Skocz do zawartości

telefon czy aparat? ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zadowolenie po kupnie:

Aparatu: krol mieczy slonce krolowa kieli

No  w krolu widac ze bede musiala duzo analizowac i nauczyc sie w zwiazku z obsluga. W sloncu to zarysowuje sie optymizm i kreatywnosc. Krolowa kielichow niby dobra na dzialanosc artystyczna ale jednak gdy chodzi o technike to sie  gubi. Moze byc rozczarowana.

 

Telefonu z aparatem: Krol denarow 10 kielichow 9 denarow.

Moze tu bardziej sie zarysowuje zadowolenie. 10 kielichow i 9 denarow. tylko ten krol monet jets troche zagadkowy w tym kontekscie. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Będziesz dużo wiedziała o tym aparacie, sporo się naczytasz. Jednak będziesz finalnie miała mieszane odczucia, trochę może być rozczarowanie w tej Kielichowej, choć Słońce obok łagodzi odrobinę.

 

Może Król Denarów pokazuje, że więcej zapłacisz po prostu za aparat z telefonem. Na pewno dostarczy Ci wiele radości, miłych chwil. 9 Denarów- może przyda Ci się w Twoim hobby.

 

Moim zdaniem karty lepsze na telefon z aparatem.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, Wildwood said:

Moje zadowolenie po kupnie:

Aparatu: krol mieczy slonce krolowa kieli

Ja tu nie widzę rozczarowania zakupem. Króle są zdecydowane, a Mieczowy jest ogarnięty myślowo. Słońce rozpromienia karty obok, karty negatywne tracą swoj niesprzyjający wydźwięk. Królowa Kielichów skupiona jest na uczuciach - myślę też, że jest usatysfakcjonowana emocjonalnie( posiadaniem aparatu fotograficznego).

Z sumy jest Słońce. 
 

1 hour ago, Wildwood said:

Telefonu z aparatem: Krol denarow 10 kielichow 9 denarow.

W obu przypadkach masz Króla - przy czym Monetowy jest bardziej „szpanerski”, on dysponuje tym, co najlepsze, co wzbudza podziw otoczenia. I o ile Król Mieczowy jest bardziej nastawiony na posiadanie wiedzy( jak obsługa aparatu fotograficznego - tu możesz być specem) o tyle ten Monetowy będzie podziwiany za fajny aparat telefoniczny. 10 Kielichów- zakup zdecydowanie uraduje Twoje serce a 9 Denarów - pomoże Ci być bardziej niezależną. 
Z sumy jest Umiarkowanie. 
Podsumowując - żaden rozkład nie jest zły, w każdym coś zyskasz i zaspokoisz serce, kwestia tego, co czujesz bardziej i na czym Ci bardziej zależy. 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
17 godzin temu, Wildwood napisał:

Moje zadowolenie po kupnie:

Aparatu: krol mieczy slonce krolowa kieli

Generalnie to nie są złe karty. Król Mieczy - lotny umysł, fachowiec w swojej dziedzinie, dużo będziesz wiedziała na temat aparatu. Myślę, że będzie miał sporo przydatnych funkcji, a oprócz tego więcej z niego "wydusisz" niż ze standardowego telefonu z aparatem, bo pewnie i nad głębią i przesłoną i innymi bajerami będziesz mogła popracować w sposób dokładny. Słońce jako karta AW (jedyna w tym rozkładzie) też zdradza szczęście, zadowolenie, spełnienie marzeń, pracowanie nad swoim hobby. Królowa Kielichów podchodzi emocjonalnie, ale jeśli potrzebne Ci to do rozwijania pasji, tworzenia sztuki no to Królowa Kielichów jest u siebie w domu, bo sztuka ma przecież wywoływać emocje :) Z sumy Księżyc, który sygnalizuje, że jest to Ci potrzebne do wyższych niż przyziemnych celów. Możesz czuć się nieco zagubiona w gąszczu wielu modeli aparatów.

 

17 godzin temu, Wildwood napisał:

Telefonu z aparatem: Krol denarow 10 kielichow 9 denarow.

Widać, że tu chodzi o jakiś droższy model, który na pewno da Ci zadowolenie ego, utopisz w nim parę stówek. Wiadomo, że z samego aparatu fotograficznego nie zadzwonisz, a tutaj masz połączenie kilku cech :) Z sumy jest Umiarkowanie, więc połączysz w nim przyjemne z pożytecznym.

Decyzja należy do Ciebie co jest w tym przypadku dla Ciebie istotniejsze :)

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że obie opcje są interesujące. Pierwsza bardziej profesjonalna i artystyczna, druga bardziej praktyczna. Też kiedyś miałam ten dylemat i wybrałam telefon z aparatem. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Aleister napisał:

Wygląda na to, że obie opcje są interesujące. Pierwsza bardziej profesjonalna i artystyczna, druga bardziej praktyczna. Też kiedyś miałam ten dylemat i wybrałam telefon z aparatem. 

I co wybralas???

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Wildwood napisał:

Moje zadowolenie po kupnie:

Aparatu: krol mieczy slonce krolowa kieli

 

 

Telefonu z aparatem: Krol denarow 10 kielichow 9 denarow.

Obydwa to dobre wybory. Każde z nich wiążą się z innym zadowoleniem. Nie widać tu rozczarowania.

W sumie po tych kartach nie wiedziałabym co wybrać :mysli:

Druga opcja bardziej znana i praktyczna... może też ekonomicznie bardziej zadawalająca.

W pierwszej widać wolność, nowe pomysły, zadowolenie, "oświecenie", przypływ pozytywnej energii, rozmarzenie.

 

:bezradny:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Moje zadowolenie po kupnie:

Aparatu: krol mieczy slonce krolowa kieli

 

 

Telefonu z aparatem: Krol denarow 10 kielichow 9 denarow.
 

Pierwszy wybór bardzo dobry na rozwijanie pasji. W królu mieczy widać ze trzeba będzie ogarnąć go technicznie. Reszta karta pokazuje satysfakcję i rozwijanie pasji związanej z fotografia. 
 

Druga opcja pokazuje duże zadowolenie z telefonu który jest lepszym modelem i droższym od przeciętnych. Krol monet mówi ze to praktyczny zakup, a 9 monet fajny gadżet. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

 

Moje zadowolenie po kupnie:

Aparatu: krol mieczy slonce krolowa kieli

 

 

Telefonu z aparatem: Krol denarow 10 kielichow 9 denarow.
 

Pierwszy wybór bardzo dobry na rozwijanie pasji. W królu mieczy widać ze trzeba będzie ogarnąć go technicznie. Reszta karta pokazuje satysfakcję i rozwijanie pasji związanej z fotografia. 
 

Druga opcja pokazuje duże zadowolenie z telefonu który jest lepszym modelem i droższym od przeciętnych. Krol monet mówi ze to praktyczny zakup, a 9 monet fajny gadżet. 

Masz bana jakiegos ze caly tekst jest jaks jasny? i powiadomienia nie dostalam se mnie zacytowalas.

 

No dziewczyny teraz to sie sklaniam ku 1 opcji. Zakup bylby przyszlosciowy ale drozszy.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wildwood napisał:

Masz bana jakiegos ze caly tekst jest jaks jasny? i powiadomienia nie dostalam se mnie zacytowalas.

 

No dziewczyny teraz to sie sklaniam ku 1 opcji. Zakup bylby przyszlosciowy ale drozszy.

Nie wiem o co chodzi z banem. 
 

Zgadzam się pierwsza opcja to inwestycja w siebie i w pasje.

Druga to fajny i przydatny gadżet. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 5/4/2021 at 2:40 PM, Wildwood said:

Moje zadowolenie po kupnie:

Aparatu: krol mieczy slonce krolowa kieli

Mieczowy moze wskazywac na poczatku ze porzadnie przeanalizujesz co ci sie oplaca jak i rowniez typ aparatu i zrobisz to profesjonalnie. Reszta kart bardzo kreatywna, nawet bym powiedziala ze twoja kreatywnosc jeszcze bardziej sie rozwinie i jeszcze bardzej polubisz fotografowanie. 

 

On 5/4/2021 at 2:40 PM, Wildwood said:

elefonu z aparatem: Krol denarow 10 kielichow 9 denarow.

Tu sie praktycznosc pojawia, tak to widze, takie plytkie zadowolenie, troszke szpanowanie nowym gadzetem wsrod bliskich, nowych komplementow bys dostala ale tu brak rozwoju kreatywnosci jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 hours ago, Wildwood said:

Masz bana jakiegos ze caly tekst jest jaks jasny? i powiadomienia nie dostalam se mnie zacytowalas.

 

No dziewczyny teraz to sie sklaniam ku 1 opcji. Zakup bylby przyszlosciowy ale drozszy.

@zakretka23 - no mnie to tez zastanawiało czemu Twoje wpisy takie “wyjaśnione”. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, zakretka23 napisał:

Nic o tym nie wiem, swoje wpisy widzę normalnie 

Twoj wpis jest caly rozjasniony. Jakby za mgla. Juz jakis czas temu to zauwazylam ze Twoje wpisy takie sa.  No i nie dostaje powiadomien od Ciebie ze mnie zacytowalas. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wildwood napisał:

Twoj wpis jest caly rozjasniony. Jakby za mgla. Juz jakis czas temu to zauwazylam ze Twoje wpisy takie sa.  No i nie dostaje powiadomien od Ciebie ze mnie zacytowalas. 

Zapytam administratora :mysli:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Weryfka: zdecydowalam sie na nowy telefon poniewaz stary mi sie popsul. Faktycznie aparat w telefonie wydaje sie miec malo funckji i  lepiej byloby kupic profesjonalny aparat pod tym wzgledem. Z drugiej strony wcale nie mam jakiejs zajawki  na fotografowanie. Poza tym telefon jest sredni. Udalo mi sie go kupic taniej na blackfriday. Napewno nie jest szpanerski ale tez nie najtanszy. Chyba na moje obecne potrzeby jest wystarczajacy. 

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na telefon czy aparat? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...