Skocz do zawartości

Życie uczuciowe w maju ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

3 karty na życie uczuciowe dla singla do końca maja

 

1.Przeszłość - Gwiazda

2.Teraźniejszość - As Mieczy

3.Przyszłość - Królowa Kielichów 

 

1.Pokazała się bardzo bliska przeszłość. Na początku maja poznałem kogoś i pojawiła się nadzieja na związek. 

2.As mieczy tutaj przecina wszystkie nadzieję. Nwm, czy do siebie pasujemy i czy chciałbym być razem.

3.Moje pierwsze skojarzenie, że osiągnę emocjonalną równowagę i harmonię. Taki spokój. Czyli będę sam, ale będzie mi to odpowiadać. 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję :)

Jednak właśnie jak spojrzałem na Królową to nie widziałem osoby, ale stan psychiczny 

Takie przeczucie. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, nastek96 napisał:

3 karty na życie uczuciowe dla singla do końca maja

 

1.Przeszłość - Gwiazda

2.Teraźniejszość - As Mieczy

3.Przyszłość - Królowa Kielichów 

W przeszłości żyłeś złudzeniami, spotkałeś ideał który jak się okazało w teraźniejszości był tylko złudzeniem, nierealną mrzonką od której się odciąłeś, a w przyszłości będziesz miał okazję poznać blondynkę, która jest uczuciowa i dobra :)

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

3 karty na życie uczuciowe dla singla do końca maja

 

1.Przeszłość - Gwiazda

2.Teraźniejszość - As Mieczy

3.Przyszłość - Królowa Kielichów

Masz jakiś bardzo wyidealizowana wizję kobiety, której szukasz. Marzysz o niej i żyjesz marzeniami gdy odetniesz się od tych wyobrażeń pojawi się w Twoim życiu kobieta, która będzie uczuciowa, wrażliwa i opiekuńcza 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 hours ago, nastek96 said:

Witajcie, 

3 karty na życie uczuciowe dla singla do końca maja

 

1.Przeszłość - Gwiazda

2.Teraźniejszość - As Mieczy

3.Przyszłość - Królowa Kielichów 

 A ja wywrotowo podejdę do interpretacji: Gwiazda jest marzeniem które ma szansę się ziścić tyle, że... w późniejszym czasie niż zakłada Twoje pytanie. As Mieczy nie jest dla mnie kartą „końca” a raczej szansą na vos nowego, wyklarowanie się sytuacji, nowy pomysł -tak że idziesz z tym do przodu i wchodzisz w nowy cykl. Ogólnie to w książce która ostatnio czytam, autorka podaje Asa Mieczy jako dobrego dla spraw miłosnych. Zwłaszcza, że jesteś singlem - jest szansa na nowe pomysły. Może to być jakaś oczyszczająca atmosferę rozmowa która pozwoli pojąć do przodu. 
Przyszłość zamyka Królowa Kielichów - skoro dla nas, kobiet Król Kielichów to poważny partner to w Twoim przypadku karty zapowiadają spotkanie odpowiedniej osoby która zaangażuje się emocjonalnie w relację. 
 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2021 o 11:01, Gringe napisał:

As Mieczy nie jest dla mnie kartą „końca” a raczej szansą na vos nowego, wyklarowanie się sytuacji, nowy pomysł -tak że idziesz z tym do przodu i wchodzisz w nowy cykl. Ogólnie to w książce która ostatnio czytam, autorka podaje Asa Mieczy jako dobrego dla spraw miłosnych. Zwłaszcza, że jesteś singlem - jest szansa na nowe pomysły. Może to być jakaś oczyszczająca atmosferę rozmowa która pozwoli pojąć do przodu. 

:1s_c:

Ta karta nie jest emocjonalna, bo jednak to miecz, a więc intelekt ale jednak to as. A asy dają potencjał, możliwości. One nie gwarantują że się coś zadzieje, to opiszą inne karty.

As Mieczy może pokazywać krótkie cięcie ale to nie przy tym pytaniu i nie przy tego typu rozkładzie.

W dniu 13.05.2021 o 08:34, nastek96 napisał:

Witajcie, 

3 karty na życie uczuciowe dla singla do końca maja

 

1.Przeszłość - Gwiazda

2.Teraźniejszość - As Mieczy

3.Przyszłość - Królowa Kielichów 

I właśnie przy tym rozkładzie zastanowiłabym się nad inną interpretacją Asa Mieczy. Skoro ta karta pokazuje się w pytaniu o uczucia w obecnej chwili, a jest to karta intelektu, to może na ten moment wcale nie potrzebujesz związku, może to jest czas na naukę / pracę / pasje / rozwijanie zainteresowań.

Przyszłość pokazuje kobietę w typie Królowej Kielichów, a ponieważ karta osobowa pojawiła się po asie, który niesie nowe - to raczej nie jest ta osoba z przeszłości. To jest ktoś nowy.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie jakiś czas po postawieniu wróżby szukałem, ale dość szybko zająłem się nauką i nie korzystałem z jakichkolwiek portali. As mieczy pokazał odcięcie się od uczyć i skupienie na nauce. 

Wiem co pokazała królowa - wyszła mi kiedyś co będzie po studiach. Okazało się, że pokazała inny zawód. 

I właśnie teraz skojarzyłem, że skupiłem się na nauce do tego zawodu. 

Dziękuję wszystkim 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Życie uczuciowe w maju ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...