Skocz do zawartości

Nowa znajomość i powitanie ZWERYFIKOWANE


Romualda de Kocurko

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym serdecznie powitać wszystkich, jako że jestem tu nowa, :czarow::aniolek:i jednocześnie poprosić o pomoc w interpretacji rozkładu. Chodzi o nową znajomość (bo miłość to chyba za dużo powiedziane :) ). Pana poznałam ponad pół roku temu i bardzo mi się spodobał; od kilku lat jestem osobą samotną i czuję, że już chyba jestem gotowa na nową relację. Mieliśmy dość burzliwy początek znajomości, obecnie chyba jesteśmy pokłóceni, mam jednak oczywiście nadzieję na szybki powrót :) Chciałabym poprosić o pomoc w interpretacji rozkładu, który wyszedł jako odpowiedź na pytanie o przyszłość naszej relacji: wyszedł mi odwrócony Mag, 10 Buław, Król Pucharów i Rycerz Pucharów. Po mojemu to znaczy, że "kocha" ;) (Król Pucharów) mnie mężczyzna, który ma problem w okazywaniu uczuć lub okazuje je w sposób dziecinny (odwrócony Mag). Nie bardzo wiem, jak zinterpretować tu 10 Buław i Rycerza Pucharów. Moja interpretacja jest taka, że nasza znajomość rozkwitnie i rozwinie się - Król Pucharów, Rycerz Pucharów) :) Jaka jest wasza? 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Odwrócony Mag to może być manipulacja ze strony pana, co zacznie Ci ciążyć(10 buław). 

Tutaj nwm jak spojrzeć na karty dworskie. Król jest stały w uczuciach, ale Rycerz nic stałego nie zapowiada. 

Myślę, że pan może troszkę skakać z kwiatka na kwiatek i sprawnie Tobą manipulować. 

Ale przyznam, że nie jestem pewien do końca. 

Ma pewno jest Tobą zauroczony, widać to w Rycerzu i Królu. 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź, ja też właśnie mam kłopot w interpretacji Maga z tą 10, bo nie mam wrażenia, że on jakoś wyjątkowo manipuluje, raczej, jak pisałam, że w dziecinny sposób wyraża sw uczucia, złość, itd. Pytałam również o radę, co mam z tym panem zrobić, jak dalej z nim postępować, i jako rada wypadł mi Pustelnik. I tu przyznam, że też mam trochę kłopot z interpretacją, bo jak to rozumieć? Że powinnam się od niego odciąć i skupić na sobie czy "zgłębiać wiedzę" na jego temat, czyli próbować zrozumieć motywy jego postępowania na podstawie naukowej (z dziedziny psychologii np.)? Jak myślisz?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Kamkapamka napisał:

Że powinnam się od niego odciąć i skupić na sobie czy "zgłębiać wiedzę" na jego temat, czyli próbować zrozumieć motywy jego postępowania na podstawie naukowej (z dziedziny psychologii np.)? Jak myślisz?

Pustelnika jako radę odczytałabym jak @nastek96 czyli odizolowanie się i "zgłębienie wiedzy" oczywiście, ale nie na temat pana a swój własny. Przemyślenie czego tak naprawdę się pragnie i czy ta relacja faktycznie mogłaby Ci to dać.

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

 Rycerz Pucharów to często lowelas, on będzie prawił Ci czułe słówka, ale przy pierwszych kartach mag w odwrocie i 10 buław to raczej nie przełoży obietnic na czyny, zdecydowanie powiedziałabym, że kreacja jaką symbolizuje karta Maga jest tutaj zablokowana. Król Pucharów jest postacią stałą w uczuciach i miło widzi się go w rozkładach, ale przed takimi kartami to ja bym powiedziała, że 3 pierwsze opisują zachowanie po prostu rycerza kielichów. Coś tam mówi, wydaje się poważny w tym, ale jego działania mogą ci ciążyć po czasie bo mozliwe, że nie jest to jeszcze dojrzały człowiek.

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
16 godzin temu, Kamkapamka napisał:

Chciałabym poprosić o pomoc w interpretacji rozkładu, który wyszedł jako odpowiedź na pytanie o przyszłość naszej relacji: wyszedł mi odwrócony Mag, 10 Buław, Król Pucharów i Rycerz Pucharów

Mag nie ma u mnie dobrej reputacji. Nie stosuję kart odwróconych - przy czym odwrócony Mag potęguje negatywną stronę tej karty. Po prostu manipulant. Dużo robi, działa by wywrzeć wrażenie na obranym celu. Jest egoistą i myśli tylko o sobie i aby jemu było dobrze.  10 Buław jest kartą końców. Może pan ma poczucie bezsilności i daremności swoich działań? Król i Rycerz Kielichów - tak jakby pan z jednej strony widział się jako Twój partner a z drugiej - pojawiał się od czasu do pory w Twoim życiu( mi W Rycerzu wychodzi mój listonosz :)). 
Kielichowi maja też problem z nałogami. Bywają rozmemłanie w uczuciach i sami nie wiedzą czego chcą( może stąd ta mieszanka Rycerzo-Króla). No i kolejność kart tez jest ważna -.jeśli ciś miałoby się rozwijać to w kolejności Rycerz-Król a nie odwrotnie. 
Ten pan po prostu nie wie czego sam chce. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Odwrócony Mag 10 buław to brak działania ze strony pana. Ciężko mu dotrzymać słowa, albo jeśli coś obieca to nie realizuje. Za to pięknie potrafi obiecywać co widać w Królu i Rycerzu pucharów. Dla mnie karty pokazują brak działania i być może jedynie an słowach się skończy. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Pustelnik jako rada oznacza,że masz się do niego nie odzywać jako pierwsza( jeśli by ci to w ogóle kiedyś przyszło do głowy).Teraz jesteście jakby pokłóceni.Więc możesz sobie poczekać.Masz czas na woje sprawy.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
18 hours ago, Kamkapamka said:

przyszłość naszej relacji: wyszedł mi odwrócony Mag, 10 Buław, Król Pucharów i Rycerz Pucharów

Mag czy w pozycji prostej czy odwróconej pokazuje mi krętacza i szczerze nie mam z nim pozytywnych wspomnień, często właśnie mi wychodził przy panie kiedy czarował słowem by dostać to co chce a później znikał, a przy 10 bulaw może pokazywać że jest już zmęczony trochę ta grą bo nie dostaje tego czego by chciał. Może się to tyczyć was obu. Mag to może być też osoba która chce zwrócić czyjąś uwagę swoim zachowaniem. 

Widzę pewne przytłoczenie emocjonalne i takie nic nie robienie. Gdybyście byli w związku to bym powiedziała że jesteście zmęczeni staraniem się a tak to widzę nic nie robienie. A w rycerzu widzę jednak działanie, on jeszcze może wracać ale tak mało konkretnie, zauważyłam że on może mieć również inne kobiety na oku, tak wynika z mojego doświadczenia. 

W pustelniku widzę odsunięcie się fizyczne, słuchanie samej siebie, przeanalizowanie waszej relacji i jego osoby na chłodno. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2021 o 16:38, Kamkapamka napisał:

Chciałabym serdecznie powitać wszystkich, jako że jestem tu nowa, :czarow::aniolek:i jednocześnie poprosić o pomoc w interpretacji rozkładu. Chodzi o nową znajomość (bo miłość to chyba za dużo powiedziane :) ). Pana poznałam ponad pół roku temu i bardzo mi się spodobał; od kilku lat jestem osobą samotną i czuję, że już chyba jestem gotowa na nową relację. Mieliśmy dość burzliwy początek znajomości, obecnie chyba jesteśmy pokłóceni, mam jednak oczywiście nadzieję na szybki powrót :) Chciałabym poprosić o pomoc w interpretacji rozkładu, który wyszedł jako odpowiedź na pytanie o przyszłość naszej relacji: wyszedł mi odwrócony Mag, 10 Buław, Król Pucharów i Rycerz Pucharów. Po mojemu to znaczy, że "kocha" ;) (Król Pucharów) mnie mężczyzna, który ma problem w okazywaniu uczuć lub okazuje je w sposób dziecinny (odwrócony Mag). Nie bardzo wiem, jak zinterpretować tu 10 Buław i Rycerza Pucharów. Moja interpretacja jest taka, że nasza znajomość rozkwitnie i rozwinie się - Król Pucharów, Rycerz Pucharów) :) Jaka jest wasza? 

 

Panu ręce opadły, nie wie jak z Tobą postępować, nie ma pomysłu, jest zmęczony kombinowaniem (Mag + 10 buław). Czeka na przeprosiny (10 buław + Król Pucharów) Czuje coś na pewno, ale Król Pucharów często nie wie jak zacząć, a w Rycerzu jeszcze nie jest zdecydowany. Ale uczucia są. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

No niestety możesz mieć dużo racji, bo ostatnio pokłóciliśmy się i zerwał ze mną kontakt, a także zablokował mnie w Internecie :D:beczy: Na pewno też czeka na przeprosiny ;) Na pewno go przeproszę, jak tylko mnie odblokuje ;) Mam więc nadzieję, że te dobre uczucia zwyciężą i wkrótce znowu będziemy w kontakcie :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2021 o 19:11, Kamkapamka napisał:

No niestety możesz mieć dużo racji, bo ostatnio pokłóciliśmy się i zerwał ze mną kontakt, a także zablokował mnie w Internecie :D:beczy: Na pewno też czeka na przeprosiny ;) Na pewno go przeproszę, jak tylko mnie odblokuje ;) Mam więc nadzieję, że te dobre uczucia zwyciężą i wkrótce znowu będziemy w kontakcie :) 

Z tym, że tutaj degradacja - ze świadomego swoich uczuć Króla, do niezdecydowanego Rycerza. Rycerz może nieść list miłosny... o ile się zdecyduje. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Mag jest kartą potencjału, zwykle mag przedstawiany jest jako ktoś, to ma wszelkie narzędzia do działania, ale czy działa to pokazują karta dalej. A odwrócony Magik to jakby brak tych okazji, brak tych możliwości, brak tego potencjału na rozwój tej znajomości, co dalej podkreśla dodatkowo 10 buław, która mówi mamy pod górkę, że ciężko nam udźwignąć ciężar danej sprawy, że za dużo wzięliśmy na swoje barki. Zatem połączenie odwróconego Maga z 10 buław mówi o braku możliwości ruszenia z miejsca.

Król pucharów to mężczyzna, którego Ty darzysz uczuciem a nie on Ciebie, zaś Rycerz Pucharów jeśli opisuje relację to nadaje jej ton przelotny, Rycerz Pucharów tak szybko wpada jak i wypada...

Pustelnik w karcie rady mówi: poczekaj, zdystansuj się, zastanów się. Pustelnik idzie do swej pustelni i tam w samotności myśli, szuka prawdy w sobie... pustelnik zwykle opóźnia jakieś wydarzenia nawet o rok, a jednocześnie nakazuje przepracowanie tego czasu w sposób wartościowy, tzn nie, że czekam i pije wino, tylko czekam, że pracuje nad sobą, zastanawiam sie czy to faktycznie jest dla mnie dobre, czy tego chcę i to przyniesie mi szczęście? Bo szczególnie ten Rycerz Pucharów powyżej mówi, że to bardziej kwestia chwilowego zauroczenia, uniesienie niż perspektywicznego związku.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź, ale ja mu się chyba też trochę podobam :) - pytałam też o to, co on do mnie czuje/o mnie myśli i wyszły mi karty Cesarzowa, As Pucharów, Dziesiątka Pucharów, Diabeł, Dwie Buławy, Cztery Miecze. Czyli podobam mu się na pewno, tylko teraz jest zmęczony mną i chce ode mnie odpocząć (Cztery Miecze). Tak szczerze tego Diabła tu nie rozumiem - chce mnie przelecieć czy po prostu nie może się uwolnić od obsesyjnego myślenia ode mnie? Nasza znajomość bynajmniej nie jest skonsumowana do tej pory ani nie miała charakteru erotycznego :) 

 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Pan już nieaktualny, ale faktycznie było ciężko między nami miejscami, jeśli chodzi o komunikację. Na pewno były emocje, nawet dosyć silne, ale jak już mówiłam, sprawa nieaktualna :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Nowa znajomość i powitanie ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...