Skocz do zawartości

Czerwiec Sunrise ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Pokusiłam się na prognozę na czerwiec. Jestem w szczęśliwym związku i w pracy, w której pasuję jak przysłowiowa pięść do oka. 

 

Aura: Kochankowie + 6 kielichów 

Przełom w jakiejś sprawie, wybór podyktowany sercem. Radość z małych rzeczy, dzielenie się. Sporo podróży sentymentalnych. 

 

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

Dylematy i brak akceptacji w miejscu pracy, nikłe rezultaty działań, jakieś wypalenie. Bronienie się, brak kroku naprzód. 

 

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

Dobra sytuacja finansowa. 

 

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

Ktoś w typie Króla Mieczy, sprawi mi ogromną radość. 

 

Uczucia:

Świat + Słońce 

Szczęście zgoda, radość. Czas bezpieczeństwa i stabilizacji. 

 

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

Cieszyć się swoim szczęściem i nie bać się prosić o pomoc. 

 

Cóż, całkiem przyjemnie to wygląda, jestem zdziwiona, szczerze powiedziawszy. 

A Wy jak myślicie? 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Sunrise009 napisał:

 

 

Aura: Kochankowie + 6 kielichów 

Aura  sentymentalna, powroty do przeszłości, rozmyślanie o niej, decyzje mogą być podejmowane własnie za pośrednictwem swoich doświadczeń.

 

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

Poczucie stanięcia w miejscu, brak wiedzy jaki krok dalej zrobić w kwestii pracy. Również odczytałabym to jako pewne wypalenie, bo 7 buław się broni, 7 denarów czeka w nieprzyjemnej atmosferze. Wydaje mi się, że możesz w pewnych momentach odsuwać od siebie myśli o sytuacji jaką masz w pracy, bronienie się przed zmianami i czekanie na dogodniejszy moment, żeby coś zmienić, tylko co i jak zmienić?(2 buławy) ale to czekanie , rozmyślanie i brak zmian może wymęczyć.

 

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

Może w jakiś pomysłowy sposób zyskasz dodatkowe pieniądze w 6 mieczach?

 

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

może król mieczy będzie organizował jakieś  kameralne spotkanko na którym fajnie się pobawisz :D 

 

Uczucia:

Świat + Słońce 

Bardzo ładne karty :D Rozmowy, wyjazdy, otwartość na drugą osobę i wiele radości w czerwcu.

 

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

Pomyślałam, że może zadbać o rodzinę? 

 

 

Słonecznego i pełnego radości czerwca życzę ;*

Edytowane przez Xadfgh
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Sunrise009 napisał:

Pokusiłam się na prognozę na czerwiec. Jestem w szczęśliwym związku i w pracy, w której pasuję jak przysłowiowa pięść do oka. 

 

Aura: Kochankowie + 6 kielo

Bardzo fajna mila aura. Bedzie sielsko.

 

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

moze byc dylemat miedzy tym czy zawalczyc czy czekac co bedzie dalej.

 

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

jak jets kiepsko to bedzie zdecydowanie lepiej. jakis przelew ktory poprawi finanse ?

 

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

 moze cos swietowac z krolem bedziesz?

 

Uczucia:

Świat + Słońce 

poczucie zycia pelnia i czerpanie radosci.

 

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

Takie karty o zupelnie przeciwnym znaczeniu. Moze chodzi o dzielenie sie szczesciem z innymi i pomoc innym?

 

Cóż, całkiem przyjemnie to wygląda, jestem zdziwiona, szczerze powiedziawszy. 

A Wy jak myślicie? 

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Pokusiłam się na prognozę na czerwiec. Jestem w szczęśliwym związku i w pracy, w której pasuję jak przysłowiowa pięść do oka. 

 

Aura: Kochankowie + 6 kielichów 

Przełom w jakiejś sprawie, wybór podyktowany sercem. Radość z małych rzeczy, dzielenie się. Sporo podróży sentymentalnych. 

 

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

Dylematy i brak akceptacji w miejscu pracy, nikłe rezultaty działań, jakieś wypalenie. Bronienie się, brak kroku naprzód. 

 

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

Dobra sytuacja finansowa. 

 

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

Ktoś w typie Króla Mieczy, sprawi mi ogromną radość. 

 

Uczucia:

Świat + Słońce 

Szczęście zgoda, radość. Czas bezpieczeństwa i stabilizacji. 

 

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

Cieszyć się swoim szczęściem i nie bać się prosić o pomoc. 

 

Cóż, całkiem przyjemnie to wygląda, jestem zdziwiona, szczerze powiedziawszy. 

A Wy jak myślicie? 

 Aura - Kochankowie i 6 Kielichów - w sumie obie karty w bardzo podobnym wydźwięku. Współpraca. Emocjonalne zadowolenie, spełnienie. Utwierdzenie w przekonaniu, że wybory których dokonałaś w przyszłości były słuszne - teraz dają dobry plon. 
W 6 Kielichów mogą być tez sentymentalne powroty, ktoś może odświeżyć z Tobą kontakt. 
Praca - 2 Buław mówi o wahaniu się. Co robić, jakie działania podjąć - pozostajesz jednak na etapie rozważania dwóch opcji. Jeśli praca jest nieciekawa, może rozważasz zmianę lub rezygnację z obecnej. W 7 Buław twardo stoisz na ziemi i bronisz swego. Nie dajesz zepchnąć się przez oponentów. Masz mocną pozycję i aktywnie się bronisz. Pilnujesz granic i nie dajesz wejść sobie na głowę. W 7 Monet chodzi głównie o czekanie - plon przyjdzie za jakiś czas a na razie, w czerwcu - trzeba cierpliwie czekać na odpowiedni moment. Brak zmian.

Finanse - 6 Mieczy i Król Monet - kojarzy mi się z jakimiś długofalowymi inwestycjami. Finanse zdecydowanie na plus - jest czym zarządzać. 
Niespodzianka - 4 Buław i Król Buław - przychodzi mi do głowy zaproszenie od kogoś na imprezę. Niespodziewaną( w Królu wychodzą mi i kobiety - silne, niezależne).

Uczucia - Świat i Słońce - świetlane perspektywy na przyszłość. Stabilne fundamenty. 
Rada - 10 Kielichów i 5 Mieczy - Po prostu cieszyć się szczęśliwa rodziną. Pewne rzeczy odpuścić, je wszędzie można wygrać -przyjąć porażkę z godnością. To tylko jedna bitwa - wojna jest do wygrania. 
To tylko 30 dni :) 

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Aura: Kochankowie + 6 kielichów 

Moim zdaniem pokazuje się tutaj skupienie na relacji i wspólnie spędzanie miło czasu. Budowanie relacji na przyjaźni i fajnych emocjach. 
 

 

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

Pokazuje się oczekiwanie i brak spójności z otoczeniem. Jakbyś czuła się nieakceptowaną w miejscu pracy. Czujesz się nie na miejscu i czekasz na cud. 
 

 

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

Dobra sytuacja finansowa. 

Zgadzam się 

 

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

Twój partner daje Ci dużo radości i cały czas będzie się coś działo w tym temacie. Cudownie jak potrafimy się ciagle zaskakiwać. 
 

 

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Uczucia:

Świat + Słońce 

Pięknie jesteś w odpowiednim relacji z odpowiednia osoba. 

 

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

Wykorzystać pozytywne emocje i przekuć je, w wypełnieniu braków w innych dziedzinach życia. 


:koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Aura: Kochankowie + 6 kielichów 

 

Aura pod znakiem uczuć. Będzie miło i rodzinnie.

 

3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

 

Będziesz obserwować, co się się będzie dziać. 7 Buław to pozycja obronna, mnie ta karta pokazuje też stres. W 7 Denarach chyba zdecydujesz się zaczekać.

 

3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

 

Jak najbardziej ok :). Może zaplanujesz jakieś wydatki, albo wydasz coś na podróż lub jakaś naukę.

 

3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

 

Może jakaś randka, albo mała imprezka :)

 

3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Uczucia:

Świat + Słońce 

 

Pięknie. Spełnienie i radość, dużo miłych chwil :)

 

3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

 

Nie wiem, docenić, to co masz?

 

 

Kochana, wszystkiego dobrego w czerwcu ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza

@Xadfgh @Wildwood @zakretka23 @Gringe @Lianna dziękuję pięknie za spojrzenie.

 

Widzę, że w kartach zaznacza się to co czuję wzgledem obecnej pracy - bunt i oczekiwanie. W 7 buławach walczę o siebie, o szacunek, jaki mi się należy, oraz o równe traktowanie z innymi pracownikami. A czekam w sumie nie wiem na co, chyba na zbawienie ^^' Wahania są, bo pomimo spychania na boczny tor, praca jest wygodna, zachowawcza i cóż, to strefa komfortu. 

Mieczowym może być mój Partner :) może zabierze mnie gdzieś w fajne miejsce. Bardzo się cieszę, że interpretacje są tak przyjemne i miłe.

 

Jeszcze raz dziękuję oraz życzę Wam wspaniałego miesiąca :)

 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
4 hours ago, Sunrise009 said:

 

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

Czy jest tam jakaś osoba która działa na Ciebie jak płachta na byka lub dwie? 

W 7 buław czasem sami się nakręcamy, widzimi problemy większe niż one naprawdę są i tak naprawdę miotamy się nad naszymi wyobrażeniami niż nad realną sytuacja. 

Reszta kart piękna więc niczego nowego nie dodam :) .

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, HopeNot napisał:

Czy jest tam jakaś osoba która działa na Ciebie jak płachta na byka lub dwie? 

W 7 buław czasem sami się nakręcamy, widzimi problemy większe niż one naprawdę są i tak naprawdę miotamy się nad naszymi wyobrażeniami niż nad realną sytuacja. 

Reszta kart piękna więc niczego nowego nie dodam :) .

A owszem, mój szef. I współpracownicy. I caly czas mi wmawiają, że się właśnie nakręcam, co nie jest prawdą. Z natury jestem non komformistką, co absolutnie nie przystoi w miejscu, gdzie glupawe uśmiechy i włażenie wszystkim w 4 litery jest przepisem na sukces. Być może 7 buław o tym mówi. 

 

Dziękuję pięknie za Twoje spojrzenie @HopeNot :) cudownego miesiąca! 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
15 minutes ago, Sunrise009 said:

Być może 7 buław o tym mówi

Tak tak Sunrise, mówię to z doświadczenia. Myć może jest nadwrażliwa również. Nie mówię że nic się nie dzieje ale w 7 bulaw czasem jesteśmy w takim stresie że nie widzimy sytuacji jasno, może to podchodzić w paranoję. Masz tam 2 bulaw, tu jest jasno pokazane że on Cię tylko obserwuje. Może warto z kimś porozmawiać z kimś z boku, przynajmniej by sie uspokoić. Pozdrawiam Cię ciepło. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Sunrise009 napisał:

 

Aura: Kochankowie + 6 kielichów 

Skupisz się na uczuciach, będzie miło i będzie czas spędzony z rodziną

 

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

Rozterki czy zawalczyć o coś czy zostawić to takie jak jest obecnie lub odłożyć w czasie tą walę

 

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

Tutaj będzie stabilnie. Może jakiś wyjazd zaplanujesz

 

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

Jakąś niespodziankę zrobi Ci partner lub wybierzesz się na jakąś nie planowaną imprezę rodzinną

 

Uczucia:

Świat + Słońce 

O jakie piękne karty pełnia szcześcia i spełnienia

 

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

Cieszyć się szczęściem, miłością i rodziną, nie dawać się poczuciu samotności 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.06.2021 o 17:28, Sunrise009 napisał:

Myślę, że mogę śmiało weryfikować.

 

Aura: Kochankowie + 6 kielichów 

Przełom w jakiejś sprawie, wybór podyktowany sercem. Radość z małych rzeczy, dzielenie się. Sporo podróży sentymentalnych.
Weryfikacja: Miesiąc był tak nudny, że nawet nie zauważyłam, jak zleciał. Aura była dobra, bez wzlotów, ale też bez mocnych upadków.

 

Praca: 2 buław + 7 buław + 7 denarow

Dylematy i brak akceptacji w miejscu pracy, nikłe rezultaty działań, jakieś wypalenie. Bronienie się, brak kroku naprzód. 
Weryfikacja: Przyjemny zawodowo miesiąc. Dobra współpraca, bez afer, awantur. W połowie miesiąca jedna sytuacja w której trochę się honorem uniosłam, ale na brak szacunku do swojej osoby nie mogę pozwolić.

 

Finanse: 6 mieczy + Król Denarów

Dobra sytuacja finansowa. 
Weryfikacja: Sytuacja finansowa fatalna, związana ze zmianą pracy partnera. 

 

Niespodzianka: 4 buław + Król Mieczy

Ktoś w typie Króla Mieczy, sprawi mi ogromną radość. 
Weryfikacja: Miłe słowa od szefa.

 

Uczucia:

Świat + Słońce 

Szczęście zgoda, radość. Czas bezpieczeństwa i stabilizacji. 

Weryfikacja:
Parę kłótni, sporo rozmów i spędzanie czasu w domu, z powodu upałów.

 

Rada: 10 kielichów + 5 denarów 

Weryfikacja: Radą było, żeby oszczędzać, bo przyjdą niedostatki.

 

Dziękuję pięknie.

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czerwiec Sunrise ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...