplikacje o alimenty, w ciągu 6 tygodni powinnam wiedzieć czy coś uda mi się uzyskać czy nie. 

 

On 3/31/2021 at 11:18 AM, Gringe said:

Uczucia 

Świat, Papież, Gwiazda

Tutaj miałam największe nadzieje, co do kart a w sumie nie wydarzyło się nic co by wskazywało na AW. Prawie umówiłam się z pewnym panem z randek internetowych ale nie wypaliło. Kontakt zakończony. Dziwna historia z gościem z Instagrama- drugi raz nawiązał ze mną kontakt i nawijał makaron na uszy o wielkiej miłości(przez 2 tygodnie) by na końcu spytać się czy pożyczę mu 850 euro na tydzień...czy ja mam takie szczęście do wariatów a może jestem zbyt naiwna kiedy daję nowym ludziom szansę na zaistnienie w moim życiu...ehhh...

Do tego dziś okazało się, że pan od kawy ma dziewczynę. Całe szczęście, że jednak nie próbowałam sama nawiązywać kontaktu :( 

Gwiazda może oznaczać opiekę sił wyższych - dla mojego dobra nie wyszło z żadnym z tych facetów. 
 

On 3/31/2021 at 11:18 AM, Gringe said:

Otoczenie

2 Monet, Rycerz Mieczy, 7 Kielichów 

W kontaktach z otoczeniem balans zachowany. Kontakty z koleżankami odświeżone i oczyszczone. Wszystko jest ok. 
Z siostrą też stosunki w porządku. 

Dosyć spore ożywienie socjalne w internecie -7 Kielichów idealnie to oddała. 
 

On 3/31/2021 at 11:18 AM, Gringe said:

Niespodzianka

8 Kielichów, 3 Mieczy, Królowa Monet

W niespodziance wyszedł chyba ten Francuz z Instagrama. Odezwał się drugi raz( 8 Kielichów) a 3 Mieczy to definitywne moje „nie” i zerwanie kontaktu. Królowa Monet - skupienie na sobie i dbanie o siebie( w końcu otworzyli mi kosmetyczkę :) i mogłam pójść wyregulować brwi ;) Zapisałam się tez na wosk do nowej dziewczyny. 
 

On 3/31/2021 at 11:18 AM, Gringe said:

7.Co robić? 
Paź Kielichów, Paź Buław, 7 Monet

 


I tak podeszłam - jak Pazie. Trochę z naiwnością, bez większego przygotowania. Czy wyszło mi to na dobre to trudno powiedzieć. 7 Monet zaleciła czekać i nic nie przyspieszać( brak wpływu na sytuację). 
 

On 3/31/2021 at 11:18 AM, Gringe said:

Czego nie robić?

5 Kielichów, 3 Buław, Mag

Niby mam się nie rozczulać nad sobą( czyli Ci wszyscy panowie nie byli warci mojej uwagi, ani praca która przez przypadek mi wpadła). Nie robiłam planów ani projektów - mam wrażenie, że trudno cokolwiek planować w ogólnoświatowej obecnie sytuacji. 
Mag - na silę też nic nie robiłam i nie czarowalam( i dobrze bo bym dostała znów kosza...:( 

 

Karty bardzo dobrze pokazały cały miesiąc. 
 


 

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kwiecień u Gringe ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...