Skocz do zawartości

zmiana sylwetki ZWERYFIKOWANE


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Smerf po raz kolejny postanawia popracować nad swoja sylwetką :), który to już raz, ale teraz umówiłem się już trenerem personalnym i to z takim z górnej półki, niech mi pomoże, dieta, treningi, suplementacja :) te lockdowny i zamknięte siłownie powodują u smerfa bardziej aerodynamiczny wygląd, a wiadomo smerfetki wolą smerfa siłacza niż smerfa łasucha, więc zapytałem kart, jak zmiana mojej sylwetki (chodzi o tą najbliższą zmianę, już planowaną pod okiem trenera) wpłynie na powodzenie u smerfetek:

 

Diabeł - 10 pucharów - 10 denarów

 

tego to nawet nie trzeba interprecić, będą lecieć na smerfa, jak muchy do lepu :) zakochiwać się jedna po drugiej :)

 

A, że smerf ma tu na oku jedną smerfetkę, to zapytał ta zmiana wpłynie na powodzenie u tej konkretnej smerfetki:

 

Odrodzenie - Królowa pucharów - Cesarzowa

 

A i tutaj widać pozytywnie, bo odrodzenie jest kartą takich zmian ostatecznych, królowa pucharów jest przecież zakochana, a cesarzowa płodna :) Ogólnie cesarzowa mówi, o dobrym zdrowym wyglądzie, pucharowa raczej odnosi się to pozytywnych emocji.

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Jak wpłynie na powodzenie?

Diabeł - 10 pucharów - 10 denarów 

 

Diabeł mówi o pożądaniu seksualnym. Myślę, że kobiety będą zwracały na Cb uwagę. 10 kielichów też pokazuje swojego rodzaju ideal. Myślę, że jak najbardziej będziesz się podobał kobietom. 

10 denarów może pokazywać, że będziesz miał wszystko co trzeba. 

 

Powodzenie u konkretnej:

Sąd - Królowa Pucharów - Cesarzowa

Tutaj właśnie nie byłbym tak pewny powodzenia. Ta pani według mnie jest symbolizowana przez tą królową i nwm, czy Cesarzowa nie mówi, że ona zajmie się samą sobą. 

Choć przyszła mi też na samym początku  do głowy dziwna interpretacją, ta pani skupi zainteresowanie na innej kobiecie. 

Spójrz, że z podsumowania masz Śmierć. Myślę, że może się skupić w tym okresie na sobie lub na swoim wyglądzie. 

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Diabeł jest pełny magnetyzmu i seksapilu, po tych kartach stwierdzę, ze zainteresujesz sobą kobiety zajęte.

 

Odrodzenie świadczy od kontakcie z panią o która pytasz, ale dwie pozostałe karty wskazują, ze zajmie się raczej sobą i byciem cesarzową.

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
18 hours ago, Arbogast said:

Diabeł - 10 pucharów - 10 denarów

Ogromna  atrakcyjność i pociąg.  Pozostałe 2 karty odnoszą się chyba do następnego pytania, czyli tą panią, bo to bardzo rodzinne karty. 

 

2 hours ago, nastek96 said:

Sąd - Królowa Pucharów - Cesarzowa

Widzę odnowienie kontaktu a ta krolowa jeśli jest wolna, to jak najbardziej chciałby zakładać rodzinę, tylko ona bardzo bierna i subtelna jest więc trzeba by działać. 

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
17 hours ago, Arbogast said:

A, że smerf ma tu na oku jedną smerfetkę, to zapytał ta zmiana wpłynie na powodzenie u tej konkretnej smerfetki:

 

Odrodzenie - Królowa pucharów - Cesarzowa

Sąd to karta powrotu, może odświeżenia znajomosci. Królowa Pucharów to kobieta jak najbardziej związana emocjonalnie z Tobą, uważam, że przyciągniesz jej uwagę. Ostatnie słowo będzie należało do niej - Cesarzowa decyduje czy chce wejść w relację czy nie. Patrząc na dwie poprzedzające karty to masz spore szanse u niej. 
 

17 hours ago, Arbogast said:

Diabeł - 10 pucharów - 10 denarów

 

tego to nawet nie trzeba interprecić, będą lecieć na smerfa, jak muchy do lepu :) zakochiwać się jedna po drugiej :)

Jeśli pytasz o powodzenie to w Diable masz uzależnienie. Albo smerfetek od Ciebie albo Ciebie od myśli „Co by było gdyby...”. 
Ogólnie karty są na tak - dwie 10 zamykające cykl, mówiące o tym, że dopiąłeś swego i możesz wyznaczać nowe cele. 

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza

Smerfetka jest Królową Kielichów i Cesarzową w jednym,czyli to mega kobieta.Mało takich kart w tarocie.Takiej kobiety nie zdobędziesz samą sylwetkę.Czeka Cię duże wyzwanie.Królowa kielichów to dla mnie królowa emocji.Cesarzowa to władczyni.Popatrz emocje,władza i materia.A jeszcze cesarzowa piękna jest.Ty lepiej rusz głową.A w tym Diable to uważaj,żeby Cię jakiś nałóg nie pochłonął.Nałogi bywają różne.Nałogiem może być też nałogowe lenistwo i odwlekanie.10 kielichów,uważaj abyś nie spoczął na laurach z tymi ćwiczeniami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Weryfikacja:

Niestety podczas rutynowych badań zdiagnozowałem rzeczy, które przynajmniej na pewien czas wykluczają moje założenia.

Stad chyba ten diabeł i konieczność podjęcia leczenia.

Warto się regularnie badać, bo nigdy nie wiadomo co się kiedy w człowieku uaktywni.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 5/20/2021 at 7:38 PM, Arbogast said:

Weryfikacja:

Niestety podczas rutynowych badań zdiagnozowałem rzeczy, które przynajmniej na pewien czas wykluczają moje założenia.

Stad chyba ten diabeł i konieczność podjęcia leczenia.

Warto się regularnie badać, bo nigdy nie wiadomo co się kiedy w człowieku uaktywni.

Mam nadzieję że to nic poważnego i życzę powrotu do zdrowia.  

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na zmiana sylwetki ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...