Skocz do zawartości

Rozmowa kwalifikacyjna ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kolejnej pracy, bo z ostatniej zrezygnowałam z powodu toksycznej i stresującej atmosfery. Jutro mam rozmowę rekrutacyjną do potencjalnej następnej pracy. Jak przebiegnie?

 

XXI Świat, Rycerz kielichów, 6 Kochankowie

 

Pan rekruter się we mnie zakocha :buzka_z: A tak na serio to powinno być całkiem przyjemnie, tylko chyba będę miała dylemat, czy brać tę pracę..

 

Wynik rozmowy: 

 

Rycerz mieczy

 

Intuicja mi podpowiada, że z tej pracy nici. Chociaż kto wie? To praca w call center, a rycerz dużo gada. 

Odnośnik do komentarza

Wstępna weryfikacja:

 

spóźniłam się trochę, bo ciężko tam trafić. Pan rekruter był bardzo miły i udzielił mi wyczerpujących informacji. Opowiadał mi o różnych projektach w firmie i w sumie mogłam wybrać (Kochankowie). Wstępnie jestem umówiona na szkolenie za tydzień. 

 

Dodam jeszcze ostateczną weryfikację za jakiś czas, bo może coś się jeszcze wydarzy do tego szkolenia.

Odnośnik do komentarza

Dołożyłam jeszcze karty i będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

Czy mnie ostatecznie przyjmą mnie do pracy?

 

9 monet - tak, na pracę to dobra karta. 

 

Jak będzie mi się tam pracowało?

 

XVII Gwiazda, 6 kielichów, As mieczy

 

Dostanę od nich wsparcie i opiekę na początku, będą mnie szkolić i doszkalać (XVII Gwiazda), później będę korzystać z własnego doświadczenia, bo już kiedyś pracowałam na podobnym stanowisku (6 kielichów). As mieczy - będę się w tym doskonalić, to praca w call center, a as mieczy to komunikacja. 

Ale można to rozumieć też bardziej negatywnie, czyli ucieczkę stamtąd w tym asie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Dostaniesz tę pracę :)

 

Widać, że dobrze Ci tam będzie. Gwiazda to miła i serdeczna atmosfera i wsparcie. 6 Kielichów - podobnie. As Mieczy- nauka/rozmowy/szkolenia.

Bardzo ładne karty. Trzymam kciuki :koniczynka:

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Lianna napisał:

Dostaniesz tę pracę :)

 

Widać, że dobrze Ci tam będzie. Gwiazda to miła i serdeczna atmosfera i wsparcie. 6 Kielichów - podobnie. As Mieczy- nauka/rozmowy/szkolenia.

Bardzo ładne karty. Trzymam kciuki :koniczynka:

 

Mam nadzieję, że będzie dobrze. Zależy mi na tym, żeby w końcu dobrze trafić :( Dzięki Lianna!

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozmowa kwalifikacyjna ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...