Jump to content

Kamienie - sprawdzone sklepy online

Recommended Posts

joanna12345

Witajcie kochani. Chciałabym kupić rubin i granat. W internecie pełno sklepów z minerałami, ale może ktoś poleci sprawdzony pewny sklep w którym warto zaopatrzyć się w te kamienie? 

• Ekspert
Ragna

Gdyby nie covid, poleciałbym giełdy minerałów. W Krakowie były do tej pory dwie, jedna z nich odbywała się przy wydziale geologicznym na uniwersytecie. Można było spotkać tam dużo ludzi znających się na rzeczy.

• Like 2
  • W punkt 1
  • Administrator
Ismer

Polecam sklepy profesjonalne, prowadzone przez geologów:

RedCrystal - Geopasja

Mente et Malleo (pl)  i Mente et Malleo (eu)

Topaz minerały i skamieniałości

Wszyscy panowie są sprawdzonymi sprzedawcami. Spora część moich minerałów została zakupiona u nich, tak w sklepach jak na giełdzie. Jak znajdę w sieci sklepy innych znanych mi sprawdzonych sprzedawców , to dopiszę je do listy.

A tymczasem polecam popatrzeć na cudne minerały pp. Praszkier, którzy również wystawiają je na giełdach. Jak jestem na giełdzie, to nie zdarzyło mi się jeszcze by nie kupić czegoś u nich, pokusa i pożądanie są po prostu zbyt silne :D

Galeria Toma Praszkiera

• Like 1
  • Medal 2
  • Thanks! 3
  • Ismer changed the title to Kamienie - sprawdzone sklepy online
  • Ismer pinned this topic
  • 2 weeks later...
joanna12345

Dziękuje serdecznie za pomoc. Jestem w tym temacie na razie laikiem, dlatego ważne dla mnie było aby wybrać sklep który ma dobrą opinię i nie narażę się na oszustwo. W internecie pełno sklepów, ale podejrzanie niskie ceny kamieni i minerałów jak i biżuterii wzbudzały we mnie nieufność. Dziękuję raz jeszcze za polecenie. Pozdrawiam :)