Skocz do zawartości

Niespodziewana praca ZWERYFIKOWANE


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :D
Tydzień temu byłam na rozmowie o pracę na stanowisko obsługi klienta w nowo powstającym miejscu. Zatrudnienie miałabym dopiero od lipca, po otwarciu Parku rozrywki. Na rozmowie o pracę wypadłam bardzo dobrze, dostałam propozycję wykonania pewnego zadania, które miałam przesłać na maila. Wykonałam i odesłałam ekspresowo pracę. Następnego dnia dostałam telefon, że szef ma dla mnie ofertę pracy już na teraz. Zaproponowano mi posadę  "ala menagerską" , aby pomóc dopiąć wszystko na ostatni guzik przed otwarciem nowo powstającego miejsca. Czyli będę pilnować aby wszystko było na czas, ogarniać sprawy odnośnie reklamy, zamawiać potrzebne gadżety, ogólnie monitorować czy wszystko jest gotowe na otwarcie.

Jak przebiegnie współpraca z firmą x?
Król Buław, Mag, 6 denarów

 

Widzę tutaj fajną współpracę z szefostwem aby dopiąć wszystko i stworzyć super miejsce do rekreacji.

Co powinnam robić podczas współpracy z firmą x? ( może dziwne pytanie, bo wiadomo, że wypełniać swoje obowiązki, ale chodziło mi o postawę jaką powinnam przyjąć, jakieś wskazówki postępowania w tej pracy, żeby lepiej przebiegała)

8 kielichów, siła, 7 buław

Odsunąć obawy, wątpliwości i wszystkie niepotrzebne emocje na dalszy plan. Być pewną siebie, świadomą swoich mocnych stron kobietą, która potrafi zawalczyć o to na czym jej zależy.

Na co powinnam uważać?
8 buław, Arcykapłan, 5 monet


Pierwsza myśl jest taka, że powinnam uważać na słowa osoby wyżej postawionej ode mnie w sprawie pieniędzy.

Rada na pracę
Król pentakli, cesarzowa, 3 miecze


Hmm, może karty radzą abym wykonywała swoje zadania bardzo dokładnie, bez pośpiechu.
Powinnam doszkalać zdolności komunikacji?

Jak wy to widzicie? Nie ukrywam, że trochę stresuję się przed pierwszym dniem pracy(zaczynam 07.06) Zwłaszcza, że to moja pierwsza posadka:obled:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Jak przebiegnie współpraca z firmą x?
Król Buław, Mag, 6 denarów

Król Buław jest wg mnie bardzo komunikatywny, gadatliwy. Mag też do milczków nie należy -stawiam, że współpraca będzie dynamiczna z korzyścią dla obu stron. Dużo komunikacji i wymiany informacji. 
 

3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Co powinnam robić podczas współpracy z firmą x? ( może dziwne pytanie, bo wiadomo, że wypełniać swoje obowiązki, ale chodziło mi o postawę jaką powinnam przyjąć, jakieś wskazówki postępowania w tej pracy, żeby lepiej przebiegała)

8 kielichów, siła, 7 buław

I 8 Kielichów i 7 Buław w tym przypadku wg mnie sugerują dużą elastyczność w działaniu. Umiejetność dostosowania się do zmiennych warunków. Wykorzystanie do tego swojego wewnętrznego potencjału - włożenie serca w pracę która się wykonuje. 
 

3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Na co powinnam uważać?
8 buław, Arcykapłan, 5 monet

W tym przypadku trzeba mieć na uwadze natłok wydarzeń, dużo może się dziać w krótkim czasie i trzeba będzie sobie z tym radzić ze stoickim spokojem. 
5 Monet może w tym wypadku wymagać poświęcenie swojego wolnego czasu. 
 

3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Rada na pracę
Król pentakli, cesarzowa, 3 miecze

Śmiało realizować swoje obowiązki, zdecydowanie wierzyć w siebie i swoje możliwości. Być zdecydowanie asertywnym i umieć powiedzieć „nie” kiedy sytuacja tego wymaga. 
 

 

Gratuluję posady i trzymam kciuki za sukces :) :koniczynka:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Król Buław, Mag, 6 denarów

 

Uważam, że bardzo dobrze. Król Buław to może to Twój szef? W Magu komunikacja, jak też zapewne nauka. 6 Denarów- obopólne korzyści ze współpracy zaznaczają się.

 

3 godziny temu, Xadfgh napisał:

8 kielichów, siła, 7 buław

 

Ja bym powiedziała, żebyś była pewna siebie, mimo że na początku będą ciężkie emocje.

 

3 godziny temu, Xadfgh napisał:

8 buław, Arcykapłan, 5 monet

 

Uważać, żeby w tym natłoku wydarzeń nie stracić czegoś, może chodzić o pieniądze. Papież to ktoś bardziej doświadczony.

 

3 godziny temu, Xadfgh napisał:

Król pentakli, cesarzowa, 3 miecze

 

Pracować sumiennie, wkładać w to serce, mimo że nie zawsze będzie różowo.

 

Powodzenia ! Trzymam kciuki ! :koniczynka::1s_z:

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 6/3/2021 at 3:25 PM, Xadfgh said:

Zaproponowano mi posadę  "ala menagerską" , aby pomóc dopiąć wszystko na ostatni guzik przed otwarciem nowo powstającego miejsca. Czyli będę pilnować aby wszystko było na czas, ogarniać sprawy odnośnie reklamy, zamawiać potrzebne gadżety, ogólnie monitorować czy wszystko jest gotowe na otwarcie

A mówili co będziesz robić po otwarciu już miejsca? Mówili o umowie i jak ci będą płacić? 

Szczerze powiedziawszy jakoś nie widzę tej sytuacji zbyt radośnie.. Ale może to tylko moja nieufność.. 

On 6/3/2021 at 3:25 PM, Xadfgh said:

Jak przebiegnie współpraca z firmą x?
Król Buław, Mag, 6 denarów

Magik i Buławiany to dobry czarus. Będzie ci mówił co masz robić ale w taki wyluzowany sposób a ty będziesz musiała to zrobić bo od tego zależy twoja sytuacja, mam nadzieję że to nie praca charytatywna. 

 

On 6/3/2021 at 3:25 PM, Xadfgh said:

Co powinnam robić podczas współpracy z firmą x?

8 kielichów, siła, 7 buław

Może nie spóźniać się, jak i również z zadaniami, chyba dużo siły i walki będzie to od Ciebie wymagało. Możesz mieć natłok zadań. Więc bądź silna. 

 

On 6/3/2021 at 3:25 PM, Xadfgh said:

Odsunąć obawy, wątpliwości

A masz jakieś? 

 

On 6/3/2021 at 3:25 PM, Xadfgh said:

Na co powinnam uważać?
8 buław, Arcykapłan, 5 monet

Że ci nie zapłacą? 

 

On 6/3/2021 at 3:25 PM, Xadfgh said:

Rada na pracę
Król pentakli, cesarzowa, 3 miecze

Chyba karty mówią za możesz się rozczarować. 2 pierwsze karty mówią o stabilności ale ta ostatnia... 

 

Ogólnie ja mam wątpliwości co do szczerości ich intencji ale to tylko moja opinia.. Powodzenia..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.06.2021 o 17:09, HopeNot napisał:

A mówili co będziesz robić po otwarciu już miejsca? Mówili o umowie i jak ci będą płacić? 

Szczerze powiedziawszy jakoś nie widzę tej sytuacji zbyt radośnie.. Ale może to tylko moja nieufność.. 

Również byłam zdystansowana do tej sytuacji, ale umowa jest podpisana, usunęli zgłoszenie, że poszukują managera i już przesłali mi program jakim będą posługiwać się pracownicy, także nie wygląda to tak źle. Pytali, czy chcę być na stałe- powiedziałam, że tak i im to niby odpowiada :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2021 o 17:09, HopeNot napisał:

Magik i Buławiany to dobry czarus. Będzie ci mówił co masz robić ale w taki wyluzowany sposób a ty będziesz musiała to zrobić bo od tego zależy twoja sytuacja, mam nadzieję że to nie praca charytatywna. 

taaak szefostwo jest bardzo wyluzowane, coś tam mi mówią co trzeba, ale mam dużą elastyczność, sama siebie pilnuje.
Nie jest to praca charytatywna.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2021 o 17:09, HopeNot napisał:

A masz jakieś? 

miałam, bo sytuacja trochę niecodzienna zatrudnić osobę bez doświadczenia na tak poważne jednak stanowisko, ale faktycznie dostałam kredyt zaufania, tydzień pracy za mną, a każdy póki co zadowolony(w sensie szefostwo i ja)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2021 o 17:09, HopeNot napisał:

Ogólnie ja mam wątpliwości co do szczerości ich intencji ale to tylko moja opinia.. Powodzenia..

Dam znać niebawem, ale póki co współpraca jest bardzo dobra i czuję, że to coś dla mnie  :D 
Dziękuję

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Niespodziewana praca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...