Skocz do zawartości

Znajomość z Panem G ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiego czasu odzywa się do mnie Pan z przeszłości z którym coś mnie dawno temu łączyło. Nasze drogi już spory czas temu rozeszły się, ale czasem rozmawialiśmy ze sobą. Pan jest żonaty, ale od jakiego czasu podobno jego małżeństwo przechodzi kryzys. Rozmawiamy teraz ze sobą częściej choć są takie zrywy. Ja podchodzę bardziej do tej znajomości, że fajnie mi się z nim gada, bo mamy sporo wspólnych zainteresowań i nic więcej nie oczekuję. Z mojej strony nie ma już uczuć, bo nasz drogi rozeszły się już dawno, ale zwyczajnie go lubię. Postawiłam więc karty na dwa pytania

Jakie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław + król buław

Widzę jakieś marzenia Pana, tęsknota za czymś, widać, że go rozpiera energia, potrzebuje jakiś zmian. Będzie nieźle czarował i dążył do seksu (jakoś tak mi się król buław kojarzy). 

 

Jak potoczy się nasza znajomość do końca czerwca?

paź pucharów + 8 buław + moc

No Pan ewidentnie będzie czarował, sporo będzie się działo i znowu karta namiętności więc chyba pójdziemy do łóżka ze sobą.

 

A Wy jak myślicie, jak ta znajomość się potoczy? Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje.

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, Mala_83 said:

Jakie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław + król buław

Jeśli Księżyc ma w zamiarach to na pewno pan coś ściemnia. Ukrywa. 5 Buław jest dość seksualna, romansowa. Król Bumaw jak najbardziej świadomy swojej atrakcyjności nastawiony jest na podbój. 
Jak najbardziej jest on zainteresowany fizyczną stroną Waszej znajomości, przy czym będzie też ściemniać i prawdy się nie dowiesz. 
 

 

1 hour ago, Mala_83 said:

Jak potoczy się nasza znajomość do końca czerwca?

paź pucharów + 8 buław + moc

Jak najbardziej zapowiedź płomiennego i Szybkiego romansu. 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Według mnie on sporo myśli o Tobie, marzy, stąd ten Księżyc. Może mieć jakieś obawy. Trochę się szarpie sam ze sobą 5 Buław. Na pewno czuje spory pociąg seksualny. Mówią o tym w zasadzie wszystkie trzy karty ;).

Na bank będziecie się spotykać, randki, kontakty i pewnie romans bydzie.

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza

Jakie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław + król buław

 

Księżyc to taką romansowa karta. W 5 widać, że będzie się o Cb starał. Król buław podkreśla to co wcześniej, będzie próbował Cię poderwać, flirtować. Chciał y czegoś więcej. 

 

 

 

Jak potoczy się nasza znajomość do końca czerwca?

paź pucharów + 8 buław + moc

 

Zacznie się delikatnie. Na początku jakieś mile zaloty, komplementy, chyba na początku będzie się trochę czaił z tym co czuje. Ale potem znajomość nabierze tempa. 8 buław i Moc jak najbardziej może pokazywać gorący romans. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne za interpretacje @Gringe @Lianna @nastek96 Faktycznie Pan tak się trochę czai, dopiero codziennie pisze już znika na kilka dni. Wcześniej to były rozmowy bardziej o wspólnych pasjach a teraz coś zaczął sam mówić o braku bliskości itp, ale usłyszał, że niestety nie bardzo mu w tym pomogę więc już zmienił temat. Widać, że kombinuje jak mnie tu podejść :) no zobaczymy co to dalej będzie

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Od jakiego czasu odzywa się do mnie Pan z przeszłości z którym coś mnie dawno temu łączyło. Nasze drogi już spory czas temu rozeszły się, ale czasem rozmawialiśmy ze sobą. Pan jest żonaty, ale od jakiego czasu podobno jego małżeństwo przechodzi kryzys. Rozmawiamy teraz ze sobą częściej choć są takie zrywy. Ja podchodzę bardziej do tej znajomości, że fajnie mi się z nim gada, bo mamy sporo wspólnych zainteresowań i nic więcej nie oczekuję. Z mojej strony nie ma już uczuć, bo nasz drogi rozeszły się już dawno, ale zwyczajnie go lubię. Postawiłam więc karty na dwa pytania

Jakie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław + król buław

Przy tym zestawieniu myślę, że Pan trochę tęskni, fantazjuje i chyba walczy sam ze sobą, aby ta znajomość nie umarła śmiercią naturalną. Buławowy to facet czynu, więc nie będzie się wstydził sam odezwać, ale dla mnie to także facet, który lubi jak się wokół niego dzieje.

4 godziny temu, Mala_83 napisał:

 

Jak potoczy się nasza znajomość do końca czerwca?

paź pucharów + 8 buław + moc

No Pan ewidentnie będzie czarował, sporo będzie się działo i znowu karta namiętności więc chyba pójdziemy do łóżka ze sobą.

 

Myślę, że relacja będzie trwała w formie korespondencyjnej, aczkolwiek Pan może wystąpić z propozycją spotkania. Szczerze mówiąc, patrząc na Moc na końcu rozkładu, to jest między silne napięcie seksualne, a więc chyba decyzja w twoich rękach, jak pokierujesz tą znajomością. W tradycyjnym wydaniu karta mocy przedstawia kobietę, która ujarzmiła lwa, a więc albo Pan ostudzisz lub wręcz przeciwnie.

 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Od jakiego czasu odzywa się do mnie Pan z przeszłości z którym coś mnie dawno temu łączyło. Nasze drogi już spory czas temu rozeszły się, ale czasem rozmawialiśmy ze sobą. Pan jest żonaty, ale od jakiego czasu podobno jego małżeństwo przechodzi kryzys. Rozmawiamy teraz ze sobą częściej choć są takie zrywy. Ja podchodzę bardziej do tej znajomości, że fajnie mi się z nim gada, bo mamy sporo wspólnych zainteresowań i nic więcej nie oczekuję. Z mojej strony nie ma już uczuć, bo nasz drogi rozeszły się już dawno, ale zwyczajnie go lubię. Postawiłam więc karty na dwa pytania

Jakie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław + król buław

Widzę jakieś marzenia Pana, tęsknota za czymś, widać, że go rozpiera energia, potrzebuje jakiś zmian. Będzie nieźle czarował i dążył do seksu (jakoś tak mi się król buław kojarzy). 

 

Jak potoczy się nasza znajomość do końca czerwca?

paź pucharów + 8 buław + moc

No Pan ewidentnie będzie czarował, sporo będzie się działo i znowu karta namiętności więc chyba pójdziemy do łóżka ze sobą.

 

A Wy jak myślicie, jak ta znajomość się potoczy? Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje.

 

 

Gdyby nie był żonaty, zamiary były by zacne  - taki fajny romantyczny poryw z konkretnym facetem. A tak to owszem, ale takie pokitrane namiętne ogniste, obyś Ty nie pokiereszowana nie wyszła.  

 

Przebieg relacji też ciekawy, aż będzie huczeć od spotkań, wzajemnej adoracji i zauroczenia,  ale coś się zadzieje  - MOC co was powstrzyma w niej. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Jakie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław + król buław

Nie dopuszczać Cię do całego swojego życia, będzie utrzymywał coś w tajemnicy (można się domyślać, że... Ciebie, przed żoną). Jest tu obraz faceta, który ustanawia barykadę, żeby nie wypełzła jakąś tajemnica, nie dopuszcza innych do swoich sekretów. Księżyc to może być też wieczorowa pora.  

 

Jak potoczy się nasza znajomość do końca czerwca?

paź pucharów + 8 buław + moc

 

Szybkie numerki. Moc to jedna z kart mówiących o seksie.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ksiezyc ma różnorakie znaczenia... do karta okresowości, co może oznaczać, że te jego intencje to są takie z doskoku, szarpane co mówi też 5 buław i sama pozycja Króla Buław czyli osoby będące mimo wszystko w lekkim dystanscie, osoby która bardziej wynosi niż w nosi. Z tym księżycem mogą się oczywiście wiązać jakieś tęsknoty, ale też ksiezyc to karta fałszywego obrazu, on nie dość że świeci światłem odbitym, czyli Ty sama możesz błędnie oczytywac jego zamiary, to jeszcze ksiezyc w blasku na tafli wody jest zniekształcony, a nocą jest ciemno... Czyli cos ukrywamy, coś zniekształcamy.

Pazik pucharów bardziej rozmyśla niż działa... zatem nie sądzę by finalnie doszło do romansu, raczej pozostanie to w fazie fantazji, czy nawet rozmow, ale do czynów nie dojdzie.

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @mezza @adamandium @Ragna @Arbogast za interpretacje. Chyba macie rację że ta 5 buław to może być walka wewnętrzna Pana, bo spotkaliśmy się kilka razy na kawie w tym roku (jakieś 2-3 razy) i nie było jakiś podtekstów normalne rozmowy o wszystkim a teraz ostatnio coś zaczął mówić o kryzysie w małżeństwie i braku bliskości ale stwierdził że no widocznie tak musi być. Więc on sam się bije z myślami. Ja kompletnie się nie odzywam do niego to on głównie pisze pierwszy i dzwoni. Może tutaj faktycznie być tylko pisanie, rozmowy na temat seksu a nic się nie wydarzy. Ja sama nie wiem czy bym chciała, aby było coś więcej, bo boję się że wrócą wtedy dawne uczucia. No zobaczymy obecnie podchodzę z dystansem do tej znajomości

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, nastek96 said:

Gringe, podziękowania dla osób, które dodały swoje interpretacje wcześniej są trochę wyżej. O nikim nie zapomniano, ty również jesteś tam wymieniona :)

Ufff...w takim razie zwracam honor. 
 

Nie mój dzień zdecydowanie :obled:

  • O.K 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 4/6/2021 at 1:57 PM, Mala_83 said:

akie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław

On może sam nie wiedzieć czego chce na ten moment. Możliwe że coś czuje że chce czegoś więcej ale tego nie rozumie i walczy sam ze sobą o czym mówi 5 bulaw. Sam jest zamotany. Król bulaw no chyba mu się podobasz

 

On 4/6/2021 at 1:57 PM, Mala_83 said:

paź pucharów + 8 buław + moc

Będzie miło, serdecznie, częsta wymiana informacji, będzie pożądanie ale również powstrzymywanie się. Ja bym mu dała szansa na ten moment. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki @HopeNot widać faktycznie, że on sam z sobą walczy i nie wie co zrobić. Ostatnio spotkałam się z nim na żywo na kawę, tak w ostatniej chwili napisał, że będzie w mojej okolicy i czy może wpaść. Podczas spotkania była tylko rozmowa nie doszło do niczego więcej, ale widać że targają nim emocje. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zostało jeszcze trochę czasu do końca tej wróżby, ale coś mi się wydaje, że jednak pazik bardziej rozmyśla niż działa.  Może się coś jeszcze zmienić, bo do końca wróżby ponad miesiąc, ale na tą chwilę poza rozmowami nic więcej się nie wydarzyło a rozmowy ostatnio też nie są tak częste jak wcześniej.

No zobaczymy jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 6.04.2021 o 14:57, Mala_83 napisał:

 

Jakie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław + król buław

Panu brakowało bliskości i seksu, którego nie miał w swoim małżeństwie, robił podchody nawet spotkaliśmy się do początku 3 razy, ale do niczego nie doszło, bo Pan czekał aż ja przejmę pałeczkę. Były rozmowy na temat czego mu brakuje, ale do czynów nie doszło :)

 

Jak potoczy się nasza znajomość do końca czerwca?

paź pucharów + 8 buław + moc

Na początku były rozmowy o tym że brakuje bliskości seksu, było kilka spotkań widać było, że Pan się bardzo bije z myślami, bo go pociągam jak twierdził i działam na niego, ale z drugiej strony była żona. Wygrał rozsądek i na koniec okazało się, że żona właśnie z nim w ciąży więc temat jest zamknięty :) Chyba dobrze rozum mi podpowiadał, żeby nie pchać się, żebym potem nie miała wyrzutów sumienia:)

Dziwne dla mnie, że paź nie działa i nie przechodzi do konkretów, ale to potwierdza mi już któryś raz, że paź dużo mówi a rycerz bardziej działa :)

Dzięki wszystkim za interpretację i pozdrawiam serdecznie :)

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 6.04.2021 o 14:57, Mala_83 napisał:

 

Jakie zamiary ma w stosunku do mnie G?

księżyc+ 5 buław + król buław

 

Wyobraza sobie, badz strach go ogarnal (Ksiezyc), przed tym, ze moze stracic forme i zostanie wypchniety z rynku (5 palek), bo w koncu chce zachowac meskosc i sile (krol palek) caly czas. 

On sobie stawia wyzwania (5 palek), i chce sprawdzic, czy nadal jest atrakcyjny dla kobiet (krol palek).

Moze to brzydko zabrzmi, ale mozliwe, ze uzywa waszej relacji do tego, aby sie dowartosciowac. 

W dniu 6.04.2021 o 14:57, Mala_83 napisał:

 

Jak potoczy się nasza znajomość do końca czerwca?

paź pucharów + 8 buław + moc

 

Beda jakies mile propozycje (paz kielichow), duzo wiadomosci, pisania, ale na koniec takze silowanie sie (sila).

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Znajomość z Panem G ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...