Skocz do zawartości

Dobro w czerwcu :) ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Giermek Mieczy  Król Mieczy   Giermek Kielichów

 

Wydaje mi się,że mogą być rozmowy i spotkania jakieś.Ponadto mam wrażenie, że podejdę z większym dystansem do swoich emocji i samopoczucia :P.

Może jakaś nauka tu się zaznacza.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 minuty temu, Lianna napisał:

Giermek Mieczy  Król Mieczy   Giermek Kielichów

czerwiec wydaje się próbą podejścia racjonalnie do problemów. Na chłodno. Faktycznie, może hyc jakiś kurs, szkolenie z uwagi na Giermka Mieczy. W Królu już ba spokojnie podchodzisz do życia. Realistycznie ale bez histerii czy szamotanina się z uczuciami. Giermek Kielichów może zapowiadać randkę z drugą połową :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Giermek mieczy -wyszukiwania informacji,grzebanie w sobie i rozmyślanie Król mieczy- analizowanie,logika Giermek kielichów- emocje Moim zdaniem będziesz się skupiała na analizowaniu swoich emocji i działań.Będziesz poszukiwała odpowiedzi w sobie i w różnych źródłach informacji.Dojdziesz do bardzo sensownych wniosków.Wiedza ta pomoże ci zrozumieć lepiej siebie.Tez widzę w kartach spotkania i rozmowy.Byc może w tej analizie pomogą Ci ludzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
15 minut temu, Kaliaa napisał:

Giermek mieczy -wyszukiwania informacji,grzebanie w sobie i rozmyślanie Król mieczy- analizowanie,logika Giermek kielichów- emocje Moim zdaniem będziesz się skupiała na analizowaniu swoich emocji i działań.Będziesz poszukiwała odpowiedzi w sobie i w różnych źródłach informacji.Dojdziesz do bardzo sensownych wniosków.Wiedza ta pomoże ci zrozumieć lepiej siebie.Tez widzę w kartach spotkania i rozmowy.Byc może w tej analizie pomogą Ci ludzie.

 

Tak, gdyż mam zamiar porozmawiać z moim lekarzem o terapii, czy jest szansa u niego. Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że jeszcze będzie odczuwała różne emocje od złości po radość, uczucie zadowolenia. Jak już ktoś wspomniał, możesz sporo przyglądać się temu, co dzieje się w tobie wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możliwe, że jakiś mężczyzna wpływa na twój stan emocjonalny.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Lianna

Weryfikacja !

 

Wydaje mi się, że karty pokazały, że zaczęłam sporo gadać, początkowo otoczenie było dość krytyczne. bo to nie było nieprzyjemne, ale potem się atmosfera oczyściła i poprawiła :) I chyba tez większy dystans wobec mam emocji. Dużo pracy przede mną, ale chyba kierunek jest dobry.

Dziękuję bardzo wszystkim ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Dobro w czerwcu :) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...