Skocz do zawartości

Relacje z kobietami w czerwcu ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będą wyglądały moje relacje z kobietami w czerwcu

 

    2

4 -1-5-6

    3

 

1.Sytuacja obecna - Rydwan 

2.O czym marzę/dążenia - koło Fortuny

3.Dlaczego mam problem - Słońce 

4.Bliska przeszłość - Mag

5.Poczatek czerwca - 6 mieczy

6.Reszta czerwca - Cesarz

 

Chyba jakiś ważniejszy okres, bo same arkana wielkie, a jedyny mały to karta brama. 

 

2.Koło Fortuny - Marze o tym, że poznam kogoś kto jest mi przeznaczony przez los, tu się zgadza. 

3.Słońce -Mysle, że tu wychodzi niedowartościowanie, brak pewności siebie. Nie wierzę, że komuś się spodobam. 

4.Mag - Poznalem niedawno taką gadułę, dużo razem gadaliśmy, ale to nie to.

1.Rydwan - jestem singlem. I obecnie nawet przestałem zaglądać na portale randkowe. Zająłem się czymś innym. Trochę zmieniłem światopogląd. Chyba zacząłem pędzić za bardzo skupiając się na przyszłości nie widząc kto jest wokół mnie teraz. 

5.6 mieczy - Karta brama. Myślę, że na początku czerwca otworze się na nowe możliwości. Jeśli się odważne to jest szansa na zmiane mojej sytuacji. 

Tutaj kończę szkole, więc wchodzę w nową sytuację życiową, mam też zaplanowany krótki wyjazd. 

Jednak na pewno o muszę się otworzyć na nowe.

6. Cesarz - Tutaj pokazuje się jakaś stanowcza pani, takie przeciwieństwo mnie. Myślę, że jest szansa, że kogoś poznam. Karty nie mówią tu o romansie, czy zakochaniu się, więc przypuszczam że pod koniec czerwca po prostu ktoś się pojawi, a co będzie dalej okaże się w lipcu. 

Nie ma też żadnych kielichowych kart i stąd taka interpretacja. 

Proszę o kilka słów :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 minut temu, nastek96 napisał:

Jak będą wyglądały moje relacje z kobietami w czerwcu

 

    2

4 -1-5-6

    3

 

1.Sytuacja obecna - Rydwan 

2.O czym marzę/dążenia - koło Fortuny

3.Dlaczego mam problem - Słońce 

4.Bliska przeszłość - Mag

5.Poczatek czerwca - 6 mieczy

6.Reszta czerwca - Cesarz

1. Sytuacja obecna w Rydwanie jest taka, że skupiasz się na innych czynnościach niż uczucia. Rydwan wg mnie jest logiczny. Tutaj emocje są kontrolowane, analizowane i nie ma miejsca na porywy serca. 
2. Twoje marzenia w Kole Fortuny - chciałbyś By to Los postawił Ci na drodze wymarzoną partnerkę. Nie tyle Ty masz szukać i zabiegać, co samo ma się pojawić. Oddajesz swoje sprawy sercowe w ręce przypadku :) 

3. W czym problem? Może za bardzo skupiasz się na sobie? Słońce to przede wszystkim ego, „Ty”, a z drugiej strony może zbyt intensywnie podchodzisz do nowych relacji( Słońce to mega optymizm, jednak ze wszystkim można przesadzić).

4.Mag w niedalekiej przeszłości to przelotny romans, dopinanie spraw na ostatni guzik, zabieganie o coś. Może starałeś się „stając na głowie” by podtrzymać pewne relacje. 
Mag ma wszystko by działo się po jego myśli. 
Jest to tez bajerant, który lubi nawijać „makaron na uszy” ;) 

5. W 6 Mieczy - jakiś rozdział będziesz musiał zamknąć, coś, co Cię smuciło. Coś zdecydowanie odpuścić. Jest to tez karta karta podróży. 
6. Cesarz - reszta czerwca- tu by nie widziała kobiety a raczej Twoje jasno wytyczonym reguły czego chcesz i jak. Silne postanowienie, trzymanie się swoich zasad. 
Kobieta w Cesarzu zupełnie nie kojarzy mi się z uczuciami ani seksem( facet zresztą też nie :sark:). 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

1.Tak przestałem zaglądać na portale i skupiłem się na nauce zgodnie z moim planem, więc zajmuje się innymi czynnościami.

4.Nie miałem żadnego romansu, ale zabiegałem. 

6.Moja babcia pokazuje się w Cesarzu - to surowa kobieta, która ma twarde zasady w życiu. Nie miała łatwo i ją tak życie dziwnie ukształtowało. Zasady, praca i rządy twardej ręki. Więc kobiety też tu mogą być, ale może to być też dalsze działanie zgodnie z planem, czyli dalej nauka.

Dziękuję :)

Edytowane przez nastek96
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minutę temu, nastek96 napisał:

Moja babcia pokazuje się w Cesarzu - to surowa kobieta, która ma twarde zasady w życiu. Nie miała łatwo i ją tak życie dziwnie ukształtowało. Zasady, praca i rządy twardej ręki.

To jak najbardziej pasuje :) 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja wstępna. Zająłem się innymi rzeczami co podkreśla 6 mieczy. Miałem bardzo dużo nauki i musiałem odciąć się od wszystkich portali. Miałem bardzo ważne egzaminy, gdybym tego nie zrobił to pewnie bym siedzial w komórce zamiast nad książkami i było to koniecznością. 

Cesarz mógł pokazać kierowanie się rozsądkiem przy tej decyzji. Co prawda czerwiec jeszcze nie dobiegł końca, więc Cesarz może oznacza co innego, więc jeszcze raz napiszę weryfikację na koniec. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Relacje z kobietami w czerwcu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...