Skocz do zawartości

Maj Wildwood ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura as bulaw Mysle ze bede bardziej aktywna szczegolnie w stosunku do poprzednich mcy.


Praca 10bulaw 3 denary -widac ze ciezki temat. 3 denary oznaczaja prace umowe na zlecenie ale chyba 10 bulaw przekresla znaczenie tej karty i mowi o tym ze temat szukania pracy w tej chwili ciezko mi podjac. Albo bedzie ciezko znalezc.


Finanse 6mieczy 4 miecze nie wiem jak to zinterpretowac. Czekaja mnie wydatki. Moze kasa bedzie odplywac na tej lodce. W sumie 6mieczy jako przelew i 4 miecze jako bezpieczne miejsce. Moze lokata? No nie wiem rzezbie :p


Milosc 10pentakli krolowa bulaw. Krolowa bulaw to niezalezna kobieta ktora nie szuka raczej zwiazku. A 10 pentakli to moze oznaczac tu przywiazajie do domu, materii w tym sensie ze nie szukam partnera do wspolnego zycia. 10 denarow mowi o tym ze jest to tez podyktowane finansami. Nie wybieram drugiej opcji zaznaczonej na Kochankach tylko zostaje tak jak bylam z rodzina. Co mnie smuci :( bo chcialabym bym wreszcie niezalezna i samodzielna. Nie piszcienze szukam romansu bo nie szukam.


Dom paz kieli - o dziwo chyba calkiem ok relacje. Pozytywne. Cieple. Czy to mozliwe?


Otoczenie 4 denary - bez zmian. Na karcie kobieta robi zakupy. Wiec kontakty beda zwiazane z codziennymi czynnosciami potrzebnymi do zycia.


Zdrowie 8 pentakli - moze bede wykonywac systematycznie cwiczenia na kregoslup bo to mi ta karta juz pokazywala. Albo robic serie badan. Czekaja mnie badania na tarczyce znow bo letrox sie konczy.


Najwazniejsze wydarzenie 8 bulaw 7 pentakli. Hmm jakies wiadomosci/oferty/dzialania na rezultat ktorych bede musiala poczekac lub tez bede obojetna.


Pasje 9pentakli - mysle ze bedzie i czas i pieniadze na ich rozwoj. Chyba ta karta byla tez w poprzednim mcu. No i nie spedzilam czasu na pasjach tyle ile bym chciala.


Co robic umiar - zachowac umiar, znalezc balans (umiar tez mam z dnia urodzenia)


Czego nie 5 bulaw nie klocic sie nie byc ofensywnym nie rywalizowac. Ustapic.

Edytowane przez Wildwood
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 hours ago, Wildwood said:

Aura as bulaw

Miesiąc maj zapowiada się energicznie. Pojawią się nowe szanse na działanie w nowych kierunkach lub dziedzinach. As Buław to dla mnie karta rozpoczynania czegoś( ja w tym Asie zapisałam się na portal randkowy, u Ciebie to może być...wszystko, co wiąże się z wykonaniem ruchu; Nawet jakaś podróż). 

8 hours ago, Wildwood said:

Praca 10bulaw 3 denary

10 Buław na początku rozkładu mówi mi zawsze o kończeniu czegoś. 10 zamyka cykl, gorzej już nie będzie a nawet pojawi się światełko w tunelu, że coś w końcu drgnie. Tutaj masz 3 Monet więc jakieś zajęcie, pracę wykonasz za które dostaniesz wynagrodzenie. Może być i umowa zlecenie. 
 

 

8 hours ago, Wildwood said:

Finanse 6mieczy 4 miecze

6 Mieczy karta brama i tu z tą 4 Mieczy wydaje mi się, że na przejście na drugą stronę będziesz musiała jeszcze poczekać. To nie jest czas( a przynajmniej nie miesiąc) kiedy pomnożymy kapitał. Coś będziesz musiała odrobić z przeszłości zanim odkryjesz nowe lądy. Ogólnie karta wstrzymania. Regeneracji. 4 jest statyczna więc może podejdziesz bardzo pragmatycznie do finansów i gdzieś odłożysz na lepsze czasy. 
 

 

8 hours ago, Wildwood said:

Milosc 10pentakli krolowa bulaw

Miłość faktycznie krąży koło tematów domowych. Przy czym kolejny raz 10 otwiera układ - moim zdaniem dobiega końca pewna epoka w Twoim życiu. Może kończy się sielanka rodzinna, w sensie cieszenia się tylko towarzystwem domowników. Królowa Buław przede wszystkim jest atrakcyjna i pożądana. Ona decyduje z kim przebywa i co robi. Wzbudza zachwyt i zazdrość otoczenia. Nie da się przejść koło niej obojętnie. Jest przebojowa. Wesoła i towarzyska. Śmiała. Wszelkie zabiegi kosmetyczne jak najbardziej tu pasują. 
Ten temat może Cię jeszcze zaskoczyć w tym miesiącu. 
 

 

8 hours ago, Wildwood said:

Dom paz kieli

Faktycznie przyjemna atmosfera. Powinno być zgodnie i emocjonalnie. 
 

 

8 hours ago, Wildwood said:

Otoczenie 4 denary

I znów 4. Tak jak piszesz, przy 4 Denarów utrzymane jest to, co jest. 
 

 

8 hours ago, Wildwood said:

Zdrowie 8 pentakli

Powtarzalne zajęcie, wykonywane z perfekcją które daje zyski. Ćwiczenia naprawdę okażą się korzystne dla Ciebie. 
 

 

8 hours ago, Wildwood said:

Najwazniejsze wydarzenie 8 bulaw 7 pentakli.

Coś zdecydowanie Cię zaskoczy. Może być jakiś natłok zdarzeń. Przy czym na sam rezultat będziesz musiała poczekać przynajmniej do czerwca. 
 

 

8 hours ago, Wildwood said:

Pasje 9pentakli

Niezależność. Będziesz miała możliwość kontynuowania swoich pasji. Masz ku temu środki( materialne i czas). 
 

 

8 hours ago, Wildwood said:

Co robic umiar

Balansować. Zachować cierpliwość i spokój.

Powoli do celu. Bez pośpiechu i bez „parcia na szkło”. Nic na siłę. Zaufać powtarzalnym czynnościom. Systematyczność. Cieszyć się prostymi rzeczami- docenić je. 
 

8 hours ago, Wildwood said:

Czego nie 5 bulaw

Zdecydowanie nie upierać się przy swoim- tylko dla zasady. Warto wypracować kompromis. Nie robić nic na siłę. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura as bulaw podejmiesz nowa incjatywa jeśli chodzi o działanie.


Praca 10bulaw 3 denary -będzie Ci ciężko z obecna sytuacja. Widać poszukiwania stałej pracy i uda się znaleść jakieś zajęcie, być może jedynie na umowę zlecenie.


Finanse 6mieczy 4 miecze poszukiwanie nietypowych rozwiązań jeśli chodzi o zarabianie, być może przez internet ale jakbyś miała się z tego pomysł wycofać i chyba będziesz starała się o finansach nie myśleć. 


Milosc 10pentakli krolowa bulaw. Całkowicie skupisz się na sprawach domu i na sobie samej.


Dom paz kieli - jeśli w domu jest dziecko to głównie na nim skupi się energia w innym przypadku będzie emocjonalnie i trochę niedojrzałe 


Otoczenie 4 denary - bez zmian. Na karcie kobieta robi zakupy. Wiec kontakty beda zwiazane z codziennymi czynnosciami potrzebnymi do zycia - zgadzam się 


Zdrowie 8 pentakli - jak piszesz mogą to być regularne ćwiczenia lub badania 


Najwazniejsze wydarzenie 8 bulaw 7 pentakli. 
Coś co szybko się zadziej - może rozmowa o prace ? na efekty szybko rozpoczętej sytuacji będzie trzeba spokojnie poczekać 


Pasje 9pentakli - to karta niezależności finansowej i satysfakcji płynącej z stanu posiadania. Być może twoja pasja pozwoliłaby ci na zarabianie pieniędzy 


Co robic umiar - zachowanie równowagę i spokój w życiu


Czego nie 5 bulaw ukierunkować swoją energię i aktywność na jeden cel, zapanować nad impulsywnością i zanim coś zrobisz albo powiesz najpierw ochłonąć  

 


 


 

  • Super 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wildwood napisał:

 

 

Aura as bulaw - poczujesz napływ energii, który będziesz mogła wykorzystać do inicjowania nowych działań.


Praca 10bulaw 3 denary -10 Buław to jest karta ''więcej nie dam rady zrobić, znieść'', a 3 denary tworzę-działam skrupulatnie. Wydaje mi się, że w tym połączeniu może oznaczać, że męczy ciebie ta sytuacja i działania, które już przez brak widocznych efektów stają się byle jakie w tym szukaniu pracy. Coś w tych denarach powinnaś mimo wszystko popracować, ale czuje tutaj taki scenariusz, że otworzysz się po prostu na więcej ofert, bo już nie będziesz mogła znieść obecnej sytuacji i faktycznie coś się może zmienić, bo złapiesz się czegoś, czego może wcześniej nie rozważałaś.


Milosc 10pentakli krolowa bulaw. - w nadchodzącym miesiącu powiedziałabym, że miłość będziesz znajdować raczej w domu i w sobie samej. Self-care maluje mi się w QB, zadbasz o siebie, swoje potrzeby i wygląd, przy tym będziesz czuła się pewna siebie. Tutaj nie ma smutku z poczucia bycia singielką, a raczej czuć energię i zmysłowość, która w nadchodzących miesiącach może coś fajnego przyciągnąć :D


Dom paz kieli - Jeśli jest dzieciątko to również pokusiłabym się o stwierdzenie, że na nim skupi się duża część energii, rozczulenia, zabawy, emocje wokół których dziecko będzie się otaczać. Jednak jeśli malucha brak, no to fajna przyjemna atmosfera, w domu będzie lekko, czasami może za bardzo (w niektorych przypadkach jakaś infantylność, która może czasem zdenerwować) ale poza tym to stosunki, jeśli wcześniej słabe, to teraz mogą się poprawić. Może grille i ogniska w maju was trochę połączą ;)


Otoczenie 4 denary - bez zmian.


Najwazniejsze wydarzenie 8 bulaw 7 pentakli. - coś się zadzieje, wiadomość/ wydarzenie na którego efekt końcowy będziesz musiała poczekać. Możliwe, że mowa o jakiejś propozycji; pracy/wyjazdu.


Pasje 9pentakli - zgadzam się z każdą powyższą interpretacją. W tej karcie mamy wszystko, żeby robić to czego chcemy w tym wypadku rozwijać pasje, ponieważ nie czujemy ograniczeń w 9 monetach.


Co robic umiar - zadbać o spokój wewnętrzny i zewnętrzny. Panować nad sobą, wytworzyć taką aurę równowagi i harmonii.


Czego nie 5 bulaw - Nie trzymać się za wszelką cenę swojego zdania tylko po to, żeby komuś coś udowodnić.

Słonecznego i radosnego maja:thanks:

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wildwood napisał:

Bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura as bulaw dużo energii i możliwości do działania.


Praca 10bulaw 3 denary - myślę, że po ciężkim i żmudnym okresie szukania pracy uda Ci się coś znaleźć.


Finanse 6mieczy 4 miecze spory wydatek, a potem oszczędzanie. Może mieć to związek z Twoim zdrowiem.


Milosc 10pentakli krolowa bulaw. Królowa buław to kobieta atrakcyjna, która zwraca na siebie uwagę. Myślę, że będzie okazja co najmniej do flirtu.


Dom paz kieli - dobre relacje zwłaszcza z młodszymi członkami rodziny i dziećmi.


Otoczenie 4 denary - trzymanie się kurczowo tego co jest. Zamknięcie w rutynie.


Zdrowie 8 pentakli - możliwe, że zaczniesz brać jakieś leki albo suple.


Najwazniejsze wydarzenie 8 bulaw 7 pentakli. Wiadomość raczej nieprzyjemna i wymagająca konkretnego działania w celu poprawy sytuacji.


Pasje 9pentakli - dużo czasu poświęconego samej sobie.


Co robic umiar - zachowac umiar, znalezc balans (umiar tez mam z dnia urodzenia) Zgadzam się


Czego nie 5 bulaw nie klocic sie nie byc ofensywnym nie rywalizowac. Ustapic. Zgadzam się

 

  • W punkt 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Aura as bulaw Mysle ze bede bardziej aktywna szczegolnie w stosunku do poprzednich mcy.

 

Będzie aktywnie, sporo energii widać, dostaniesz powera :) Może też pojawi się jakaś szansa na coś ;).

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Praca 10bulaw 3 denary -

 

Wydaje mi się, że po ciężkim okresie jest szansa, że coś ruszy w temacie. Może dostaniesz jakieś zlecenie, jest w każdy razie szansa na kasę :)

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Finanse 6mieczy 4 miecze

 

Karta brama zaczyna rozkład, także myślę że powinno ruszyć w temacie. Będzie kasa i odłożysz coś ( 4 Miecze).

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Milosc 10pentakli krolowa bulaw.

 

Skupisz się na sobie i będziesz się czuła całkiem ok :) Ewentualnie na pierwszym planie będą sprawy rodziny. Poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Dom paz kieli

 

Będzie miło i spokojnie :). Jakiś fajnie razem spędzony czas.

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Otoczenie 4 denary

 

Zgadzam się, bez zmian. Stabilnie i spokojnie.

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Zdrowie 8 pentakli -

 

No jakieś wydatki na pewno się zaznaczają na zdrowie. Będziesz skrupulatnie i systematycznie działać w tym temacie.

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Najwazniejsze wydarzenie 8 bulaw 7 pentakli.

 

Może uda się coś, w co wcześniej włożyłaś dużo energii.

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Pasje 9pentakli

 

Przyniesie Ci dobre samopoczucie i może jakąś kasę :).

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Co robic umiar

 

Spokojnie podchodzić do wszystkiego. Zadbać o harmonię i balans.

 

W dniu 27.04.2021 o 23:36, Wildwood napisał:

Czego nie 5 bulaw

 

Nie działać pod wpływem impulsu, nie łapać kilku srok za ogon.

 

Kochana, wszystkiego dobrego w maju ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aura: as bulaw

Będzie się dużo działo, dużo energii.

 

Praca: 10 bulaw 3 denary -

Poszukiwanie pracy trochę zacznie Ci ciążyć. Będziesz tym zmęczona, ale powinna pojawić się jakaś oferta współpracy. 

 

Finanse: 6mieczy 4 miecze

Wydaje mi się, że będziesz musiała troszkę wydać na swoje zdrowie. 

 

Milosc: 10pentakli krolowa bulaw. 

Jeśli chodzi o uczucia to raczej poświęcisz czas rodzinie, zajmujesz się sobą.

 

Dom: paz kieli 

Jakieś mile wiadomosci z domu 

 

Otoczenie 4 denary 

Raczej zamkniesz się w domu, nie będziesz miała dużych kontaktów z otoczeniem 

 

Zdrowie 8 pentakli -

Będzie trzeba troszkę popracowac nad niektórymi aspektami może ćwiczenia fizyczne...

 

 

Najwazniejsze wydarzenie: 8 bulaw 7 pentakli.

Twoje plany długoterminowe w końcu przyspieszą. 

 

Pasje 9pentakli 

Będziesz miała czas i okazje po temu, aby się zająć sobą. 

 

Czego nie 5 bulaw

nie rywalizować, nie kłócić się. Skup się na sobie po prostu 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej. Wracam z weryfikacja

Aura : as bulaw generalnie wcale nie tryskalam energia. Przez duza czesc mca mialam strasznego dola ktory mi uniemozliwial wykonywanie swoich celow. Naprawde ciezkk mi bylo robic rzeczy nawet ktore lubie. Moze chodzi o pomysl na pewien projekt dlugofalowy. Poczynilam pewne kroki ale narazie brak mi sprzetu i umiejetnosci zeby go wykonac. ale mam caly cz to z tylu glowy.

 

Praca 10bulaw 3 denary-  juz nawet nie szukalam a tez nic sie nie trafilo.

 

Finanse 6 mieczy 4 mieczy

Ogolnie to wydalam troche na zabieg na twarz. Byl drogi a musze powtorzy jeszcze 2 razy. Mialam tez wydac na kursy ale skrypt mnie rozczarowal i sie nie zdecydowalam. Ale bede sie rozgladac za czyms nowym. Zaczelam sie tez interesowac alternatywnymi zrodlami dochodu, ekonomia itp

 

Milosc 10 den krolowa bulaw to wogole nie byl temat moich rozmyslan. Bardziej zajelam sie sama soba i swoimi sprawami.

 

Dom paz kielichow nie wiem co oznacza bo relacje moze byly bez wiekszych klotni ale raczej oschle

 

Otoczenie 4 denary - tak jak Nastek napisal - glownie siedzialam w domu

 

Zdrowia 8 denarow - mialam telewizyte i dostalam skierowanie na wiele badan bardzo drogich. Jeszcze ich nie zrealizowalam. Robilam cwiczenia na kregoslup ale malo systematycznie.

 

Wydarzenie 8 bulae 7 denarow

Moje plany dlugoterminowe odlozylam na pozniej . Poszukam innej oferty. Problemy zdrowotne tez stanely na przeszkodzie.

 

9 pentakli - nie realizowalam pasji w takim wymiarze w jakim bym chciala.

 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Maj Wildwood ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...