Skocz do zawartości

Nowa praca ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie poszukiwania pracy, tworzenia portfolio i szeroko zakrojonych zmian zawodowych. W obecnej pracy brakuje mi dobrego słowa za to co robię, ponieważ cały czas jestem spychana na dalszy plan, bagatelizowana i traktowana nierówno względem reszty działu. Decyzja o zmianie podjęta i proste pytanie do kart, bo jednak troszkę strach jest: czy w ciągu 3 miesięcy znajdę satysfakcjonującą mnie pracę. 

 

3 buławy + Król Denarów + Koło Fortuny (Rycerz Mieczy) 

 

Wygląda na to, że tak, dosyć niespodziewanie może to się stać, ale że tak powiem "wjadę na pełnej", jak to Rycerz Mieczy, pełna mobilizacja, możliwe, że to będzie totalna rewolucja w moim życiu. Kolo fortuny wskazuje zmiany na lepsze (także w kwestiach finansów), a Król Denarów i 3 buław mówi o tym, że nowa stabilna robota jest na horyzoncie.

 

A wy co myślicie o tym Rycerzu Mieczy? 

Odnośnik do komentarza

Tak, znajdziesz 

3 buław tutaj kolejny krok po wybraniu nowej drogi(2 buław)

Czyli zaczniesz coś,

Król Monet to stabilna praca, być może nawet dobrze płatna

Koło Fortuny jako synonim zmian 

Niepotrzebnie go dobralaś, bo było ładnie się pokazało, że zaczniesz nową pracę. 

Ja bym powiedział, że rycerz pokazuje, że stanie się to dość szybko.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, nastek96 napisał:

Niepotrzebnie go dobralaś, bo było ładnie się pokazało, że zaczniesz nową pracę. 

Do koła zawsze dobieram, bo traktuję ją jak bramę. Dziękuję pięknie za Twoje spojrzenie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Także to akurat prawda, ja też się nauczyłem, że jak wychodzi na końcu Koło Fortuny to w sumie nic nie wiadomo. 

Ale mogłaś podsumować, wychodzi Koło Fortuny, czyli rzeczywiście czekają Cię jakieś zmiany. Możliwe, że zaplanowane przez los. 

Ja Ci powiem szczerze, że nie przepadam za dociaganiem. Bo prawie zawsze gdy to zrobię to tylko sobie zagmatwam sprawę. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Anastazja979 napisał:

Znajdziesz pracę. Karty radzą planować i wierzyć w siebie - nie bać się :)

Dziękuję, zmieniam pracę w ostatniej chwili, bo prawie uwierzyłam, że jestem słaba w tym co robię. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, nastek96 napisał:

Także to akurat prawda, ja też się nauczyłem, że jak wychodzi na końcu Koło Fortuny to w sumie nic nie wiadomo. 

Ale mogłaś podsumować, wychodzi Koło Fortuny, czyli rzeczywiście czekają Cię jakieś zmiany. Możliwe, że zaplanowane przez los. 

Ja Ci powiem szczerze, że nie przepadam za dociaganiem. Bo prawie zawsze gdy to zrobię to tylko sobie zagmatwam sprawę. 

Dociąganie to rzecz gustu, trzeba tylko pamiętać, że karta dociągnięta nie wybija się nad interpretację karty do której się dociąga, a jedynie ją doprecyzowuje. Jeszcze przy takiej karcie, która jasno mówi, że wpływu nie mam wielkiego i "co będzie". Zawsze wole dociągnąć. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jasne, ja sam czasem dociągam, nie mówię, że to jakiś błąd. Mówię tylko, że czasem karta dociągnięta może bardziej zapętlić niż pomóc.

Edytowane przez nastek96
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

A rycerz mieczy to moim zdaniem też nie jest zła karta.To od Ciebie zależy czy znajdziesz pracę.Co myślę o rycerzu mieczy?Rycerz zmyka i ucieka z miejsc,które mu nie dają satysfakcji.Już widziałam karty z uciekającym rycerzem.Myślę,że wcześniej czy później odejdziesz z tej pracy,bo jest ci to przeznaczone i Ty sama wiesz i czujesz wewnętrznie potrzebę tego.Koło pokazuje zmiany.3 buławy masz cel,port do którego zmierzasz.Tutaj celem jest nowa praca.A król denarów tylko potwierdza,że znajdziesz dobrą pracę.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam, że znajdziesz, 3 Buław i Koło zwiastują zmiany :). Rycerz Mieczy ma swoje też dobre strony, lubi wyzwania, jest szybki, ale nie oznacza zaraz, że ma wiać :P. No i co najważniejsze realizuje swoje cele. Jest taka opcja, jak Nastek pisze,że pognasz dalej, ale uważam że będziesz mieć pracę :)

Trzymam kciuki !:koniczynka:

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
W dniu 20.05.2021 o 15:11, Sunrise009 napisał:

Jestem na etapie poszukiwania pracy, tworzenia portfolio i szeroko zakrojonych zmian zawodowych. W obecnej pracy brakuje mi dobrego słowa za to co robię, ponieważ cały czas jestem spychana na dalszy plan, bagatelizowana i traktowana nierówno względem reszty działu. Decyzja o zmianie podjęta i proste pytanie do kart, bo jednak troszkę strach jest: czy w ciągu 3 miesięcy znajdę satysfakcjonującą mnie pracę. 

 

3 buławy + Król Denarów + Koło Fortuny (Rycerz Mieczy) 

 

Wygląda na to, że tak, dosyć niespodziewanie może to się stać, ale że tak powiem "wjadę na pełnej", jak to Rycerz Mieczy, pełna mobilizacja, możliwe, że to będzie totalna rewolucja w moim życiu. Kolo fortuny wskazuje zmiany na lepsze (także w kwestiach finansów), a Król Denarów i 3 buław mówi o tym, że nowa stabilna robota jest na horyzoncie.

 

A wy co myślicie o tym Rycerzu Mieczy? 

WEERYFIKACJA: Nie znalazłam wówczas pracy. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Nowa praca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...