Skocz do zawartości

Czy on się odezwie w kwietniu? ZWERYFIKOWANE


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Papież,Świat,Księżyc 

Pozowałam z całej talii,nie tylko z AW.

Po tych kartach powiedziałabym,że tak.Wyszly 3 AW.Świat jest kartą kontaktu.Papież raczej jest kartą pozytywną,ale może zwlekać.Papież reprezentuje byka,czyli okres kwietnia też.Ja jestem spod znaku ryb czyli może mnie reprezentować księżyc.Jednak księżyc jest kartą iluzji i wydaje mi się,że on się nie odezwie w kwietniu,bo znam sytuacje tak logicznie.I ten księżyc chyba mówi,że się nie odezwie.A Wy jak myślicie?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Zatwierdzam, ale po to by napisać:

1. To Twój pierwszy post na forum, byłoby nam miło gdybyś się jednak przywitała z nami, a nie wpadała z siłą huraganu do interpretacji :)

2. Gdy wstawiamy karty do interpretacji, to dajemy krótki opis sytuacji, o co pytamy, nakreślamy jakiś kontekst. Np. kim jest ta osoba dla Ciebie, jaka jest z grubsza sytuacja między wami, czy np. jesteście pokłóceni i czekasz, żeby to on pierwszy się odezwał, czy może Pan Ci puszcza oczko w tramwaju do pracy i liczysz, że w końcu się odezwie itp

3. Odpowiedz na pytanie: nie, nie odezwie. Papież czeka i nic nie robi, on przyjmuje na audiencje, a nie inicjuje kontakt. Świat to karta odległości, dystansu. a Ksieżyc to złudzenia. Łudzisz się, a  w tym konkretnym przypadku ta karta zdaje się mówić: mamisz, źle widzisz.. źle czytasz karty

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Witaj.Dziękuję za odpowiedź i interpretację,i zatwierdzenie posta.Bardzo ciężko byłoby tą historię opisać tutaj opisać na forum.Trudna jest dla mnie.Bardzo długo już nie mam z nim kontaktu.Nie wiem,co mam zrobić.Też w głębi duszy czuję,że nie odezwie się.Boję się wyjść z inicjatywą w stosunku do niego.Bardzo tęsknię za kontaktem z nim.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
11 minutes ago, Kaliaa said:

Witaj.Dziękuję za odpowiedź i interpretację,i zatwierdzenie posta.Bardzo ciężko byłoby tą historię opisać tutaj opisać na forum.Trudna jest dla mnie.Bardzo długo już nie mam z nim kontaktu.Nie wiem,co mam zrobić.Też w głębi duszy czuję,że nie odezwie się.Boję się wyjść z inicjatywą w stosunku do niego.Bardzo tęsknię za kontaktem z nim.

To może postaw rozkład na waszą relację? Może to trochę rozjaśni sytuację. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Ten Księżyc trochę wprowadza zamieszania, ale myślę, że może się odezwać. 

Jak zauważyłaś Świat jest kartą kontaktu. 

Pan może mieć jakieś zasady, z którymi zawsze działa. 

Księżyc może mówić o tym, że nie odczytasz tej wiadomości tak jak powinnaś. Trochę się samą będziesz oszukiwać. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Kaliaa napisał:

Papież,Świat,Księżyc 

Pozowałam z całej talii,nie tylko z AW.

Po tych kartach powiedziałabym,że tak.Wyszly 3 AW.Świat jest kartą kontaktu.Papież raczej jest kartą pozytywną,ale może zwlekać.Papież reprezentuje byka,czyli okres kwietnia też.Ja jestem spod znaku ryb czyli może mnie reprezentować księżyc.Jednak księżyc jest kartą iluzji i wydaje mi się,że on się nie odezwie w kwietniu,bo znam sytuacje tak logicznie.I ten księżyc chyba mówi,że się nie odezwie.A Wy jak myślicie?

 

 

Jak dla mnie Pan nie odezwie się. Papież jak napisał @Arbogast nie jest kompletnie kartą kontaktu i z tym się zgadzam, nie wiem czy dzieli Was spora odległość na co by pokazywał świat chyba że pokazuje on emocjonalna odległość a księżyc to Twoja nadzieja i złudzenia że Pan się odezwie. Ja jestem na nie

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 4/10/2021 at 1:52 PM, Kaliaa said:

Papież,Świat,Księżyc

 

Jestem na nie. Jeśli się odezwie to w wersji formalnej. On jest raczej sztywny i na karcie siedzi a inni do niego przychodzą. Może oczekuje że Ty się do niego pierwsza odezwiesz. Ten facet nie gada też 5 przez dziesiąte, może też coś ukrywać pod tą powłoką papieża. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy on się odezwie w kwietniu? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...