Jump to content

On chce wrócić do swojej eks żony.

Recommended Posts

Kamienneserce

Witajcie Kochani. Mam problem, który strasznie mnie przytłacza. Od ponad roku znam pewnego faceta. Ogólnie o nim to super facet,rodzinny,z zasadami,opiekuńczy, odpowiedzialny itp. Nasza znajomość była trochę burzliwa. Poznałam go gdy on był w trakcie rozwodu,ja po rozstaniu. Wyszło tak,że każdy z Nas wróciło do swoich partnerów,nie na długo oczywiście. Ja ostatecznie rozstałam się ze swoim,jego żona natomiast po chwili zdradzała go ponownie.  Kilka miesięcy temu odnowiliśmy kontakt i relacje. Zaczęliśmy się spotykać o ostatecznie zostaliśmy parą. On rozwod dostal i miało być już tylko lepiej.niestety nagle jego żonka zaczęła do niego pisać,przepraszać,prosić o wybaczenie,obiecywać itp itd. Wiadomo ze wszystko między nami się posypało a on zaczął mieć wątpliwości. Ze może ona jednak naprawdę rozumie swój błąd a raczej błędy i wielomiesięczne zdrady,że może akurat ona się zmieniła choć ludzie się nie zmieniają. Próbowałam z nim pisać i rozmawiać o tym. Wszystkie znaki na niebie i ziemii pokazują ze on ma ogromne wątpliwości. Ciągle ma w głowie ze ona pewnie dalej z kochankami pisze i się spotyka,że znowu może mu zrobić to samo,że jak pqtrzy na nią to mu się wszystko przypomina a jak miałby iść do łóżka z nią to momentalnie pojawią się w głowie myśli,że inni ją mieli. Złamała go tak ze to aż nie do pomyślenia że tak się da. Każdy z nas,jego rodzina,znajomi itp próbują mu przemówić ale szczerze brakuje nam już sił,cierpliwości i chęci bo widac ze ona mu namąciła w głowie rowno i w dodatku ma asa w rękawie czyli syna i potrafi go manipulować jak to dziecko będzie szczęśliwe jak się zejdą...Nam wszystkim pękają serca. Kocham go i mam świadomość że mogło się Nam nie udać itp I naprawdę przeżyłabym to gdyby miał kogoś innego,ale z wartościami i był szczęśliwy ale nie wyobrażam sobie tego ze może być z nią ponownie... Naprawdę chcialabym bardzo ułożyć sobie zycie z nim ale ważniejsze jest dla mnie to żeby on był szczęśliwy ale tak naprawdę. Nie wiem co mam robić. Na chwilę obecną napisalam co miałam napisać i przestałam bo brakuje mi już sił,chce mi się płakać wręcz. On ma ciągle wątpliwość za wątpliwością ale zamiast urwać z nią prywatny kontakt to jej odpisuje i sam sobie robi syf w głowie. Miał ktoś podobną sytuację albo są sposoby żeby taką osobę uchronić przed mieszaniem sobie w głowie?