Skocz do zawartości

Wynajem u siostry ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, mam małą zagwostkę z odczytem kart u siostry. 
W związku, że wczoraj zrezygnował jeden z chłopaków z wynajmu pokoju sytuacja finansowa u siostry jest pod sporym znakiem zapytania. Waha się ona na ten moment między różnymi opcjami co robić przy czym najkorzystniej jest znów poszukać kogoś kto wynajmie jeden lub dwa pokoje. 
I takie oto pytanie zadałam: Jak będzie wyglądać sprawa z wynajmem w najbliższym czasie? 
 

10 Monet, Kapłanka, 3 Buław 

 

 

10 Monet na początku rozkładu zapowiada wg mnie, że lepiej finansowo nie będzie i że chodzi o duży majątek( siostra wynajmuje bo nie stać jej samej opłacić hipotekę a sprawa z podziałem majątku i przepisaniem domu jeszcze nie sfinalizowała się i trzeba czekać na papierkologię z sądu). 
Kaplanka to kobieta skupiona na sobie, działająca po cichu i w ukryciu. Posiadająca wiedzę - tylko jak to się może mieć do wynajmu? 
3 Buław - to projekt, działanie, przygotowanie do czegoś. Może do sprzedaży domu( to znów możliwe będzie za kilka dobrych miesięcy). 
 

 

Będę wdzięczna za sugestie. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 minutes ago, panna.marta said:

Ktoś na pewno będzie zainteresowany. Wprowadzi się ktoś. Może jakaś kobieta. 

Na ten moment odezwał się jeden chłopak i był ciekawy zdjęć. Zobaczymy. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli to jest dom, to uważam, że właśnie na razie pozostanie z tym domem sama. Będzie aktywnie szukała, zastanawiała się, jak najlepiej poradzić sobie w tej sytuacji, ale obawiam sie, ze na obecna chwile nie znajdzie osoby na pokój. Możliwe, że także z wieloma kwestiami siostra nie będzie chciała się dzielić, czekając na rozwoj sytuacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 hours ago, mezza said:

Jeśli to jest dom, to uważam, że właśnie na razie pozostanie z tym domem sama. Będzie aktywnie szukała, zastanawiała się, jak najlepiej poradzić sobie w tej sytuacji, ale obawiam sie, ze na obecna chwile nie znajdzie osoby na pokój. Możliwe, że także z wieloma kwestiami siostra nie będzie chciała się dzielić, czekając na rozwoj sytuacji.

Tak, to jest dom ale zdecydowała się na podnajem pokoi póki nie będzie mogła wystawić go na sprzedaż( czeka na papiery z sądu - mimo, że sądownie został jej przyznany to papierkologia zajmuje trochę). 
Narazie jest wciąż jeden chłopak, drugi właśnie się wyprowadza. Od 2 maja wprowadza się para. Nie powinno być złe / to znaczy będzie mogła opłacić ratę z hipoteki. 
 

edit: No i wykrakałam. Mamy dziś pełnię w Skorpionie która ścisłe wypada na siostry Plutonie w 2 domu- ten „jeden” chłopak co mieszka też dziś oznajmił, że się wyprowadza. 
Na ten moment wprowadzi się para (dali zadatek) i...siostra wciąż będzie kogoś szukać.

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Ekspert
Napisano (edytowane)

Sądzę, że czas na update. Finalnie z siostry domu wyprowadzili się lokatorzy którzy mieszkali tam przez ostatni rok. Przez moment powiało grożą bo dom pusty a rachunki i hipotekę trzeba płacić. Siostra wspomogła się u rodziców( myślę, że to właśnie pokazała 10 Monet- pomoc rodziców)na czas 3 tygodni kiedy nikogo nie było a po tym czasie wprowadziła się para plus dzisiaj całkiem niespodziewanie jeden chłopak zdecydował się na pokój. Jest komplet. Finalnie sprawa dobrze się skończyła - siostra wciąż czeka na papiery z sądu by przystąpić do sprzedaży( może to właśnie pokazała 3 Buław - dalsze plany). 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wynajem u siostry ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...