Skocz do zawartości

Wróżby przez telefon


Alberto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w ubiegłym roku zaciekawiłem się tematem ezoterycznym i skorzystałem z usług wróżb z telefonicznego centrum ezoterycznego.

Bardzo mi wtedy pomogli i byłem bardziej niż zadowolony z tego co udało mi się dzięki nim osiągnąć. Aktualnie mam problem z zupełnie inną rzeczą, niestety ale nie chcę z przyczyn prywatnych opisywać tego na forum. Potrzebowałbym podobnej pomocy, ale niestety nie mam już do tamtego wróżbity kontaktu, a ciężko zaufać mi innemu. 

Stąd też moje pytanie: co myślicie o tego typu usługach (miałem postawionego darmowego tarota, następnie korzystałem z płatnych usług tj. rytuały itd.) oraz czy macie ewentualnie kogoś godnego polecenia?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Przecież na forum nie podaje się swoich danych.To się podaje w wiadomościach prywatnych.Tak samo nie  ma potrzeby opisywać wszystkich szczegółów publicznie.Na forum podaje się ogólne rzeczy.Tak,aby inni nie rozpoznali Osoby.

Na forum wróżby są bezpłatne.A co do płatnych wróżb to jak najbardziej mogą być wiarygodne.

W takich centrach telefonicznych najczęściej pracują studenci udający wróżbitów.

Jeśli ma to być rozmowa z profesjonalnym wróżbita to ważne,aby było podane jego imię i nazwisko.Jak ktoś jest prawdziwy to nie wstydzi się.Wazne,abyś był pewny,że to właśnie z tą osobą rozmawiasz i ona stawia karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Autor wątku musiałby dookreślić co oznacza "centrum telefoniczne" i w jaki sposób na nie trafił. Pytanie mogło dotyczyć też jednej z wielu stron www, na której ogłaszają się wróżbici, a dana firma pobiera od nich prowizję za przeprowadzone rozmowy. Tego typu katalogów jest kilka i można tam znaleźć jak najbardziej profesjonalnych wróżbitów. 

 

Nie skleja mi się jednak pewna rzecz, mianowicie autor wątku ma problem z zaufaniem komukolwiek niż ulubionemu wróżbicie, a mimo to później i tak korzystał z innych innych usług. Coś się stało podczas nich albo coś autora zraziło, że napisał teraz o braku zaufania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2021 o 01:20, Ragna napisał:

Autor wątku musiałby dookreślić co oznacza "centrum telefoniczne" i w jaki sposób na nie trafił. Pytanie mogło dotyczyć też jednej z wielu stron www, na której ogłaszają się wróżbici, a dana firma pobiera od nich prowizję za przeprowadzone rozmowy. Tego typu katalogów jest kilka i można tam znaleźć jak najbardziej profesjonalnych wróżbitów. 

 

Nie skleja mi się jednak pewna rzecz, mianowicie autor wątku ma problem z zaufaniem komukolwiek niż ulubionemu wróżbicie, a mimo to później i tak korzystał z innych innych usług. Coś się stało podczas nich albo coś autora zraziło, że napisał teraz o braku zaufania?

Hej Ragna, źle mnie niestety zrozumiałaś. Może to i ja nie jasno też określiłem. Nie korzystałem później z żadnych tego typu usług ponownie, trafiłem poprzednio raz i dobrze, natomiast z tego co poczytałem w sieci itd. jest właśnie bardzo dużo osób podszywających się i stad postanowiłem się dopytać tutaj. 

Jeżeli jest mowa o centrum-tam trafiłem po prostu z internetu. Na początku jakąś ankietę wypełniałem i następnie ten wróżbita do mnie zadzwonił (podczas rozmowy postawił tarota no i tak to się zaczęło).  Niestety strony ich już nie mogę znaleźć, jedynie jakieś inne, na których są też od razu oferty jakiś produktów, więc no domyślam się że wtedy od razu będą coś proponować, bez konkretnej analizy sprawy i to mnie martwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...