Skocz do zawartości

Czy jechać na weekend do znajomych


acrux

Rekomendowane odpowiedzi

I na mnie przyszedł tarotowy czas ;) Postawiłam sobie karty na taki dylemat: czy powinnam jechać do znajomych na weekend za tydzień? Tło sytuacji jest takie, że te wyjazdy często kończą się siedzeniem do rana przy alkoholu i nie tylko. Całe towarzystwo jest młodsze niż ja, toteż mają więcej imprezowych sił. Ja zazwyczaj mocno choruję przez kilka następnych dni, jestem totalnie nie do życia. Ten wyjazd był zaplanowany od jakiegoś czasu, ale przed świętami byłam też na imprezie, która była super, poznałam nowych ludzi, ale niestety chora jestem do dziś i wydaje mi się, że w tak krótkim czasie to niemądre powtarzać historię. A oto moje karty:

 

Co będzie jak zostanę sama w domu?

Gwiazda, Rycerz buław, 3 buław

 

Co będzie jak pojadę?

4 mieczy, 3 buław, Koło fortuny

 

Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że zdecydowanie korzystniej będzie dla mnie zostać w domu, powinnam się zająć jakimiś sprawami swoimi, które mnie cieszą. Może się z kimś spotkam na spokojnie i odbędę jakieś ciekawe rozmowy. Te 4 miecze na początku mówią chyba o potrzebie spokoju i izolacji, więc pewnie znajomi by mnie denerwowali i chciałabym się schować (często tak mam :P). 

Nie wiem jak do końca zinterpretować resztę kart..

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Karty w obu przypadkach nie są złe :)

 

Jak zostaniesz- będziesz robiła, to co Ci sprawia radość, może zadbasz o siebie, widać jakieś Twoją aktywność sporą, albo będziesz robić coś, co wcześniej już zaplanowałaś sobie ( 3 Buław).

 

Jak pojedziesz, to Cię rozruszają, dość dynamiczne dalej karty, także będzie się działo.

 

Moim zdaniem lepsza karty masz na zostanie w domu, lepszy humor widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 hours ago, martynamarzena said:

Co będzie jak zostanę sama w domu?

Gwiazda, Rycerz buław, 3 buław

 

Co będzie jak pojadę?

4 mieczy, 3 buław, Koło fortuny

 
 

Pobyt w domu wygląda przyjemniej. Gwiazda jest kartą ochroną, spełniającą marzenia. Podobno odwleka realizację planów. Sprzyja jednak sielskiej, spokojnej atmosferze. Rycerz Buław zsyła kogoś z kim możesz mieć w tym czasie do czynienia- ktoś przyjedzie Cię odwiedzić, zwykle w Buławach objawiają się amanci wszelkiej maści. Z 3 Buław wygląda na jakieś spotkanie. Randka? 
 

Jeśli pojedziesz to będziesz dosyć wycofana z czynnej zabawy a wręcz gdzieś na boku będziesz odpoczywać i zbierać siły. 3 Buław jest dość energiczna- może uda się Ciebie wyciągnąć do towarzystwa. Koło Fortuny pokazuje jakieś nieprzewidziane wydarzenia. 
 

 

Oba rozkłady nie są złe - zależy na co bardziej się czujesz. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringe @Lianna dziękuję :bukiet:

 

czyli scenariusz imprezowy w sumie wygląda jak zwykle: najpierw mi się nie chce i się chowam, potem w miarę upływu kieliszków i inchszych energetyków wciągam się w integrację, a na końcu to często gadam niespotykane rzeczy i kręci mi się (tym kołem :D) w głowie. Czyli pass :P

 

Randki żadnej nie przewiduję, mąż pojedzie w te odwiedziny ;) chyba że jakiś tajemniczy rycerz buław by się odezwał, flirt nikomu nie zaszkodził nigdy :D a tak serio to zaprosiłam koleżankę, z którą kiedyś miałam bardzo bliską relację i bardzo lubię z nią rozmawiać, także może to jest to :)

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
24 minutes ago, martynamarzena said:

Randki żadnej nie przewiduję, mąż pojedzie w te odwiedziny ;) chyba że jakiś tajemniczy rycerz buław by się odezwał, flirt nikomu nie zaszkodził nigdy :D a tak serio to zaprosiłam koleżankę, z którą kiedyś miałam bardzo bliską relację i bardzo lubię z nią rozmawiać, także może to jest to :)

Zdecydowanie jest to koleżanka zatem :) karty już mnie nauczyły, że Rycerze to niekoniecznie płeć męska ;) a mi osobiście wychodzi jedna koleżanka jako Rycerz Bulaw( bo to ona po mnie przyjeżdża autem :D i żartuje, że jest moją randką ;) 

Może być to przyjemne spotkanie z koleżanką.

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, martynamarzena napisał:

 

Co będzie jak zostanę sama w domu?

Gwiazda, Rycerz buław, 3 buław

Zdecydowanie lepsze karty niż na wyjazd. Gwiazda to nastrój snucia marzeń, odpoczynku, ale w rycerzu może ktoś Cię odwiedzić, ktoś do Ciebie przyjechać. Ktoś z kim od dawna planowałaś już spotkanie. Podsumowując zostając w domu spotkasz się z kimś

7 godzin temu, martynamarzena napisał:

Co będzie jak pojadę?

4 mieczy, 3 buław, Koło fortuny

4 miecze to odpoczynek, odcięcie się od czegoś więc nie będziesz dobrze się czuła w tym towarzystwie a na dodatek może wydarzyć się coś nieprzewidzianego czego nie planowałaś. 

Zdecydowanie lepsze karty na zostanie w domu

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@martynamarzena - śliczna jest ta talia :love2: Czy mogę spytać o jej nazwę? 
Tak, interpretacja też zależy od tego, co mamy na karcie i jak to rysunek przedstawia. U mnie Rycerz Buław ma długie włosy do ramion, także ten... ;) 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
15 minut temu, martynamarzena napisał:

@Mala_83 czyli przyklepane :) dziękuję!

 

@Gringe u mnie na talii same babki mam także sobie mogę łatwiej wyobrazić damskie towarzystwo w Rycerzu :D

coraz bardziej się lubię z tą talią, mam wrażenie że dobrze mi życzy :)

20210408_131356_HDR.jpg

 

Ale świetna talia ! :)sorki teraz zauważyłam  wpis wyżej :P haha

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gringe napisał:

@martynamarzena - śliczna jest ta talia :love2: Czy mogę spytać o jej nazwę? 
Tak, interpretacja też zależy od tego, co mamy na karcie i jak to rysunek przedstawia. U mnie Rycerz Buław ma długie włosy do ramion, także ten... ;) 

 

Dziękuję :) ja zamawiałam stąd: "Cocorrina – Cocorrina® & Co" https://www.cocorrina.com

Nazywa się Divine Feminine Tarot :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, martynamarzena napisał:

@Mala_83 czyli przyklepane :) dziękuję!

 

@Gringe u mnie na talii same babki mam także sobie mogę łatwiej wyobrazić damskie towarzystwo w Rycerzu :D

coraz bardziej się lubię z tą talią, mam wrażenie że dobrze mi życzy :)

20210408_131356_HDR.jpg

Piękna ta talia 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weryfikuję!

 

Koleżanka mnie olała, więc Rycerzem buław chyba okazał się mój mąż, który wrócił dziś wcześniej do domu i sobie trochę porycerzowaliśmy razem :D

A sobotę samotnie spędziłam ogarniając rośliny doniczkowe w domu, spacerując z psem, też miło zaskoczyła mnie pogoda. Rozmawiałam też dużo telefonicznie z mamą i bratem. Także generalnie bardzo miło i spokojnie mi upłynął czas :)

Edytowane przez martynamarzena
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...