Skocz do zawartości

Dzisiejszy wpływ na konto


Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, poniżej załączam horoskop pytaniowy  „Czy ex przeleje mi dziś pieniądze w związku z alimentami”. Wczoraj się widzieliśmy i raz jeszcze przypomniałam mu o decyzji z agencji i pytałam czy sam wpłaci czy maja mu pobierac( wtedy dodatkowo 20% od kwity alimentów). Ex twierdził, że sam wpłaci. No i cisza jak narazie. Zrobiłam horoskop pytaniowy i wg mnie pieniądze powinny pojawić się dzisiaj. Co najbardziej za tum przemawia to aplikujący trygon Księżyca(ja) do Saturna(kasa exa). Księżyc w Wadze, egzaltacja Saturna( czekam na wpływ jak na zbawienie). Z kolei Saturn(ex) w Wodniku nienawidzi Slonca( Wodnik wygnanie Słońca). Nie chce mu się za bardzo płacić, zwłaszcza, ze wczoraj chciał byśmy z synem pojechali do niego na weekend i tego odmówiłam. 
A może jest coś, co mówi, że tych pieniędzy nie będzie wcale? 

f4ebd2085fa58ba5.jpg

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/b1f1fbcb1baf279c

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, horoskopy horarne to wyższa magia jednak xD ten trygon Księżyca z Saturnem wskazywałby że tak, przy czym tam jest 9 stopni do uściślenia, więc być może trochę to dłużej potrwa? Są w znakach kardynalnym i stałym - to jest taka wydłużająca czas mieszanka z tego co pamiętam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@martynamarzena No tak się łudziłam tym aspektem. Jakby nie było Księżyc w takim horoskopie oznacza mnie, czyli pytającego ale...kasa jednak nie wpłynęła a dzień minął. 
Dam znać jeśli coś zmieni się w tym temacie :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam jeszcze kogo by tu wziąć za sygnifikatora urzędu decyzyjnego, bo być może to by coś więcej rozjaśniło. Trochę mi się widzi Jowisz jako Twój "protektor" w tym wypadku, siedzi w domu 8 i jest silny, widać że ex się nie wywinie od zapłaty. Przy czym jest w kwadraturze separacyjnej ze Słońcem - decyzja zapadła ale nie będzie łatwo? Hmm. Dawaj znać, ciekawe jak wyjdzie :) i życzę powodzenia oby prędko pieniądze się pojawiły!

Edytowane przez martynamarzena
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 godzin temu, Gringe napisał:

No i nici z przelewu. Czekam dalej. 

 

 Ale to już nie to pytanie ;p - teraz poprawne będzie " czy otrzymam kasę" i/ lub  "kiedy otrzymam kasę", przy czym przy tak sformułowanym pytaniu horoskop może pokazać czas, ale też - jeśli ex nie będzie chciał zapłacić - że wcale jej nie otrzymasz, bo np. będzie się migał. To chyba lepsze byłoby "czy otrzymam kasę" w jakimś określonym przedziale czasowym. Tylko tego typu pytania są trudniejsze, bo zbiera się wszelkie za i przeciw lecąc wszystkimi godnościami i innymi regułkami, przy których na obecnym etapie ja wysiadam :D

 

Gringe, pozwoliłam sobie wstawić to kółko do pierwszego posta, bo pomyślałam, że tak jest wygodniej dla czytających :) 

A ku rozkminie wklejam swoją opinię z naszej rozmowy, której, mimo iż wniosek był dość łatwy, gdyż opierał się tylko na władcach, nie byłam zbyt pewna (właśnie z tegoż powodu :sark: )

 

Ty i Twoja kasa to Słońce, on i jego kasa to Saturn ( w Placidusie), Księżyc separuje się od Słońca, aplikuje do Saturna - może pokazać, że kasa zostanie u niego. Ale chyba nie umyślnie, może jest roztrzepany, zajęty czymś i zapomni?

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

@Ismer Bardzo Ci dziękuję za wstawienie rysunku, ja niestety już limit wyczerpałam i zostają mi linki z Fotosika :bezradny:

Wracajac do horoskopu, poniekąd się łudziłam, że zadziała trygon Księżyca(ja)do Saturna( ex i jego kasa). I niby nic nie stało na przeszkodzie...bo niby planet „powyżej” Saturna nie bierze się pod uwagę ale...Saturn jest w kwadracie z Uranem. I tu chyba pies pogrzebany.

Wiem, że kasę w końcu „wyrwę” bo znam horoskop i swoj i exa - przy czym to nastąpi dopiero jak Mars wyjdzie z „cholernego” Raka :obled:.

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję i ja. Pieniądze otrzymasz w momencie kiedy tranzytujące Słońce wejdzie do I domu i utworzy sekstyl z Wenus. Czyli niestety trochę poczekasz na kasę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 minuty temu, Artanis napisał:

Spróbuję i ja. Pieniądze otrzymasz w momencie kiedy tranzytujące Słońce wejdzie do I domu i utworzy sekstyl z Wenus. Czyli niestety trochę poczekasz na kasę.

Dziękuję :) Lepiej później niż wcale :obled: Na razie nie opieram na tych pieniądzach mojego budżetu. 
Dam znać jeśli pojawi się coś nowego w temacie :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
57 minut temu, Artanis napisał:

Spróbuję i ja. Pieniądze otrzymasz w momencie kiedy tranzytujące Słońce wejdzie do I domu i utworzy sekstyl z Wenus. Czyli niestety trochę poczekasz na kasę.

 

Godzinę temu, Gringe napisał:

wiem, że kasę w końcu „wyrwę” bo znam horoskop i swoj i exa - przy czym to nastąpi dopiero jak Mars wyjdzie z „cholernego” Raka :obled:.

 

Ein moment (jak rzekła wróżka do Hitlera, kiedy ją pytał, czy długo pożyje - cytat z Czterech pancernych :biggrin: ) - horoskop pytaniowy ma to do siebie, że odpowiada na zadane pytane. Gringe zaś zapytała:  „Czy ex przeleje mi dziś pieniądze w związku z alimentami” i zamieszczone wyżej kółko odpowiada ściśle na to pytanie - takie było jego założenie. Nie zapytała w nim "czy" ani "kiedy" i z tego horoskopu horarnego nie można kminić, kiedy ta kasa trafi do niej - to się mija z celem horoskopów horarnych. Ten horoskop już minął, tu już nic nie będzie tranzytować. Ale można wyłuskać przyczyny i /lub przebieg akcji (tak mówią wtajemniczeni :oczko: ) lecz chyba nie muszę mówić, że trzeba świetnie znać dziedziny domów horarnych, planet no i te multum regułek, a te kapkę się różnią od natalnych.  Kto nie wierzy niech zajrzy na Quiz Frawleya i szczerze się przyzna, czy i na czym się wyłożył ;p

 

 

  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Ekspert

Weryfikacja - gdzieś umknął mi ten post więc  przepraszam za opóźnienie :) 

Kasa do mnie nie wpłynęła w maju. Ex mi nic sam z własnej woli nie przelał. Pierwsze pieniądze z wyżej wspomnianych alimentów dostałam od agencji rządowej która sama pobiera alimenty bezpośrednio od pracodawcy osoby która ma te alimenty płacić - w sierpniu. I to też była bardzo mała cześć. 
To tak gwoli ścisłości i weryfikacji. :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...