Skocz do zawartości

Jak zareagował na moje słowa?


aliceice

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się z pewnym mężczyzna bez zobowiązań. Od pewnego czasu zauważyłam ze on chce aby wreszcie „przekwalifikowalo” się to w normalny związek. Niedawno zapytał jak ma rozumieć nasza relacje, czy możemy spotykać się z kimś innym czy mamy być tylko dla siebie. Zaskoczył mnie i odpowiedziałam ze przecież na ten moment nie jesteśmy razem i może robić co chce. Dziś tych słów żałuje, chyba jednak jakies uczucia się we mnie kiełkują i chce żeby był tylko mój. Pragnę rozmowny z nim ale nie wiem co mnie czeka i jak zareagował na moje słowa, boje się ze go zraniłam. Stad pytanie jak w tytule.

1) obecny stan 5 buław

2) przyczyna jego odczuć - cesarz 

3) przeszkoda - 2 monet

4) co może pomoc mi w rozmowie - 10 kielichów 

5) to co nieuniknione - koło fortuny

6) wynik - 7 kiel

 

na ten moment bije się z myślami, wydaje mi się ze ta wiadomość mogła go trochę zbić z tropu, jest rozdarty, wydaje się ze trochę ucierpiało jego męskie ego (cesarz) uważa ze nic już z tego nie będzie ( 7 kielichów) zdaje się na los, pomoc może rozmowa, odkręcenie tego i serdeczne nastawienie 

z góry dzięki za pomoc 

Edytowane przez aliceice
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
4 minutes ago, aliceice said:

obecny stan 5 buław - nie wie co myśleć i czuć po tym co mu powiedziałaś 

2) przyczyna jego odczuć - cesarz- chce stabilności, może chce zostać twoim mężem 

3) przeszkoda - 2 monet - inne opcje, właściwie o to o co poszło

4) co może pomoc mi w rozmowie - 10 kielichów- szczera rozmowa, okazanie uczuć 

5) to co nieuniknione - koło fortuny- tu może być jakaś niespodziewana sytuacja 

6) wynik - 7 kiel - nie bardzo rozumiem jak mam czytać tą kartę ale tu może być powrót do oczarownia, marzeń, stawiania kogoś na piedestale, może faktycznie pojawienie się osób 3cich ale też takie nic nie robienie.. więc ta kartę można czytać jako ostrzeżenie wg mnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aliceice napisał:

Spotykam się z pewnym mężczyzna bez zobowiązań. Od pewnego czasu zauważyłam ze on chce aby wreszcie „przekwalifikowalo” się to w normalny związek. Niedawno zapytał jak ma rozumieć nasza relacje, czy możemy spotykać się z kimś innym czy mamy być tylko dla siebie. Zaskoczył mnie i odpowiedziałam ze przecież na ten moment nie jesteśmy razem i może robić co chce. Dziś tych słów żałuje, chyba jednak jakies uczucia się we mnie kiełkują i chce żeby był tylko mój. Pragnę rozmowny z nim ale nie wiem co mnie czeka i jak zareagował na moje słowa, boje się ze go zraniłam. Stad pytanie jak w tytule.

1) obecny stan 5 buław - Ja to widzę, że on może skorzystać z tego przyzwolenia. 5 buław to zazwyczaj konkurencja, jakieś dodatkowe osoby zamieszane. Możliwe, że taże mówi o jego bodźcu rywalizacji o Ciebie.

2) przyczyna jego odczuć - cesarz- Jak to Cesarz chce rządzić i być Panem sytuacji.

3) przeszkoda - 2 monet - szukanie korzyści z tej sytuacji, ale także może mowic, że będzie skakal pomiedzy dwoma relacjami.

4) co może pomoc mi w rozmowie - 10 kielichów - szczera rozmowa o partnerstwie i waszej relacji

5) to co nieuniknione - koło fortuny - jakieś czynniki niezależna od was mogą wpłynąć na dalszy los relacji

6) wynik - 7 kiel - zauroczenia, ale także jakieś marzenia związane z relacją, a czasem zbyt wygórowane wymagania.

 

na ten moment bije się z myślami, wydaje mi się ze ta wiadomość mogła go trochę zbić z tropu, jest rozdarty, wydaje się ze trochę ucierpiało jego męskie ego (cesarz) uważa ze nic już z tego nie będzie ( 7 kielichów) zdaje się na los, pomoc może rozmowa, odkręcenie tego i serdeczne nastawienie 

z góry dzięki za pomoc 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...