Skocz do zawartości

maj 2021 ZWERYFIKOWANE


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Poczułam dzisiaj chęć, aby zajrzeć co przyniesie kwitnący miesiąc maj :thanks: (Aby ułatwić odczyt dodam, że jestem singielką, która z nikim się nie spotyka. Uczę się, ale już powoli przeglądam oferty pracy)

Aktualna energia ukazała mi takie oto karty;

klimat miesiąca ;  rycerz denarów, 9 monet, księżyc
Powolne ruszanie do przodu i poczucie satysfakcji, nie wszystkie sytuacje będą dla mnie jasne w tym miesiącu.
Co dobrego przyjdzie; 3 buławy, 6 buław, 7 kielichów
Dawne założenia/plany wreszcie się zrealizują przez co będę jak rozmarzona.
Co odejdzie do przeszłości; wieża, 8 mieczy, 2 denary
Odejdzie brak stabilności i poczucia co dalej robić (prawdopodobnie w kwestii znajomości)
Najważniejsze wydarzenia; Arcykapłan, 10 monet, as monet
Maj wydaje mi się miesiącem który będzie bardzo stabilny-tak odczytuje arcykapłana i 10 monet. Dodatkowo w AW V może pojawiać się mój wzrost wiedzy, jak i również szansa na coś nowego.
Na co uważać; 10 mieczy, 7 mieczy, śmierć
Powinnam uważać na manipulacje/nieszczerych ludzi, którzy mogliby w pewien sposób mnie skrzywdzić ( troszkę nie wiem jak to odczytać)
Praca; 5 buław, as mieczy, 5 kielichów
Pracki dalej nie będzie
Relacje z rodziną; 6 denarów, gwiazda, 4 monety
Powiedziałabym, że spokojnie po staremu, dalej harmonia i brak zmian.( jest dobrze, więc mi to odpowiada ;p )
Samopoczucie; król kielichów, głupiec, as buław
Będę czuła stabilność emocjonalną. Widzę otwartość na nowe/poczucie beztroski i dużo energii w maju :D
Rada na miesiąc;
5 mieczy, sprawiedliwość, paź kielichów
Nie znam się za dobrze z kartą 5 mieczy, ale próbując to odczytać powiedziałabym, żeby nie poddawać się w swoich założeniach, postępować sprawiedliwie pamiętając o życzliwości?

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Xadfgh napisał:

Poczułam dzisiaj chęć, aby zajrzeć co przyniesie kwitnący miesiąc maj :thanks: (Aby ułatwić odczyt dodam, że jestem singielką, która z nikim się nie spotyka. Uczę się, ale już powoli przeglądam oferty pracy)

Aktualna energia ukazała mi takie oto karty;

klimat miesiąca ;  rycerz denarów, 9 monet, księżyc
byc moze te karty maja zwiazek z wydarzeniem. Moze bedzies sie rozwijac w ezo?
Co dobrego przyjdzie; 3 buławy, 6 buław, 7 kielichów
moga byc jakies nowe perspektywy. Ale uwazaj bo sprawy moga byc jakies niejasne. 7 kielichow czesto mi pokazuje to co ksoezyc.
Co odejdzie do przeszłości; wieża, 8 mieczy, 2 denary
byc moze odejdzie uczucie ze nir masz na nic wplywu, a sprawy sa poza kontrola.
Najważniejsze wydarzenia; Arcykapłan, 10 monet, as monet
Moze jakis mezczyzna pomoze w kwestiach materialnych? 

co uważać; 10 mieczy, 7 mieczy, śmierć
Powinnam uważać na manipulacje/nieszczerych ludzi, którzy mogliby w pewien sposób mnie skrzywdzić ( troszkę nie wiem jak to odczytać)
Praca; 5 buław, as mieczy, 5 kielichów
byc moze juz nie bedziesz szukac nawet tej pracy, bo bedziesz rozczarowana dotychczasowymi efektami poszukiwan. Nieudanymi.
Relacje z rodziną; 6 denarów, gwiazda, 4 monety
tu sie zgadzam
Samopoczucie; król kielichów, głupiec, as buław
Chyba niezle karty. Samopoczucie powinno byc dobre. bedziesz tez miec ochote na przygody.y da na miesiąc;
5 mieczy, sprawiedliwość, paź kielichów

Byc moze czekaja Cie jakies niepowodzenia. Ale nie przejmuj sie nimi bo po burzy przychodzi slonce a chmury sa tylko chwilowe. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 hours ago, Xadfgh said:

klimat miesiąca ;  rycerz denarów, 9 monet, księżyc

  
Może zaznaczyć się obecność osoby którą systematycznie widujesz. Może coś Ci dać lub coś zyskasz za jej sprawą. 9 Monet to niezależność. Finanse powinny być stabilne a Ty niezależna. Księżyc może zesłać skupienie na ezoteryce. :) 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 hours ago, Xadfgh said:

Co dobrego przyjdzie; 3 buławy, 6 buław, 7 kielichów

Miesiąc może obfitować w nowe projekty. Może też zdążyć się niespodziewana podróż. Zwycięstwo. Radość. Sukces. Rozważania nad różnymi opcjami. Mnogość wariantów. 
Fisyc energiczny i obfitujący w działanie miesiąc. :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 hours ago, Xadfgh said:

Co odejdzie do przeszłości; wieża, 8 mieczy, 2 denary

Odejdzie chaos. Poczucie bezradności. Poczucie balansowania między dwiema opcjami. Kalkulacja w działaniach( czy mi się opłaca to robić?). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 hours ago, Xadfgh said:

Najważniejsze wydarzenia; Arcykapłan, 10 monet, as monet

Coś pozytywnego zdecydowanie ma szansę zaistnieć. Dające solidne podstawy na przyszłość. Coś trwałego i bezpiecznego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 hours ago, Xadfgh said:

Na co uważać; 10 mieczy, 7 mieczy, śmierć

 Nie wiem czy na 10 Mieczy da się uważać... zakończenie pewnego cyklu, momentu parowego. Może kwestia nie poddawania się i nie zamykania pewnych spraw. 10 Mieczy zwykle mówi o odcinaniu się, kończeniu. Podobny wydźwięk na Śmieć - przejście do kolejnego etapu. Może kwestia „ nie palenia za sobą mostów”. 
7 Mieczy - uważać by nie przecwaniaczyć ale też uważać na swoje plecy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 hours ago, Xadfgh said:

Praca; 5 buław, as mieczy, 5 kielichów

5 Buław mówi o energicznym zmaganiu się w tym temacie, tak by dopiąć swego. Może pojawić się jakaś szansa ale nie będzie ona wystarczająco dobra dla Ciebie( nie zobaczysz w niej wystarczających korzyści). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

klimat miesiąca ; rycerz denarów, 9 monet, księżyc

 

Myślę, że możesz skupić się na pracy, lub jakiś praktycznych rzeczach, będziesz miała poczucie satysfakcji, ale sama do końca nie będziesz pewna, czy właśnie tego chcesz. 

 

Co dobrego przyjdzie; 3 buławy, 6 buław, 7 kielichów

 

Rozpoczęcie jakiś nowych działań i świętowanie. Szykuje się jakaś imprezka. 

 

Co odejdzie do przeszłości; wieża, 8 mieczy, 2 denary

 

Byłaś jakaś taka rozgniewana, czułaś, że nie wiesz co robić. To wszystko odejdzie. 

 

Najważniejsze wydarzenia; Arcykapłan, 10 monet, as monet

 

Mozliwe, że coś w rodzinie. Jakaś miła niespodzianka. Ktoś wejdzie w trwały  związek.

 

Na co uważać; 10 mieczy, 7 mieczy, śmierć

 

Tutaj ktoś może próbować Cię zwodzić, doprowadzić do punktu granicznego i jakoś wykorzystać. Rzeczywiście uważaj na nieszczerych ludzi. 

 

Praca; 5 buław, as mieczy, 5 kielichów

 

Widać twoja walkę i starania się o pracę. As może pokazywać jakąś szansę, jakiś kontakt w sprawie pracy, ale chyba się nie powiedzie. 

 

Relacje z rodziną; 6 denarów, gwiazda, 4 monety

 

Harmonia, ciepłe uczucia wobec siebie, może odwiedzisz rodziców. 

 

Samopoczucie; król kielichów, głupiec, as buław

Samopoczucie wyśmienite. Harmonia i spokój, znajdziesz w sobie siłę, aby zacząć jakieś nowe przedsięwzięcia. 

 

Rada na miesiąc;

5 mieczy, sprawiedliwość, paź kielichów

Tutaj nie wiem. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2021 o 18:23, Xadfgh napisał:

Poczułam dzisiaj chęć, aby zajrzeć co przyniesie kwitnący miesiąc maj :thanks: (Aby ułatwić odczyt dodam, że jestem singielką, która z nikim się nie spotyka. Uczę się, ale już powoli przeglądam oferty pracy)

Aktualna energia ukazała mi takie oto karty;

klimat miesiąca ;  rycerz denarów, 9 monet, księżyc
Niby jest Ci dobrze, widać powolny progres do realizacji jakiś celów, a jednak w głębi duszy może pojawić się jakaś tęsknota, lęk przed nowym.
Co dobrego przyjdzie; 3 buławy, 6 buław, 7 kielichów
Tutaj widać na horyzoncie jakiś sukces poprzez wykonanie jakiś działań.  7 pucharów może mówić także o świętowaniu, oczywiście zakrapianym procentami. Ewentualnie jakieś działania przyczynią się do sporej ilości nowych opcji np. kilka rozmow kwalifikacyjnych
Co odejdzie do przeszłości; wieża, 8 mieczy, 2 denary
Niezdecydowanie, obawa i chwiejność.
Najważniejsze wydarzenia; Arcykapłan, 10 monet, as monet
Jak dla mnie wpadnie jakas oferta pracy lub ciekawy projekt na uczelni, ktory zaliczysz z dobrym wynikiem.
Na co uważać; 10 mieczy, 7 mieczy, śmierć

Nie chodzić na skróty, nie kombinować, ale także może oznaczać dosłowne ostrzeżenie przed kradzieżą. Lepiej pilnuj swoich rzeczy, wychodząc z domu.
Praca; 5 buław, as mieczy, 5 kielichów
Kurcze, a tutaj rzeczywiscie słabe karty wyszły na pracę. Widać, ze bedzie musiala walczyć ze sporą konkurencją, co moze Cie trochę znieechęcić i zasmucic. Widac turaj rozmowy z potencjalnymi pracodawcami, ale efekty niezbyt satysfakcjonujace.
Relacje z rodziną; 6 denarów, gwiazda, 4 monety
Titaj wszystko dobrze, mozliwe, ze rodzice beda chcieli Cie troche wesprzec finansowo, o ile juz tego nie robia.;p )
Samopoczucie; król kielichów, głupiec, as buław
Jak najbardziej poczujesz aurę majową i chęć do działania. :D
Rada na miesiąc;
5 mieczy, sprawiedliwość, paź kielichów

Ja oowiedzialabym, ze na agresję reaguj dobrocią i zawsze staraj się spojrzec na drugą strone medalu w momentach poczucia porazki.
 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.04.2021 o 18:23, Xadfgh napisał:

WERYFIKACJA

klimat miesiąca ;  rycerz denarów, 9 monet, księżyc

Tutaj zgadzam się w pełni z @mezza ''Niby jest Ci dobrze, widać powolny progres do realizacji jakiś celów, a jednak w głębi duszy może pojawić się jakaś tęsknota, lęk przed nowym.'' - tak było

Co dobrego przyjdzie; 3 buławy, 6 buław, 7 kielichów

I tutaj również najbliższa interpretacja @mezza mianowicie dostałam jednego dnia dwie propozycje wyjazdu do Holandii z dalszą rodziną, tydzień później telefon o rozmowę kwalifikacyjną na miejscu. Trochę myślałam nad wyborem co tu robić :D


Co odejdzie do przeszłości; wieża, 8 mieczy, 2 denary
Wszyscy mieliście racje, wcześniej wahałam się i oceniałam pewną sytuacje, a w maju wszystko się wyklarowało
Najważniejsze wydarzenia; Arcykapłan, 10 monet, as monet
Chociaż słyszałam, że to Pustelnik mówi o osobach w zawodzie związanym z psychologią to jednak uważam, że u mnie wypadł on własnie w arcykapłanie. Po 2msc oczekiwania na terminy, doktor znalazł dla mnie miejsce w grafiku i to na cotygodniowe spotkania, czego się nie spodziewałam.
As monet- rozmowa kwalifikacyjna do dopiero powstającego miejsca. Bardzo się spodobałam, ale praca byłaby dopiero od połowy lipca, wcześniej jeszcze szkolenia itd. no ale potencjał jest, tak jak mówi As :D
Na co uważać; 10 mieczy, 7 mieczy, śmierć
Powinnam uważać na manipulacje/nieszczerych ludzi, którzy mogliby w pewien sposób mnie skrzywdzić ( troszkę nie wiem jak to odczytać)

 

I tutaj faktycznie wydaje mi się, że chodziło o ludzi "kombinatorów" z mojego otoczenia. Poznałam się w maju na swoim kilkuletnim bliskim znajomym. Mamy sporadyczny kontakt bo X się odzywa, ale sparzyłam się mocno i jak w 10 mieczy straciłam wszelkie nadzieje i dobre myśli na temat tego człowieka.
Praca; 5 buław, as mieczy, 5 kielichów
Cały miesiąc wysyłałam CV, nachodziłam się trochę, miałam wyjeżdżać za granice, ale zrezygnowałam ponieważ wpadła idealna oferta pracy dla mnie (związana z moją pasją do ćwiczeń), ale niestety nawet nie otworzyli mojego CV.  Mimo wszystko poszłam tam osobiście i przekazali moje papierki szefowi, bo może jeszcze będą szukać kogoś dodatkowego. No i ostatecznie rozmowa kwalifikacyjna do innej pracy, tyle że właśnie nie na teraz, a od połowy lipca.
Relacje z rodziną; 6 denarów, gwiazda, 4 monety
Spokojnie, po staremu ;p
Samopoczucie; król kielichów, głupiec, as buław
Nie było najgorzej, tylko w pewnym momencie straciłam równowagę i zaszyłam się na tydzień w łóżku, ale pozostałe 3 tygodnie miesiąca były stabilniejsze, chciałam wiele rzeczy robić, zawzięcie szukałam pracy no i rozpoczęłam rozmowy z psychologiem. Troszkę też poimprezowałam :D

Rada na miesiąc;
5 mieczy, sprawiedliwość, paź kielichów

Pewnie rada dotyczyła podejścia do rodziców, żebym reagowała łagodniej i się nie załamywała ich agresją i brakiem umiejętności budowania relacji z dzieckiem( mną). I w tym momencie wyjaśnię niespójność między punktem rady, a relacją z rodziną. Stawiając karty, jak i mówiąc o rodzinie, nie myślę o rodzicach, a o cioci i kuzynkach u których spędzam każdy dzień. Dla mnie rodzinę nie definiują więzy krwi :)



Dziękuję wszystkim za pomoc! :thanks:

Edytowane przez Xadfgh
  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na maj 2021 ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...