Skocz do zawartości

Intymność na wiosnę ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie czeka w sferze intymnej tej wisimy ? 
 

As buław 5 buław 7 pucharów As monet 

 

Niby na dzień dobry jest gotowość, ale trochę tu tłoczno i jak będę tak przebierać to mnie wiosna ominie ;) Ewidentnie widać, ze będę próbowała wyłuskać coś wartościowego na czym da się budować coś więcej niż przyjemne krótkie chwile. Karty pokazują początki, szanse i wybory. Odpowiedz wiec jest jeśli będę chciała to będę miała. 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, zakretka23 said:

As buław 5 buław 7 pucharów As monet 

 
As Bulaw to począł jakiegoś działania, inicjacja. Może zapiszesz się na randki online? :) - mi w każdym razie to pokazał As Buław. Do tego 7 Kielichów to mnogość opcji, wyborów oraz ...kontakty internetowe. Jak najbardziej pasuje do tego typu romansowania :D 

5 Buław to takie trochę przekomarzanie się, sportowe przeciąganie liny - każdy chce postawić na swoim. Ekscytacja. To tez karta seksualna. As Monet daje nadzieję, że jeśli w porę skorzystasz z okazji to coś zyskasz. 
Karty jak najbardziej przyjemne, mówią o pojawiających się okazjach i różnych wariantach. 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minute ago, zakretka23 said:

Portale randkowe nie są dla mnie. Maks wytrzymała całe dwa dni :D

Też ostatnio stwierdziłam, że nie mam do tego cierpliwości :obled:

W takim razie tym weselej się zapowiada - 7 Kielichów zwykle pokazuje mi mnogość wyborów :D I to nęci...i to kusi... ;)

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gringe napisał:

Też ostatnio stwierdziłam, że nie mam do tego cierpliwości :obled:

W takim razie tym weselej się zapowiada - 7 Kielichów zwykle pokazuje mi mnogość wyborów :D I to nęci...i to kusi... ;)

 

Ostatnio nic mnie nie nęci i kusi. To musi być kombo umysł, dojrzałość połączona z ciałem hehe 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

As buław 5 buław 7 pucharów As monet 

Fajne karty jak na to pytanie, pojawi się szansa, żeby życie erotyczne ożywić i w tej 5 buław ja widzę dużą ekscytacje, podchody, kuszenie-wycofywanie się, może dlatego, że będzie kilku kandydatów i będziesz chciała zdecydować jak najlepiej i jakiś faktycznie może dać ci nie tylko przyjemności na chwile, a coś trwalszego. 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

7 kielichów to raczej marzenia,brak działania,złudzenia.Oni nie będą spełniać Twoich oczekiwań albo będziesz więce marzyć niż działać.7 kielichów to takie pragnę wielkiej miłości,ale jej realnie nie ma.5 buław to taka wkurzająca,nerwowa atmosfera,jakieś walki.Również walki samego ze sobą.W dwóch Asach masz szansę na poznanie kogoś realnego jednak wymaga to wielu działań i są to tylko szanse i początki na coś nowego.

Jeśli chcesz czegoś poważnego to może być kiepsko z intymnością 

Może poczekaj do lata aż zmniejszą się restrykcje.Bo teraz to nawet na kawę nie ma się,jak umówić,piwo cokolwiek lubisz.Wcale nie jest to dobry czas na poznawanie ludzi,jeśli nie lubisz portali.

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Kaliaa napisał:

7 kielichów to raczej marzenia,brak działania,złudzenia.Oni nie będą spełniać Twoich oczekiwań albo będziesz więce marzyć niż działać.7 kielichów to takie pragnę wielkiej miłości,ale jej realnie nie ma.5 buław to taka wkurzająca,nerwowa atmosfera,jakieś walki.Również walki samego ze sobą.W dwóch Asach masz szansę na poznanie kogoś realnego jednak wymaga to wielu działań i są to tylko szanse i początki na coś nowego.

Jeśli chcesz czegoś poważnego to może być kiepsko z intymnością 

Może poczekaj do lata aż zmniejszą się restrykcje.Bo teraz to nawet na kawę nie ma się,jak umówić,piwo cokolwiek lubisz.Wcale nie jest to dobry czas na poznawanie ludzi,jeśli nie lubisz portali.

 

Bardzo prawdopodobny scenariusz. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że dużo flirtu o czym mówi As buław.

5 buław to konkurencja razem z 7 kielichów to wieku adoratorów i propozycji.

As Monet to teoretycznie karta, która może mówić o seksie, w talii decameron, mężczyzna palcami zaspokaja kobietę w wiadomym miejscu. Myślę, że będziesz miała szansę, aby to zrobić, ale nwm czy będziesz miała chęci, aby z tego skorzystać.

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, nastek96 napisał:

Myślę, że dużo flirtu o czym mówi As buław.

5 buław to konkurencja razem z 7 kielichów to wieku adoratorów i propozycji.

As Monet to teoretycznie karta, która może mówić o seksie, w talii decameron, mężczyzna palcami zaspokaja kobietę w wiadomym miejscu. Myślę, że będziesz miała szansę, aby to zrobić, ale nwm czy będziesz miała chęci, aby z tego skorzystać.

Propozycji seksu nie brakuje ale trzeba mieć jeszcze ochotę zbliżyć się tak blisko do drugiej osoby 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

No, czyli tak jak pisałem, as na końcu znaczy, że szansa będzie, ale czy chęci to już zależy. 

Ogólnie kart seksualnych nie ma, więc możliwe, że ochoty nie będzie na nic poza flirtem :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
7 hours ago, zakretka23 said:

As buław 5 buław 7 pucharów As monet

Będą chęci, flirty, paru kandydatów, marzenia seksualne z nimi związane ale w asie denarow widzę konkret, uwaga na ciąże bo dla mnie to też taka karta. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Pytasz o seks i wychodzi pierwsza karta seksu, 5 buław mówi że będzie tłoczno, ale 7 pucharów to fantazje, nierealność. Zatem pozostanie to w sferze fantazji a nie czynów. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem będzie się działo i będzie sport, że tak to ujmę :D Uważam, że 7 Kielichów nie są tylko marzeniami w otoczeniu takich kart. Będziesz miała na pewno trochę okazji. A kto wie- może 7 Kieli pokazuje zauroczenie? ;).

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
31 minutes ago, Lianna said:

Moim zdaniem będzie się działo i będzie sport, że tak to ujmę :D Uważam, że 7 Kielichów nie są tylko marzeniami w otoczeniu takich kart. Będziesz miała na pewno trochę okazji. A kto wie- może 7 Kieli pokazuje zauroczenie? ;).

Powodzenia ! :)

Też uważam tak jak Lianna, że 7 Kielichów to nie puste mrzonki, nie przy tych kartach. Na tej karcie mamy mnogość opcji które mogą zaspokoić serce, problem na co się zdecydować?.. Może każdy z kandydatów będzie miał po cesze którą cenisz a nie będzie tego jedynego który w 100% by Cię satysfakcjonował. 
5 Buław to jedna z seksualnych kart i zgodzę się z przedmówczynią, że jest bardzo „sportowa” :D 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza

Ostatnio i Anastazji też było 7 pucharów a i tak życie seksualne jakieś było i to przy gorszych kartach. A tu mamy Asa była i 5 bulaw więc wydaje mi siexqrwp ze będzie seks bo to karty seksualne.

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • W punkt 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Hopefull
On 7/8/2021 at 6:01 AM, zakretka23 said:

Miałam propozycje ale z nich nie skorzystałam. Skupiłam się na spotkaniach ze znajomymi, rodzina i swoich pasjach. 

Jak by nie patrzeć to masz Umiar z podsumy. 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Intymność na wiosnę ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...