Skocz do zawartości

Krzyż celtycki na znajomość:)


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaliaa

Zainspirowała i się i właśnie postawiłam krzyż celtycki na znajomość.I kuźwa wyszło niezbyt fajnie,ale cóż.Na ten moment jest cisza między nami.

1.Rys.Osoby,o którą pytam: Król mieczy

Mężczyzna zewnętrznie chłodny i niedostępny,zimny.Wewnątrz on jest wrażliwym i emocjonalnym człowiekiem.Jest w nim jakieś zranienie widocznie.Jednak na wierzchu lód.

2.Mój stosunek do osoby : Król Kielichów Żywioł wody to moja karta.Ja zamknęłam się i skrywają uczucia.W głębi duszy czuję wszystkie emocje świata,dobre i złe.Jednak zewnętrznie jestem teraz cicho.Marzę o miłości i przyjaźni z nim.

3.Świadoma postawa pana wobec mnie: 9 kielichów 

On pokazuje szczęśliwego,niedostępnego singla

4.Nieświadoma postawa wobec mnie 10 buław

On jest przytłoczony emocjami moimi i swoimi.Uciekł przez to

5.Przeszłość relacji 8 mieczy

Niestety powstała między nami blokada emocjonalna,jest cisza z jego strony

6.Najbliższa przyszłość 7 kielichów

I tu nie wiem może być jakiś kontakt może wirtualna,a może marzenia o sobie

7.Intencje pana wobec partnerstwa As buław

On chce czegoś nowego między nami,ale raczej wolnego układu,romansu

8.wplyw otoczenia 2 denary

Ma wybór duży albo otoczenie sprawia,że się waha,może ktoś mu doradza

9.obawy wobec relacji giermek buław on się boi zaangażować 

10.dalsza przyszłość relacji Diabeł i co będzie ten romans wszechczasów czy tylko strach i chęci?A może Diabeł to karma?A może jednak będzie z tego jakąś wartościową relacja,ale w diable???

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kaliaa napisał:

Zainspirowała i się i właśnie postawiłam krzyż celtycki na znajomość.I kuźwa wyszło niezbyt fajnie,ale cóż.Na ten moment jest cisza między nami.

1.Rys.Osoby,o którą pytam: Król mieczy

Konkretny gość, chłodny opanowany. Ma szerokie horyzonty, ale nie epatuje uczuciami. Introwertyk bardziej, logiczny, wbrew pozorom ma w sobie wiele taktu i wyczucia. To inteligentny człowiek.

 

2.Mój stosunek do osoby : Król Kielichów 

Och, jest i miłość, ale i typowa dla Kielichowego bierność. Czekasz na znak.

 

3.Świadoma postawa pana wobec mnie: 9 kielichów 

Pan jest zadowolonym singlem.

 

4.Nieświadoma postawa wobec mnie 10 buław

Jest zmęczony Tobą.

 

5.Przeszłość relacji 8 mieczy

Uwikłanie w pułapkę własnych myśli. Zablokowanie.

 

6.Najbliższa przyszłość 7 kielichów

Duzo tutaj marzeń, raczej tak zostanie, w strefie marzeń i szukanie opcji.

 

7.Intencje pana wobec partnerstwa As buław

Pan chce układu opartego na seksie.

 

8.wplyw otoczenia 2 denary

Otoczenie wpływa na niego, ale on stara się utrzymać balans pomiędzy tym co ludzie mówią, a tym co myśli.

 

9.obawy wobec relacji giermek buław 

Moim zdaniem on się boi samej relacji.

 

10.dalsza przyszłość relacji Diabeł

Oj, no uwiązanie - seks i manipulacje. Ja bym nie wchodziła w to, bo Diabeł nie trzyma Cię w klatce, sama w niej siedzisz. To duża namiętność, ale niezdrowa.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kaliaa napisał:

Zainspirowała i się i właśnie postawiłam krzyż celtycki na znajomość.I kuźwa wyszło niezbyt fajnie,ale cóż.Na ten moment jest cisza między nami.

1.Rys.Osoby,o którą pytam: Król mieczy

niedostępny, logiczny, zdystansowany, skupiony na pracy i zasobach, intelektualista

2.Mój stosunek do osoby : Król Kielichów chcesz miłości, emocji, wsparcia, zjednoczenia dusz

3.Świadoma postawa pana wobec mnie: 9 kielichów 

flirt, zabawa, rozrywka

4.Nieświadoma postawa wobec mnie 10 buław

boi się wejścia w poważniejszą relację. nie podoba temu

5.Przeszłość relacji 8 mieczy

Niestety powstała między nami blokada emocjonalna,jest cisza z jego strony - zgadzam się

6.Najbliższa przyszłość 7 kielichów

może pojawić się kontakt, ale bez konkretów. Możliwe, że spotyka się z innymi.

7.Intencje pana wobec partnerstwa As buław

chce seksu

8.wplyw otoczenia 2 denary

Ma wybór duży albo otoczenie sprawia,że się waha,może ktoś mu doradza - zgadzam się

9.obawy wobec relacji giermek buław on się boi zaangażować - tak boi się utracić wolność

10.dalsza przyszłość relacji Diabeł - obstawiam gorący romans. Byle tylko nie uwikłać się w jakiś nieczysty układ i nie uzależnić od pana.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Dzisiaj wylosowała sobie kartę na wyjaśnienie tego Diabła.Nie wiem czy tak na drugi dzień jest sens dobierać sobie kartę,bo chyba nie powinnam.Bo to sié robi od razu.

W każdym razie jako wytłumaczenie tego Diabła wyszło 4 mieczy.

Hmmm raczej w takiej sytuacji nie widzę tego romansu w ogóle.4 mieczy to raczej brak jakiejkolwiek aktywności.Prawdopodobnie w takiej sytuacji ten diabeł pokazuje lęki i strach przed relacja.Zresztą z poprzednich kart też to wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Kaliaa- Diabeł to jest przede wszystkim obsesyjne myślenie o seksie ale brak w tym realizacji, chyba, że są inne obok karty na to wskazujące. Skoro wybrałaś tylko jedna kartę to przyjmijmy zatem, że na wybujałych fantazjach erotycznych się skończy i typowym: „Co by było gdyby..” ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
3 minuty temu, Gringe napisał:

@Kaliaa- Diabeł to jest przede wszystkim obsesyjne myślenie o seksie ale brak w tym realizacji, chyba, że są inne obok karty na to wskazujące. Skoro wybrałaś tylko jedna kartę to przyjmijmy zatem, że na wybujałych fantazjach erotycznych się skończy i typowym: „Co by było gdyby..” ;) 

No w krzyżu celtyckim na każdą pozycję wybiera się jedną kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
21 minut temu, Kaliaa napisał:

No w krzyżu celtyckim na każdą pozycję wybiera się jedną kartę.

Przy pozycji „dalsza przyszłość” 3 karty są jak najbardziej dobrze widziane, zwłaszcza, jeśli pierwsza to AW, AS lub karta-Brama. Przy czym jeśli wylosowałaś jedną to na tej jednej poprzestałabym z interpretacją. 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
1 minutę temu, Gringe napisał:

Przy pozycji „dalsza przyszłość” 3 karty są jak najbardziej dobrze widziane, zwłaszcza, jeśli pierwsza to AW, AS lub karta-Brama. Przy czym jeśli wylosowałaś jedną to na tej jednej poprzestałabym z interpretacją. 

Tylko,że dalszą przyszłość to np. za 6 miesięcy,rok.Dalsza przyszłość to nie jest np.za miesiąc.To jeśli teraz nie mam kontaktu jest cisza to jak za np.rok mogę mieć obsesyjne myśli o seksie z nim?Tym bardziej,że ja myślę o nim ale nie mam obsesyjnych myśli o seksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kaliaa napisał:

Tylko,że dalszą przyszłość to np. za 6 miesięcy,rok.Dalsza przyszłość to nie jest np.za miesiąc.To jeśli teraz nie mam kontaktu jest cisza to jak za np.rok mogę mieć obsesyjne myśli o seksie z nim?Tym bardziej,że ja myślę o nim ale nie mam obsesyjnych myśli o seksie.

Umawiasz się z kartami na jaki okres stawiasz rozkład. U mnie krzyże celtyckie są na okres pół roku. Natomiast najbliższą przyszłość ustawiam na okres 3 miesięcy.

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
7 godzin temu, Kaliaa napisał:

Tylko,że dalszą przyszłość to np. za 6 miesięcy,rok.Dalsza przyszłość to nie jest np.za miesiąc.To jeśli teraz nie mam kontaktu jest cisza to jak za np.rok mogę mieć obsesyjne myśli o seksie z nim?Tym bardziej,że ja myślę o nim ale nie mam obsesyjnych myśli o seksie.

Nie jestem twórcą znaczenia kart Tarota i nie do mnie zatem proszę składać reklamacje ;)

Tak jest między innymi ta karta interpretowana. Ogólnie oznacza uzależnienie od czegoś, w czymś człowiek tkwi bo mu tak wygodnie a w sumie to sam sobie szkodzi tym uzależnieniem. Wszystko oczywiście zależy od pytania i sytuacji. Skoro nie masz z tym panem kontaktu to ja tu nie widzę by nastąpił on w przyszłości. Tak poza tym, karta oznacza „nie” w pytaniach na Tak/Nie. 

 

@Kaliaa - u mnie rozkłady są do rozegrania w bieżącym roku. Tak więc najbliższa przyszłość jest do miesiąca a dalsza do pół roku( lub do końca bieżącego jeśli jest mniej niż 6 miesięcy). 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

Nie jestem twórcą znaczenia kart Tarota i nie do mnie zatem proszę składać reklamacje ;)

Tak jest między innymi ta karta interpretowana. Ogólnie oznacza uzależnienie od czegoś, w czymś człowiek tkwi bo mu tak wygodnie a w sumie to sam sobie szkodzi tym uzależnieniem. Wszystko oczywiście zależy od pytania i sytuacji. Skoro nie masz z tym panem kontaktu to ja tu nie widzę by nastąpił on w przyszłości. Tak poza tym, karta oznacza „nie” w pytaniach na Tak/Nie. 

Dodam tylko, że Diabeł to kajdany, które sama sobie nakładasz, nikt nie trzyma Cię na siłę. Tylko czaruje, uwodzi, powoduje obsesyjne myśli i pragnienia. Także myślenie o kimś, kto nie utrzymuje kontaktu.

  • W punkt 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Znaczy teraz mam ciszę.Ale niby dlaczego jest niemożliwe,że się odblokuje i odezwie?Dla mnie dalszą przyszłość to jest od pół roku wzwyż.To może być i rok.Nie postawiłam kart do końca roku.

 

Która karta w rozkładzie świadczy o tym,że nie ma szans na kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Dodam tylko, że Diabeł to kajdany, które sama sobie nakładasz, nikt nie trzyma Cię na siłę. Tylko czaruje, uwodzi, powoduje obsesyjne myśli i pragnienia. Także myślenie o kimś, kto nie utrzymuje kontaktu.

Zdecydowanie w punkt @Sunrise009 - sam sobie człowiek nakłada blokadę, zamiast wyjść do ludzi i poznać kogoś realnego. Może ze strachu, może z wygody. 

 

6 godzin temu, Kaliaa napisał:

Która karta w rozkładzie świadczy o tym,że nie ma szans na kontakt?

Żadna z kart w rozkładzie nie mówi o odrodzeniu relacji. Diabeł jest kartą interpretowaną negatywnie. W pytaniach Tak/Nie oznacza „nie”. 
Na jak długi okres karty wróżą zależy od Ciebie i jaki system sobie wypracujesz. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
13 minut temu, Gringe napisał:

Zdecydowanie w punkt @Sunrise009 - sam sobie człowiek nakłada blokadę, zamiast wyjść do ludzi i poznać kogoś realnego. Może ze strachu, może z wygody. 

Mnie to nie dotyczy.Nie życzę sobie Grunge takich komentarzy pod moim adresem.Nie zamierzam nikogo poznawać,bo to w nim się zabujałam.Tak trudno to zrozumieć.Moze nigdy nic czułaś takiego.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Kaliaa wrzuciłaś rozkład do interpretacji, ciekawa innych opinii. Skoro masz swoją wizję realizacji rozkładu, czemu zajmujesz czas innym na forum? 

  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
1 minutę temu, Gringe napisał:

@Kaliaa wrzuciłaś rozkład do interpretacji, ciekawa innych opinii. Skoro masz swoją wizję realizacji rozkładu, czemu zajmujesz czas innym na forum? 

Bo może szukałam pomocy w interpretacji,a nie zwykłej złośliwości.A widzę,że żadna karta w rozkładzie nie pokazała,że to jest zakończone.Ja Ci już nigdy więcej czasu nie zajmę.Nie chcę Twojego czasu.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaliaa napisał:

Bo może szukałam pomocy w interpretacji,a nie zwykłej złośliwości.A widzę,że żadna karta w rozkładzie nie pokazała,że to jest zakończone.Ja Ci już nigdy więcej czasu nie zajmę.Nie chcę Twojego czasu.pozdrawiam.

I każdy tutaj Ci pomógł. Absolutnie żadna z kart nie mówi o tym, że ten człowiek chce z Tobą jakiegokolwiek kontaktu. Próbujesz wymusić na nas odpowiedź jakiej pragniesz? To tarot tak nie działa. Interpretacja jest jaka jest. Rozkładów nie interpretuje się wybiórczo, tylko zbiorczo. Połóż sobie jedną kartę na relację, jeśli w rozkładzie szukasz takiej, która by potwierdziła Twoje nadzieje, a resztę olewasz. W takim otoczeniu nawet 9 pucharów pokazuje strefę komfortu, a nie radość i dobrobyt. 

 

2 godziny temu, Kaliaa napisał:

Znaczy teraz mam ciszę.Ale niby dlaczego jest niemożliwe,że się odblokuje i odezwie?Dla mnie dalszą przyszłość to jest od pół roku wzwyż.To może być i rok.Nie postawiłam kart do końca roku.

Bo króle, to najwyższe z kart dworskich, najbardziej określone. Przy Paziu i Rycerzy Mieczy mogłabym powiedzieć, że jeszcze bedzie się interesował Tobą, ale Król Mieczy dystansuje się i odgradza. 

 

2 godziny temu, Kaliaa napisał:

Która karta w rozkładzie świadczy o tym,że nie ma szans na kontakt?

10 buław na tej pozycji. To między innymi niechęć do podejmowania dalszych działań w związku czy relacji, bo człowiek jest tak zmęczony, że ma dosyć. 

Nie ma dobrego związku w Diable, bo to synonim związku toksycznego. Seks w Diable owszem, świetny, ale związek marny. 

 

Ps: Gringe dużo wnosi w to forum, udziela się chętnie i cierpliwie pomaga w interpretacjach, Tobie także, więc to, że interpretacja nie pokrywa się z Twoimi oczekiwaniami nie jest powodem, żeby ją atakować. 

Edytowane przez Sunrise009
  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Medal 2
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Bo króle, to najwyższe z kart dworskich, najbardziej określone. Przy Paziu i Rycerzy Mieczy mogłabym powiedzieć, że jeszcze bedzie się interesował Tobą, ale Król Mieczy dystansuje się i odgradza. 

@Sunrise009 - bardzo dziękuję Ci za tą informację :) Rozwiałaś moje wątpliwości, co do pewnego pana na punkcie którego byłam lekko zafiksowana( a może raczej samym wyobrażeniu o nim). 
@Kaliaa - w żadnym momencie nie chciałam być złośliwa. Rozumiem Twoje rozczarowanie kiedy czegoś bardzo się pragnie a tego nie ma. Dlatego tez trudno o obiektywizm kiedy samemu sobie stawia się karty - stąd też i pomysł by wspólnie interpretować je na tutejszym forum. Sama często przełykam gulę kiedy moje oczekiwania nie mają pokrycia w interpretacji kart. Jednak często osoby nie zaangażowane emocjonalnie potrafią lepiej odczytać przesłanie z Tarota.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci spełnienia marzeń mimo, trudnych kart. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaliaa

 

Hmmm... popatrzmy na to tak: karty reprezentujące jego:

Król Mieczy - 9 Kielichów - 10 Buław - As Buław - Paź Buław w negatywie - bo chodzi o obawy

Pisząc wprost: facet jest wyrachowany (Król Mieczy), obecna sytuacja jest mu bardzo na rękę (9 Kielichów), bo znajomość mu ciążyła (10 Buław) być może dlatego, że uważa Cię za osobę niedojrzałą (Paź Buław). Jedyne na co można liczyć to niezobowiązujący seks - być może jednorazowy (As Buław) w stanie upojenia (7 kielichów jako odmienny stan świadomości).

 

Obawy (Paź Buław) mogą wynikać z przeszłości relacji (8 Mieczy) - czyli być może w przeszłości zalałaś go morzem wiadomości (8 Mieczy jest również traktowana jako kontakt internetowy - ta karta mogła też pokazać, że znajomość mogła głównie rozgrywać się w necie - różnego rodzaju komunikatorach).

 

Najbliższa przyszłość, 7 Kielichów, jeśli nie pokazała zakrapianej imprezy (co raczej byłoby dla Ciebie lepsze, bo może się skończyć Asem Buław, po której będą łzy: Diabeł + 4 Mieczy) , to po prostu Twoje snucie fantazji i tyle...

 

Otoczenie nie ma żadnego wpływu - w 2 Monet energia płynie sobie spokojnie bez żadnych zakłóceń.

 

Przy tych kartach Diabeł w wyniku to toksyk, z którego trudno się uwolnić, a będzie bolało, skoro będziesz leczyć rany zgodnie z dociągniętą 4 Mieczy.

 

Masz poniekąd rację, że w celcie wyciąga się po jednej karcie (choć nigdy nie słyszałam, by nie można było dociągać kolejnych) ale tych kart już nie interpretuje się pojedynczo.

Tak to wygląda. Być może brutalnie. Ale to od Ciebie zależy, czy się spełni...

  • Medal 1
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

9.jego obawy : giermek buław

Uważam,że giermek buław jest kartą kontaktu.A więc on obawia się skontaktować ze mną.Może bać się mojej reakcji(negatywnej) lub uważać,że ten kontakt już i tak jest urwany i ja nie będę chciała z nim gadać.Zdaje sobie sprawę,że mogę mieć np.żal.Więc się waha i boi odezwać.Zastanawia się też pewnie czy coś by wynikło z tego kontaktu.

7.jego intencje wobec partnerstwa as buław

As buław zdecydowanie oznacza,że on zastanawia się nad wznowieniem kontaktu.Myślę,że chciałby przeżyć coś emocjonalnego z ogniem,coś fajnego.Bardziej szuka emocji.

Jakby zupełnie już nic nie chciał to by wyszło np.10 mieczy albo Śmierć.As buław to nowa energia początku.I zgadzam się,że w Asie buław to on nie myśli o związku.On myśli,że fajnie by było przeżyć ogień i emocje.

To 8 mieczy i 10 buław zostawiła bym w oddali,bo on już na pewno dawno wyluzował.

Ja w Diable na przyszłości widzę karmę.Jeśli to karmiczne to karma na pewno nie została jeszcze przepracowana i znajomość musi wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

1. Król mieczy ma wielorakie znaczenie, jeśli opisuje osobą to mówi o kims z trygonu powietrza, kimś, kto wyróżnia się intelektem, chłodną analizą sytuacji, może nawet cynizmem.

Ale jeśli pytasz o konkretnego Pana i on wychodzi w KM to raczej mówi o jego stosunku do Ciebie, czyli Pan zdystansowany, odcinający się i analizujący. To nie jest typ romantyka, czy nawet bawidamka. Raczej takiego co to musi widziec w tym jakiś cel.

2. Król pucharów jako człowiek, do którego wzdychamy to ewidentnie człowiek wzbudzający w nas uczucia i to takie porządne uczucia, miłość.

Zatem już po tych dwóch kartach widać, że to jest ze sobą nie kompatybilne.

3. Świadomość 9 pucharów - ta karta mówi, że ktoś jest u przednóżka szczęścia, jest tu prawie wszystko, tylko nie ma miłości. To jest szczęście, ale nie miłość. Karta mówi też o wygodzie i dobrej konsumpcji. Zatem patrzy przez pryzmat przyjemności.

4. Nieświadomość 10 buław - ta karta mówi o trudach i znojach. Ale jeśli pojawia się w nieświadomości, to oznacza, że to nie są jego świadome decyzje tylko sposób jego postępowania wynikający czy to z wcześniejszych doświadczeń i nauczonych schematów, czy to z energii jaka jest między wami. Bo generalnie każda osoba inaczej funkcjonuje w relacji z różnymi osobami, między wami może być taka nie wiem aura, energia, jak zwał tak zwał. po prosto nie z każdym ma się dobre flow. I tutaj widać, że nie do końca mu po drodze z Tobą.

5. Przeszłość - 8 mieczy karta mówi generalnie o ograniczeniach, które są wokół. Jeśli to jest na pozycji przeszłości, to sygnalizuje, że już wcześniej ta relacja nie układała się. Pytanie czy z tego stanu wyjdziecie, czy nie.

6. Najbliższa przyszłość - 7 kielichów, to jest karta romantyzmu, ale romantyzm często jest oderwany od rzeczywistości. Czyli można się kimś zachwycać, zauraczać, podkochiwać, ale to jest takie infantylne, takie czyste, takie niewinne, bez czynów. Niekiedy ta karta może wskazywać na całkiem fajny okres znajomości, a przy tych kartach co tu, raczej oznacza bujanie w obłokach.

7. Intencja Pana - As buław - jest kartą generalnie działania, także chęci seksualnych, więc nie wykluczone, że Pan chciałby mieć z Tobą aktywne życie erotyczne, co też współgra z 9 pucharów powyżej. Aczkolwiek ta karta mówi nie tylko o seksie, ale o wszelakiej aktywności, zatem Pan się odezwie do CIebie.

8. Otoczenie: 2 denarów - to jest karta niestabilności, balansowania i wahania. Jeśli pytasz o relacje z Panem i otoczeniu wychodzi 2 denarów to dotyczy ona właśnie niego, Pan jest niestabilny emocjonalnie, będzie balansował na krawędzi.

9 Obawy Paź buław - ta karta mówi, że on wie, iż Ty liczysz na coś wiecej, a on na to nie ma ochoty.

10. Wynik: Diabeł - niekoniecznie to jest nieziemski czy wręcz piekielny seks. Częściej to sa nieuwolnione myśli, Twoje myśli i takie przykuwanie się myślami do niego... Diabeł na wyniki mówi o ograniczeniach i więzach. Sama siebie pętach więzami myślowymi i uczuciowymi.

 

  • W punkt 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

Zainspirowała i się i właśnie postawiłam krzyż celtycki na znajomość.I kuźwa wyszło niezbyt fajnie,ale cóż.Na ten moment jest cisza między nami.

1.Rys.Osoby,o którą pytam: Król mieczy

Ma chlodna glowe, oraz czuje sie na wyzynach, patrzac na ciebie z gory. 

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

 

2.Mój stosunek do osoby : Król Kielichów 

Ty stracilas panowanie (krol) nad ta sytuacja, bo jestes pelna emocji, chwiejna i niepewna.

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

3.Świadoma postawa pana wobec mnie: 9 kielichów 

Robi cos na pokaz oraz okazuje dume i honor.

 

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

4.Nieświadoma postawa wobec mnie 10 buław

Nie jest w stanie cos w tej relacji udzwignac.

 

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

5.Przeszłość relacji 8 mieczy

Blokady uniemozliwily rozwoj relacji.

 

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

6.Najbliższa przyszłość 7 kielichów

Zludne nadzieje na to, ze bedzie to zwiazek.

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

7.Intencje pana wobec partnerstwa As buław

 

W jego glowie jest tylko impuls namietnosci, ulotnosc.

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

8.wplyw otoczenia 2 denary

mieszaja mu w glowie

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

9.obawy wobec relacji giermek buław on się boi zaangażować 

ale obawy jego, czy twoje? jesli jego to: on sie obawia, ze to tylko nieznaczaca przygoda.

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

10.dalsza przyszłość relacji Diabeł

Moze byc albo romans, badz zwyczajnie twoje uwiazanie (diabel) myslami o tej relacji , toksyczny koniec.

W dniu 20.05.2021 o 20:57, Kaliaa napisał:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...