Skocz do zawartości

Fryzjer ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Od pół roku jestem zapisana do fryzjera, który zajmuje się jedynie lokami. 
 

Czy moja wizyta odbędzie się w wyznaczonym terminie tj. 20 kwietnia ? 

4 buławy - tak odbędzie się 

 

Moja satysfakcja z efektów pracy fryzjerki ?

Kapłanka 5 pucharów As pucharów 7 pucharów 

 

Kapłanka to specjalistka w swojej dziedzinie. Na początku będę rozczarowana jak włosy się skrócą 5 pucharów, nawet po delikatnym podcięciu. Celem wizyty jest nadanie nowego kształtu, a nie cięcia z długości,

ale wiadomo ze kręcony włos gdy dostaje lekkości to się skraca. Jednak po krótkim czasie będę bardzo zadowolona z nadanej formy, a włosy będę dobrze się układać i nabiorą lekkości.  

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, zakretka23 napisał:

Od pół roku jestem zapisana do fryzjera, który zajmuje się jedynie lokami. 
 

Czy moja wizyta odbędzie się w wyznaczonym terminie tj. 20 kwietnia ? 

4 buławy - tak odbędzie się 

 

Moja satysfakcja z efektów pracy fryzjerki ?

Kapłanka 5 pucharów As pucharów 7 pucharów 

 

Kapłanka to specjalistka w swojej dziedzinie. Na początku będę rozczarowana jak włosy się skrócą 5 pucharów, nawet po delikatnym podcięciu. Celem wizyty jest nadanie nowego kształtu, a nie cięcia z długości,

ale wiadomo ze kręcony włos gdy dostaje lekkości to się skraca. Jednak po krótkim czasie będę bardzo zadowolona z nadanej formy, a włosy będę dobrze się układać i nabiorą lekkości.  

Chyba nie będziesz zbyt zadowolona. Może fryzjerka będzie starszą panią (Kapłanka), która nie będzie do końca na czasie i zrobi Ci niemodną fryzurę. W 5 kielichach widać rozczarowanie, As pucharów często pokazuje mi płacz/płaczliwość, przy 7 pucharach to może być chęć zmiany sytuacji na szybko (łapanie się pomysłów, byle jak najszybciej zrobić coś z tą fryzurą, która nie wyszła). Może przed wizytą upewnij się, czy potrafisz wytłumaczyć czego oczekujesz lub weź ze sobą zdjęcie.

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Anastazja979 napisał:

Chyba nie będziesz zbyt zadowolona. Może fryzjerka będzie starszą panią (Kapłanka), która nie będzie do końca na czasie i zrobi Ci niemodną fryzurę. W 5 kielichach widać rozczarowanie, As pucharów często pokazuje mi płacz/płaczliwość, przy 7 pucharach to może być chęć zmiany sytuacji na szybko (łapanie się pomysłów, byle jak najszybciej zrobić coś z tą fryzurą, która nie wyszła). Może przed wizytą upewnij się, czy potrafisz wytłumaczyć czego oczekujesz lub weź ze sobą zdjęcie.

To nie jest starsza Pani. Nie bez powodu tez czeka się na wizytę ponad pół roku, gdyż zna się dobrze na pielęgnacji i cięciu włosów kręconych. Przy włosach kręconych moda nie ma najmniejszego znaczenia. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Wizyta odbędzie się w terminie. 

 

Moja satysfakcja z efektów pracy fryzjerki ?

Kapłanka 5 pucharów As pucharów 7 pucharów

Też wydaje mi się, że nie będziesz zadowolona. W 5 pucharów się trochę załamiesz i w asie podejdziesz do tego emocjonalnie. 7 może pokazywać, że będziesz rozważała inne możliwości, jakieś nowe zmiany, poprawki.

Może dopytaj, czy postawić na tą panią, czy raczej poszukać innej fryzjerki? 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, nastek96 napisał:

Wizyta odbędzie się w terminie. 

 

Moja satysfakcja z efektów pracy fryzjerki ?

Kapłanka 5 pucharów As pucharów 7 pucharów

Też wydaje mi się, że nie będziesz zadowolona. W 5 pucharów się trochę załamiesz i w asie podejdziesz do tego emocjonalnie. 7 może pokazywać, że będziesz rozważała inne możliwości, jakieś nowe zmiany, poprawki.

Może dopytaj, czy postawić na tą panią, czy raczej poszukać innej fryzjerki? 

Fryzjerki jestem pewna. Rozważałam rezygnacje gdyż obawiam się ze na wakacje będę miała długość włosów za która nie przepadam. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Oczywiście zrobisz jak zechcesz, ale te 5 kielichów i ostatnia karta 7 kielichów nie mówią jakoś szczególnie o szczęściu. As to może być też szansa. Ale to wygląda jakbyś nie była zadowolona, ewentualnie dzięki temu będziesz miała szansę na poprawę i zadowolenie, ponieważ dostrzeżesz wiele nowych możliwości z włosami.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Współczuję Ci, niestety czasem trafia się na takie osoby nawet nwm jak to powiedzieć nieprofesjonalne?nieuczciwe?traktujące klienta jak rzecz bez własnej woli?

Mógłby to być lęk ukryty gdzieś głęboko we wnętrzu, może to pokazywać Kapłanka. Zamknięcie w sobie z powodu jakiś leków. 

Ale dalej pozostaje kwestia 7 kielichów, która nie mówi jasno

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, nastek96 napisał:

Współczuję Ci, niestety czasem trafia się na takie osoby nawet nwm jak to powiedzieć nieprofesjonalne?nieuczciwe?traktujące klienta jak rzecz bez własnej woli?

Mógłby to być lęk ukryty gdzieś głęboko we wnętrzu, może to pokazywać Kapłanka. Zamknięcie w sobie z powodu jakiś leków. 

Ale dalej pozostaje kwestia 7 kielichów, która nie mówi jasno

7 pucharów wyjście od fryzjera obładowana kosmetykami :obled: suma wychodzi Diabeł. Przy kręconych włosach jedno mycie to długi proces z użyciem wielu kosmetyków, a tam jest sklep z perłami nie koniecznie bardzo drogimi 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mi z podsumowania na drugie pytanie wyszedł Mag.

Ogólnie można odczytać as i 7 jako zafascynowanie nową fruzurą, 7 to też artyzm, czyli układanie włosów pasuje. Ale to jedna z interpretacji. Będę czekał na weryfikację :)

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 hours ago, zakretka23 said:

Czy moja wizyta odbędzie się w wyznaczonym terminie tj. 20 kwietnia ? 

4 buławy - tak odbędzie się 

 

Moja satysfakcja z efektów pracy fryzjerki ?

Kapłanka 5 pucharów As pucharów 7 pucharów 


Co do 4 Buław nikt nie ma wątpliwości, że w tym przypadku mówi „tak”. 
 

Sama mam wątpliwości co do wyniku tej wizyty. Kapłanka to kobieta zamknięta. W sobie lub w jakimś miejscu. Odizolowana. Samotna. Dla niej liczy się to, co jest w jej wnętrzu niż to jak wygląda. Może faktycznie, w przypadku Twoich włosów to nie będzie  fryzura która jest „na czasie” ale zgodna z Twoimi wewnętrznymi przekonaniami, co jest dla Ciebie dobre. Dla Ciebie i Twoich włosów. 
5 Pucharów mówi o jakimś rozczarowaniu. Faktycznie, coś może nie pójść zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Może fryzjerka zaleci podcięcie większej ilości włosów nuz planowałaś? Ze względu na ich kondycję. 
As Kielichów to przyjemna chwila z fryzjerką, spędzenie milo czasu razem. Może otworzyć przed Tobą nowe możliwości, dać Ci różne opcje do wyboru. Nie powinno być źle tylko kondycja włosów może być gorsza niż myślisz i to Ci uświadomi fryzjerka. 
 

Trzymam kciuki by poszło dobrze :) 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gringe napisał:


Co do 4 Buław nikt nie ma wątpliwości, że w tym przypadku mówi „tak”. 
 

Sama mam wątpliwości co do wyniku tej wizyty. Kapłanka to kobieta zamknięta. W sobie lub w jakimś miejscu. Odizolowana. Samotna. Dla niej liczy się to, co jest w jej wnętrzu niż to jak wygląda. Może faktycznie, w przypadku Twoich włosów to nie będzie  fryzura która jest „na czasie” ale zgodna z Twoimi wewnętrznymi przekonaniami, co jest dla Ciebie dobre. Dla Ciebie i Twoich włosów. 
5 Pucharów mówi o jakimś rozczarowaniu. Faktycznie, coś może nie pójść zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Może fryzjerka zaleci podcięcie większej ilości włosów nuz planowałaś? Ze względu na ich kondycję. 
As Kielichów to przyjemna chwila z fryzjerką, spędzenie milo czasu razem. Może otworzyć przed Tobą nowe możliwości, dać Ci różne opcje do wyboru. Nie powinno być źle tylko kondycja włosów może być gorsza niż myślisz i to Ci uświadomi fryzjerka. 
 

Trzymam kciuki by poszło dobrze :) 

Włosy mam w dobrej kondycji - zero zniszczonych końcówek. Weryfikacja za dwa tygodnie 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

To co powiedziala Gringe dobrze brzmi. 

5 pucharów to może być pozbycie się większej ilości włosów niż myślisz, w końcu nie byłaś u fryzjera 2 lata.

A 7 kielichów faktycznie to mogą być różm propozycje z jej strony co do nowej fryzury.

Powodzenia :)

  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Wyciągnęłam jeszcze karty na satysfakcję 

długość włosów - 4 monety - będę chciała zachować jak najdłuższe 

kształt fryzury - rycerz buław - fryzura nabierze lekkości i dynamiki 

jak będą układać się po umyciu w domu - 2 puchary - nie ma to jak sama sobie ułożę 

 

poczucie po wyjścia od fryzjera - 5 monet ale wydałam kasy na kosmetyki 

 

samopoczucie z nowa fryzura - 9 pucharów - dobrze będę się czuła 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

długość włosów - 4 monety - 

Długość pozostanie bez zmian chyba , więc powinnaś być zadowolona. 

 

kształt fryzury - rycerz buław - włosy zaczną żyć, tutaj przypatrz się jaką ma fryzurę twój rycerz. 

 

jak będą układać się po umyciu w domu - 2 puchary - może będzie ktoś Ci pomagał, albo będziesz bardzo zadowolona.

 

 

 

poczucie po wyjścia od fryzjera -

Albo poczujesz się biednie, albo stwierdzisz, że wydałaś pieniądze niepotrzebnie. Może stwierdzisz, że jesteś zadowolona, ale.pani nie zrobi nic czego nie zrobiłaby inna fryzjerka.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
18 hours ago, zakretka23 said:

Moja satysfakcja z efektów pracy fryzjerki ?

Kapłanka 5 pucharów As pucharów 7 pucharów

Chyba faktycznie wyszły tu twoje obawy albo na początku możesz faktycznie być niezadowolona i nadarzy się okazja by zrobić z nimi coś nowego już bez podcinania i wtedy będziesz oczarowana sama sobą. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja mam wrażenie, że początkowo będziesz na nie. Potem jednak przekonasz się, As Kieli obok 5 Kieli- jednak łagodzi wg mnie rozczarowanie. Uznasz może, że jest ok, ale nie do końca tak, jak sobie to wymarzyłaś ;).

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA

 

Czy moja wizyta odbędzie się w wyznaczonym terminie tj. 20 kwietnia ? 

4 buławy - wizyta się nie odbędzie z powodu locdawn, ale będę miała konsultacje online gdzie rozpisze mi panie odpowiednia dla mnie pielęgnacja, wizytę jeśli chodzi o cięcie przesunę na nie wiadomo kiedy  

 

Moja satysfakcja z efektów pracy fryzjerki ?

Kapłanka 5 pucharów As pucharów 7 

 

5 pucharów to stracona wizyta w umówionym  terminie - as pucharów to nowa opcja konsultacja online, 7 pucharów zakup poleconych kosmetyków , choć mogę bazować również na swoich ale chetnie wypróbuje coś nowego 

 

Wyciągnęłam jeszcze karty na satysfakcję 

długość włosów - 4 monety - będę chciała zachować jak najdłuższe i zachowam bo na cięcie wybiorę się pewnie w sierpniu 

kształt fryzury - rycerz buław - fryzura nabierze lekkości i dynamiki 

jak będą układać się po umyciu w domu - 2 puchary - nie ma to jak sama sobie ułożę tak jak lubie 

 

poczucie po wyjścia od fryzjera - 5 monet ale wydałam kasy na kosmetyki  wydam na konsultacje i kosmetyki 

 

samopoczucie z nowa fryzura - 9 pucharów - dobrze będę się czuła plan pielęgnacji przyniesie pozytywna zmianę 

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
16 minutes ago, zakretka23 said:

 

Czy moja wizyta odbędzie się w wyznaczonym terminie tj. 20 kwietnia ? 

4 buławy - wizyta się nie odbędzie z powodu locdawn, ale będę miała konsultacje online gdzie rozpisze mi panie odpowiednia dla mnie pielęgnacja, wizytę jeśli chodzi o cięcie przesunę na nie wiadomo kiedy  

I tak się zastanawiam jak ugryźć tą 4 Buław. W jaki sposób ona może mówić o przełożeniu wizyty. Z tego, co czytam w jednej z moich tarotowych pozycji, to może być zapuszczanie korzeni, celebracja w domu. Jakby nie było wszystkie 4 są statyczne - i koze tak trzeba było podejść do interpretacji. Zostaniesz w domu i będziesz się cieszyć. Z czegoś. 
 

 

22 minutes ago, zakretka23 said:

Wyciągnęłam jeszcze karty na satysfakcję 

długość włosów - 4 monety - będę chciała zachować jak najdłuższe i zachowam bo na cięcie wybiorę się pewnie w sierpniu 

4 Monet idealnie pokazała zachowanie tego, co jest. Nie mniej, i nie więcej.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gringe napisał:

I tak się zastanawiam jak ugryźć tą 4 Buław. W jaki sposób ona może mówić o przełożeniu wizyty. Z tego, co czytam w jednej z moich tarotowych pozycji, to może być zapuszczanie korzeni, celebracja w domu. Jakby nie było wszystkie 4 są statyczne - i koze tak trzeba było podejść do interpretacji. Zostaniesz w domu i będziesz się cieszyć. Z czegoś. 
 

 

4 Monet idealnie pokazała zachowanie tego, co jest. Nie mniej, i nie więcej.

Wydaje mi się, że 4 buław pokazuje lockdown. Wszystko zamknięte, wszyscy siedzą w domu.

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Fryzjer ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...