Skocz do zawartości

Prognoza na czerwiec ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Aura: 9 buław+6 mieczy+3 monet

 

Dwie opcje końcówka studiów może być przytłaczająca i będę już zniechęcona ostatnimi zaliczeniami. Ewentualnie praca w tym roku daje mi tak popalić, że zacznę w końcu szukać czegoś nowego.

 

Praca: Kochankowie+10 kielichów+4 monet

 

Stanę przed decyzją siedzieć, bo mam pracę i stały dochód, czy odejść, bo już nic lepszego mnie tutaj nie spotka. Opcjonalnie może się trochę poprawić atmosfera w miejscu pracy.

 

Finanse: 8 buław+Śmierć+Paź Buław 

 

W końcu zamknę sprawę z firmą, od której próbowałam odzyskać dług. 

 

Miłość: Koło Fortuny+Rycerz Buław+3 buław

 

Sytuacje losowe wpłyną na dalszy rozwój mojego związku. 

 

Relacje z otoczeniem: Paź denarów+5 kielichów+Świat

 

Niezbyt ciekawie, możliwe, że jakaś znajomość dobiegnie końca.

 

Pozytywna niespodzianka: Król Denarów+Cesarz+Paź Buław

 

Wkroczenie na kolejny etap związku lub kontakt z jakimś mężczyzną

 

Rada: Wieża+Gwiazda+Kapłan

 

Kierować się spokojem, jak pewne kwestie życiowe legną w gruzach, gdyż nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

 

Dziękuje za pomoc i życzę miłego mięsiąca.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 godziny temu, mezza napisał:

Aura: 9 buław+6 mieczy+3 monet

Miesiąc może minąć na poczuciu, że jeszcze jest trochę do zrobienia, mimo ciągnięcia resztkami sił. Może być tak jak piszesz, końcówka semestru na studiach a wtedy wiadomo jest „busy”. Trzeba będzie jeszcze trochę zakasać rękawy. 
W 6 Mieczy jakaś sprawa może ruszyć do przodu, z czym od dłuższego czasu się szamotałam i co sprawiało Ci przykrość lub smutek. 3 Monet zamykająca rozkład zwiastuje pomyślne ukończenie spraw. Może jakieś wpływy finansowe które podreperują budżet. 
 

 

4 godziny temu, mezza napisał:

Praca: Kochankowie+10 kielichów+4 monet

W pracy całkiem niezłe. Jeśli atmosfera była kiepska to w Kochankach może w końcu zapanować rozejm. 10 Kielichów zapowiada ukończenie pewnego etapu i osiągniecie emocjonalnego spokoju ducha. 4 Monet mize sugerować, że nie tylko Tobie będzie zależeć na utrzymaniu pokojowych stosunków. Tutaj też stawiam na stałe dochód. Praca zdecydowanie zabezpiecza Twój byt.

4 godziny temu, mezza napisał:

Finanse: 8 buław+Śmierć+Paź Buław 

Bardzo szybko rozwiąże się pewna sprawa związana z finansami. Możesz otrzymać nagle wiadomości. Jeśli czekasz na zwrot długu to jak najbardziej sprawa się rozwiąże. Zwłaszcza, że dalej masz Śmierć. 
Paź Buław tez jest kartą zwiastującą jakieś informacje, wiadomości odnośnie pieniędzy. Przy Śmierci w finansach możliwe jest podniesienie limitu na karcie kredytowej. 
 

 

4 godziny temu, mezza napisał:

Miłość: Koło Fortuny+Rycerz Buław+3 buław

Zdecydowanie uczucia będą podlegać losowi w tym miesiącu. Nie na wszystko możesz mieć wpływ i ten temat może rozwijać się po swojemu. Jeśli było dobrze- jakaś sytuacja życiowa może wywrócić wszystko o 180 stopni. I na odwrót. Rycerz Buław może mówić o obecnym mężczyźnie z którym jesteś-może sugerować jego niedojrzałe podejście do relacji choć w połączeniu z 3 Buław zdecydowana możliwość gorących randek :) 

4 godziny temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Paź denarów+5 kielichów+Świat

Z otoczeniem wymiana informacji( listy, maile, smsy). Coś może wytracić Cię ba moment z równowagi emocjonalnej, ktoś może rozczarować swoim zachowaniem wobec Ciebie. Coś nowego i dobrego zadzieje się w kontaktach z otoczeniem. Może poznasz kogoś nowego( niekoniecznie mężczyznę). 
 

 

4 godziny temu, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: Król Denarów+Cesarz+Paź Buław

Zaskoczy Cię jakiś poważny, majętny mężczyzna. Vos możesz dostać, wzbogacić się. Paź Buław to dla mnie informacje. Będą zaskakujące i prawdopodobnie odnośnie finansów( Cesarz może sugerować duża simę pieniędzy - jest najbardziej „dziany” ze wszystkich kart dworskich).

4 godziny temu, mezza napisał:

Rada: Wieża+Gwiazda+Kapłan

Kwestia w tym miesiącu wyjścia poza schemat działania, myślenia. Zaryzykowanie czegoś zupełnie innego, oddanie się najśmielszymi marzeniom które mogą w pełni zrealizować się w kolejnych miesiącach. Podążanie za głosem serca i tego, co się wyznaje. Może ktoś spyta się Ciebie o radę- być wsparciem(duchowym)dla otoczenia. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Aura: 9 buław+6 mieczy+3 monet

 

Ja myślę, że o coś zawalczysz - podwyżkę, egzamin, lub nową pracę.

 

Praca: Kochankowie+10 kielichów+4 monet

 

Raczej widzę tu już podjętą decyzję - zostaję w obecnym miejscu, jest wygodne.

 

Finanse: 8 buław+Śmierć+Paź Buław 

 

Trzeba będzie zacząć coś od nowa, bo działanie zostanie przyblokowane. Jeśli odkładałaś jakąś kasę, to będziesz musiała z niej skorzystać.

 

Miłość: Koło Fortuny+Rycerz Buław+3 buław

 

Powiedziałabym, że szykuje się jakaś przemiana w związku, nowy etap.

 

Relacje z otoczeniem: Paź denarów+5 kielichów+Świat

 

Zgadzam się. Pocieszające jest to, ze to raczej świeża znajomość.

 

Pozytywna niespodzianka: Król Denarów+Cesarz+Paź Buław

 

Nowe możliwości zawodowe (jakoś mi to matchuje z kartami na pracę)

 

Rada: Wieża+Gwiazda+Kapłan

 

Podejść dojrzale do zmian, po burzy zawsze wychodzi słońce.

 

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Aura: 9 buław+6 mieczy+3 monet

Niepewność, wycofanie oraz niechęć do kontaktów z innymi powinna minąć, odseparujesz się od negatywnego myślenia, a zaczniesz kuć żelazo póki gorące, będziesz nastawiona na współpracę i metodyczne działanie w kooperacji z innymi 

 

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Praca: Kochankowie+10 kielichów+4 monet

Atmosfera w pracy całkiem niezła, będziesz dobrze czuła się wśród współpracowników, ale zarobki będą skromne. Nie widać tu decyzji, że chcesz odejść, pozostanie w dotychczasowym miejscu, bo znasz tu każdy kąt i wiesz kogo na co stać 

 

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Finanse: 8 buław+Śmierć+Paź Buław

Szybko przyjdą i pozwolą na odłożenie na jakieś przyjemności

 

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Miłość: Koło Fortuny+Rycerz Buław+3 buław

 Zmiennie, nie na wszystko będziesz miała wpływ. Może pojawić się ktoś, kto zawróci Ci w głowie. Jeśli masz partnera to może spontanicznie podejść do decyzji mających wpływ na waszą przyszłość 

 

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Paź denarów+5 kielichów+Świat

Koleżanka/kolega zasmuci Cię, może dowiesz się o chorobie znajomego/znajomej

 

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: Król Denarów+Cesarz+Paź Buław

Poprawa finansowa, ktoś złoży Ci ciekawą propozycję lub miłe rozmowy z jakimś mężczyzną, który jest dla Ciebie ważny 

 

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Rada: Wieża+Gwiazda+Kapłan

Jeśli czujesz, że sobie nie radzisz z czymś to warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Karty mogą też mówić, że jeśli nawet coś ulega zniszczeniu to po to, aby zrobić miejsce na coś lepszego i trwalszego

 

Udanego czerwca :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Aura: 9 buław+6 mieczy+3 monet

 

Nieufność i niepewność co do przyszłości. Czekanie na wynik. Wszystko skończy się dobrze. Szczęśliwie zaliczysz jakiś etap.

 

Praca: Kochankowie+10 kielichów+4 monet

 

Mnie 10 kielichów już dwa razy pokazało odejście z pracy z mojej decyzji, ale potem masz 4 monet, to jednak pewnie się wstrzymasz.

 

Finanse: 8 buław+Śmierć+Paź Buław 

 

Odzyskasz dług.

 

Miłość: Koło Fortuny+Rycerz Buław+3 buław

 

Będziecie coś planować z partnerem. Jakaś nieprzewidziana sytuacja wpłynie na wasz związek. Będą szybkie i konkretne decyzje.

 

Relacje z otoczeniem: Paź denarów+5 kielichów+Świat

 

Będziesz rozczarowana z jakiegoś powodu. To może być związane z nauką/pracą.

 

Pozytywna niespodzianka: Król Denarów+Cesarz+Paź Buław

 

Może kontakt ze strony ojca albo jakiegoś innego mężczyzny z rodziny?

 

Rada: Wieża+Gwiazda+Kapłan

 

Zaakceptować bieg zdarzeń, na który nie miałaś wpływu i cieszyć się z nowych możliwości, które wkrótce po tym nadejdą :)

 

Życzę miłego mięsiąca!

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

Aura: 9 buław+6 mieczy+3 monet

 

Dwie opcje końcówka studiów może być przytłaczająca i będę już zniechęcona ostatnimi zaliczeniami. Ewentualnie praca w tym roku daje mi tak popalić, że zacznę w końcu szukać czegoś nowego.

Niespodziewany zwrot akcji spowodował, że znów czułam się jakbym oberwała lewym sierpowym od życia. Początek miesiąca był pełen emocji i wymęczenia. W drugiej połowie wzięłam się w garść i skoncentrowałam się na studiach.

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

 

Praca: Kochankowie+10 kielichów+4 monet

 

Stanę przed decyzją siedzieć, bo mam pracę i stały dochód, czy odejść, bo już nic lepszego mnie tutaj nie spotka. Opcjonalnie może się trochę poprawić atmosfera w miejscu pracy.

Siedzę, bo nie mam teraz głowy na szukanie czegoś nowego, ale 10 kielichów to dojście do ściany, w tym miejscu już nic nowego się nie nauczę.

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

 

Finanse: 8 buław+Śmierć+Paź Buław 

 

W końcu zamknę sprawę z firmą, od której próbowałam odzyskać dług. 

Sprawa z długiem została pomyślnie rozwiązana.

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

 

Miłość: Koło Fortuny+Rycerz Buław+3 buław

 

Sytuacje losowe wpłyną na dalszy rozwój mojego związku. 

Koło Fotuny pokazało wywrotke życiową i nagły zwrot o 180 stopni. Partner postanowił znów wyjechać na kontrakt za granicę. Postanowiliśmy się rozstać.

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

 

Relacje z otoczeniem: Paź denarów+5 kielichów+Świat

 

Niezbyt ciekawie, możliwe, że jakaś znajomość dobiegnie końca.

Była osoba, która pomogła mi łagodniej przejść przez proces rozstania. 5 kielichów+Świat smutek, że coś dobiegło końca.

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: Król Denarów+Cesarz+Paź Buław

 

Wkroczenie na kolejny etap związku lub kontakt z jakimś mężczyzną

Na klina zalogowałam się na portal i rozmawiałam z dwoma panami, ale nic poza tym.

W dniu 22.05.2021 o 19:58, mezza napisał:

 

Rada: Wieża+Gwiazda+Kapłan

 

Kierować się spokojem, jak pewne kwestie życiowe legną w gruzach, gdyż nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

 

Dziękuje za pomoc i życzę miłego miesiąca.

W sumie nie rozpadłam się na małe kawałeczki i powoli uzdrawiam się z tej całej sytuacji, która nagle na mnie spadła.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Prognoza na czerwiec ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...