Skocz do zawartości

Sprzeczne sygnały od Pana - przyczyna i co dalej?


aliceice

Rekomendowane odpowiedzi

Wasza pomoc jest nieoceniona dlatego przychodzę z nowym rozkładem i liczę na pomoc :bukiet3i:

Co jest przyczyna sprzecznych sygnałów ze strony pana i co można zrobić żeby przerwać „ciche dni”?

1) obecny stan 7 buław

2) przyczyna - 8 monet

3) przeszkoda - slonce

4) rada - umiarkowanie

5) co nieuniknione - 2 kielichow

6) wynik - rycerz mieczy

 

Moja interpretacja - wydaje ze pan raz się odzywa a nie bo czuje zazdrość i prowadzi jakaś grę? albo intensywnie się odzywa albo milknie na kilka dni, może być przytłoczony praca. Mam problem z ta 7 buław, nie wiem jak ja interpretować. Pomoże rozmowa i znalezienie wspólnie jakiegoś złotego środka. Ostatecznie widać polepszenie w relacji  i dojście do kompromisu w ciągu 2 tygodni (2 kielichów)

Edytowane przez aliceice
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak w skrócie:  Obecny stan: walka o to czyje będzie na wierzchu, czyli kto kogo zdominuje. Przyczyną jest to, że Pan Cię  "rozpracował". Przeszkoda to wysokie ego pana, rada dla Ciebie wystopuj  go i nie pozwól dać sobie wejść na głowę, zmień taktykę. Skoro on się nie odzywa to też na siłę nie zabiegaj o kontakt. Pogodzicie się  tylko nie wiem co oznacza tu Rycerz Mieczy, bo nie dodałaś znaczenia tej pozycji 

  • W punkt 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lunaria napisał:

Tak w skrócie:  Obecny stan: walka o to czyje będzie na wierzchu, czyli kto kogo zdominuje. Przyczyną jest to, że Pan Cię  "rozpracował". Przeszkoda to wysokie ego pana, rada dla Ciebie wystopuj  go i nie pozwól dać sobie wejść na głowę, zmień taktykę. Skoro on się nie odzywa to też na siłę nie zabiegaj o kontakt. Pogodzicie się  tylko nie wiem co oznacza tu Rycerz Mieczy, bo nie dodałaś znaczenia tej pozycji 

Dzięki! Przeoczyłam, już dodaje rycerz to wynik 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz mieczy jako wynik oznacza dla mnie, że wasza relacja nadal pozostanie chaotyczna. Co jakiś czas będą prowokowane rozmowy/spotkania, ale niestety w rycerzu mieczy stałości w kontakcie to ja bym nie widziała. Pan będzie pojawiał się i znikał, ewentualnie karta może jeszcze oznaczać jakąś ostrzejszą rozmowę.

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, aliceice napisał:

Dzięki! Przeoczyłam, już dodaje rycerz to wynik 

Zgadzam się z tym co napisała @Xadfgh to będzie taka rwana relacja raz będzie się odzywał, raz nie...

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aliceice napisał:

Wasza pomoc jest nieoceniona dlatego przychodzę z nowym rozkładem i liczę na pomoc :bukiet3i:

Co jest przyczyna sprzecznych sygnałów ze strony pana i co można zrobić żeby przerwać „ciche dni”?

1) obecny stan 7 buław

2) przyczyna - 8 monet

3) przeszkoda - slonce

4) rada - umiarkowanie

5) co nieuniknione - 2 kielichow

6) wynik - rycerz mieczy

 

Moja interpretacja - wydaje ze pan raz się odzywa a nie bo czuje zazdrość i prowadzi jakaś grę? albo intensywnie się odzywa albo milknie na kilka dni, może być przytłoczony praca. Mam problem z ta 7 buław, nie wiem jak ja interpretować. Pomoże rozmowa i znalezienie wspólnie jakiegoś złotego środka. Ostatecznie widać polepszenie w relacji  i dojście do kompromisu w ciągu 2 tygodni (2 kielichów)

Stan obecny to taka walka z wiatrakami, którą potwierdza w przyczynie 8 monet, czyli skutek solidnej podstawy, więcej gadania niż konkretnego działania,   a dalej na przeszkodzie jest słoneczko, jako lekki duch hulaj dusza piekła nie ma.  Co ogólnie potwierdza postawaę pana, wobec Twoich zasadnych niepokojów!, Sprzecznych sygnałów jakie odbierasz !  i się żle z nimi czujesz. Rada dla Ciebie to cierpliwie ustosunkować się do niego, ale nie zapomnieć o sobie, co może z czasem doprowadzić do złagodzenia pana porywów  i ciche dni miną - 2 puchary stan pogodzenia emocji  - ale nim to nastąpi poszarpie i Tobą i nim  

 

Sorry że chaotycznie piszę, ale telefon i tastatura fiksuje....

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aliceice napisał:

Co jest przyczyna sprzecznych sygnałów ze strony pana i co można zrobić żeby przerwać „ciche dni”?

1) obecny stan 7 buław

2) przyczyna - 8 monet

3) przeszkoda - slonce

4) rada - umiarkowanie

5) co nieuniknione - 2 kielichow

6) wynik - rycerz mieczy

Zastosowałaś rozkład, który może opisywać ogólną sytuację, bądź też odpowiadać na pytanie dotyczące konkretnych skutków: kiedy zrobię to a to, to będzie to miało skutek taki a taki... do tego zadajesz dwa pytania: pytasz o przyczynę zachowania (1) i co można zrobić (2). To prowadzi do sytuacji, gdzie trudno cokolwiek odczytać z rozkładu... do tego nie podajesz choćby ogólnych informacji (kim on jest, co Was łączy) - więc ten rozkład można interpretować na milion sposobów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mesi napisał:

Zastosowałaś rozkład, który może opisywać ogólną sytuację, bądź też odpowiadać na pytanie dotyczące konkretnych skutków: kiedy zrobię to a to, to będzie to miało skutek taki a taki... do tego zadajesz dwa pytania: pytasz o przyczynę zachowania (1) i co można zrobić (2). To prowadzi do sytuacji, gdzie trudno cokolwiek odczytać z rozkładu... do tego nie podajesz choćby ogólnych informacji (kim on jest, co Was łączy) - więc ten rozkład można interpretować na milion sposobów...

Zgadza się. Rozkład jest mało czytelny, może nie tyle jak rozkład, ale odniesienia do niego , do konkretnego pytania są rozmyte. Nie wiadomo, czy to całość jego i jej, czy odniesienie tylko do niego  - tego pana itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 16.04.2021 o 19:33, aliceice napisał:

Wasza pomoc jest nieoceniona dlatego przychodzę z nowym rozkładem i liczę na pomoc :bukiet3i:

Co jest przyczyna sprzecznych sygnałów ze strony pana i co można zrobić żeby przerwać „ciche dni”?

1) obecny stan 7 buław

On broni sie przed ta relacja, przed miloscia. A moze on w koncu ci sie "postawil" i chce pokazac ci, kto tu rzadzi. Mozliwe, ze jego meska duma zostala urazona.

 

W dniu 16.04.2021 o 19:33, aliceice napisał:

2) przyczyna - 8 monet

Bo ta relacja juz obrocila sie dla niego w "rutyne" (8 monet), rutynowe czynnosci wykonuje. Badz razem pracowaliscie?

W dniu 16.04.2021 o 19:33, aliceice napisał:

3) przeszkoda - slonce

Za malo sie w tym radosci, badz za bardzo ty chcesz obnazac ta relacje na swiat.

W dniu 16.04.2021 o 19:33, aliceice napisał:

4) rada - umiarkowanie

badz cierpliwa...

W dniu 16.04.2021 o 19:33, aliceice napisał:

5) co nieuniknione - 2 kielichow

jeszcze sie do siebie zblizycie

W dniu 16.04.2021 o 19:33, aliceice napisał:

6) wynik - rycerz mieczy\

jednak te gesty bliskosci i checi relacji moze ponownie zburzyc jakies napiecie (rycerz mieczy).

W dniu 16.04.2021 o 19:33, aliceice napisał:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...