Skocz do zawartości

Co dobrego? 3 miesiące ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Co dobrego mnie czeka w ciągu najbliższych trzech miesięcy?

 

VIII Siła, As kielichów, 8 kielichów (podsumowanie XV Diabeł)

 

Uporam się z negatywnymi emocjami. Czeka mnie jakaś przemiana wewnętrzna. Może nabiorę pewności siebie i przestanę powtarzać błędne schematy w życiu? (8 kielichów). Diabeł może mówić o zdrowym egoizmie i korzystaniu z życia (jedzenie, alkohol, wydawanie pieniędzy na zabawę).

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Może zapanujesz nad silnymi i gwałtownymi emocjami? 8 Kielichów to ciężkie i trudne emocje. 8 Kielichów czasem pokazuje odejście czyjeś, ale też powroty. Diabeł to silna namiętność, ale też takie uwiązanie, uzależnienie od kogoś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też mi się wydaje, że jakieś uczucia będą Tobą szarpały, Siła i As kielichów tok jakby romans i jeszcze ten Diabeł. 

Albo będziesz musiała się zmierzyć ze swoimi uczuciami, ponieważ ktoś odejdzie. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 4/29/2021 at 10:43 AM, Anastazja979 said:

 

VIII Siła, As kielichów, 8 kielichów (podsumowanie XV Diabeł

Powstrzymywanie swoich silnych emocji i uczuć oraz zostawienie ich za sobą albo nauczysz się czegoś w związku z ta sytuacją i jakby wejdziesz na nowy poziom, oddalisz się napewno fizycznie. 

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Weryfikacja: szukałam wtedy pracy i znalazłam jedną, która wydawała się ciekawa, ale kierowniczka była bardzo niemiła i stamtąd zwiałam (tak mi się kojarzy ten diabeł z podsumowania)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Co dobrego? 3 miesiące ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...