Skocz do zawartości

Drugie podejście Fryzjer ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przełożona wizytę na 20 lipca. Moja zadowolenie po wizycie u fryzjera ? 
 

Głupiec 9 pucharów Królowa pucharów 

 

Głupiec pokazuje inna panią, ale również eksperta loków w tym samym salonie. 9 pucharów z Królowa pucharów mówi o zadowoleniu z efektów poczynań stylistyki loków. 9 pucharów to satysfakcja, a królowa pucharów na karcie ma długie zdrowe włosy. 

Edytowane przez zakretka23
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • zakretka23 zmienił tytuł na Drugie podejście Fryzjer

Będziesz bardzo zadowolona. 

Głupiec pokazuje, że będziesz się czuła odświeżona, z takim nowym stylem. 

9 pucharów pokazuje na zadowolenie, to karta szczęścia. 

Królowa pucharów też symbolizuje pozytywne emocje, zazwyczaj ciepło, troskę. W tym przypadku po prostu dobry nastrój kiedy spojrzysz w lustro :D

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
3 hours ago, zakretka23 said:

 

Głupiec 9 pucharów Królowa pucharów

Oby się udało tym razem, bo ten głupek wypadł na początku. Będziesz bardzo zadowolona, będzie to czego chciałaś, będziesz wyglądać bardziej eterycznie, kobieco i lekko. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, zakretka23 napisał:

Mam przełożona wizytę na 20 lipca. Moja zadowolenie po wizycie u fryzjera ? 
 

Głupiec 9 pucharów Królowa pucharów 

 

Głupiec pokazuje inna panią, ale również eksperta loków w tym samym salonie. 9 pucharów z Królowa pucharów mówi o zadowoleniu z efektów poczynań stylistyki loków. 9 pucharów to satysfakcja, a królowa pucharów na karcie ma długie zdrowe włosy. 

Oooo jakie piękne karty wyszły :buja_w_oblokach:

Głupiec może pokazywać inną / nową panią - tak jak piszesz - tylko wtedy ta karta mogłaby wskazywać, że ta pani nie ma doświadczenia - bo to Głupiec, który dopiero wyrusza w podróż :)

Jak ja to widzę - w podziale na konkretne karty, w pytaniu o zadowolenie z efektu:

Głupiec - jako nowa droga - więc coś, o czym do tej pory nie myślałaś - może być propozycja czegoś nowego, "świeżego". Ale ta karta może wskazywać po prostu odświeżenie fryzury.

9 Pucharów - jako karta spełnionych życzeń - może wskazywać, że propozycja/pomysł fryzjera będzie w pełni zgadzał się z Twoimi oczekiwaniami pt.: "o - to jest dokładnie to, czego chcę",

Królowa Pucharów - mówi o dbaniu o swój wizerunek, upiększaniu i czerpaniu przyjemności z tego.

Ogólnie - patrząc na te karty całościowo - będziesz bardzo zadowolona - taki stan pt.: unoszę się nad ziemią :)

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

WERYFIKACJA stwierdziłam ze nie chce zostać z byt krótkimi włosami na okres wakacyjny. Więc zamieniłam się z inna dziewczyna z lokami na termin październikowy. Sama pierwszy raz podcięłam sobie wystające - mysie końce i jestem bardzo zadowolona. W sumie karty ładnie pokazały Głupiec pierwszy raz sama podcięłam końce - 9 pucharów Królowa pucharów dokładnie tak jak chciałam i jestem bardzo zdwojona. W sumie po co mi fryzjer ? 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

WERYFIKACJA stwierdziłam ze nie chce zostać z byt krótkimi włosami na okres wakacyjny. Więc zamieniłam się z inna dziewczyna z lokami na termin październikowy. Sama pierwszy raz podcięłam sobie wystające - mysie końce i jestem bardzo zadowolona. W sumie karty ładnie pokazały Głupiec pierwszy raz sama podcięłam końce - 9 pucharów Królowa pucharów dokładnie tak jak chciałam i jestem bardzo zdwojona. W sumie po co mi fryzjer ? 

Może tutaj Głupiec pokazał, że będziesz robiła coś po raz pierwszy? 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Drugie podejście Fryzjer ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...