Skocz do zawartości

Jaki będzie mój następny randkowicz? ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

Okay, jestem sama, nie pali mi się też do randek internetowych. Zakładając, że jeszcze chwilę pobędę na tym świecie jak również nie nastąpi koniec ludzkości w najbliższym czasie - jaki będzie mój kolejny facet z którym będę się umawiać? Wszelkie sugestie są nieocenione :) 

 

Gwiazda Rycerz Mieczy 8 Buław 

 

Co do Gwiazdy to mam trochę mieszane uczucia czy ona w ogóle jest szczęśliwa kartą - patrząc tak z perspektywy pytającego. Zakładam, że człowiek ten może być bardzo atrakcyjny a przynajmniej cieszyć się dużym powodzeniem. W Rycerzu Mieczy może być trochę awanturniczy i siejących zamieszanie wokół siebie. W najlepszym wypadku bardzo komunikatywny. No i pojawiający się od czasu do czasu w moim życiu z racji bycia Rycerzem a nie królem( partnerem). 8 Buław może mówić o bardzo energicznym mężczyźnie, co w miejscu nie usiedzi. Lubiącym komunikację wszelkiego rodzaju( u mnie 8 Buław sprawdza się najbardziej na wszelkie wiadomości, kontakty). 
Mieczowi raczej z wyglądu są szczupli niż przy ciele. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gringe napisał:

Okay, jestem sama, nie pali mi się też do randek internetowych. Zakładając, że jeszcze chwilę pobędę na tym świecie jak również nie nastąpi koniec ludzkości w najbliższym czasie - jaki będzie mój kolejny facet z którym będę się umawiać? Wszelkie sugestie są nieocenione :) 

 

Gwiazda Rycerz Mieczy 8 Buław 

 

Co do Gwiazdy to mam trochę mieszane uczucia czy ona w ogóle jest szczęśliwa kartą - patrząc tak z perspektywy pytającego. Zakładam, że człowiek ten może być bardzo atrakcyjny a przynajmniej cieszyć się dużym powodzeniem. W Rycerzu Mieczy może być trochę awanturniczy i siejących zamieszanie wokół siebie. W najlepszym wypadku bardzo komunikatywny. No i pojawiający się od czasu do czasu w moim życiu z racji bycia Rycerzem a nie królem( partnerem). 8 Buław może mówić o bardzo energicznym mężczyźnie, co w miejscu nie usiedzi. Lubiącym komunikację wszelkiego rodzaju( u mnie 8 Buław sprawdza się najbardziej na wszelkie wiadomości, kontakty). 
Mieczowi raczej z wyglądu są szczupli niż przy ciele. 

Moze byc urzeczyeistnieniem Twoich marzen. Natomiast Rycerz mieczy to nie tyle pojawi sie od czasu do czasu co jak szybko sie pojawi tak szybko zniknie. To ktos kto szybko mysli szybko dziala. Czasem szybciej dziala niz pomysli.. 8 bulaw- moze taki co  zasypuje gradem smsow i maili? Tez to taka karta romansowa mocno.  

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
27 minutes ago, Wildwood said:

Moze byc urzeczyeistnieniem Twoich marzen. Natomiast Rycerz mieczy to nie tyle pojawi sie od czasu do czasu co jak szybko sie pojawi tak szybko zniknie. To ktos kto szybko mysli szybko dziala. Czasem szybciej dziala niz pomysli.. 8 bulaw- moze taki co  zasypuje gradem smsow i maili? Tez to taka karta romansowa mocno.  

Wszystkie Rycerze pojawiają się od czasu do pory - ale fakt, może narobić galimatiasu i zniknąć :obled:

Doczytałam, że Mieczowi są szczupli by nie powiedzieć chudzi. No dobra zobaczymy - nikłe szanse by taki zawrócił mi w głowie a tu jeszcze 8 Buław plasuje na jednonocną przygodę :) Dam znać na pewno jak zrealizowały się karty.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Gwiazda może wskazywać na osobę, która nie mieszka w tej samej miejscowości. Możliwe nawet, że osoba będzie na obecną chwilę przebywa za granicą i dlatego ta znajomość będzie rozwijała się w necie (rycerz mieczy+8 buław). Jednak pytamy, kim będzie, a więc dosyć nadpobudliwy, inteligentny młody mężczyzna. Z pewnością będzie komunikatywny, o czym dwie karty o tym mówią. Człowiek czynu, który porywa się na kilka rzeczy naraz, ciągle w ruchu.

Edytowane przez mezza
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Również pomyślałam podobnie do mezza, że Pan może być oddalony od Ciebie, ponieważ Gwiazdę ciężko jest "wychwycić", jednocześnie powiedziałabym, że będzie to osoba, którą w tej karcie uznasz za wartą rozwoju relacji, będzie dla Ciebie atrakcyjna z wyglądu i charakteru ;)  Poza tym, że pierwszym skojarzeniem na rycerza mieczy jest gwałtowne pojawianie się i znikanie, to rycerzyk ten symbolizuje również odwagę i zdolności analityczne, zawziętość. Komunikatywny i inteligentny Pan, na kartach najczęściej przedstawiony jako osoba o ciemnych włosach, gdzieś czytałam, że RM to wysoki facet. Patrząc na niego (rycerza), powiedziałabym że człowiek, który nie może usiedzieć w miejscu, ciągle za czymś goniący; trochę go tu, trochę tam :D 8 buław przy mieczowym tylko potęguje cechy rozmówcy i działacza, wydaje mi się, że to mógłby być człowiek, który rzuca się bardzo w oczy, przykuwa swoim "byciem" bo te dwie karty są bardzo dynamiczne, nie ma w nich nudy ani stabilności. Skoro pytamy o to jaki jest to w jednym zdaniu powiedziałabym, że atrakcyjny Pan którego energia rozpiera ;p

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
15 godzin temu, Gringe napisał:

Gwiazda Rycerz Mieczy 8 Buław 

Poznany przez Internet, marzycielski, wszędzie go będzie pełno. Będzie bardzo gadatliwy i z głową pełną nowych planów. Szczupły, wysoki :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Inteligentny, o ciętym poczuciu humoru, może czasami trochę złośliwy. Jednocześnie miły, sympatyczny, ciepły, kreatywny, może z talentem jakimś w dziedzinie sztuki, albo typ marzyciela. Energiczny, wygadany, kontaktowy, zakręcony.

Odnośnik do komentarza

Ech, mam Rycerza Mieczy w domu - ma argument absolutnie na wszystko i bardzo ciężko iść z nim na kompromis. Rycerze Mieczy po prostu swoje wiedzą i już :) Albo potrzebują naprawdę dobrych argumentów, żeby zmienić zdanie. No i dyskusje z nimi są jak huragan, bo szybko się denerwują. 8 buław - gaduła, gaduła, gaduła. Bardzo komunikatywny. Tysiąc tematów, dygresji, opowiastek. Może mówić szybko (Rycerz mieczy + 8 buław). Natomiast Gwiazda mówi, że to będzie osoba bardzo życzliwa i dobra, mająca dużo miłości w sobie. Może być także marzycielem, który ma kreatywne zacięcie. Gwiazda mówi także o osobie spod znaku Wodnika.

Edytowane przez Sunrise009
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 8.05.2021 o 14:35, Gringe napisał:

Gwiazda Rycerz Mieczy 8 Buław 

Narcyz :D co prawda nie wyszedł paź pucharów, ale Gwiazda jeśli mówi o facecie, to pokazuje kogoś, kto robi piorunujące wrażenie, dosłownie taki błysk. Jednak Rycerz mieczy to generalnie cham... więc jak sobie połączymy gwiazdora z chamem to nam wyjdzie narcyz xD

8 buław pan lekko narwany, bardzo chcący wszystko na już, zresztą Rycerz Mieczy też jest wymuszający i idący jak taran po swoje.

  • Dobre! 1
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minutes ago, Arbogast said:

Narcyz :D co prawda nie wyszedł paź pucharów, ale Gwiazda jeśli mówi o facecie, to pokazuje kogoś, kto robi piorunujące wrażenie, dosłownie taki błysk. Jednak Rycerz mieczy to generalnie cham... więc jak sobie połączymy gwiazdora z chamem to nam wyjdzie narcyz xD

8 buław pan lekko narwany, bardzo chcący wszystko na już, zresztą Rycerz Mieczy też jest wymuszający i idący jak taran po swoje.

@Arbogast - zabrakło mi skali na emotikonkach i do tej pory nie wiem czy wybrałam właściwą. Śmiać się czy płakać. W sensie jak najbardziej ma to sens, co piszesz tylko- to wyglada na miks wszystkich moich ostatnich „niewypałów”. Ja wciąż wierzę, że nie będę tak zdesperowana( albo pijana) by skorzystać z takiej opcji jaką mi tu odmalowałeś :obled:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że będzie romantykiem. Taka artystyczna dusza, przy czym dość gwałtowny i niecierpliwy. Może mieć skłonność do sprzeczek i nieprzemyślanego działania. Raczej żywiołowy i energiczny 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 5/8/2021 at 1:35 PM, Gringe said:

Gwiazda Rycerz Mieczy 8 Buław

Gwiazda może mówić że to może być nie zbyt prędko ale tak naprawdę to wszystko zależy od nas samych. 

Myślę że przykuje Twoja uwagę najpierw swoim wyglądem, będzie jakoś się wyróżniał i błyszczał wśrod innych. Jakoś z ładnym uśmiechem mi się kojarzy. Uważam że to nie będzie typowy przystojniak bardziej szarmancki szatyn mający własne zdanie posiadający motor, wygadany, inteligentny, może Cię podrywać właśnie na gadkę. Chyba bardzo ruchliwy i komunikatywny, wzrost bardziej wysoki niż średni. Człowiek lubiący swoją przestrzeń i może podróże. Tak jak by dużo czasu spędzał na telefonie. No chyba tyle, więcej nie wycisne. Powodzenia :) .

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gringe napisał:

@HopeNot - na pewno dam znać na forum jak się jakiś pan nawinie ;) 

Trzymamy kciuki i nogi za powodzenie :aniolek: 

 

Sama jestem ciekawa stricte wyglądu  Rycka Mieczy  - mi najczęściej w realu objawiał się w chudzielcu podobnego wieszakowi o blond włosach - poobijać się można było...ale uszło :sciana:

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Napisano (edytowane)

@adamandium - kurka, nie jestem fanem facetów o takiej figurze. Wolę by miał „więcej” niż „mniej”. A ideał mojej ulubionej figury to jest Sam Smith( na teledysku Diamonds) :D ..i tak, wiem on jest gay’em ;) 

Dla mnie z kolei w interpretacji zawsze problematyczna jest Gwiazda - dziś mojej siostrze wyszła jako ciasto w karcie dnia. 
To może mam porzucić wszelkie diety i zaspokoić moje serce i ciało ciastem?.. :mysli:

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2021 o 14:35, Gringe napisał:

Okay, jestem sama, nie pali mi się też do randek internetowych. Zakładając, że jeszcze chwilę pobędę na tym świecie jak również nie nastąpi koniec ludzkości w najbliższym czasie - jaki będzie mój kolejny facet z którym będę się umawiać? Wszelkie sugestie są nieocenione :) 

 

Gwiazda Rycerz Mieczy 8 buław

W gwieździe może być ktoś kto będzie spełnieniem Twoich marzeń lub osoba która lubi błyszczeć. Rycerz mieczy to ktoś kłótliwy, musi być po jego myśli, bo on wie najlepiej. 8 buław to ktoś kogo rozpiera energia. Ja bym obstawiała kogoś szczupłego, przystojnego, młodego i mającego swoje zadanie, ale chyba nic tutaj stałego z tego nie będzie, bo rycerz robi szum u znika :)

życzę powodzenia :)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gringe napisał:

@adamandium - kurka, nie jestem fanem facetów o takiej figurze. Wolę by miał „więcej” niż „mniej”. A ideał mojej ulubionej figury to jest Sam Smith( na teledysku Diamonds) :D ..i tak, wiem on jest gay’em ;) 

Dla mnie z kolei w interpretacji zawsze problematyczna jest Gwiazda - dziś mojej siostrze wyszła jako ciasto w karcie dnia. 
To może mam porzucić wszelkie diety i zaspokoić moje serce i ciało ciastem?.. :mysli:

Nio jakoś w ten deseń  - szybki i wściekły i zaciekle czarujący  - oby nie wścieknięty. Ale niech będzie choć zaszczepiony...  :smieszne:

Zobaczymy - tymczasem czuwaj...:serce1: W razie draki kupisz jemu bukecik naryzów i białko na szesciopak ...

Edytowane przez adamandium
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2021 o 14:35, Gringe napisał:

Okay, jestem sama, nie pali mi się też do randek internetowych. Zakładając, że jeszcze chwilę pobędę na tym świecie jak również nie nastąpi koniec ludzkości w najbliższym czasie - jaki będzie mój kolejny facet z którym będę się umawiać? Wszelkie sugestie są nieocenione :) 

 

Gwiazda Rycerz Mieczy 8 Buław 

Pytasz o randkowicza i randkowicz się pokazał - Rycerz.

Gwiazda może podpowiadać, że wiążesz nadzieję z potencjalnym randkowiczem - że spełni Twoje oczekiwania. Jednak karty pokazały kogoś, kto będzie tylko na chwilę, bo Rycerz (to jednak nie Król, który zostaje ciut dłużej), szczególnie Mieczowy (żywioł powietrza) do tego określony przez szybką, gwałtowną i trwającą krótko, ognistą, impulsywną 8 Buław... więc być może nawet na jednej randce się skończy. Ale Gwiazda, jako karta ochronna może tez mówić o tym, ze powinnaś właśnie takiego kogoś spotkać, bo potrzebne Ci jest to doświadczenie, by być bliżej tego, do czego dążysz.

Ale jeśliby się ściśle ograniczyć do odpowiedzi na pytanie: jaki będzie, to czarujący - a przynajmniej robiący ogromne wrażenie na Tobie, inteligentny, lotny umysł, wyrażający wprost swoje myśli i emocje. Taki, przy którym nie sposób się nudzić - dużo się dzieje. Ogień (buławy) podsycane powietrzem (miecze). Przygotuj się na wysoooooki lot :wink:

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
7 godzin temu, Mesi napisał:

Ale jeśliby się ściśle ograniczyć do odpowiedzi na pytanie: jaki będzie, to czarujący - a przynajmniej robiący ogromne wrażenie na Tobie, inteligentny, lotny umysł, wyrażający wprost swoje myśli i emocje. Taki, przy którym nie sposób się nudzić - dużo się dzieje. Ogień (buławy) podsycane powietrzem (miecze). Przygotuj się na wysoooooki lot :wink:

Mesi, nie będę się z Tobą kłócić bo jak najbardziej przychylam się do Twojej interpretacji, Z resztą w rocznym rozkładzie jako motyw przewodni roku wyszedł właśnie Rycerz Mieczowy. Tylko się zastanawiam czemu Los uważa, że potrzebuję takiego oszołoma w życiu? Nawet na chwilę. Ostatnich dwóch panów było nieogarniętych życiowo mimo przekroczenia już czterdziestki. Dochodzę do wniosku, że tylko młodsi faceci jeszcze rokują bo starszym to chyba mózgi się lasują. 
Boziu, jak ja pragnę po prostu spokoju :( 

  • Smutny 1
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gringe napisał:

Mesi, nie będę się z Tobą kłócić bo jak najbardziej przychylam się do Twojej interpretacji, Z resztą w rocznym rozkładzie jako motyw przewodni roku wyszedł właśnie Rycerz Mieczowy. Tylko się zastanawiam czemu Los uważa, że potrzebuję takiego oszołoma w życiu? Nawet na chwilę. Ostatnich dwóch panów było nieogarniętych życiowo mimo przekroczenia już czterdziestki. Dochodzę do wniosku, że tylko młodsi faceci jeszcze rokują bo starszym to chyba mózgi się lasują. 
Boziu, jak ja pragnę po prostu spokoju :( 

Nie, nie - nie miałam na myśli oszołoma w opisie... fakt, że mieczowy uznawany jest za najbardziej konfliktowego i jest najmniej lubiany ale każdy ma swoje dobre i złe strony... buławiany np taki lubiany, gorący itd - może być przemocowcem, kielichowy może serenady śpiewać pod oknem i kwiaty pod stopy rzucać ale tych okien, pod którymi wystaje może być wiele...

A pisząc o wysokim locie miałam na myśli takie pozytywne oderwanie od ziemi...

Gwiazda to karta ochronna - a więc jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Może pobujać na prawo i lewo ale Gwiazda nie pozwoli upaść.

Tak już jest niestety...

Co do facetów po 40tce zgadzam się - im palma lekko odbija - wiesz - druga młodość, trzecie zęby :wink: to ten wiek...

:koniczynka:

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, Mesi napisał:

Co do facetów po 40tce zgadzam się - im palma lekko odbija - wiesz - druga młodość, trzecie zęby :wink: to ten wiek...

 Hahaha - dobre :D w punkt ;) 

 

Nie chciałam by wyszło, że marudzę. W sumie to każdy z Rycerzy ma swoje plusy i minusy. To samo z Królami i Cesarzem. Tyle, że nie chcę znowu dać się komuś oszukać, nabić w butelkę. Mam dziwne przeczucie, że kolejny jegomość będzie chciał podbudować swoje ego i po prostu „zaliczyć” sobie i pójść dalej. I to mnie strasznie wkurza - w sumie to już nikomu nie wierzę by miał szczere intencje :( 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • Ekspert
W dniu 8.05.2021 o 13:35, Gringe napisał:

Gwiazda Rycerz Mieczy 8 Buław 

Weryfikacja: Byłam pewna, że odpisałam w tym wątku, jestem jednak gapa :obled:

Randkowicz pojawił się na jesieni 2021 - i wszyscy w wątku mieli rację :) Jednak sytuacja potoczyła się zupełnie inaczej niż można było się tego spodziewać. 
Zapisałam się na pewien portal randkowy i poznałam pana z miejscowości oddalonej około godziny ode mnie. Faktycznie komunikacja tekstowa była intensywna i po tygodniu umówiliśmy się na kawę. Przy czym na żywo facet bardzo nie przypadł mi do gustu - stawił się na naszą kawę w swoim roboczym ubraniu. Jak się w trakcie rozmowy okazało, faktycznie bardzo energiczny i z pasją( zajmuje się nurkowaniem) ale z małym detalem - ma żonę. Nie powiedział tego na głos ale wyglądało, że starał się „sklecić” sobie romansik na boku. Ja po godzinie nie wytrzymałam i ewakuowałam się po godzinie do domu pod byle wymówką. Facet miał jeszcze tyle tupetu, że pisał mi wieczorem, „że go wystawiłam i że on liczył na dłuższy wieczor…” bo przez cały tydzień robił nadgodziny specjalnie na dzień naszej kawy( by zgrabnie zatuszować swoją nieobecność przed żoną). 
Rycerz Mieczy to straszny dyskutant, tupeciarz. Robi dużo zamętu i jest uciążliwy - zwłaszcza przez swoje pyskówki, co idealnie mi się zrealizowało. Faktycznie, w Gwieździe mogła pokazać się ta odległość która nas dzieliła ale też karta ta zawsze pokazuje mi, że pewne rzeczy zrealizują się w innej, lepszej dla mnie firmie dla mojego dobra). 
Karty były niesamowicie celne. 
aha- w 8 Buław pokazała się i intensywna korespondencja jak i podtekst seksualny ale na tym się zakończyło. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Jaki będzie mój następny randkowicz? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...