Skocz do zawartości

Krzyż Celtycki- znajomość


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D 
Postawiłam mój pierwszy Krzyż Celtycki na relację z Panem X Jest to trudna znajomość która ciągnie się i ciągnie, a nie wiadomo o co w niej tak naprawdę chodzi. Póki co jesteśmy na etapie koleżeństwa bez kontaktu między sobą, a tylko wśród znajomych. Mimo braku częstszych rozmów Pan ciągle kręci się w moich myślach, stale na siebie wpadamy przypadkiem i jest to jedyna osoba w której widzę potencjał na budowanie czegoś stabilnego na przyszłość. Przeglądając forum trafiłam na krzyż celtycki Gringe i właśnie tym schematem pytań się wzorowałam :D
 

Pozycja 1: Rys osoby o którą pytam rycerz mieczy
Pan
powoduje gwałtowne rozmowy i nieprzemyślane reakcje, raz osuwa się w cień by wyskoczyć po czasie i narobić zamętu.
Pozycja 2: Mój stosunek do osoby as buław
X postrzegam jako szansę na coś nowego, emocjonującego. Pan podoba mi się.


Pozycja 3: świadoma postawa Pana wobec mnie- siła

Pozycja 4: nieświadoma postawa wobec mnie- 10 kielichów
Pozycje 3 i 4 ciężko mi wyczytać, ponieważ karty wypadły naprawdę ładne, a w realu widzę pana zachowanie bardziej zdystansowane wobec mnie. Co prawda jest zmiana na przestrzeni miesięcy- wcześniej pan potrafił "palnąć" głupoty i zachować się niestosownie, a teraz to wszystko minęło, ale jednocześnie nie przypomina o sobie jak kiedyś przez social media. Może siła na pozycji 3, mówi o trzymaniu kontroli nad emocjami, chęć pokazania się z lepszej, dojrzalszej strony, bo nieświadomie czuje do mnie więź?

Pozycja 5: przeszłość relacji: król mieczy
Przeszłość to chłód ze strony Pana, myślenie i zastanawianie się- obserwacja bez emocjonalnego zaangażowania się.

Pozycja 6: najbliższa przyszłość: 6 buław
Pojawia się sukces, świętowanie. Czyli możliwe jakieś przyjemne wydarzenie, które sprawi nam radość.

Pozycja 7: Intencje Pana wobec partnerstwa: paź kielichów
Podejście jeszcze takie dziecięce, naiwne. Chyba póki co w głowie X zamiast poważnych związków widnieją raczej niezobowiązujące flirciki. Może też idealizować relacje.

Pozycja 8: wpływ otoczenia na naszą relacje: 7 kielichów
Mamy część paczki wspólną, która organizuje spotkania na których mamy okazje się widzieć, więc może o to chodzi w karcie 7 kielichów na tej pozycji? Możliwościach jakie niosą nam znajomi.

Pozycja 9: Obawy Pana wobec relacji; 5 kielichów
Pan boi się zranienia, rozczarowania, że sytuacja znajomości może inaczej się potoczyć niż oczekuje.

Pozycja 10: dalsza przyszłość relacji: głupiec
Coś nowego ma szansę zaistnieć w dalszej przyszłości.
  może mówić o możliwości próby wejścia w relacje- nowym etapie znajomości.

Co o tym myślicie? :)

Edytowane przez Xadfgh
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Zainspirowała się i też właśnie sobie zrobiłam teraz.A co do Ciebie to: 1.chłodny,kalkuluje,pojawia się i znika,ucieka.2.chcesz emocjonalnego i fizycznego spełnienia,romansu życia,szczęścia,radości,seks,miłości 3.Pan się wstrzymuje i broni przed tobą.4.on by chciał kiedyś rodziny,ale czy z tobą?? Po prostu myśli nieświadomie o wartościowym związku 5.będzie wycofany,chłodny,zewnętrzna zbroja,boi się zranienia 6.będzie dumny,jak paw trochę niedostępny Jednak możesz mieć z nim kontakty dość fajne.7.haha on nie dojrzał świadomie do partnerstwa.Podświadomie może go chcieć.Jednak giermek kielichów to dzieciak.8.Dużo ludzi się w okół niego kręci i kobiet.On sam nie wie czego chce.Wiele zdarzeń i ludzi w okół.9.On się boi być może kiedyś przeżył ból.10.Głupiec jest szansa na znajomość,ale nie do końca może podchodzić poważnie.Jednak głupiec to ryzykant i warto w to wejść,bo kto nie ryzykuje nie pije szampana.Nie wiem czy moja interpretacja ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Kaliaa za interpretacje. Trochę zdziwiłam się jak odczytałaś pozycje 3. że moc to bronienie się, ale faktycznie coś w tym może być. :) No cóż, ciężko z tymi mężczyznami ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Xadfgh napisał:


 

Pozycja 1: Rys osoby o którą pytam rycerz mieczy
Awanturnik, ale inteligentny. Bardzo zaangażowany, jak coś robi to jak huragan. Ma własne zdanie i zaciekle go broni.
Pozycja 2: Mój stosunek do osoby as buław
Pan Cię kręci po prostu.


Pozycja 3: świadoma postawa Pana wobec mnie- siła
Ty tez się Panu podobasz, jest chemia. Podoba mu się wszystko. 


Pozycja 4: nieświadoma postawa wobec mnie- 10 kielichów
Pan chce mieć z Tobą dzieci rodzinę.


Pozycja 5: przeszłość relacji: król mieczy
Takie trochę zdystansowanie się.

Pozycja 6: najbliższa przyszłość: 6 buław
powiedziałabym, że z pomocą znajomych będzie co świętować. w 6 buław mowi o tym, że trzeba pamiętać, że wpływ otoczenia jest ważny.


Pozycja 7: Intencje Pana wobec partnerstwa: paź kielichów
Ojej, no Pan chce się zaangażować. Widzi szansę na związek.


Pozycja 8: wpływ otoczenia na naszą relacje: 7 kielichów
Zgadzam się, 6 buław potwerdza. 7 kielichów to także zabawa zakrapiana alkoholem. Ułatwiają Wam to.


Pozycja 9: Obawy Pana wobec relacji; 5 kielichów
Pan ma traumy i boi się, że go skrzywdzisz.


Pozycja 10: dalsza przyszłość relacji: głupiec
Może wyjśc z tego coś nowego i świeżego. To otwarcie się na nowości, ale może to być krótkotrwałe i ulotne.

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja 1: Rys osoby o którą pytam rycerz mieczy
 

energiczny, wszędzie go pełno, awanturnik, lubi dyskusje, logiczny


Pozycja 2: Mój stosunek do osoby as buław
 

podoba Ci się i pociąga Cię seksualnie.

Pozycja 3: świadoma postawa Pana wobec mnie- siła

 

chciałby Cię zdobyć

Pozycja 4: nieświadoma postawa wobec mnie- 10 kielichów
 

idzie też za tym więź emocjonalna i chęć wejścia w stały związek


Pozycja 5: przeszłość relacji: król mieczy
 

dystans, niewiele kontaktu, mało emocji, chłód


Pozycja 6: najbliższa przyszłość: 6 buław
 

miło spędzony czas na rozrywkach. Możliwe zbliżenia miłosne.


Pozycja 7: Intencje Pana wobec partnerstwa: paź kielichów
 

możliwe, że coś tam do Ciebie czuje, ale na razie sam do końca nie jest pewnie czego chce.


Pozycja 8: wpływ otoczenia na naszą relacje: 7 kielichów
 

wiele opcji wokół. 


Pozycja 9: Obawy Pana wobec relacji; 5 kielichów
 

boi się zranienia i ewentualnie reakcji otoczenia (że w razie jak wam nie wyjdzie, wszyscy wezmą Twoją stronę i on zostanie sam)


Pozycja 10: dalsza przyszłość relacji: głupiec
 

nowy etap znajomości, romans, flirt, przygoda :)

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Xadfgh Niewiele już zostało dla mnie do dodania, zgadzam się z przedmówczyniami :) 

Szkoda tylko, że do Głupca nie dociągnęłaś jeszcze kart( ja w tym miejscu kładę trzy). Karta zapowiada rozpoczęcie nowego cyklu i mimo kart które faktycznie mówią, że panu „chodzi coś po głowie”, może zapowiadać nowy rozdział w życiu dla każdego z Was( niekoniecznie razem). 
Przyznam szczerze, że rozkład pozostawia mnie skonfundowaną trochę :obled:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc w interpretacji @Anastazja979@Sunrise009 i jeszcze raz @Kaliaa :bukiet:
@Gringe masz rację, że mogłam dociągnąć karty do ostatniej pozycji. Z tym Głupcem to faktycznie różnie może być :bezradny: 
Oj nie dziwię się reakcji na rozkład, tak samo działa na mnie podejście Pana- niejednoznaczne i nie wiadomo o co chodzi (czy w ogóle o coś?) Wydaje mi się, że to wynik młodego wieku, niedojrzałości i niepewności która tym młodym człowiekiem targa. My kobiety we wcześniejszym wieku wiemy czego chcemy, a faceci to hmm... różnie ;p

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...