Skocz do zawartości

Dobro w maju :) ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie czeka dobrego w kwitnącym maju?

 

8 Mieczy Cesarz Gwiazda

 

Może mój Cesarzyna odblokuje się nieco i zacznie sypać komplementami?:P 

Gwiazda mi pokazuje miłą atmosferę, spokój i harmonię. Może być też, że postawię sobie jakiś cel.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, Lianna said:

Co mnie czeka dobrego w kwitnącym maju?

 

8 Mieczy Cesarz Gwiazda

 Jeśli 8 Mieczy wychodzi jako ta pozytywna strona to stawiam, że uda Ci się uwolnić od poczucia bezradności. A to już dużo. 
Cesarz to uparciuch. Strateg. Jeśli teoja druga połowa wyszła w tej karcie to jest szansa, że on trochę „zmięknie” i tez poczuje maj w sercu za sprawą tej Gwiazdy. 
Inna ewentualność- wracasz na swoj tron. Jesteś pełna pomysłów i chęci dowodzenia i z niczym się „nie certolisz”. Śmiało idziesz po swoje. Kto nie jest z Tobą- jest przeciwko. Gwiazda to opieka sil wyższych. Wszystko jest na prawidłowym torze- wystarczy zaufać i trochę poczekać bo szczęście jest tuż za rogiem. :) 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lianna napisał:

Co mnie czeka dobrego w kwitnącym maju?

 

8 Mieczy Cesarz Gwiazda

 

Może mój Cesarzyna odblokuje się nieco i zacznie sypać komplementami?:P 

Gwiazda mi pokazuje miłą atmosferę, spokój i harmonię. Może być też, że postawię sobie jakiś cel.

 

 

Uwolnisz się, wyfruniesz z klatki w której się zamknęłaś poniekąd irracjonalnie, tudzież z lekka z naciskiem na moje ja i koniec.  Zaczniesz być tzw. kobietą z krwi i kości pania otwartą na życie i świat....Fajne karty, wobec tego życzę ich spełnienia z całego :serce1:

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gringe napisał:

Jeśli 8 Mieczy wychodzi jako ta pozytywna strona to stawiam, że uda Ci się uwolnić od poczucia bezradności. A to już dużo. 

 

Tak, ja ją odbieram pozytywnie. To jest karta brama też ;). Cesarz jest pewny siebie i wie, czego chce. A Gwiazda to z kolei harmonia i taka łagodność. No zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

Dzięki, Kochane ! :bukiet3i:

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, adamandium napisał:

Uwolnisz się, wyfruniesz z klatki w której się zamknęłaś poniekąd irracjonalnie, tudzież z lekka z naciskiem na moje ja i koniec.  Zaczniesz być tzw. kobietą z krwi i kości pania otwartą na życie i świat....Fajne karty, wobec tego życzę ich spełnienia z całego :serce1:

 

Tak, to prawda co napisałaś. Czułam się jakby uwięziona. Mam ciężkie tranzyty, a w maju powinno być lepiej z tym :) Może też Gwiazda pokazuje, że zadbam o siebie.

Dziękuję ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, martynamarzena napisał:

Ja myślę, że chodzi o porzucenie pułapek negatywnego myślenia, Cesarz da Ci determinację żeby w tym stanie trwać, a Gwiazda doda do tej determinacji otuchy. Fajnie :)

 

Dziękuję ! :kwiatek: Właśnie ciekawe zestawienie kart. Z jednej strony twardy Cesarzyna, a z drugiej taka subtelna i delikatna Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lianna napisał:

 

Tak, to prawda co napisałaś. Czułam się jakby uwięziona. Mam ciężkie tranzyty, a w maju powinno być lepiej z tym :) Może też Gwiazda pokazuje, że zadbam o siebie.

Dziękuję ! :1s_z:

No widzisz, 8 mieczy z autopsji jest taką właśnie klatką na własne życzenie wynikające z wielu czynników. A defacto w przypływie woli i deteminacji - tu Cesarz gdy postawi na swoim to tak będzie, a Kobieta tym bardziej ;)  - zaświecisz od nowa jak Gwiazda.  Gwiazdy  nawet te co zgasły nie spalają się i długo świecą....  odnawialną energią.       :buja_oblokach:

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lianna napisał:

 

Dziękuję ! :kwiatek: Właśnie ciekawe zestawienie kart. Z jednej strony twardy Cesarzyna, a z drugiej taka subtelna i delikatna Gwiazda.

Policzyłam sumę i wyszedł mi Rydwan, jakoś też tak pasuje do "ruszenia z kopyta" po 8-mieczowych blokadach :)

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Ja także myślę, że skorzystacie oboje z mężem z faktu poluzowania obostrzeń. Może jakiś wypad w miejsce, gdzie jest woda, a może zwyczajnie gwiazda pokazuje, że się zregenerujesz, zadbasz o swoją sferę kobieca. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Lianna

Weryfikacja

 

Sądzę, że karty pokazały że mój Cesarzyna się nieco odblokował. I było trochę miłych chwil ( Gwiazda). Z drugiej strony, tak jak pisaliście- trochę się nauczyłam blokować te negatywne myślenie. Oczywiście droga jeszcze daleka, ale mam nadzieję, że idzie ku dobremu :1s_z:

Bardzo Wam dziękuję ! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Dobro w maju :) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...