Jump to content

Czas w Tarocie

Guest Lianna
 Share

Recommended Posts

Guest Lianna

Kochani, wpadłam na pomysł pewnego ćwiczonka. Czas w Tarocie jak wiadomo, to nie jest taka prosta sprawa, wszak nie jest to kalendarz ;p

Zadałam pytanie  Kiedy zobaczę się z małym M( bratanek małża) i wyszły mi następujące karty:

Paź Monet Rydwan 6 Buław

Jak myślicie?

• Moderator
17 minut temu, Lianna napisał:

Zadałam pytanie  Kiedy zobaczę się z małym M( bratanek małża) i wyszły mi następujące karty:

Paź Monet Rydwan 6 Buław

Jak myślicie?

Dosyć szybko, szykuje Wam się jakaś impreza rodzinna? Max do tygodnia 

• Super 1

Guest Lianna

Znaczy powiem tak, znam odpowiedź już, czekam na Wasze rozkminki :P

Także chodzi mi oczywiście czas od momentu zadania pytania ;)

Edited by Lianna

• Ekspert

Z Rydwanem to wszystko szybko przychodzi, Buławy też są bardzo dynamiczne. Sam Paź to wg internetowych źródeł: teraz, za 11 miesięcy lub przełom listopada/grudnia...

I bądź tu człowieku mądry :obled:

• Super 1

Guest Lianna
15 minut temu, Gringe napisał:

Z Rydwanem to wszystko szybko przychodzi, Buławy też są bardzo dynamiczne. Sam Paź to wg internetowych źródeł: teraz, za 11 miesięcy lub przełom listopada/grudnia...

I bądź tu człowieku mądry :obled:

No ale jakbyś miała na coś postawić? :)

• Ekspert
4 minutes ago, Lianna said:

No ale jakbyś miała na coś postawić? :)

Gdybym sobie rozkładała to pewnie wyszłaby najdłuższa opcja czyli 11 miesięcy ;) 

• Like 1

Guest Lianna

Otóż powiem Wam, że pytanie zadane było w sobotę, a do spotkania doszło w ...niedzielę. Oczywiście zadając je nie wiedziałam jeszcze, że nadarzy się taka okazja. W niedzielę rano dostałam smsa, że jest u Teściów i żebym przyszła :)

• Moderator
1 minutę temu, Lianna napisał:

Otóż powiem Wam, że pytanie zadane było w sobotę, a do spotkania doszło w ...niedzielę. Oczywiście zadając je nie wiedziałam jeszcze, że nadarzy się taka okazja. W niedzielę rano dostałam smsa, że jest u Teściów i żebym przyszła :)

A wiesz, ze myslalam o tym ze 6 Bulaw to sobota a Rydwan to niedziela :) tylko nie umiałam tego zebrać :)

• Like 1

Guest Lianna
6 minut temu, Lunaria napisał:

A wiesz, ze myslalam o tym ze 6 Bulaw to sobota a Rydwan to niedziela :) tylko nie umiałam tego zebrać :)

A czemu 6 Buław sobota? Ja bym szła tropem, że 6 Buław to Lew, a Słońce to dzień przyporządkowany niedzieli ;). No ale mądrość po fakcie XD

Aaaa bo 6 dzień tygodnia? :P

Edited by Lianna

• Moderator
1 minutę temu, Lianna napisał:

A czemu 6 Buław sobota? Ja bym szła tropem, że 6 Buław to Lew, a Słońce to dzień przyporządkowany niedzieli ;). No ale mądrość po fakcie XD

Pazia  Denarow odczytałam jako dziecko, 6 Buław i Rydwan sa szybkie, wiec odrzuciłam  dalekie terminy. Te 2 karty były numeryczne dlatego obstawialam 6-7 dni lub szósty- siódmy dzień tygodnia :) ale mądry człowiek jak już zna odpowiedź :p

• Like 2
  • W punkt 1

Guest Lianna

Teraz pytanie, na które jeszcze nie znam odpowiedzi ;).

Kiedy mi się uda osiągnąć spokój wewnętrzny?

8 Buław 2 Mieczy 2 Buław

Wydaje mi się, że 8 Buław to ok 8 tygodni, 2 Mieczy- dwa miesiące. Także stawiam, że może może to być czerwiec, może jeszcze w znaku Bliźniąt.

Jak dożyję, to zweryfikuję ;p

Guest Lianna

Kiedy poprawią się moje relację z Panem J.?

Cesarzowa 6 Denarów Sprawiedliwość

Wydaje mi się, że jest szansa, że jeszcze w znaku Byka, choć Sprawiedliwość to Waga, ale jednak skłaniam się bardziej ku Bykowi. 6 Denarów- może że będę bardziej pomocna, więcej włożę w tę relację.