Skocz do zawartości

Wizyta u lekarza ZWERYFIKOWANE


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przebiegnie wizyta u lekarza do którego wybieram się w środę. Na wizytę czekałam pół roku liczę też, że mi pomoże. 

 

2 kielichy, król mieczy, 6 kielichów, wisielec XII, śmierć XIII

 

Karty bardzo ciekawe dlatego też wrzuciłam nie wiem czy skoro tu jest śmierć to oznacza zakończenie wizyt u niej czy jakąś chorobę. Zakładam, że skoro to ostatnia karta, to coś mi się nie spodoba i zrezygnuje. Będę wdzięczna za wasze interpretacje. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 godzin temu, panna.marta napisał:

Jak przebiegnie wizyta u lekarza do którego wybieram się w środę. Na wizytę czekałam pół roku liczę też, że mi pomoże. 

 

2 kielichy, król mieczy, 6 kielichów, wisielec XII, śmierć XII

Karty są dość obiecujące. Wnioskuję, że lekarz wyszedł tu w Królu Mieczy. Niekoniecznie musi to być mężczyzna - może być tez kobieta o wysokiej specjalizacji, bardzo niezależna, dominująca. 
Sama wizyta powinna być w miłej atmosferze - 2 Kielichy. Z kolei 6 Kielichów może mówić o wracaniu do przeszłości - może analizowanie historii pacjenta i jego problemu. Wracanie wspomnieniami( podczas rozmowy) do przeszłych terapii czy lekarskich zaleceń. 
W Wisielcu na coś trzeba będzie cierpliwie poczekać. Tutaj nic się nie przyspieszy - może kwestia wprowadzenia zmian w odżywianiu. Śmierć jako karta transformacji daje nadzieję, że wizyta jednak będzie przełomowa i wdrożysz nowy sposób leczenia. 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gringe napisał:

Karty są dość obiecujące. Wnioskuję, że lekarz wyszedł tu w Królu Mieczy. Niekoniecznie musi to być mężczyzna - może być tez kobieta o wysokiej specjalizacji, bardzo niezależna, dominująca. 
Sama wizyta powinna być w miłej atmosferze - 2 Kielichy. Z kolei 6 Kielichów może mówić o wracaniu do przeszłości - może analizowanie historii pacjenta i jego problemu. Wracanie wspomnieniami( podczas rozmowy) do przeszłych terapii czy lekarskich zaleceń. 
W Wisielcu na coś trzeba będzie cierpliwie poczekać. Tutaj nic się nie przyspieszy - może kwestia wprowadzenia zmian w odżywianiu. Śmierć jako karta transformacji daje nadzieję, że wizyta jednak będzie przełomowa i wdrożysz nowy sposób leczenia. 

Dziękuję tak to kobitka. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, panna.marta napisał:

Jak przebiegnie wizyta u lekarza do którego wybieram się w środę. Na wizytę czekałam pół roku liczę też, że mi pomoże. 

 

2 kielichy, król mieczy, 6 kielichów, wisielec XII, śmierć XIII

Ciekawe :_mysli:

Wisielec skojarzył mi się z jakimś opóźnieniem... 

Ale od początku...

Zaczyna się przyjemnie - umówienie, wizyta, pozytywna energia. Król mieczy może wskazywać na pytania, badanie... bądź to, że warto sprawdzić termin wizyty czy nic się nie zmieniło. Bo choć 6 kielichów może wskazywać na coś co już znamy, coś na co jesteśmy w stanie się przygotować to właśnie wisielec może wskazywać na jakieś opóźnienia czy postawienie wszystkiego na głowie by coś mogło pójść po naszej myśli. Szkoda, że po Śmierci nie ma żadnej karty.. bo śmierć to zmiana... te nasze pozytywne nastawienie, rozważania, robienie czasu na wizytę mogą być wskazywane przez poprzednie karty... :_mysli:

 

Jeśli więc czytać karty bez szukania drugiego dna to widać, że wizyta będzie pozytywna i przyniesie zmianę, ale nie szybką...

 

Wszystkiego dobrego :kwiatek:

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wizyta u lekarza ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...