Skocz do zawartości

Obrona studia ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie i konkretne pytanie. Czy do końca wrześnie uda mi się obronić pracę dyplomową?

 

Sprawiedliwość+Paź Mieczy+Śmierć+6 mieczy

 

Myślę, że nadchodzi czas podsumowania pewnego etapu. Paź mieczy to student, analityk, osoba o bystrym umyśle, a więc energia będzie sprzyjająca, aby skupić się na pisaniu pracy. Śmierć to transformacja, czyli zakończenie etapu życia studenckiego. 6 mieczy może wprost świadczyć o zdobyciu wykształcenia. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoras z kart mowi o tym ze to wrzesien. Ale ja bym te karty odczytywala na tak. Sprawiedliwosc - postepowanie zgodne z plsnem. paz mieczy - obrona. smierc - transformacja. Przemienisz sie w osobe wyksztalcona a przynajmniej nz papierkiem. 6 mieczy - przejscie do kolejnego etapu.

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 hours ago, mezza said:

Sprawiedliwość+Paź Mieczy+Śmierć+6 mieczy

Stawiam, że tak. Jeśli przyłożyła się do jej napisania to i obrona powinna pójść gładko( Sprawiedliwość- zbierzesz to, na co zasłużyłaś). Paź Mieczy tez pasuje na ucznia, aplikanta, kogoś młodego i kto się uczy. Plus ma giętki umysł. Śmierć jest tutaj dla mnie najlepiej wróżącą kartą - przechodzisz z jednego etapu do kolejnego i już nie ma powrotu( do rzeczywistości przed obroną pracy). 6 Mieczy jako karta brama i to po tak transformujące karcie jaką jest Śmierć- zmierzasz w kierunku nowych lądów a zostawiasz za sobą przeszłość. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, mezza napisał:

Czy do końca wrześnie uda mi się obronić pracę dyplomową?

 

Sprawiedliwość+Paź Mieczy+Śmierć+6 mieczy

Zdecydowanie tak, pod warunkiem, że się do tego przyłożysz (Sprawiedliwość). Reszta kart mówi o zmianie, która dokona się w Twoim wykształceniu :)

 

edit: jeśli jest taka możliwość to prawdopodobnie obronisz się w sierpniu :) 

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam, że tak. Sprawiedliwość- tyle ile pracy włożysz, takie będą rezultaty ;)  To też może być papierek. Pazik Mieczy to bardzo dobra karta na naukę. Tak, Śmierć to zakończenie pewnego etapu w życiu. Zacznie się lepszy, bo rozkład wieńczy 6 Mieczy.

Sprawiedliwość może pokazywać końcówkę września ( znak Wagi).

Trzymam kciukasy ! :koniczynka:

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Zdasz. Zadałaś pytanie w kierunku pozytywnym i sprawiedliwość odpowiada jako załatwienie tej sprawy formalnie, czyli zdanie egzaminu. Paź mieczy jest osobą dobrze przygotowana, to natura takiego detektywa, dalej dwie karty transformacji śmierć jako Koniec etapu i 6 mieczy jako zwienczenie tej nauki i pójście w nowy etap. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Raczej obronisz się. Sprawiedliwość to rozliczenie, Śmierć zakończenie już pewnego etapu w życiu. 6 mieczy jak Śmierć, zostawisz to za sobą i pójdziesz dalej.

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Obrona studia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...