Skocz do zawartości

Święta Wielkanocne ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, rozłożyłem karty na pytanie:

Jak minie Wielkanoc?

 

1.Aura świąt: Rycerz Denarów 

2.Przygotowania do świąt: 7 denarów

3.Co mnie ucieszy: 9 monet, 4 mieczy

4.Co zasmuci:

paź monet, Kochankowie

5.Rada: Rycerz kielichów 

 

1.Tak mi się kojarzy, że chyba mocno wpłynie na mnie rozdawanie wielkanocnych upominków(nie dajemy sobie prezentów, tylko słodkie upominki, typu czekolada, zajączek). Może dostanę jakiś dodatkowy prezent?

2.Oj zdaje się, że dzisiejszy dzień będzie mi się bardzo dłużył. Przygotowania będą się ciągnęły powoli.

3.Zajmę się sobą i odpocznę. Będzie dużo jedzenia i inne wygody. Zrelaksuje sie, wyciszę.

4.Myślę, że kuzyn nie dotrze, ponieważ wybierze inną rodzinę na spędzenie świąt. Albo to ja będę musiał podjąć jakąś decyzję. W sumie to może być wszystko, jakieś wieści dotyczące rodziny.

5.Ciekawa karta. Rozkład zaczyna się rycerzem i kończy rycerzem. Jeden niesie w ręku monetę, a drugi kielich.

Ogólnie cały rozkład wyszedł bardzo denarowo, więc ten rycerz kielichów jest chyba opozycją. 

Myślę, że nie powinienem się skupiać na takim materialnym wymiarze świąt: prezenty, dużo roboty, jedzenie...

Myślę, że powinienem skupić się w tym dniu na radosnej atmosferze, być taki bardziej "frywolny", mogę w tym dniu mieć fiu bździu w głowie i zająć się zabawą.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 hours ago, nastek96 said:

Witajcie, rozłożyłem karty na pytanie:

Jak minie Wielkanoc?

 

1.Aura świąt: Rycerz Denarów 

2.Przygotowania do świąt: 7 denarów

3.Co mnie ucieszy: 9 monet, 4 mieczy

4.Co zasmuci:

paź monet, Kochankowie

5.Rada: Rycerz kielichów 

Ogólnie patrząc na karty to atmosfera powinna być dość leniwa ;) Monety, Kielichy - dogadzanie sobie i w postaci smacznego jedzenia ale i pokrzepienie serca w miłym gronie. Ja tu nie widzę kart mówiących o rozczarowaniu. Jedyna karta „ostra” to 4 Mieczy która też mówi o relaksie :D 

Aura- wzbogacisz się, coś nabędziesz. Rycerz Monet to też jakaś osoba z którą będziesz mieć do czynienia( jak najbardziej pasuje tu dawanie upominków). 
Przygotowanie - 7 Monet. Faktycznie karta oznacza długie czekanie i czas może Ci się dłużyć. Możesz być też zaangażowany w jakieś domowe prace z których będziesz czerpał zysk później( może gotowanie?).

Co Cię może ucieszyć w 9 Monet i 4 Mieczy- samodzielność, dostatek, niezależność. Plus faktycznie relaks na kanapie :) Może jakiś fajny film? 
Co zasmuci? Paź Monet - może za mała ilość czekolady? ;) W Kochankach może chodzi o dzielenie się z kimś słodyczami.

Rada: Rycerz Kielichów po prostu jest sybarytą. Korzysta z życia i jego uroków. Cieszy tym swoje serce i to chyba karty starają Ci się przekazać na okres świat :) 

 

Wesołych Świat Wielkiej Nocy Ci życzę! :pisklak:

 

Edytowane przez Gringe
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

 

 

1.Aura świąt: Rycerz Denarów 

Rycerz monet to powolny działacz, który w efekcie daje coś konkretnego, więc powiedziałabym, że widać tutaj trochę pracy w przygotowania do świąt, a w rezultacie możliwość zajadania się pysznym jedzonkiem i ofiarowywanie siebie nawzajem upominkami.
 

2.Przygotowania do świąt: 7 denarów

 

Ten czas może faktycznie się dłużyć; sprzątanie, gotowanie to trochę trwa, dodatkowo nie każdy to lubi, przez co wpada się w uczucie pragnienia, żeby to jak najszybciej skończyć i mieć już efekty.
 

3.Co mnie ucieszy: 9 monet, 4 mieczy

Zdecydowanie możliwość relaksu, nastanie moment, Gdzie nie będzie już żadnej pracy do wykonania, a ty spokojnie będziesz mógł zająć się sobą i odpocząć.
 

4.Co zasmuci: paź monet, Kochankowie 

Może jakieś młodsze dziecko w rodzinie będzie rozrabiać, któremu będzie potrzeba oddać część czekoladek jak napisała Gringe :P
 

5.Rada: Rycerz kielichów 
Czerpać same najlepsze rzeczy z nadarzającej się okazji.
Naciesz się kontaktem z bliskimi. Jeśli chcesz dokładkę jedzenia to śmiało bierz, nie ma co się martwić dietą, następne święta wielkanocne są dopiero za rok ;p 

Życzę wesołych, spokojnych świat wielkanocnych :pisklak:

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
3 hours ago, nastek96 said:

Aura świąt: Rycerz Denarów - wszystko będzie na spokojnie przygotowane bez żadnych niespodzianek. Rutyna. 

2.Przygotowania do świąt: 7 denarów - może ich wyczekiwaleś, były długo planowane zakupy itd, stanie w kolejkach. A może będziesz nieobecny duchem, skupiony na czymś innym. 

3.Co mnie ucieszy: 9 monet, 4 mieczy - wszytkiego pod dostatkiem, leciutko, luksusowo, wygodnie na kanapie. 

4.Co zasmuci: 

paź monet, Kochankowie - brak kogoś do przytulania 

5.Rada: Rycerz kielichów - okaż miłość, uczucie, bądź bardziej otwarty i romantyczny a spędzisz te święta w lepszym nastroju. 

 

 

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy :) .

 

Odnośnik do komentarza

Co do gotowania to mam zrobić taką sałatkę, zobaczymy jak wyjdzie. 

Wyczekiwałem troszkę, ale jak już przyszły to wcale nie mam na nie ochoty, jak co roku. 

Co do najmłodszego dziecka w rodzinie to z zaproszonych będzie miało 21 lat. Raczej nie będę musiał się dzielić czekoladkami :D

 

Dziękuję wam bardzo i również wszystkim życzę smacznego jajka i rodzinnej atmosfery :pisklak:

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Czas na weryfikację:

 

1.Aura świąt: Rycerz Denarów 

Święta spokojne. Było bardzo miło i sympatycznie, choć momentami nudnawo, ale byłem bardzo zadowolony. Co do prezentów to faktycznie dostalem o wiele więcej niż się spodziewałem, była dodatkowa niespodzianka od babci i cioci. 

 

2.Przygotowania do świąt: 7 denarów

To zarówno obrazuje same święta. Przygotowania trochę mi się dłużyły, miałem czas, nawet aby polezeć. Również robiłem porządki, jedzenie, czym się potem rozkoszowalem. 

Święta też trwały niby tylko dwa dni, ale to były takie długie dwa dni. 

 

3.Co mnie ucieszy: 9 monet, 4 mieczy

Słodkie lenistwo, siedziałem, leżałem, jadłem, prowadziłem miłe rozmowy. Widziałem się z ludźmi za którymi się stęskniłem, oglądałem filmy. Wypocząłem jak chciałem.

 

4.Co zasmuci:

paź monet, Kochankowie

Niestety nie mogę zweryfikować. Nie mam pojęcia co to mogło znaczyć. Wszyscy przyjechali, niczym nie trzeba było się dzielić. Nie było mi smutno, że jestem sam, bo jakoś ostatnio mi nie zależy. Zresztą bylem z rodziną. Każdy spudłował z interpretacją łącznie ze mną. To musiało być naprawdę coś małego. 

 

5.Rada: Rycerz kielichów 

Kiedy dopadło mnie taka apatia(zbyt długie siedzenie w jednym miejscu) przypomniałem sobie o radzie i spróbowałem się ożywić, pomogło 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Święta Wielkanocne ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...