Jump to content

Prośba o pomoc w interpretacji na pana

Recommended Posts

JagodowaTruskawka

Nowa znajomość. Pan rak 44 numerologiczna. Ja ryba 3.  Z jednej strony wydaje się zainteresowany a z drugiejjakby miał  kompletnie wywalone. Rozmawiamy, utrzymujemy codzienny kontakt, dwa razy do mnie przyjechał (1,5h drogi, 3 tyg czasu piszemy przez internet), mamy plany spotkań na bliską przyszłość ale z drugiej strony nie usłyszałam od niego ani jednego komplementu - on twierdzi, że jest skryty i woli pokazywać niż mówić.   Lubię go, pasuje mi, kolana mi miękną, ale też jestem ostrożna . No nie wiem co on ma w głowie :obled:

Czy ja mu się podobam? : 4 denary, paz bulaw, krolowa bulaw, krolowa pucharow - 4 denary czytam jako mocne potwierdzenie. Coś ważnego trzyma sie blisko siebie i nie chce wypuscic. Paź buław mówi o naszej bezproblemowej komunikacji i jej łatwości. Krolowa buław i królowa buław wg mnie mówi o tym, że podobam mu się fizycznie jak i odpowiada mu moj charakter.

Jakie on ma uczucia do mnie: Król bulaw, Siła, Król denarów - Król buław to osoba energiczna, pełna zapału, chce działac, jest szczery, jest pociąg seksualny. SIła - jakby czuł, że moja energia dobrze na niego wpływa? W sile widze moją energię, która na niego oddziałowuje, przyciąga, panuje. Denarowy to facet myślący o przyszlości, jakby widział  ze mną coś więcej.

Dlaczego jest taki skryty: Umiar, Diabeł, 2 denary - No tu wychodzi jego skrytość i powściągliwość. Diabeł - pesymizm? Boi sie, że jesli go lepiej poznam to odrzuce i stan sie zastanawia, czy moze się odsłonić.   A może coś ukrywa, 2 denary - kogos innego?

• Like 2
Xadfgh

Patrząc na te karty mam wrażenie, jakby ten Pan miał jeszcze jedną panią, bo w 4 denarach ja widzę pewne zamknięcie się, tak jakby Pan próbował nie wpuszczać w pełni do świadomości, że mu się podobasz chociaż postrzega Cię jednak jako kobietę atrakcyjną, wrażliwą, jest świadomy, że on ci się podoba. 
Wydaje się, jakby ukrywał duży pociąg seksualny ( niby ognia dużo król,/królowa buław a jednak w ukryciu diabeł) jeśli Pan byłby w pełni wolny, to skąd tu w ukryciu taka chęć uspokojenia popędu i próba podjęcia wyboru?  Też podwójnie wypadły karty dworskie kobiety i mężczyzny, jakby mowa była o dwóch paniach i dwojakiego podejścia pana do tego. Jakby ciebie pragnął, ale nie mógl sobie na to pozwolić przez kobiete i stąd to jego sprzeczne zachowanie.
Może ktoś jeszcze spojrzy na te karty 

• Lux 1
  • Thanks! 1
Gringe
On 4/6/2021 at 1:31 PM, JagodowaTruskawka said:

Czy ja mu się podobam? : 4 denary, paz bulaw, krolowa bulaw, krolowa pucharow -

4 Denarów też odczytałabym, że tak. To wygląda jakby chciał mieć Ciebie „na własność”, schować przed innymi. Powiedziałabym, że bardziej chodzi tu o wygląd zewnętrzny który jest w jego guście. Paź Buław to komunikacja, zaloty - on w jakiś sposób stara się to czynnie okazywać. Tym, co robi dla Ciebie. Może być nieporadny lub niedoświadczony choć pełen zapału.  Królowa Buław i Pucharów - ja bym odczytała to, że on widzi w Tobie i kochankę i panią swojego serca. Jest pod dużym wrażeniem. 

Jakie on ma uczucia do mnie: Król bulaw, Siła, Król denarów

Wyglada, że ma poważne zamiary skoro widzi te uczucia przez pryzmat Króla Buław oraz Króla Denarów - z jednej strony namiętny, doświadczony kochanek(pewny siebie i znający swoją wartość) a z drugiej strony solidny partner u Twego boku. Siła mówi o dużej namiętności( co potwierdza też król Buław). 

Dlaczego jest taki skryty: Umiar, Diabeł, 2 denary

Umiar i 2 denarów mówi o chęci utrzymania balansu - obawa przed wprowadzaniem zmian w życie. Nie widzę by kogoś miał - bo jeśli byłaby taka sytuacja to karta Osobowa powinna tutaj się pojawić. 
Diabeł - może oznaczać opętanie myślami o seksie( niezrealizowanym), może on nie wie jak ma przełamać impas?

• Super 2
  • Thanks! 1
JagodowaTruskawka

27 minut temu, Gringe napisał:

Diabeł - może oznaczać opętanie myślami o seksie( niezrealizowanym), może on nie wie jak ma przełamać impas?

Seks niezrealizowany bo uzgodnilam z nim na poczatku ze poczekamy, nie spieszy mi sie, chcę go poznac i zbudować relacje, ale jak się całujemy jest ogromna namiętność. Dosłownie nogi mi się uginają.

trochę mnie zaniepokoiło

2 godziny temu, Xadfgh napisał:

Patrząc na te karty mam wrażenie, jakby ten Pan miał jeszcze jedną panią, bo w 4 denarach ja widzę pewne zamknięcie się, tak jakby Pan próbował nie wpuszczać w pełni do świadomości, że mu się podobasz chociaż postrzega Cię jednak jako kobietę atrakcyjną, wrażliwą, jest świadomy, że on ci się podoba.

i dołożyłam kart.

Zapytałam:

Jak obecnie wygląda sytuacja uczuciowo miłosna u pana : Paź denarów, 2 buław, Cesarz, Diabeł - No zero pucharów, ale z drugiej strony, denary są bardziej stabilne niż puchary. W paziu widac coś kiełkuje, są te rozmowy, w 2 buław zastanawia się co zrobić, Cesarz - czy wejść na poważnie w to, a w diable....

Co skrywa się za kartą diabła w tym rozkładzie: : 4 denary,  7 buław, 9 mieczy - No w diable jest strach i blokada. Boi się chłop. 4 denary czytam jako zamknięcie, 7 buław dosłownie opieranie się, a 9 mieczy strach i pesymizm.

• Like 3
Xadfgh

Po tych dodatkowych kartach faktycznie mój odczyt był błędny odnośnie drugiej pani gdzieś na boku ( och te problematyczne karty dworskie dla początkujących :obled:
No obecna sytuacja u pana wygląda przyjacielsko wobec ciebie, widać jego wahania i niepewność odnośnie tej relacji, dużo myśli ale nie wie w którą stronę to poprowadzić, chociaż to on chciałby mieć jednak wpływ na kreowaną sytuacje, mocno go pociągasz.
Dużo dzieje się w głowie tego pana, tak jak Gringe napisała, opętanie myślami seksualnymi, ale strach przed zmianą, dosłownie to wyszło w tym dociągnięciu. 

• Like 1
  • Thanks! 1