Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji na pana


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa znajomość. Pan rak 44 numerologiczna. Ja ryba 3.  Z jednej strony wydaje się zainteresowany a z drugiejjakby miał  kompletnie wywalone. Rozmawiamy, utrzymujemy codzienny kontakt, dwa razy do mnie przyjechał (1,5h drogi, 3 tyg czasu piszemy przez internet), mamy plany spotkań na bliską przyszłość ale z drugiej strony nie usłyszałam od niego ani jednego komplementu - on twierdzi, że jest skryty i woli pokazywać niż mówić.   Lubię go, pasuje mi, kolana mi miękną, ale też jestem ostrożna . No nie wiem co on ma w głowie :obled:

 


Czy ja mu się podobam? : 4 denary, paz bulaw, krolowa bulaw, krolowa pucharow - 4 denary czytam jako mocne potwierdzenie. Coś ważnego trzyma sie blisko siebie i nie chce wypuscic. Paź buław mówi o naszej bezproblemowej komunikacji i jej łatwości. Krolowa buław i królowa buław wg mnie mówi o tym, że podobam mu się fizycznie jak i odpowiada mu moj charakter.

 

Jakie on ma uczucia do mnie: Król bulaw, Siła, Król denarów - Król buław to osoba energiczna, pełna zapału, chce działac, jest szczery, jest pociąg seksualny. SIła - jakby czuł, że moja energia dobrze na niego wpływa? W sile widze moją energię, która na niego oddziałowuje, przyciąga, panuje. Denarowy to facet myślący o przyszlości, jakby widział  ze mną coś więcej.

 

Dlaczego jest taki skryty: Umiar, Diabeł, 2 denary - No tu wychodzi jego skrytość i powściągliwość. Diabeł - pesymizm? Boi sie, że jesli go lepiej poznam to odrzuce i stan sie zastanawia, czy moze się odsłonić.   A może coś ukrywa, 2 denary - kogos innego?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te karty mam wrażenie, jakby ten Pan miał jeszcze jedną panią, bo w 4 denarach ja widzę pewne zamknięcie się, tak jakby Pan próbował nie wpuszczać w pełni do świadomości, że mu się podobasz chociaż postrzega Cię jednak jako kobietę atrakcyjną, wrażliwą, jest świadomy, że on ci się podoba. 
Wydaje się, jakby ukrywał duży pociąg seksualny ( niby ognia dużo król,/królowa buław a jednak w ukryciu diabeł) jeśli Pan byłby w pełni wolny, to skąd tu w ukryciu taka chęć uspokojenia popędu i próba podjęcia wyboru?  Też podwójnie wypadły karty dworskie kobiety i mężczyzny, jakby mowa była o dwóch paniach i dwojakiego podejścia pana do tego. Jakby ciebie pragnął, ale nie mógl sobie na to pozwolić przez kobiete i stąd to jego sprzeczne zachowanie.
Może ktoś jeszcze spojrzy na te karty 
 

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
On 4/6/2021 at 1:31 PM, JagodowaTruskawka said:

Czy ja mu się podobam? : 4 denary, paz bulaw, krolowa bulaw, krolowa pucharow -

4 Denarów też odczytałabym, że tak. To wygląda jakby chciał mieć Ciebie „na własność”, schować przed innymi. Powiedziałabym, że bardziej chodzi tu o wygląd zewnętrzny który jest w jego guście. Paź Buław to komunikacja, zaloty - on w jakiś sposób stara się to czynnie okazywać. Tym, co robi dla Ciebie. Może być nieporadny lub niedoświadczony choć pełen zapału.  Królowa Buław i Pucharów - ja bym odczytała to, że on widzi w Tobie i kochankę i panią swojego serca. Jest pod dużym wrażeniem. 
 

 

On 4/6/2021 at 1:31 PM, JagodowaTruskawka said:

Jakie on ma uczucia do mnie: Król bulaw, Siła, Król denarów

Wyglada, że ma poważne zamiary skoro widzi te uczucia przez pryzmat Króla Buław oraz Króla Denarów - z jednej strony namiętny, doświadczony kochanek(pewny siebie i znający swoją wartość) a z drugiej strony solidny partner u Twego boku. Siła mówi o dużej namiętności( co potwierdza też król Buław). 
 

 

On 4/6/2021 at 1:31 PM, JagodowaTruskawka said:

Dlaczego jest taki skryty: Umiar, Diabeł, 2 denary

Umiar i 2 denarów mówi o chęci utrzymania balansu - obawa przed wprowadzaniem zmian w życie. Nie widzę by kogoś miał - bo jeśli byłaby taka sytuacja to karta Osobowa powinna tutaj się pojawić. 
Diabeł - może oznaczać opętanie myślami o seksie( niezrealizowanym), może on nie wie jak ma przełamać impas?

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  

27 minut temu, Gringe napisał:

Diabeł - może oznaczać opętanie myślami o seksie( niezrealizowanym), może on nie wie jak ma przełamać impas?

Seks niezrealizowany bo uzgodnilam z nim na poczatku ze poczekamy, nie spieszy mi sie, chcę go poznac i zbudować relacje, ale jak się całujemy jest ogromna namiętność. Dosłownie nogi mi się uginają.

 


trochę mnie zaniepokoiło

 

2 godziny temu, Xadfgh napisał:

Patrząc na te karty mam wrażenie, jakby ten Pan miał jeszcze jedną panią, bo w 4 denarach ja widzę pewne zamknięcie się, tak jakby Pan próbował nie wpuszczać w pełni do świadomości, że mu się podobasz chociaż postrzega Cię jednak jako kobietę atrakcyjną, wrażliwą, jest świadomy, że on ci się podoba.

 

i dołożyłam kart.

 

Zapytałam:

 

Jak obecnie wygląda sytuacja uczuciowo miłosna u pana : Paź denarów, 2 buław, Cesarz, Diabeł - No zero pucharów, ale z drugiej strony, denary są bardziej stabilne niż puchary. W paziu widac coś kiełkuje, są te rozmowy, w 2 buław zastanawia się co zrobić, Cesarz - czy wejść na poważnie w to, a w diable....

 

Co skrywa się za kartą diabła w tym rozkładzie: : 4 denary,  7 buław, 9 mieczy - No w diable jest strach i blokada. Boi się chłop. 4 denary czytam jako zamknięcie, 7 buław dosłownie opieranie się, a 9 mieczy strach i pesymizm.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych dodatkowych kartach faktycznie mój odczyt był błędny odnośnie drugiej pani gdzieś na boku ( och te problematyczne karty dworskie dla początkujących :obled:
No obecna sytuacja u pana wygląda przyjacielsko wobec ciebie, widać jego wahania i niepewność odnośnie tej relacji, dużo myśli ale nie wie w którą stronę to poprowadzić, chociaż to on chciałby mieć jednak wpływ na kreowaną sytuacje, mocno go pociągasz.
Dużo dzieje się w głowie tego pana, tak jak Gringe napisała, opętanie myślami seksualnymi, ale strach przed zmianą, dosłownie to wyszło w tym dociągnięciu. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 6.04.2021 o 14:31, JagodowaTruskawka napisał:

 

 


Czy ja mu się podobam? : 4 denary, paz bulaw, krolowa bulaw, krolowa pucharow

Tak podobasz mu sie.

 

Jakie on ma uczucia do mnie: Król bulaw, Siła, Król denarów

Jakies uczucie jest. Ale on jest zbyt dumny i honorowy (krol palek), aby mowic otwarcie o uczuciach. Przeciez krol palek czuje sie wielki, chce zachowac twarz, i pod zadnym pozorem nie chce uchodzic za mieczaka w milosci.

 

On sie jednak z tymi uczuciami do ciebie siluje (karta sila), bo dla niego glowie licza sie wlasne interesy (krol monet).

Wiec uczucie sie rodzi w nim, jednak poczucie wielkosci i duma (krol palek), oraz potrzeba zadbania o wlasne interesy (krol monet), mu w tym przystkim mu przeskadzaja. 

 

 

Dlaczego jest taki skryty: Umiar, Diabeł, 2 denary

Bo chce utrzymac pewien umiar, nie chce szalenstwa milosci, gdyz boi sie uzaleznienia od drugiej osoby (diabel), oraz nie moglby pogodzic pewnych spraw w zyciu (2 monet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...