Skocz do zawartości

Co przyniesie mi bliższe poznanie tej osoby?


Roulette

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie znajomości "rwanej", tj. raz jest, raz jej nie ma. Jest to relacja czysto koleżeńska, jednak taka, która w jakiś sposób jest dla mnie ważna, ponieważ takiego porozumienia, jak z tą osobą nie miewam zbyt często z innymi ludźmi i jest dla mnie bardzo rozwojowa. Cenię zdanie tej osoby. Dodam, że z początku ja podchodziłam z większą  rezerwą do tej osoby, ponieważ robię tak nawet gdy kogoś lubię - taka cecha charakteru, a ta osoba bardzo nieśmiało próbowała chyba wejść w strefę znajomości nie tylko w środowisku pracy (jesteśmy płci przeciwnej + ja jestem w związku). Jednak widziałam,że mamy podobne charaktery i te subtelności były dla mnie bardzo czytelne. Ja również chciałam nawiązać znajomość, ale zauważyłam, że tamta osoba zaczęła się wycofywać. Nie miała powodów, bo w sumie nic między nami nie było inaczej. Rozmawialiśmy, jak wcześniej, ale tym razem to ja zaczęłam wykazywać inicjatywę, bo do tej pory jakoś nic z jego inicjatywy nie wyniknęło. Zatem zadałam poniższe pytania:

 

Dlaczego ta osoba postanowiła z początku wejść ze mną w bliższą znajomość?

1. 9 Kielichów, 4 Kielichów, Królowa Buław - Była znudzona swoim dotychczasowym towarzystwem, szukała kogoś do imprezowania i zauważyła, że mam osobowość która wpasowywałaby się w klimat tej osoby, plus mogła wchodzić w to jakaś atrakcyjność, bo KB jest zwykle w jakiś sposób atrakcyjna.

2. Dlaczego ta osoba przestałą wykazywać inicjatywę?

Paź Mieczy, Paź Kielichów, 6 Kielichów - Myślę, że oboje przedstawiamy innych Pazi - zabijcie mnie,ale siedzę i piszę kolejną historię, która brzmi po prostu bez sensu w związku z tymi kartkami. Siedzę i siedzę, myślę i myślę i nic nie wymyślam. 6 Kielichów sugeruje, że może kogoś mu przypominam i z tego powodu postanowił uciąć sympatyczną atmosferę Pazia Kielichów.

 

Zadałam kolejne pytania, żeby zadecydować, czy mam się jeszcze w to angażować jakkolwiek, więc spytałam,co przyniosłoby każdemu z nas wejście w relacje nie czysto pracowniczą, ale i bardziej koleżeńską i karty, które mi się pokazały to:

 

dla mnie:

 

As Buław, 9 Buław, 2 Mieczy (dociągnęłam do tej 2 Mieczy kolejną kartę, bo nie zrozumiałam jej i wyszła...2 Monet)

As Buław jako zmiany, zatem być może gdyby był to wyższy szczebel znajomości, mogłoby to przynieść takie zmiany, przed którymi ja chciałabym się bronić (9 Buław) i na które nie byłabym gotowa, rzeczy, których nie chciałabym widzieć/wiedzieć (2 Mieczy), może natłok wypadków (2 Monet)

 

Dla niego przyniosłaby ta znajomość:

Gwiazda, 7 Buław, 6 Kielichów

 

Pomyślałam, że karta na pozycji 2 jest całkiem podobna, bo tutaj również jest obrona. Gwiazda to jednak pozytywna karta i widzę, że Jemu specjalnie złych rzeczy by to nie przyniosło, ale z interpretacją też mam lekki problem. Może zauroczenie(Gwiazda), przed którym by się bronił(7 Buław), bo (pomijając oczywistość) przypominałabym mu o jakiejś byłej dziewczynie (6 Kielichów) ????????? mam problem z tą 6 Kielichów.

Może ktoś się wypowie. Proszę o interpretacje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Roulette napisał:

Dlaczego ta osoba postanowiła z początku wejść ze mną w bliższą znajomość?

1. 9 Kielichów, 4 Kielichów, Królowa Buław -  Osoba czuła się dobrze w twoim towarzystwie, brała ze wspólnie spędzonego czasu radość i spokój. Pan łapał chwilę, bez snucia większych planów, możliwe, że w jakiś sposób go intrygowałaś, był ciekawy. Postrzegał Cię jako atrakcyjną, pewną siebie kobietę.

2. Dlaczego ta osoba przestałą wykazywać inicjatywę?

Paź Mieczy, Paź Kielichów, 6 Kielichów -dużo myśli, zastanawia się, kalkuluje emocje jakie w nim siedzą.

 

Zadałam kolejne pytania, żeby zadecydować, czy mam się jeszcze w to angażować jakkolwiek, więc spytałam,co przyniosłoby każdemu z nas wejście w relacje nie czysto pracowniczą, ale i bardziej koleżeńską i karty, które mi się pokazały to:

 

dla mnie:

 

As Buław, 9 Buław, 2 Mieczy (dociągnęłam do tej 2 Mieczy kolejną kartę, bo nie zrozumiałam jej i wyszła...2 Monet)

Pojawiłaby się szansa na pewną zmianę, ciężko wywalczoną, ale niedającą jasnego obrazu spraw. ( dla mnie 9 buław to karta walki za wszelką cenę, jesteśmy poturbowani przeżyciami, mamy już dość ale jeszcze nie poddajemy się mimo czasami braku racjonalizmu)
Prawdopodobne stanięcie przed podjęciem jakiejś decyzji, trudnej dla ciebie. W dwóch mieczach czujemy skrępowanie i nie wykonujemy żadnego ruchu, szukamy odpowiedzi w głębi siebie, pragniemy obrać jakiś kierunek, utrzymać balans- potęguje to kolejna dwójka monet.

 

Dla niego przyniosłaby ta znajomość:

Gwiazda, 7 Buław, 6 Kielichów

Pewną nadzieję, rozmarzenie i uwicie w myślach, które próbowałby odeprzeć.

 

Edytowane przez Xadfgh
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz znajomość staje się bardziej emocjonalna niż czysto koleżeńska, ale spójrzmy w karty.

 

Dlaczego ta osoba postanowiła z początku wejść ze mną w bliższą znajomość?

1. 9 Kielichów, 4 Kielichów, Królowa Buław - Na pewno sprawiasz wrażenie osoby przebojowej, wesołej i atrakcyjnej. On możliwe, że znalazł się w takim punkcie w swoim życiu, że znajomi zajęci, praca rutyna, a więc brakuje mu jakiegoś bodźca, powiewu świeżego powietrza. On potrzebuje jakiejś rozrywki, śmiechu, zabawy.

2. Dlaczego ta osoba przestałą wykazywać inicjatywę?

Paź Mieczy, Paź Kielichów, 6 Kielichów - Możliwe, że zdał sobie sprawę, że ta znajomość jedynie pozostanie na stopie koleżeńskiej, a jego wcześniejsze flirty (paź kielichów) i próby kontaktu (paź mieczy) do niczego nie prowadzą. Oczywiście pazie mogą świadczyć, że jego zapał szybko ostygł, gdyż pazie są jeszcze niedojrzałe, a także ciągle zbierające doświadczenie. 

 

Zadałam kolejne pytania, żeby zadecydować, czy mam się jeszcze w to angażować jakkolwiek, więc spytałam,co przyniosłoby każdemu z nas wejście w relacje nie czysto pracowniczą, ale i bardziej koleżeńską i karty, które mi się pokazały to:

 

dla mnie:

 

As Buław, 9 Buław, 2 Mieczy (dociągnęłam do tej 2 Mieczy kolejną kartę, bo nie zrozumiałam jej i wyszła...2 Monet)

Ja myślę, że chciałabyś i bardzo możliwe, że spychasz to trochę do podświadomości, że facet po prostu Cię kręci fizycznie, ale karty raczej radzą, abyś odpuściła i nie przekraczała żadnych granic, a tym bardziej 2 razy się zastanowiła, czy ta znajomość jest warta późniejszych zawirować. 2 monet może wskazywać o balansowaniu pomiędzy 2 opcjami, osobami, raczej dalej pokazuje znajomość tzw. szarpana...raz dobrze, raz zle.

 

Dla niego przyniosłaby ta znajomość:

Gwiazda, 7 Buław, 6 Kielichów

 

On mógłby mieć nadzieję, że znajomość się rozwinie w bardziej romantyczną relację, ale chyba ma świadomość, że jedynie musiałaby potem walczyć sam ze sobą, aby nie przekroczyć granic (6 kielichów) koleżeńskiego charakteru tej znajomości. 

 

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mezza, @Xadfgh bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi. 

Mniej więcej coś takiego przeczuwam i faktycznie, karty sugerują, że kontynuacja znajomości mogłaby przysporzyć mi jakieś niedogodności.

Dzięki!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...