Skocz do zawartości

Ćwiczenie: Czas w Tarocie


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, wpadłam na pomysł pewnego ćwiczonka. Czas w Tarocie jak wiadomo, to nie jest taka prosta sprawa, wszak nie jest to kalendarz ;p

 

Zadałam pytanie  Kiedy zobaczę się z małym M( bratanek małża) i wyszły mi następujące karty:

 

Paź Monet Rydwan 6 Buław

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 minut temu, Lianna napisał:

Zadałam pytanie  Kiedy zobaczę się z małym M( bratanek małża) i wyszły mi następujące karty:

 

Paź Monet Rydwan 6 Buław

 

Jak myślicie?

Dosyć szybko, szykuje Wam się jakaś impreza rodzinna? Max do tygodnia 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy powiem tak, znam odpowiedź już, czekam na Wasze rozkminki :P

Także chodzi mi oczywiście czas od momentu zadania pytania ;)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Z Rydwanem to wszystko szybko przychodzi, Buławy też są bardzo dynamiczne. Sam Paź to wg internetowych źródeł: teraz, za 11 miesięcy lub przełom listopada/grudnia...

I bądź tu człowieku mądry :obled:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gringe napisał:

Z Rydwanem to wszystko szybko przychodzi, Buławy też są bardzo dynamiczne. Sam Paź to wg internetowych źródeł: teraz, za 11 miesięcy lub przełom listopada/grudnia...

I bądź tu człowieku mądry :obled:

 

No ale jakbyś miała na coś postawić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 minutes ago, Lianna said:

 

No ale jakbyś miała na coś postawić? :)

Gdybym sobie rozkładała to pewnie wyszłaby najdłuższa opcja czyli 11 miesięcy ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż powiem Wam, że pytanie zadane było w sobotę, a do spotkania doszło w ...niedzielę. Oczywiście zadając je nie wiedziałam jeszcze, że nadarzy się taka okazja. W niedzielę rano dostałam smsa, że jest u Teściów i żebym przyszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Lianna napisał:

Otóż powiem Wam, że pytanie zadane było w sobotę, a do spotkania doszło w ...niedzielę. Oczywiście zadając je nie wiedziałam jeszcze, że nadarzy się taka okazja. W niedzielę rano dostałam smsa, że jest u Teściów i żebym przyszła :)

A wiesz, ze myslalam o tym ze 6 Bulaw to sobota a Rydwan to niedziela :) tylko nie umiałam tego zebrać :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lunaria napisał:

A wiesz, ze myslalam o tym ze 6 Bulaw to sobota a Rydwan to niedziela :) tylko nie umiałam tego zebrać :)

 

A czemu 6 Buław sobota? Ja bym szła tropem, że 6 Buław to Lew, a Słońce to dzień przyporządkowany niedzieli ;). No ale mądrość po fakcie XD

Aaaa bo 6 dzień tygodnia? :P

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Lianna napisał:

 

A czemu 6 Buław sobota? Ja bym szła tropem, że 6 Buław to Lew, a Słońce to dzień przyporządkowany niedzieli ;). No ale mądrość po fakcie XD

Pazia  Denarow odczytałam jako dziecko, 6 Buław i Rydwan sa szybkie, wiec odrzuciłam  dalekie terminy. Te 2 karty były numeryczne dlatego obstawialam 6-7 dni lub szósty- siódmy dzień tygodnia :) ale mądry człowiek jak już zna odpowiedź :p

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, na które jeszcze nie znam odpowiedzi ;).

 

Kiedy mi się uda osiągnąć spokój wewnętrzny?

 

8 Buław 2 Mieczy 2 Buław

 

Wydaje mi się, że 8 Buław to ok 8 tygodni, 2 Mieczy- dwa miesiące. Także stawiam, że może może to być czerwiec, może jeszcze w znaku Bliźniąt.

Jak dożyję, to zweryfikuję ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy poprawią się moje relację z Panem J.?

 

Cesarzowa 6 Denarów Sprawiedliwość

 

Wydaje mi się, że jest szansa, że jeszcze w znaku Byka, choć Sprawiedliwość to Waga, ale jednak skłaniam się bardziej ku Bykowi. 6 Denarów- może że będę bardziej pomocna, więcej włożę w tę relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na Ćwiczenie: Czas w Tarocie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...