Skocz do zawartości

Pytania o daleką przyszłość


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, co sądzicie o pytaniach o daleką przyszłość. Pytania, które można zweryfikować dopiero za wiele lat: czy wezmę ślub, czy będę miał dzieci, czy osiągnę coś tam i czym marzyłem, czy zamieszkam npnza granicą...

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, nastek96 napisał:

Witajcie, co sądzicie o pytaniach o daleką przyszłość. Pytania, które można zweryfikować dopiero za wiele lat: czy wezmę ślub, czy będę miał dzieci, czy osiągnę coś tam i czym marzyłem, czy zamieszkam npnza granicą...

ja bylam u wrozki. Przepowiedziala przyszlosc daleko i bliska bardzo trafnie. Jedyne co niezgadza sie czas realizacji wrozny. Ale tu wiadomo trudno okreslic. Byc moze gdyby wrozki mialy odpowiednia wiedze astrologiczna potrafilyby okreslac go o wiele trafniej. 

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Uważam,że energia się bardzo szybko zmienia i bardzo trudno przewidzieć,co się wydarzy u danej osoby za wiele lat.Na pewno każdy człowiek ma jakieś takie wydarzenia kluczowe,które są mu pisane i być może nie da się ich zmienić.Jednak większość rzeczy jest zmienna.Poza czasem jest tak,że Góra nie chce,aby człowiek wiedział o pewnych rzeczach i wtedy żadna wróżka mu pewnych rzeczy nie przepisie.Bywa też tak,że Góra wręcz chce nam pokazać przyszłość i wtedy mamy np.sny prorocze lub wizje.A jeśli chodzi o sprawdzalność wróżb to uważam,że najbardziej sprawdza się najbliższy czas.Im dalej tym trudniej przewidzieć,bo jak napisałam energia cały czas krąży.Energia to żywy i zmieniający się taki jakby ,"twór"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

Też byłam u wróżki wiele lat temu, jeszcze na studiach. Wybrałyśmy się z koleżanką do jednej starszej pani z „z polecenia” naszej znajomej. I też babinka powiedziała mi o rzeczach odnoszących się bardziej do dalekiej przyszłości niż do bieżącej sytuacji. Twierdziła, że ciemnowłosy mężczyzna nie będzie ze mną szczery, nie jest tym za którego się podaje( mogło chodzi o mojego ex u którego zaburzenia psychiczne uaktywniły się po wielu latach od poznania się). Powiedziała mi, że mój mąż będzie blondynem( był brunetem)i będzie związany z zagranicą( wyjechaliśmy oboje) oraz, że temu nieszczeremu brunetowi( czyli jednak ex)coś się stanie, ja jednak będę bezpieczna bo czuwa nade mną opatrzność. Do tego twierdziła, że jest niebezpieczeństwo nad kołyską - aby uważać na dziecko. 
To tak w telegraficznym skrócie. Nie do końca mam wrażenie to się sprawdziło - gdzieś tej babińce dzwoniło tylko nie w tym kościele :obled:

Osobiście uważam, że karty( przynajmniej moje) nie wybiegają dalej niż bieżący rok kalendarzowy. A takie dalekie predykcje można pod wszystko podpasować i naciągnąć. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skomplikowana sprawa. W tarocie wiem, że wszyscy polecają wróżby na okres nie dłuższy niż rok. 

Ale wróżki, które wróżą z kart cygańskich zawsze wybiegają jakoś dalej. Może to zależy od narzędzi z których korzystamy czytając przyszłość: tarot, karty klasyczne, runy, jasnowidzenie...

Albo takie wróżenie dłoni, można z niej wyczytać ilość związków, dzieci i różne inne rzeczy. Więc można przewidzieć tą przyszłość, czy nie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
18 minutes ago, nastek96 said:

Albo takie wróżenie dłoni, można z niej wyczytać ilość związków, dzieci i różne inne rzeczy. Więc można przewidzieć tą przyszłość, czy nie?

Teoretycznie na dłoni masz zapisane to, ci jest Ci pisane( związki, dzieci , długość życia) - jo ale więcej w tym temacie musiałby się wypowiedzieć jakiś człowiek wróżący z dłoni. Choć to teraz raczej mało popularna sprawa...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
24 minuty temu, nastek96 napisał:

No właśnie skomplikowana sprawa. W tarocie wiem, że wszyscy polecają wróżby na okres nie dłuższy niż rok. 

Ale wróżki, które wróżą z kart cygańskich zawsze wybiegają jakoś dalej. Może to zależy od narzędzi z których korzystamy czytając przyszłość: tarot, karty klasyczne, runy, jasnowidzenie...

Albo takie wróżenie dłoni, można z niej wyczytać ilość związków, dzieci i różne inne rzeczy. Więc można przewidzieć tą przyszłość, czy nie?

W teorii można przewidzieć przyszłość.W praktyce niekoniecznie to się udaje.Myślę,że nie wszystkie wróżby z ręki się sprawdzają.A metod jest setki.Chanellingi,autohipnoza,jasnowidzenie i tak można w nieskończoność wymieniać.Pytanie do kronik Akashy,pytania kwantowe,test Hawkinsa,test wszechświata,sny prorocze.Jest mnóstwo technik,gdzie nie potrzeba kart,wahadełek i innych narzędzi.Wszyscy chcą znać przyszłość.Wg mojego głębokiego przeczucia czasem chociazbyśmy bardzo chcieli  nie zostanie nam przedstawiona wizja przyszłości.Po prostu Siła Wyższa uważa,iż "książka",której nie znamy zakończenia jest o wiele ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
22 minuty temu, Gringe napisał:

Teoretycznie na dłoni masz zapisane to, ci jest Ci pisane( związki, dzieci , długość życia) - jo ale więcej w tym temacie musiałby się wypowiedzieć jakiś człowiek wróżący z dłoni. Choć to teraz raczej mało popularna sprawa...

 

Nie do końca tak jest. Kiedyś siedziałam trochę w chiromancji. Zastrzegam, że nie jestem żadnym ekspertem w tej dziedzinie. Jest zapisany pewien potencjał, tak jak w astrologii. Linie na dłoni się zmieniają, np obserwowałam u siebie, jak mi się zmienia kształt linii związku. Pojawiają się też nowe linie, to jest jakby proces.

Z linią życia też nie tak, że im dłuższa, tym dłuższe życia. Ona pokazuje naszą energie, witalność bardziej.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 minutes ago, Lianna said:

 

Nie do końca tak jest. Kiedyś siedziałam trochę w chiromancji. Zastrzegam, że nie jestem żadnym ekspertem w tej dziedzinie. Jest zapisany pewien potencjał, tak jak w astrologii. Linie na dłoni się zmieniają, np obserwowałam u siebie, jak mi się zmienia kształt linii związku. Pojawiają się też nowe linie, to jest jakby proces.

Z linią życia też nie tak, że im dłuższa, tym dłuższe życia. Ona pokazuje naszą energie, witalność bardziej.

Gdzieś czytałam, że jedna dłoń pokazuje nam nasz potencjał a druga to, co sami wypracujemy :) 

Dobrze, że jest tu jakaś „furtka” i nie jesteśmy na wszystko z góry skazani. 
Choc, nawiazując do astrologi - pewnych rzeczy nie przeskoczymy ponad to, co daje nam potencjał urodzeniowego horoskopu. Kwestia odczytania go w prawidłowy sposób( bo dochodzą tez gwiazdy stałe, planetoidy i punkty arabskie). 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
14 minut temu, Gringe napisał:

Gdzieś czytałam, że jedna dłoń pokazuje nam nasz potencjał a druga to, co sami wypracujemy :) 

Dobrze, że jest tu jakaś „furtka” i nie jesteśmy na wszystko z góry skazani. 
Choc, nawiazując do astrologi - pewnych rzeczy nie przeskoczymy ponad to, co daje nam potencjał urodzeniowego horoskopu. Kwestia odczytania go w prawidłowy sposób( bo dochodzą tez gwiazdy stałe, planetoidy i punkty arabskie). 

 

Co do chirologii. Żyją osoby, które mają wiele dzieci np. dajmy na to osiem. No ale jednak nikt nie ma tyle linii na dłoni w tym miejscu !

Co do astrologii- konia z rzędem temu, kto dopatrzy się w kosmogramie Elziabeth Taylor jej ośmiu małżeństw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo żałuję, że to mało popularne. 

Mi się wydaje, że możemy poznać przyszłość, ponieważ mamy wolną wolę i jeśli chcemy to możemy się dowiedzieć , ale ze wszystkimi konsekwencjami, włącznie z tym, że najzwyczajniej w świecie znając ją możemy ją zmienić. 

Ja właśnie czytałem, że linie na naszej dłoni praktycznie się nie zmieniają. Proporcje naszych linii zostają takie same, dlatego nie ma znaczenia, czy wróżymy z dłoni osoby, która ma lat 20, czy 40. 

Nie mamy 8 linii, ale linie układają się odpowiednio wskazując na wielodzietność. 

Tutaj różnie się wypowiadają, co oznacza prawa dłoń, a co lewa. Niektórzy uważają, że należy je czytać razem inni, że osobno. 

Hmm, może jest na forum jakaś wróżka, która się tym zajmuje?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
3 minuty temu, nastek96 napisał:

Ja właśnie czytałem, że linie na naszej dłoni praktycznie się nie zmieniają. Proporcje naszych linii zostają takie same, dlatego nie ma znaczenia, czy wróżymy z dłoni osoby, która ma lat 20, czy 40. 

 

No na własnym przykładzie nie mogę się zgodzić. Tak jak pisałam- widzę zmiany w kształcie linii, pojawiają się też nowe linie,których wcześniej nie miałam, tak samo znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
3 godziny temu, nastek96 napisał:

Hmm, może jest na forum jakaś wróżka, która się tym zajmuje?

 

Dawno temu były wątki i ludzie wrzucali foty dłoni, ale to chyba usunięto. Trzeba by Ismer zapytać :)

 

Edit

 

Takie coś znalazłam https://ezoforum.pl/topic/5730-a-może-ci-powiem-kim-jesteś/?tab=comments#comment-55593

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Ja miałam wiele razy czytaną przyszłość ale tak naprawdę bardzo niewiele się sprawdziło, czy to było czytane na rok czy więcej. Bardziej się chyba sprawdza ja to coś jest już u nas w rzeczywistości, wtedy możemy pytać i jest większa szansa na trafniejszą prognozę, tak wynika z moich obserwacji. A tak to jest zgaduj zgadula. No i mamy wolną wolę więc jeśli ktoś powie, będzie tak, a nam to coś nie odpowiada to juz przyszłość może się zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HopeNot napisał:

Bardziej się chyba sprawdza ja to coś jest już u nas w rzeczywistości, wtedy możemy pytać i jest większa szansa na trafniejszą prognozę, tak wynika z moich obserwacji.

Też mi się tak wydaje. Ja byłam u wróżki 1,5 roku temu pierwszy (i jedyny) raz i jak do tej pory z całej wróżby na 2 lata spełniło mi się, że na zeszłą wiosnę poszłam pracować do "miejsca gdzie jest dużo ludzi" Xd Cały czas czekam na bruneta z mieszkaniem, który mi zawróci w głowie i będę się chciała rozwieść :sark:Żałuję, że nie zapamiętałam konkretnych kart, to bym sobie sama teraz porozkminiała. Poza tym jakość wróżby też zależy od wiedzy i jakiegoś takiego obycia wróżącego. Pytałam tej wróżki o bliską mi osobę, która się zmagała z uzależnieniem od narkotyków, była wtedy w trakcie leczenia w ośrodku. Babka w ogóle nie miała pojęcia o narkotykach i czym jest uzależnienie. Pomijam kwestię, że wróżba pod tytułem "jeszcze 2 lata będzie się zmagać z tym" na razie średnio się sprawdza, bo rzeczona osoba od tego czasu ciągle jest trzeźwa (odpukać). Chyba, że to tak średnio precyzyjnie miało wyjść właśnie :P

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Lepiej do nich nie chodzić, potem człowiek się wkurza że takich głupot słuchał i pieniądze jeszcze na to wydał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lianna, nie będę się upierał przy swoim. Po prostu z tego co czytałem to te główne linie nie zmieniają się w taki sposób, aby zmienić odczyt. 

Fajnie, gdyby znalazła się taka wróżka tu na forum. Bo samemu to ciężko. Niby można, ale ciężko tak bez doświadczenia. Bez kogoś kto podpowie. 

Ja akurat mam inne doswiadczenie z kartami. Uważam, że prognozy faktycznie się sprawdzają, ale mam doświadczenie tylko z tymi do roku czasu. 

Ogólnie jak najbardziej znając przyszłość możemy ją zmienić, choć nie zawsze. 

A co do wróżek trzeba też wziąć pod uwagę, że niektóre to oszustki. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka...

Są osoby, którym ciężko wróżyć i nie ważne czym i kto to i tak głupoty wychodzą. :_bezradny:

Mnie bardziej sprawdzają się wróżby - karty jeśli sama sobie wróże... osoby nawet doświadczone, które stawiały mi karty na różne pytania (nawet krótki okres) niekoniecznie się sprawdzały...

 

Sposobów wróżenia jest wiele... jeśli ktoś zajrzy do Kronik Akaszy to tam podobno jest wszystko... tylko trzeba umieć i musi być nam 'pozwolone'.

 

Myślę więc, że nie ma reguły.

 

Co do czytania z dłoni to linie się zmieniają. Przynajmniej takie moje doświadczenie. Czy na tyle by znacząco zmienić odczyt? Nie mam pojęcia. Kilka razy podchodziłam do tematu (podobnie jak do numerologii) i jakoś na dłużej nie byłam w stanie w tym siedzieć. Szczególnie, że co źródło to trochę inne podejście.

W astrologii też podobno dużo można odczytać... ale nie się nie znam za bardzo więc się nie wypowiem. Zawsze mam wrażenie, że w swoim kosmogramie mam same "przeciwności" (jestem taka i taka ale zarazem taka i taka i to właściwie powinno się wykluczać). :szoking:Nie ma co tu w ogóle mówić o próbie przepowiedzenia przyszłości z niego...:czarow:

Edytowane przez Mana
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Tak sobie myślałam o tym trochę i to trochę tak, jakby ktoś mnie poprosił o analizę solariusza, który będzie za np. za 10 lat? Czy któryś astrolog się tego podejmie? Przecież energia się zmienia, my się zmieniamy, wszystko płynie :P. Mam koleżankę astrolog, która ma nawet spore opory, aby robić analizy solariusza rok do przodu...

Co do kart- miałam wróżone do 5 lat i mało się sprawdziło tak szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
20 minutes ago, Lianna said:

Tak sobie myślałam o tym trochę i to trochę tak, jakby ktoś mnie poprosił o analizę solariusza, który będzie za np. za 10 lat? Czy któryś astrolog się tego podejmie? Przecież energia się zmienia, my się zmieniamy, wszystko płynie :P. Mam koleżankę astrolog, która ma nawet spore opory, aby robić analizy solariusza rok do przodu...

Co do kart- miałam wróżone do 5 lat i mało się sprawdziło tak szczerze.

Co do kart to różnie to bywa choć ...jak byłam nastolatką to wróżyłam mojej mamie ślub( ze zwykłej talii)w dalekiej przyszłości. Nie było wtedy mowy o określonych datach ale przez dłuższy czas jak kładłam jej rozkład to powtarzał się ten sam motyw i oznaczał ślub. Faktycznie, mama po około 10 latach od tamtego momentu poznała swojego przyszłego męża i się pobrali. 
A jeśli chodzi o horoskopy to już bardziej można przewidzieć kolejne 5 lat( dłuższy okres nakłada zbyt wiele opcji do interpretacji horoskopu, tak według mnie). Dla przykładu, kiedy urodziłam dziecko to kilka godzin później patrzyłam w jego horoskop i zobaczyłam w nim moje rozstanie z mężem( co potwierdziło tez sprawdzenie horoskopów mojego i exa). Wiedziałam, że pełnia progresywna na osi MC/IC to nie będzie banał.

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Na przykład w progresji hipnotycznej możemy się przenieść do przyszłości w tym życiu,a nawet do przyszłych wcieleń.Tylko pytanie,czy w trakcie takiej sesji nie wyjdą same bajki.Trzeba mieć trochę rozsądku.Generalnie karty i czy inne metody ezoteryczne powinny służyć jako wskazówka na najbliższy czas i jeszcze należy mieć do tego dystans i samemu podejmować decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem o tym, że czasem energetyka wróżki i osoby pytającej może się kłócić. I nie da się wtedy wróżyć. 

Słyszałem o kronikach Akaszy, ale myślałem, że to jakaś legenda. Nie wiedziałem, że naprawdę można wróżyć. 

Słyszałem o regresji kiedy przenosimy się poprzednich wcieleń. Ale nie słyszałem również aby można było się przenieść do przyszłości.

A jak to wygląda w Astrologii? Myślałem, że to właśnie dość dokładna metoda, ponieważ można zbadać dokładnie jak będą się poruszały gwiazdy np za 10 lat. Czy ja mam mylne wyobrażenie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

To po prostu skontaktuj się z jakimś doświadczonym,profesjonalnym astrologiem i poproś o diagnozę na 20,30,40 lat i zobaczysz ile ci się sprawdzi.Przetestuj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
9 godzin temu, nastek96 napisał:

Też słyszałem o tym, że czasem energetyka wróżki i osoby pytającej może się kłócić. I nie da się wtedy wróżyć. 

Słyszałem o kronikach Akaszy, ale myślałem, że to jakaś legenda. Nie wiedziałem, że naprawdę można wróżyć. 

Słyszałem o regresji kiedy przenosimy się poprzednich wcieleń. Ale nie słyszałem również aby można było się przenieść do przyszłości.

A jak to wygląda w Astrologii? Myślałem, że to właśnie dość dokładna metoda, ponieważ można zbadać dokładnie jak będą się poruszały gwiazdy np za 10 lat. Czy ja mam mylne wyobrażenie?

 

Profesjonalny astrolog pyta o sytuację życiową klienta, co ma wpływ na interpretację. No nie wiem, ja się nie spotkałam z prognozą astrologiczną 30 lat do przodu. Mówię o jednostkach. Może profesjonalny astrolog musiałby się tu wypowiedzieć. Może ja się mylę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
7 minutes ago, Lianna said:

 

Profesjonalny astrolog pyta o sytuację życiową klienta, co ma wpływ na interpretację. No nie wiem, ja się nie spotkałam z prognozą astrologiczną 30 lat do przodu. Mówię o jednostkach. Może profesjonalny astrolog musiałby się tu wypowiedzieć. Może ja się mylę :P

Profesjonalny astrolog mówi o przyszłości do 10 lat - tak przynajmniej mówiła nam na kursach Miłka Krogulska i Iza Podlaska :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się skonsultować, ale odpowiedź będę miał za 20 lat, czy się sprawdziło. A.potrzebuje jej teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Mógłbym się skonsultować, ale odpowiedź będę miał za 20 lat, czy się sprawdziło. A.potrzebuje jej teraz :)

Aby zweryfikować wróżbę musi upłynąć czas na jaki ta wróżba została postawiona.To jest chyba logiczne,że nie dostaniesz potwierdzenia teraz.Jak stawiasz wróżbę na 3 dni to weryfikujesz po upływie 3 dni.Jak postawisz na dwadzieścia lat to weryfkujesz po upływie 20 lat.A zauważ,że nawet te wróżby na 3 dni czasem nie sprawdzają się.To jak chcesz postawić na 20 lat.Nie ma żadnego sposobu,aby przed upływem czasu zweryfikować wróżbę.No chyba,że wehikuł czasu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest logiczne, jasne.

Ale jak pytam, czy stawianie kart na daleką przyszłość ma sens, to raczej nie mogę czekać 20 lat, tylko muszę się oprzeć na doświadczeniu innych osób. Jeśli chciałbym powróżyć innym osobom na dłuższy okres czasu to nie mogę czekać 20 lat, muszę się po prostu poradzić innych osób.

Z mojego doświadczenia na pewno sprawdzają się wróżby do roku czasu. 

Jedna sprawdziła mi się na 4 lata. Ale to było pytanie o okres studiowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Jest logiczne, jasne.

Ale jak pytam, czy stawianie kart na daleką przyszłość ma sens, to raczej nie mogę czekać 20 lat, tylko muszę się oprzeć na doświadczeniu innych osób. Jeśli chciałbym powróżyć innym osobom na dłuższy okres czasu to nie mogę czekać 20 lat, muszę się po prostu poradzić innych osób.

Z mojego doświadczenia na pewno sprawdzają się wróżby do roku czasu. 

Jedna sprawdziła mi się na 4 lata. Ale to było pytanie o okres studiowania.

 

 

Bo wróżby na konkretne pytania lepiej się sprawdzają niż ogólne.Nie,nie ma sensu stawiać kart  np.20 lat do przodu.To o co dziś byś zapytał za ileś lat nie będzie dla ciebie istotne.Będziesz innym człowiekiem.No może do kilku lat maks to by jeszcze miało jakikolwiek sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...