Skocz do zawartości

Umowa i podwyżka ZWERYFIKOWANE


Gość Sajya

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sajya

Niedługo kończy mi się umowa w pracy na okres próbny. Jeszcze nie było rozmowy co dalej. Podoba mi się tu i chciałabym zostać. 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że umowa zostanie przedłużona?

4buław, paź kielichów, 10mieczy

 

Przedłużą, 10 mieczy to koniec etapu próbnego (paź) i otrzymanie posady (4buław)

 

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie na otrzymanie podwyżki? Chodzi o pensję podstawową.

Gwiazda, Cesarzowa, Świat

 

Hm, wygląda, że tak, karty wskazują na spełnione oczekiwania.

Z drugiej strony tam 10mieczy i te otwarte karty tutaj mogą świadczyć, że powieje mnie  gdzieś indziej. 

 

Będę wdzięczna za spojrzenie.

Weryfikacja w lipcu.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.05.2021 o 13:45, Sajya napisał:

Niedługo kończy mi się umowa w pracy na okres próbny. Jeszcze nie było rozmowy co dalej. Podoba mi się tu i chciałabym zostać. 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że umowa zostanie przedłużona?

4buław, paź kielichów, 10mieczy

Moim zdaniem już się zadomowisz, poczuje fajnie, ale na końcu rozkładu jest to nieszczęsne 10 mieczy, więc ja bym powiedziała, że umowy CI nie przedłużą. Natomiast jeszcze mi się kołacze po głowie, że jeśli przedłużą to nie na takich warunkach, które Ci odpowiadają. 

 

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie na otrzymanie podwyżki? Chodzi o pensję podstawową.

Energia Cesarzowej zrealizuje się w innym miejscu (Świat). 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że umowa zostanie przedłużona?

4buław, paź kielichów, 10 mieczy 


Mam wrażenie ze dostaniesz umowę na czas określony. 

 

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie na otrzymanie podwyżki? Chodzi o pensję podstawową.

Gwiazda, Cesarzowa, Świat

 

Uwazam jak podobnie jak @Sunarise009 twoje nadziej na lepsze zarobki spełnia się w innym miejscu 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.05.2021 o 13:45, Sajya napisał:

Niedługo kończy mi się umowa w pracy na okres próbny. Jeszcze nie było rozmowy co dalej. Podoba mi się tu i chciałabym zostać. 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że umowa zostanie przedłużona?

4buław, paź kielichów, 10mieczy

 

Ja także myślę, że otrzymasz umowę, ale ta 10 mieczy mnie trochę martwi, więc obstawiałabym jakieś niezbyt korzystne warunki, coś może Cię rozczarować.

 

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie na otrzymanie podwyżki? Chodzi o pensję podstawową.

Gwiazda, Cesarzowa, Świat

 

Myślę, że tak, bo Cesarzowa jest usatysfakcjonowana i spełniona. Świat zamknięcie jakiegoś etapu.

 

Będę wdzięczna za spojrzenie.

Weryfikacja w lipcu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Sajya

Wer:

Umowę dostałam na czas nieokreślony, bez zastrzeżeń. 

Jeśli chodzi o podwyżkę to jest, ale nieoficjalnie.

Ogólnie praca i poziom zarobków mnie satysfakcjonuje na tą chwilę, ale niewykluczone, że to będzie przejściówka do czegoś lepszego, uszy i oczy mam otwarte.

p.s.Trochę faktycznie rozczarowało mnie rozwiązanie z podwyżką, bo zakladałam, że będzie to na umowie.

Dziękuję za interpretacje. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Umowa i podwyżka ZWERYFIKOWANE
  • Lunaria zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...